logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zlot !!!! Śląsk Przeczyce koło Siewierza ,24-25 lipiec 2004

Zlot !!!! Śląsk Przeczyce koło Siewierza ,24-25 lipiec 2004

Grupa szybkiego reagowania w skałdzie Mikeb4 i Arni12 ustaliła że trzeba odbyć trening aklimatyzacyjny przed Gryźlinami (wódka ,konserwy,gril i te sprawy).
Fordowców a także przyszłych fordowców.Tych jeżdzących i tych klepiacych swoje wozy w garażach zapraszamy na Przeczyce koło Siewierza 24 lipca.
Nocleg w namiotach (cena:tanio ) lub domkach (cena:tez tanio).
Przyjazd w godzinach 14.00 -16.00 potem z własnym kompasem bo oryganizatorzy będą już nie mobilni :).
Z konkursów zostanie rozegrany tradycyjna Polska dyscyplina:sztafeta 4 razy 50 (gram) nagroda gwarantowana przez Arni'ego 10 razy 10 zł czyli 100 złotych !!!


telefony dla błądzących :Mikeb4 605 595 365 ,Arni12 601 404 491

Arni12 / 2004-07-20 14:29:19 /


Trochę szczegółów-koło jakiego większego miasta to jest, lub numer drogi

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-20 20:12:34 /


Oj, Kankkunnen..... :-)
Polska język trudna być dla Finów. Toż napisał wyraźnie, że koło Siewierza. Dodam jeszcze że dokładnie 8 km na zachód od Siewierza, przy drodze 910 na Tarnowskie Góry, jakieś 3 km od miejscowości Mierzęcice, gdzie znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice. Kolejne większe miasta masz już w odległościach rzędu 90 km [Kraków], 160 km [Wrocław, Łódź], no chyba że duże miasto musi mieć 3 mln mieszkańców - to do Berlina jest 420 km, do Paryża 1180, a do Petersburga 1300.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 20:50:12 /


Przez Siewierz biegnie "gierkówka" Katowice-Warszawa ;-). Przeczyce to taki doooopny zalew - trudno go ominąć :-). Wystarczy w Siewierzu, na skrzyżowaniu ze światłami i stacją benzynową skręcić w PRZECIWNĄ stronę niż na Kielce (czyli jadąc od strony Katowic w lewo, od strony Częstochowy w prawo) a kawałeczek dalej będziemy mieć zalew po lewej ręce. Trudno nie trafić nad zalew.
Niestety w tą sobotę jadę pod Łódź (zakwalifikowałem się do pierwszego etapu konkursu Mistrz 4x4 i będę męczył Jeepy ;-) ). Będę wracał w okolicach 20:00 więc chyba nie będzie nawet sensu podjeżdżać bo i tak wszyscy już będą porządnie "znieczuleni" :-(.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-20 22:03:16 /


Mam pytanko?Czy ktoś dałby radę podjechac po mnie do Będzina na Syberkę ?strasznie chciałabym dotzreć,ale auto stoi no i ja bez prawka.Aha i jeszcze pytanko?Czy ta cała imprezka to od strony tamy czy od strony Boguchwałowic(tam gdzie te wszytskie bary i praking)? Pozdro

Mycha / 2004-07-20 22:26:27 /


Dodatkowe informacje.
Najłatwiej trafić do nas jadąc trasą Katowice-Warszawa z Katowic.
1.Mijamy Będzin i centrum handlowe M1
2.Jedziemy zwężeniem (roboty drogowe) mijamy złączenie z trasą z Krakowa (po prawej stronie duży bar "Grześ" )
3.Jedziemy jeszcze około kilometr i gdy zwężenie się kończy skręcamy ostrożnie (pachołki) w lewo w małą asfaltową drogę/uliczkę o nazwie Jeziorna
4.Jak sama nazwa wskazuje zaprowadzi nas do jeziora i pola namiotowego "Relax" gdzie odbedzie się nasza impreza.

Nie polecam dojazdu od trasy Tarnowskie Góry-Siewierz-Kielce poniweaż do naszego pola namiotowego trzeba objechać całe "jezioro" i jest po drodze za dużo nie oznakowanych uliczek.

Ceny na polu: samochód 5zł,namiot 5zł, od osoby 3 zł
W razie problemów dzwońcie,patrole interwencyjne w pogotowiu.

Arni12 / 2004-07-20 22:30:11 /


Mycha nie ma problemu z racji odległości, więc jeśli z nikim się nie umówisz "organizatorzy" podstawią swoje prywatne toczydła.
Wogóle zlot z racji powszechnie znanej awaryjności samochodów marki Ford nastawiony jest na sport (Mike nie zapomnij piłki do siatki) i inegracje środowiska Śląsko-Zagłębiowskiego.
Hasło przewodnie zlotu "Polak Potrafi".
Jeśli coś komuś się nie bedzie podobało niech zachowa te uwagi dla siebie nas to nie interesuje :)

Arni12 / 2004-07-20 22:43:34 /


jadę

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 22:51:16 /


;-)

jadąc od Katowic (czy M1 w Czeladzi na Warszawe) przed Siewierzem po prawej bar Grześ - jedziemy prosto pod górke zwężeniem (po lewej bar Karolinka) i skręcamy w pola w lewo z drogi (uwaga z tyłu żeby was coś nie najechało np. Tir) przy skręcie jest wysepka i bedzie tablica (drogowskaz) Jeziorna - chwile dalej przystanek - droga cały czas prosto aż do szlabanu (żeby ktoś nie zwątpił i nie zawrócił bo kawałek tej dróżki jest ...... )

zapraszamy kto ma blisko i z daleka też - zaopatrzenie we własnym zakresie, weźcie prowiant ( % ) ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-21 03:05:02 /


Stawimy się obowiązkowo oczywiście w składzie 2+pies

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-21 15:18:38 /


Apel do Krakowa !!!

Macie niecałą godzinę jazdy do nas i to świetną autostradą (co prawda są zwężenia ale to pierwsza płatna autostrada wiec trzeba być tolerancyjnym).
Według synoptyków to ostatnie ciepłe dni w te Lato więc nie warto siedziec w mieście.

Dla przyjezdnych zorganizujemy kurs podstaw gwary śląskiej.

Arni12 / 2004-07-22 01:32:13 /


Wiem ze po chamsku bedzie pisac to na forum a nie w ogloszeniach ale bede mial na zlociku troche kosmetykow samochodowych (szampony, woski i inne czyscidla).
Moge tez przywiesc jakies graty do taunusa (kontakt tel do soboty do poludnia). nie gniewajcie sie na mnie bo pisze to po to tutaj zeby zainteresowani przywiezli kaske! Pozdrawiam i jeszcze raz sorry! Bystry.

Bystry / 2004-07-23 14:33:09 /


k.... niemam chłodnicy :(

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-23 18:53:00 /


no chłodnice juz mam:) więc chyba będe ,ale do 16 sie nie wyrobie

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-23 19:23:36 /


No i czego nie piszecie, jak było???

/ 2004-07-26 00:28:51 /


Było naprawde w świetnym klimacie - szkoda że wysyp Caprików tak duży ( 2 sztuki + Taunus + Fiesta+ BMW z epoki) reszta autami zastępczymi. Ale liczą sie ludzie a auta gdzieś na dalszym planie - całkiem nocnych rozmów niestety nie mogłem wysłuchać (sorry wszystkich raz jeszcze) ale zapowiadały sie niesamowicie ciekawie.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-26 01:04:22 /


Byłam.było zjaebiście.Szkoda,że tak mało Caprików,ale na następny kołuje lawete i przywożę mojego ;-)klimatyczne rozmowy ,klimatyczni ludzie.No i te konkurencje sportowe.:-)Pozdrawiam niop i Pozdro od Robsona

Mycha / 2004-07-26 08:06:13 /


Dzieki wszystkim za super zabawe! Bylo super! Szkoda tylko ze liczba Fordow byla znikoma... Mam nadzieje ze na nastepny raz wszyscy sie poprawia i auta zastapcze, sluzbowe itp. zostawia w domach :D Pozdrawiam i oby wiecej takich wypadow! Bystry.

Bystry / 2004-07-26 09:03:49 /


a może zrobić kiedyś weekend na jurze? zrobić obiazd najciekawszych zamczysk jurajskich, jakieś ognicho, gorzała, dziewczyny itp. Organizacji jakiejśtam nie potrzeba bo na jurze można nocować wszędzie gdzie się da a w dodatku za frajer.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-26 12:41:19 /


A właśnie miałem zaproponować coś w stylu "pożegnania wakacji"... W ostatni weekend sierpnia, na ten przykład.

/ 2004-07-26 14:23:43 /


było fanfastycznie! Szkoda tylko że w nocy zaczęło padać a my z kaziem (strrrasznie niemobilnym po konkurencji 4x50) spaliśmy w jednoosobowym namiocie, który przeciekał...
Woda była ciepła, piwko też było ciepłe ale itak smakowało świetnie kiedy przebywało się w takim fajowym towarzystwie.
Bystry jeszcze raz sorki za śpiworek, ale Ciebie nie było na horyzoncie gdy chciałam Ci go oddać, a pomyślałam że mi się może przydać, więc wzięłam "popilnować" :P Mam nadzieję że nie zamarzłeś :)
Buziaki, pozdroowka i czekamy na kolejny taki zlot

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-26 14:25:31 /


Było świetnie ,zreszta inaczej być nie mogło ,dzięki za fajne spotkanko ,szymek jak co jestem za jesli chodzi o jure:) pozdrawiam

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-26 17:01:05 /


Dzięki wszystkiem ,miło było poznać nowe twarze :) , tylko ta jebana pogoda w dupe dała , cza było sie rano zwijaźć , a pewnie byśmy zostali jeszcze .

Pozdro dla wszystkich uczestników a karniak dla B4 - współorganizator , a zwinął sie pierwszy :/

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-26 18:13:59 /


dysponuję kilkoma fotkami ze spotkania.Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na gg.:-)

Mycha / 2004-07-26 20:17:20 /


Kogo nie było niech żałuje.Zdjęcia wrzuciłem na ftp.capri.pl w upload.Jak na Polaków przystało konkurencja 4 raza 50 została zmieniona na 1 razy 200.Tego rocznego wyśrubowanego rekordu nie da się pobić bo Robson wypił kubek w czasie ok 0,1 sekundy :)

Arni12 / 2004-07-27 11:25:42 /