logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » KLAPA BAGAŻNIKA GRANADA II KOMBI

KLAPA BAGAŻNIKA GRANADA II KOMBI

Mam pytanko.
Klapa bagażnika ma dwa teleskopy które powinny ją podnosić w górę. Moja ma takie ale są niesprawne (tylko utrudniają podniesienie w górę klapy). Gdzie można nabyć takie teleskopki i od jakiego samochodu można założyć jak niuda mi sią oryginałów.

dudek / 2004-08-07 18:27:43 /


pasuja od granady kombi...:)
zmierz ich dlugosc i poszukaj na jakiejs gieldzie lub poprostu w sklepie do wyboru do koloru
i powinny miec napisane jaka maja "nosnosc" czy cos takiego zebys nie kupil za miekkich
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-08 16:20:37 /


jesli nie dostaniesz orginałów to z pewnością coś na wymiar znajdziesz przypuszczam w każdym sklepie z częściami

andrzejS / 2004-08-09 12:02:55 /


Tylko te 'ze sklepow' przewaznie montowane są na kulistych przegubach na koncach z obu stron, a w grandzi combi z jednej strony silownik ma sktzalt literki U w ktora wchodzi poprzeczka. Najwyzej bedziesz musial odkrecic na szrocie przegubiki-kuleczki od np. poldolota i zalozyc do grandzi :-/, wtedy latwo dobierzesz po dlugosci odpowiedni silownik.

Mysza liil (EM) / 2004-08-09 22:11:05 /


Podepnę sie tutaj z pytaniem.
Jak idzie masa do tylnej klapy do Kombi? Z budy przez zawiasy czy jakiś kabel idzie z masą z wiązki? Pytam, bo mam problem ze słabą masą na oświetleniu bagażnika w trybie otwartej klapy.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-16 16:32:32 /


przez zawiasy

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-16 17:01:40 /


A u mnie jest puszczony jeden kabel więcej w wiązce, który wykorzystałem jako masę.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-16 19:20:04 /