logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Przydatne, ale jeszcze nie kompletne...

Przydatne, ale jeszcze nie kompletne...

http://www.k3.warpie.net/fotoradary.php

Pomóżmy kolesiom stworzyć sensowną mapę fotoradarów.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-19 21:43:08 /


nauczcie sie pisać w tytule wątku o co chodzi !!!!!!

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-19 22:36:36 /


Mam lepszy pomysł. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego.

/ 2004-08-19 22:38:12 /


Ołmajgat, ale mi sie oberwało. Aż dziw bierze, że nikt nie przyczepił się do błędu ortograficznego w tytule...
Co do tytułu - deficyt informacji wzmaga ciekawość.
Co do przepisów - przestrzegam. Poza tym fotoradar to nie jest sposób na wspomożenie kasy samorządu, tylko forma prewencji - jeżeli wiesz gdzie stoi )a stoi w niebezpiecznych miejscach), pojedziesz wolniej. Świadomość tego faktu i wiedza czasem wystarczy. Jak widac powyżej nie wszyscy ja mają.
KONIEC TEMATU ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-19 23:05:57 /


Wczoraj dostałem polecony-mam sie stawić 25 bm.-gdzieś w moim Szczecinowie dupną mnie radar nr:s2392.Ciekawe ile grzałem:/
Pzepisy są po to by je łamać;)

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-20 00:30:31 /


Jasne, Hrabia, oszukuj się dalej.

/ 2004-08-20 07:43:43 /


może i zawartość przydatna, ale temat zupełnie nie.

Pobudzanie wątku "super bajer... umrzesz jak nie zajrzysz..." itp. może i nadaje się ale do telezakupów.

Nazewnictwo tematu forum ma wskazywać na ZAWARTOŚĆ, w celu jej odnalezienia za mies. czy rok. Nie tylko wtajemniczonym, ale i poszukującym po raz pierwszy KONKRETNYCH informacji.

Potem się rodzi kilkanaście tematycznie powiązanych wątków, a każdy nazwany ... nijak.

Pobudki pseudobezpieczeństwa "stoją napewno w niebezpiecznych miejscach, to się zwolni" i każde inne pominę bez komentarza, szczególnie że nasze oznakowanie dróg (w tym ograniczeń prędkości), ich miejsce i zasadność posadowienia mają jeszcze wiele do życzenia. We mnie na pewno nie budzą zaufania.

Co ktoś zrobi z takimi i podobnymi informacjami, to już inna sprawa. A może zbiera te pudełka i kolekcjonuje w ogródku zamiast karmników? ;)

Proponuję uśmiechnąć się do MK i WYPROSTOWAĆ temat (np. MAPA FOTORADARÓW W POLSCE). Stary pozostawić jako podtytuł, ku przestrodze dla podobnych... zwracających na siebie uwagę.

pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-20 08:38:28 /


U nas na górnym śląsku mają dużo miejsc (skrzynek) a foto radarów kilka i ciągle je przekładają. Pozatym czesto drogówka ustawia takie urządzenie (wygląda jak bardzo stary aparat na statywie) na godzinę a sama chowa się jak w PRL-u w krzakach więc mozna zostać zaskoczonym prawie w każdym miejscu.

Arni12 / 2004-08-20 10:15:12 /


Ogłaszam pełen luz. Kto chce niech korzysta z mapy fotoradarów. Kto chce niech łamie przepisy. Kto chce niech wyraża swoje zdanie. Nie będziemy się sprzeczać o pierdoły & dupersznyty. Pzdr

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-20 20:14:51 /


Karol, twoje słowa sa dla mnie krzywdzące. Jestem daleki od zwracania na siebie uwagi, ale dziekuję za wszystkie info i komentarze. Pzdr

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-20 20:25:15 /


ktoś się nie popisał podajac informację w Gorzowie "centrum, zjazd z górki do centrum" - w gorzowie jest 7 górek a tylko na jednej stoi budka

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-20 20:31:08 /


Wydaje mi się, że jest to przedłużenie Szczecińskiej, dwupasmówka w dół do Rolnika, budka musi być gdzies w okolicach domu kultury "Kolejarz". Tak mi się wydaje. Faktycznie jest tam 50 km/ h

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-20 20:51:22 /


Karol ma rację , wątki typu "pomóżcie!!! , o kurcze !!! , zobaczcie , ale fajnie , ale głupio itp" mnie np.wqr**ają i nie potrzebnie tracę czas na ich czytanie mimo że sprawa radarów mnie np.nie interesuje

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-22 17:00:38 /


U niektórych już modyfikują karmniki. Pewnie niedługo i u nas...

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-23 10:28:15 /


hahahahhah
Dobre. Uśmiałem siępo pachy... :-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-25 22:53:05 /


Mam pytanko, może ktoś się bedzie znał na przepisach: Przysłano mi zdjęcie wczoraj tj. 19.02.2005r. z fotoradaru. Na ograniczeniu 40 miałem 64. Wykroczenie poopełniłem 11.01.2005r., czyli minęło 5 tygodni. Czy jest jakis ustawowy termin w którym straż miejska musi przesłać mi zdjęcie np. 30 dni czy mogą to zrobić nawet po pół roku????? Bo mam taka nadzieje, że jest jakis okres po którym w razie nie przesłania mi zdjęcia Straż miejska bedzie mogła sie bujać. A tak poza tym to ile jest za przekroczenie o 24 km/h mandatu.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-19 11:17:05 /


Miałem taką samą sytuację. Po 30 dniach nie ma możliwości wystawienia mandatu. Pozostaje tylko sprawa sądowa i wyrok. Ale czemu Ci to przysłali to nie wiem... Mnie wezwano na komisariat i jakieś przygłupawe babsko zaczęło na mnie jadaczkę wydzierać. Ale może coś się zmieniło, było to rok temu. Może liczą, że zapłacisz.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-19 11:22:47 /


hej.. jeśli nie przyślą w ciągu 30 dni to sprawa idzie do sądu.. a tam oprócz zapłaty za mandat dochodzą jeszcze koszty rozprawy.. :(( jeśli Tobie przysłali fotkę po tym okresie i chcą jeszcze wystawić mandat to raczej go przyjmij :)) później może być nieco gorzej :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-19 11:57:01 /


Moje koszty wyniosły 50 zł. Plus 300 grzywny of course. Sąd nie przyznaje punktów karnych i jest to lepsze rozwiązanie dla miłośników gry w "24".
A wykroczenie - 113 na 70.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-19 12:11:39 /


64 na 40 to chyba jakies 200 bedzie jak nie lepiej :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-19 14:13:07 /


Nie było tak żle. Dostałem 100PLN i 4pkt. Ale nie mam najmniejszego zamiaru zapłacic wcześniej niż za pół roku.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-04 00:03:42 /


Do dnia dzisiejszego nie zapłaciłem. W grudniu przyszło pierwsze wezwanie z US. Czy jak uda mi się przeciagnąć jeszcze z miesiąć - mina trzy lata od wystawienia to mandat sie przedawni. Żeby nie było to zapłace jakiś młodszy. Kuwa w styczniu dostałem juz 2 i dzisiaj znowu flash ze skrzynki shit!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-23 20:15:03 /


Czy jak uda mi się przeciagnąć jeszcze z miesiąć - mina trzy lata od wystawienia to mandat sie przedawni.?????????

Zapomniałęm o znaku zapytania:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-23 20:15:56 /


A przypadkiem do tego rodzaju roszczeń nie jest termin 10 lat ? To tylko tak mi coś po głowie świta

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-23 20:26:53 /


Zgadza się, mandaty to nie 3 lata :) Ściągną Ci ze zwrotu podatku, albo komornik przyjdzie. Do znajomych przylazł bardzo szybko.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-23 20:29:48 /


Do mnie też przyszło, ale wezwanie do komornika po niecałych 3 miesiącach

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-23 21:19:00 /


Jade wczoraj,a tu halt! Zatrzymalo mnie dwoch panow w bialych czapkach.Powod zatrzymania? Nie swieci jeden reflektor.Pomimo ze usunalem usterke przy nich, to i tak sprzedali mi kawalek papierka za 100 pln+ 2 punkty. Przyjechalem do domu, sprawdzilem w taryfikatorze, i okazalo sie ze mnie udupili za jazde bez swiatel.

granadabus / 2008-01-23 21:41:11 /


Przecież wręczając mandat muszą podać powód wręczenia, napisany zresztą na kwitku, więc skąd zdziwienie?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-24 06:53:11 /


Nie mają prawa ukarać mandatem, jeśli usterka zostanie usunięta przy nich, na miejscu.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-24 09:39:56 /


a gdzie tak napisane? bo dobrze to wiedzieć.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-24 10:29:08 /