logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Pytanie dotyczace wyrejestrowania wg. nowych przepisow ale malucha...

Pytanie dotyczace wyrejestrowania wg. nowych przepisow ale malucha...

Wasze forum jest najlepsze bo jest "wszystko"
Ale czytajac wszystkie prawie watki znalazlem wiele niejasnosci i niespojnosci...

1. Chce kupic samochod normalnie (umowa kupna/sprzedazy), potem chce go przerobic troszke i potrzebuje na to rok. Co mam zrobic aby nie placic OC za samochod ani najlepiej nie przerejestrowywac?
2. Czy jak go nie przerejestruje (np przez rok) to poprzedni wlasciciel moze miec jakies problemy?
3. Czy jak go wyrejestruje wg nowych zasad (mam wszystkie papiery) to czy jest jakas szansa ze go zarejestruje za rok?

Samochod ma 18 lat i miesiac temu skonczylo mu sie OC. Prosze o rzeczowe, sprawdzone odpowiedzi na te 3 punkty... krotko zwiezle i na temat bo czasem nie mozna sie polapac w dyskusjach waszych a jest to bardzo wazna dla mnie sprawa... koledzy pomozcie!! :) pozdrawiam

Whitefunk / 2004-08-21 01:23:39 /


hehe chyba musimy już sobie duisac na stale te maluchy... lanosy sceniki i reszte plasticzakow....
odpowiedz na 3 pytania dostaniesz w wydziale komunikacji na 100% poprawne bez dyskusji i spekulacji, nie bylo by szybciej??
pozdrowka

grabasz / 2004-08-21 14:24:06 /


...i po raz kolejny postanowiłem się nie odzywać żeby nie potrzebnie nie rozwijać bezsensownych wątków , które zaśmiecają forum...

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-22 16:43:08 /


to po co sie odezwales..skoro miales inny zamiar? :)
chyba ze glosne mysli przelewasz na klawisze:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-22 22:33:41 /


Tu wszystko znajdziesz:
http://www.ag.bocznica.org/

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-23 09:37:46 /