logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » rejestracja na zabytek w woj. mazowieckim

rejestracja na zabytek w woj. mazowieckim

Cześć

1. Czy ktoś może w Warszawie przechodził nie dawno taką procedurę i mógłbym z nim porozmawiać na temat: ile, jak i jak długo ?
2. Czy w ramach opinii rzeczoznawcy można przedstawić opinię weryfikujące "pojazd o charakterze kolekcjonerskim, unikatowym lub mającym szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji" ?
3. Czy w Warszawie białą kartę musi przygotować rzeczoznawca, czy może właściciel ?
4. Czy ktoś ma godnego polecenia rzeczoznawcę w tym zakresie ? Jednego znam, ale chyba nie bardzo chce z nim dalej współpracować.

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-16 13:44:38 /


Ad. 1 Tak ;) W gruncie rzeczy prosta sprawa. Pytaj a postaram się pomóc.
Ad. 2. Pewnie można, ale poco Ci w ogóle opinia? Mi wystarczyła BK.
Ad. 3. Może Właściciel - masz we mnie namacalny przykład - jak będziesz potrzebował mogę zrobić skład Karty i wydrukować. Możesz spytać Dredziocha lub/i Bobika jak mnie to wychodzi ;)
Ad. 4. Hmm... Bobik? Jeszcze Marcin Szeryf Kozłowski ma mamiar na jednego.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-16 14:25:58 /


Polecam Bobika :)

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-18 22:15:58 /


mam chyba gdzieś wizytówkę rzeczoznawcy u którego robiłem opinię, mogę Ci podesłać dane mailem, jeśli będziesz potrzebował

pozdr

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-20 14:49:15 /


jeśli to nie problem to mi by się te dane przydały. remont samochodu się ciągnie i przydała by sięopinia o zabytkowym charkterze, nie ma sensu przecież OC cały czas płacić

tomekr23 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-23 00:15:36 /