logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » instalacja gazu w silniku 2,5 v24

instalacja gazu w silniku 2,5 v24

Czy jest mozliwosc instalacji gazu w takim silniku(ford mondeo 2,5 v24),jakie sa koszty i czy jest to oplacalne,prosze o pilna odpowiedz

greg1975 / 2004-09-06 20:55:21 /


będzie fajnie :))

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 21:02:41 /


Tak, duze, zalezy

Mysza liil (EM) / 2004-09-06 21:06:26 /


jak wstawisz ten silnik do capri taunusa albo granady to sie da jak nie. to laj mu olej napedowy bedzie rownie tanio........
zkąd oni sie biorą??
pozdrawiam i sory za bledy

grabasz / 2004-09-06 21:22:51 /


jezuuuuuuuu...
No ile można.....

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 21:41:44 /


hehe a co to jest mondeo?? jakiś prechistoryczny pojazd o napędzie owsianym ?? :D przeżuć na olej rzepakowy będzie bardziej ekologicznie :D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-06 21:47:52 /


albo na platki z mlekiem :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 23:26:09 /


Jestesmy zbyt aktywni i zalatwo nas znalesc w googlach poprostu :| Jednak co mnie zastanawia to to jakim cudem Ci ludzie pisza na fourm a nie potrafia zrozumiec regulaminu, jest jakas ciekawa odmiana wybiorczego analfabetyzmu :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-06 23:44:36 /


Nie wiem czy w takim silniku mozna zalozyc gaz, trzeba by go rozkrecic i zobaczyc czy sie zmiesci... ale mysle ze najpierw trzeba zalozyc wode i prad, a poki co mozna palic weglem. jestem wesoly Romek...:P

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 00:52:02 /


... mam na przedmiesciu domek... :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 02:33:28 /


a w domku wodę prąd i GAZ....
więc Panu już podziękujemy ....

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 08:00:34 /


ahh wy przesmiewcy :P

a tak swoja droga to zalozenie nowego konta powinno trwac tak długo jak aktywacja strony o posiadanych autach i skonczyly by sie takie watki...
tylko MK mialby wiecej roboty =/

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 08:17:26 /


Inkwizycji!!!
Kwarantanny dla nowych!!!
Przy rejestracji regulamin 100 razy.
No, chociaż 10.
Bo to ciągle ta sama osoba. MK, nie znasz jego IP?

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 09:15:16 /


bądźmy krytyczni ale postarajmy się udzielić konkretnej odpowiedźi. nie mogę za cholere pojąć takich ludzi. bo niech ktoś a najlepiej wszyscy mi powiedzą jaka jest różnica czy monutje sie gaz w mondeo czy w capri. jak ma się ten sam silnik tu i tu to te same koszta, i problem ten sam plastikowy kolektor w capri nie zamieni sięsam na aluminiowy przecież to logiczne, a ludzie pisza czy się da czy można. jak w scorpio jest 2.9 i ma gaz to czy w capri też będzie można założyć, ???????????debilizm i brak logiki u poniektórych osób mnie przytłacza. pozdrawiam.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 11:27:40 /


to jest poza tematyką strony ..... pa o odpowiedzi udzielać nie powinno sie bo mondeo, focusami itp. "nowymi" tu sie nie zajmujemy (no chyba że jakoś rychło skończy te mondeo 20 lat ;-) )

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-07 12:20:19 /


Po pierwsze - nie widziałem w życiu Capri z silnikiem 2,5 24V.
Po drugie - strona dotyczy starych fordów, STARYCH, powtarzam.
Po trzecie - ktoś specjalnie zadaje takie pytania na forum właśnie po to , aby troche pomieszać.
Po czwarte - odpowiedź na pytanie o wiele łatwiej uzyskać dzwoniąc do jakiegokolwiek warsztatu zajmującego się instalacjami gazowymi, a nie na forum, gdzie nikt takiej instalacji nie zakładał. A jeśli nawet, to i ceny i sposób instalacji będzie się różnił w zależności od warsztatu. A i odpowiedź będzie bardziej rzeczowa, jako, że udzielona przez fachowca.
Po piąte - jest to chyba kilkudziesiętny (ale wymysliłem słowo;-)) post o podobnej treści założony przez kolejnego nowego jednopostowego użytkownika, który jak mniemam, już się więcej nie odezwie - jak kilkunastu przed nim podobnych.
Po szóste - prawie wszystko o instalacjach gazowych było opisane na forum wcześniej, i w dziale Garaż. Wystarczy poszukać.

Stąd właśnie frustracja i gwałtowne reakcje starych forumowiczów. Temat wałkowany wielokrotnie więc nie widzę powodu, aby wymyślać od debili. Powinieneś przeanalizować posty w odrzutach, to będziesz może trochę bardziej powściągliwszy w ferowaniu takich wyroków.
Post był obliczony na wywołanie kolejnego zamieszania i jak widzę, ktoś dał się sprowokować.

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 12:21:02 /


watek zamkniety brak mozliwosci jego kontynuacji

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-07 15:31:48 /