logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » książka naprawcza do taunusa mk 2

książka naprawcza do taunusa mk 2

potrzebuje ww książke ponieważ zakupiłem samochód wielokrotnie na przestrzeni lat modernizowany i unowocześniany . to że załóżono w nim gażnik webera itp to dobrze . niestety mam straszne krzaki w elektryce (silnik był wielokrotnie planowany, szlifowany ma metalową uszcz pod głowice itp i są do niego 2 instalacje) ponieważ wyjełem ten kombinowany silnik i wkładam 2.0 niestety r4 chce się z tym rozprawić. potrzebuje kupić ww książke (słyszałem że do capri bez problemu) ew ściągnąć . zależy mi głównie na elektryce ale w reszcie samochodu też mam kilka niespodzianek.
z góry dzięki.

Lukruś / 2004-09-13 20:05:10 /


zdaje mi sie ze wiazka el. w taunusie i capri sa podobne wiec skoro masz schematy do capri to i do taunusa cos podpasujesz chyba ze sie myle :)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-13 20:07:15 /


nie mam ale słyszałem/czytałem że są do kupienia skany. może ktoś bedzie miał i do tauniego niekoniecznie po polsku.

Lukruś / 2004-09-13 20:11:24 /


schcematy instalacji tauniego sa na www.taunus.prv.pl wiec mozesz sobie sciagnac

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-13 21:03:26 /


No właśnie są na www.taunus.prv.pl więć nic tylko ściągnąc i robić według tego co na schematach, ja tak swoją usprawniłem też w II bo była połatana na skrętke, a izolacją była taśma malarka ;-).

Police / 2004-09-13 21:57:44 /