logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Czerwone Capri w TVN 24

Czerwone Capri w TVN 24

Kojarzycie zapewne krótkie przerywniki "Bez Komenatarza" na TVN 24. Wczoraj wieczorkiem ujrzałem taką relację z XI (chyba) Rajdu Ekologicznego po Dolnym Śląsku (przepraszam uczestników i organizatorów jeżeli pochromoliłem cóś). I cóż? Ktoś wyruszył w trasę ekologiczym capri. Czerwonym. Chyba lekko ospojlerowanym. Czyj to? Widział kto? Gratuluję debiutu telewizyjnego :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-15 19:28:50 /


Witam hehehe czyli ktoś zauważył.To Capri jest Pana Michała z Wrocławia niedługo może uda mi się go namówić aby ukazał sie na stronce :) to wtedy cos powie o Capri.

Witek z Wrocławia Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-16 15:09:18 /


Witam! Moje piękne autko już 3 raz w TV :) W każdym razie w w/w rajdzie wystepowało jako auto zasilane napędem ekologicznym. W moim przypadku była to domieszka spirytusu do benzyny. Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogli ogladać dluższy materiał na TVP3 i TeDe, gdzie pokazane było jak pięknie wchodzi z poślizgiem w zakręt :) Pozdrawiam!

AIR / 2004-09-16 16:12:31 /


Tez mi "ekologia" :-)))

Czekam(y) na stronke o samochodzie ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-16 18:28:47 /


hehe spirytus to lepiej w gardlo lac niz do baku :) ale autko ma chyba przy tym wiekszego kopa? co?
pozdro
p.s. panie AIR wpisz sobie w koncie jakies dane i autka...:-P zeby bylo co poogladac

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-16 18:34:48 /


Najważniejsze są proporcje! Do baku spirytus leje się w stosunku 1/10. Resztę do gardła :D Co do opisu, w wolnej chwili zrobię! Kopa ma nieznacznie lepszego, a co ciekawe, taka ilość spirytusu nie niszczy zbytnio uszczelek, czego dowodzą liczne badania! Badania dowodza, ze spirytus niszczy wątrobę! :) Pozdrawiam!

AIR / 2004-09-16 21:22:55 /


Ale watroba, w przeciwienstwie do uszczelek, sie regeneruje ;P

Mysza liil (EM) / 2004-09-17 14:12:05 /


A gdzie tu jest ekologia? Czy ekologicznie pali 6,5 litra szpirytu na 100 na trasie?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-18 01:54:43 /


no to jak już jest temat o capri w tv to może ktoś z was oglądał niedawno film pt. "sid i nancy" na kanale kino - czy jakoś tak. Jest to historia basisty sex pistols i jego dziewuchy a że rzecz dzieje się w brytani na początku lat siedemdziesiątych często w kadrze widać fajne jedyneczki zaparkowane na pierwszym planie. Film już leciał dwa razy więcjest szansa że jeszcze kilka razy będzie można go zobaczyć.
Pozdrowienia.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-18 09:15:05 /


zapewne taka mieszanina posiada mniej substancji toksycznych od czystego spalania benzyny a swoja droga ma to wplyw na zmniejszenie spalania ??

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-18 09:16:05 /


Niestety domieszka spirytusu zwieksza spalanie, itu ta cała ekologia idzie w łeb.
To jest tylko ekologiczne dla posiadaczy koncesji do produkcji spirytusu posłowie, senatorzy itp.

robson105 / 2004-09-18 12:25:13 /