logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » ..:: POLER U KOJOTA ::.. - polecam

..:: POLER U KOJOTA ::.. - polecam

Oddałem do nich moje ATS'y Cup'y z Golf'a i jestem bardzo zadowolony.
Tu są zdjecia Golf'a na felgach po polerce:
http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=792

KONTAKT:
"El Coyote"
Maciek Daszkowski
kom. 0 501 56 11 33
05-818 Opacz
ul.Ryżowa 75
(okolice Warszawy)

Banan [taunus20m.prv.pl] Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-19 13:44:06 /


porada zacna aczkolwiek myślę że dział ogłoszeń byłby lepszy lub podpięcie się pod jakiś inny post o felgach lub polerce, pozdrawiam!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-19 13:53:55 /


ale za taką kase!?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-19 14:17:03 /


a cio tio jest golf ;-D ???

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-20 11:14:19 /


ładnie ale piekielnie drogo ....
zobaczymy co się będzie działo wraz z upływem czasu

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-20 11:31:08 /


Rozmawiałem z KOJOTEM w Łodzi na Bazarze. Spoko gość. Widziałem Jego robote i jest OKI:) Co do cen jest możliwość negocjacji oczywiście. Miał gotowe (wypolerowane) RS-y 6calowe do Forda. Cenił je 800. "Troche" DUŻO, ale ładne były;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-20 12:18:52 /


Rozumiem, że cena może jest spora, ale można z nim ją troszke ponegocjować to po pierwsze. Po drugie to ta cena tyczy sie dokładnie takich jak moje felg, czyli 15' z rantem i w takim stanie w jakim je oddałem do roboty. Jesli ktoś ma płaskie felgi to cena jest sporo niższa. A po trzecie, za dobrą robote zawsze trzeba zapłacić troszkę więcej.

Widziałem felgi które przyszły do poprawki po polerce zrobionej w Poznaniu. Owszem felga była wypolerowana za mniejsze pieniądze, ale kolesie którzy ją robili farbe z felgi usuwali opalarką tak, że ramiona felgi pozapadały się. Wyobrażacie to sobie ?!?

Banan [taunus20m.prv.pl] Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-20 13:54:13 /


to że usuwano farbę przy pomocy opalarki to świaczy o poziomie usług.
Ale wierzyć mi się nie chce żeby pozapadały się ramiona felgi. Dlaczego? Ano dlatego że przy temperaturze przy której owe ramiona mogłyby się pozapadać farba już dawno odparowałaby...
Bezpieczniejszym sposobem zdejmowania farby jest "chemia" ale to też zależy od tego czy felga była wcześniej piaskowana czy jest "dziewicza" ...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-20 13:59:27 /


ja felgi swoje robilem na ulicy rosy w warszawie pod kolor auta i sa bardzo ladne

a dla osob ktore chca odswiezyc swoje felgi w dobrej cenie polecam Huberta z lomianke robi bardzo ladnie i w dobrej cenie jak bym wczesniej wiedzial to bym oddal do niego chromu nie kladzie ale ale bardzo ladnie maluje
sam ma 3 capri i robi to z zamilowania

691319114 Hubert

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-20 22:22:43 /


"Bezpieczniejszym sposobem zdejmowania farby jest "chemia" ale to też zależy od tego czy felga była wcześniej piaskowana czy jest "dziewicza" ...

Kornik [2004-09-20 13:59:27] "

jaka jest roznica miedzy sciaganiem farby z felg "dziewiczych" a wczesniej robionych przy uzyciu chemii ?

DeMaDeS / 2004-09-21 08:35:41 /


hmm??
a od kiedy to piaskowanie jest "użyciem chemi"??;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-21 08:55:39 /


pisząc "dziewicza" miałem na myśli felgę nie piaskowaną wcześniej a tylko pokrytą lakierem...
użycie "chemii" to zastosowanie "Scansolu" i innych tego typu specyfików

czy teraz jaśniej?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-21 09:10:20 /


jeszcze coś...
jeżeli felga była wypiaskowana i na to położy został lakier to farbę można zdjąć przy pomocy szczotki drucianej zamocowanej na wiertarkę (bądź też włókniny ściernej), bo nie ma obawy o zbytnie uszkodzenie powierzchni samej felgi.
Jeśli zaś "dziewiczą" felgę ktoś pokrył lakierem to użycie szczotki drucianej bądź włókniny zaowocuje dodatkowym nakładem pracy w celu usunięcia skutków pracy ww. narzędziami

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-21 09:14:12 /


"czy teraz jaśniej?"
o mnie sie nie martw;-)


bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-21 09:23:05 /


za moje ATS'y cena była 800 pln,
ale za ATS Classic 6J13 Maciek wstępnie wycenił robote na 250-300 pln/kpl a z malowaniem wnętrza +100 pln/kpl

Banan [taunus20m.prv.pl] Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-23 14:23:59 /


to tanioszka nie jest...za 800PLN...rozumiem ze jest to polerowane elektrolitycznie?? bo jezeli recznie to moglbys to sam zrobic za 100. fela na przednia os, jedynka, pasta polerska na filcu i jedziesz...robilismy tak wolfrace`y i wyszlo bardzo zblizone do Twojego.

cubestone Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-23 16:19:41 /