logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Nowy posiadacz Capri wita!!!

Nowy posiadacz Capri wita!!!

Na stronce jestem juz od jakiegos casu, ale sie tylko biernie przygladalem, no a ze Capri w koncu stanelo pod moim domem, no to wypada sie oficjalnie przywitac:)!!!
Tak wiec - WITAM WSZYSTKICH!!! :)

Capri kupilem dzisiaj jest to Mk3 3.0 V6 Essex, wersja wyposazenia - ghia.rok 1980.

Serdeczne podziekowania dla(wymienie w kolejnosci alfabetycznej:)) Hoovera, Kornika, Maciaska i Olka za pomoc w podjeciu decyzji! No i dla bylego wlascicie;la za ulatwienia sfinalizowania transakcji!!!

ps. co zrobic zeby miec strone z moim autkiem???

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach!!!

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-23 20:47:02 /


Rozumiem ze Cwietowe auto zmienilo region, no coz trudno. Milego posiadania Capri :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-23 21:21:00 /


ech szczęściarzu taki sprzęt... GRATULUJĘ!!!!!ja na swojego musze czekac jeszcze pare lat...nie ma ktoś pomysł jak szybciej osisgnać 18ske???Chętnie przyjmę przepis:D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-23 21:31:52 /


Gratulacje !!! Teraz dbaj o te autko bo jest naprawdę o co. Pozdrawiam

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-23 21:41:18 /


KaczoRRRRRRRRRRR jestes wielki!!!!!!

no stary musze po raz kolejny Cie pochwalic publicznie;) nie dośc że potrafisz sie świetnie bawic nawet jako nie posiadający Capri, to teraz az sie boje kolejnego zlotu:D hehe
3.0 essex :D wpakujesz tam 4x4 z fronciaka?:)

wielkie pozdro i gratulacje (wytrwałości w odbudowywaniu tej bazy:D)

Hoover 3M / 2004-09-23 22:07:41 /


4x4 z fronciaka?? %$@*#%
jesli to samochod Cwietow to nalezalby sie za to lincz

witam w naszym gronie, dbaj o niego to swietny samochod
napisz tylko czy to ten

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 07:46:38 /


tak Camaro, to "ćwietowóz"
ale z tego co mówił cwiety to auto poszło w dobre ręce. Oby się nie pomylił bo w przeciwnym razie będzie lincz, he he.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 07:57:58 /


Tak to ten od Mariusza. no ja tez mysle ze trafil w dobre rece :). co do przerobek to nie musice sie martwic, bo wiem na ile oryginalny jest jego stan i nie chcialbym tego zmieniac. na razie jeszcze nim pojezde, ale zima Capri przejdzie kuracje odmladzajaca.
a jak z taz strona w "my i nasze samochody"? musze wyslac do mk zdjecia i opis, a on zrobi reszte, czy gotowa strone w html'u? jak to z tym?

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-24 09:05:57 /


Stronkę tworzy się u ustawieniach Twojego konta. Najpierw musisz dodać samochód do listy "Twoje samochody". Jak już to zrobisz, to obok niego (albo pod spodem, nie pamiętam) ukaże się opcja "utwórz stronę". Piszesz tekst, wstawiasz zdjęcia, wysyłasz maila do MK z prośbą o aktywację i cierpliwie czekasz.

/ 2004-09-24 09:12:55 /


W swoim profilu masz gotowy mechanizm tworzenia strony. Wypełniasz zgodnie z instrukcją, wysyłasz zgłoszenie do MK i cierpliwie czekasz :)) To wszystko. Sprawa jest bardzo prosta, nawet ja sobie poradziłem.
Pozdro.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 09:14:17 /


Kaczor witamy. Dobre auto poszlo z dobrych rak w mamy nadzieje dobre rece za dobre pieniadze. Szkoda ze ubylo nam w 3M Składzie takie autko ale coz takie zycie. Swojego czasu Cwiety przybywaly na zloty 2 kapciami ehhh...
I tak tegoroczny bilans jest bardzo dodatni. Kornik, Olek, Guti, Ola z H2O nowe nabytki, kilku zwerbowanych nowych klubowiczow pare zorganizowanych imprez...
Sezon 2004 uwazam za bardzo udany oby przyszly byl jeszcze lepszy i autek wiecje nie ubywalo. Kaczor - zadnych zmian w tym aucie!!! Tylko solidny remont blacharsko-lakierniczy. Chcemy cie widziec na SO 2005, autko ma blyszczec nowym złotem :) Trzymaj sie i cierpliwosci - masz Capri a to zobowiazuje
---
co do swojej stronki to tak jak napisano ale musisz czekac cierpliwie albo najlepiej scignij telefonicznie MK zeby ci aktywowal stronke
pozdrawiam
---
Cwiety - szkoda ale mamy nadzieje ze jeszcze kiedys Kapec do was wroci

Maciasek_3M / 2004-09-24 11:04:27 /


cwiety stwierdził że dwa razy mial capri i dwa razy sie go pozbywał ... ale zgodnie z powiedzeniem "do trzech razy sztuka..." za trzecim razem auto MUSI zostać u Cwietych.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-24 11:38:39 /


A mnie nurtuje pytanie dlaczego Ćwietowie sprzedali Caprika?
Wiem ze Ćwiety na stronie z ogloszeniem prosil zeby nie pytac dlaczego to zrobil ale nie moge wytrzymac spedza mi to sen z powiek :P

No coz szkoda ze jedyny w 3M essex 3.0 V6 zmienil miejsce zamieszkania

A tobie Kaczor zycze powodzenia w odmladzaniu poczciwego auta

Pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-24 11:48:54 /


Różne są "zakręty" w życiu... coś się kończy, coś się zaczyna. Poprzedniemu właścicielowi mojego Caprika zaszkliły się oczy, jak sprzedawał...
Niedawno sam dostawałem sympatyczne posty, więc tym przyjemniej teraz pogratulować Tobie! Pierwsze dni przygody z własnym Capri są wyjątkowe i niepowtarzalne - ja chodziłem nieprzytomny, jak pijany ;)) Więc rozumiem!
A gdy uczucie przechodzi w "fazę dojrzałą", z każdym dniem utwierdzasz się w przekonaniu, że FC to "jedynie słuszny wybór" :) Zwłaszcza "trójeczka" :P
Szerokiej drogi!

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-24 13:07:00 /


I moc pozdrowień dla nowego właściciela Capri od całego Karkonoskiego Ford Weteran Klubu!!

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-24 19:11:48 /


Pozdro dla nowego śle stolica krainy tysiąca jezior.Tak trzymać!

Cichy77 Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-24 20:36:41 /


Mamy nadzieje, że autko przyniesie Ci wiele niezapomnianych chwil tak jak nam, i mamy również nadzieje spotykać je na zlotach w coraz lepszej kondycji. Przetrwał 25 lat i chyba należy się mu dostatnia emerytura z rozrywką w postaci zlotów i niedzielnych jazd, my nie byliśmy w stanie mu tego zapewnić. Pozdrowienia,i jak mówili poprzednicy wytrwałości.W razie problemów dzwoń na kom.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-30 20:27:15 /