logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Dostałem linka na stronę z akcesoriami samochodowymi Forda i nie tylko, stronę szpecą lodziarskie akcesoria.

Na uwagę zasługuje zakładka Original Ford Accesories :) może ktoś sobie coś wybierze.

NIE ZAMIESZCZAM LINKA JAKO REKLAMĘ, A TYLKO W CELACH INFORMACYJNYCH.


http://www.oldcars.de/kataloge/Accessoires/Accessoires_englisch.htm

Pozdrawiam

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-07 08:35:31 /


Shadow , a gdzieś ty sie uchował . Oldcars.de to takie miejsce w którym oferują nie tylko jakieś dziwne akcesoria ale też wiele częsci których tak w zasadzie już nigdzie więcej nie ma ;-)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-07 09:14:37 /


..no chyba ze gdzies po strychach mozna jeszcze cos znalesc :-P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-07 09:34:47 /



refleks szachisty po 2 wylewach ;)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-07 11:34:55 /


W szczegóły nie wnikałem, wysłałem z myślą o Was, może się coś komuś kiedyś przyda, a jak wyszło odświerzenie informacji no to chyba też nie tak źle.
Pozdrówka

P.S. w szachy grywam, wylewów jeszcze nie miałem ;) - wszystko przede mną

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-07 12:15:06 /


Nie no O.K. z pewnością bardzo wielu z bywalców forum też nie miało pojęcia o istnieniu tego raju z cześciami więc taki przypomnienie jest potrzebne , szczególnie dla tych co właśnie robia jakiś remont i bardzo im brakuje jakichś części (pod warunkiem że ceny nie zniechęcą) wszak strychów do przeszukania coraz mniej ;-)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-07 12:57:03 /


ceny zniechęcą na 100%, ale tylko na chwilę:) Bo skąd wziąść np. reperaturki tylnych błotników do Taunusa 15m??:( A oni mają:) I w sumie to cena nie była nawet zabójcza:)A jakość wyrobu całkiem OKI.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-07 13:13:03 /