logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Most sie zeszperował

Most sie zeszperował

Nie mogłem znaleźć na forum...
Po dzisiejszym upalaniu troszkę gumy, zaczęło mio zgrzytac cos w tylnych kołach przy skręcaniu. Na podnośniku koła kręcą sie w tą samą stronę, ...zdjąłem most i tylny dekiel ale nie widać żeby jakies zeby były połamane. Tak jakby półośki były zblokowane n atych srodkowych zebach... miał ktoś taki przypadek? Co ztym dalej mozna zrobić. Jutro wstawiam drugi most ale może ten warto by było na przyszłośc naprawić.
Będę wdzieczny za jakies sugestie.

Modeon Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-04 21:20:50 /


Spaliłeś satelity po prostu. Teoretycznie do rozruszania ale praktycznie to już szrot. Ale mechanizm różnicowy to akurat nie problem zdobyć. Dobrze że wieńca i ataku nie rozwaliłeś bo to większy problem.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-04 21:28:22 /


ja zrobie jutro fotki tego co sie stało z moim mostem :D ale mój na podnośniku zachowywał sie normalnie tyle że ja co innego popsułem :D

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-04 21:45:11 /


tak mnie dzisaj podkusiło po regulacji gaźnika :)
most był głośny wczesniej, mam drugi 3,44 na zapas i jutro go wkładam. Ten był 3,22. Wszystkie zęby niby są oK.

Modeon Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-04 21:57:31 /


Wszystkie tryby są całe, ale się satelity przyspawały do wałka (ośki) i na bank wałek się kręci razem z nimi w koszu, a powinna go trzymać przetyczka a satelity powinny się na niej luźno obracać. Trochę tych koszy zmieniłem w życiu;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-04 22:01:01 /


Mi też się kiedyś w Granadzie po paleniu laka w miejscu tak stało :-)

AndrzejKudowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-04 22:18:47 /


No w Granadzie to już wyższa szkoła jazdy most zniszczyć;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-04 22:22:03 /


Za chwilę wszystko się zmieli więc lepiej od razu wymienić bebechy niż póżniej z uszczerbionym atakiem cokolwiek naprawiać.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-05 13:06:58 /