logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Padly swiatla w Taunusie MkII o co chodzi???

Padly swiatla w Taunusie MkII o co chodzi???

Witam ma mroblem dzisiaj gdy wymienialem przekaznik od swiatel na inny swiatla sie skonczyly a dokladnie jedno!!!Gdy wynienilem na ten sam dalej bylo spieprzone.Mianowicie wyglada to tak lewe swiatlo sie zarzy delikatnie a w drogim pala sie krotkie i delikatnie dlugie po odlaczeniu plusa od lewej zarowki w prawym jest oki doki. I jeszcze zeby bylo smiesznie znikly kierunki???Awaryjne sa!!!Sprawdzone zostaly pzrekaznik, zarowki, masa przerywacz o kierunkow.O co moze chodzic???Za pomoc z gory dziekuje.Pozdrowka

Abe(ejb) / 2004-12-01 15:40:37 /


a po co nowy wątek o tym samym??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-01 15:44:29 /


NIom to wlasnie nie jest to samo bo z tamtym jush bylo oki doki.A dzisiaj sie spieprzylo cos innego przeczytaj uwaznie:o).

Abe(ejb) / 2004-12-01 16:02:24 /


no właśnie przeczytałem i dla mnie to to samo: http://www.capri.pl/forum/41ab387019835#41ab5a971279d tylko powiedzmy, że kolejne stadium problemu. ale swoją drogą to objaw dziwny...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-01 16:09:18 /


Nie chcialem tych dwuch problemow mieszac ze soba:o)Wiiem ze dziwny dlatego zwracam sie do was z pomoca.

Abe(ejb) / 2004-12-01 16:19:14 /


pamietasz jak miales problem z kostka bezpiecznikow chyba rok temu? moze trzeba by wrocic do tego tematu ...bo objawy sa podobne zdaje mi sie :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-01 19:18:20 /


niom wlasnie so troszki inne ale nic nie ruszalem przy kostce tylko zmienilem przekaznik i nic wiecej na tym starym jest to samo.Jush nie mam pomyslow jak tak dalej pujdzie to go walne do Kamiennej:-#

Abe(ejb) / 2004-12-01 21:14:29 /


lampa która się lekko świeci nie ma masy.. popraw przewody od masy a i światła i kierunki się znajdą :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-01 22:56:01 /


Oki zobacze ale cos mi sie zdaje ze sprawdzalem:o)

Abe(ejb) / 2004-12-01 23:05:39 /


sprawdź raz jeszcze dokładnie :D to co opisałeś ewidentnie wskazuje na brak masy!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-01 23:29:01 /


To nie masa!!! Sprawdzilem kierunki sie znalazly:o) ale ze swiatlami kalarepa zauwazylem jeszcze cos jezeli to wam w czyms pomoze podczas gdy wyciagne lewa zarowe w prawej swieca sie tylko krotkie podczas przelaczenia na dlugie gasza sie calkiem krotkie i nic sie nie swieci a podczas mruugniecia dlugimi zero reakcji swieca sie nadal tylko krotkie!!!Ma ktos moze jakis schemat moze cos sie odlaczylo moze jakies zwarcie bylo (bezpieczniki sa oki doki).

Abe(ejb) / 2004-12-02 12:55:38 /


Jeżeli masz możliwość i czas sprawdź przejście w każdym przewodzie, mi kiedyś pękła izolacja praktycznie niewidocznie przy pobieżnym sprawdzaniu i kabel porostu zbutwiał w środku jakieś 5 cm od styku i przewodził chyba tylko na kilku włóknach a jak ruszyłem przy wymianie czegoś to padł, przy sprawdzaniu żarówką świecił dopiero na omomierzu wyszło, że jest trafiony

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-02 20:15:53 /


Oki sprawdze.Jeszcze macie jakies sugestie bo potrzebuje autko a tym sie nie wypuszcze:o(

Abe(ejb) / 2004-12-02 20:17:57 /


Niom Trojkat masz u mnie flaszeczke:o)faktycznie nie miala masy.Andre tez nie byl bez winy;o)kawalek kabla od masy sie naderwal w pancezu i nie dochodzila masa do zarowki.Pozdrowka i dziekowa jeszcze raz.

Abe(ejb) / 2004-12-03 12:05:10 /