logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » filtr powetrza

filtr powetrza

w zwiazku z tym ze chce zrobic "troche" chromow pod maska wpadlem na pomysl aby filtr powietrza tez byl w chromie.
nie podoba mi sie sportowy filtr powietrza i pomyslalem o zaadoptowaniu jakiegos metalowego obudowe filtra,z tego co wiem to duzy fiat mial taki i w zwiazku z nim mam pytanie:
Czy nadawalby sie do dziobaka??

lub z jakiego auta by sie nadawal??

dzieki za pomoc :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-01 21:36:28 /


z forda...starsze tez byly metalowe
:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-01 22:56:43 /


chyba nie zapakujesz do dzioba pod maske puszki od kredensa!?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-01 23:16:28 /


...lub dorob sobie sam z blachy pod wymiar filtra lub z jakiegos okraglego elementu ? zloz z 2 takich a w srodek siatka metalowa :)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-01 23:18:28 /


jak napisalem z 2 polowek mi sie nie podoba,dlatego zapytalem o inna metalowa puche,poza tym co to za roznica czy z kredensa czy niee jak i tak nigdzie nie jest napisane ze to fiat a polowa ludzi i tak nie bedzie wiedziala ze fiat mial taka puche????

poza tym pytanie brzmialo czy bedzie sie nadawala lub od czego sie bedzie nadawac :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-02 11:05:00 /


mam na mysli cos w tym stylu jak na zdjeciach

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-02 13:02:05 /


"poza tym co to za roznica czy z kredensa czy niee"

Pitbull, jak nie widzisz różnicy to ja juz nie mam więcej pytań...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-03 18:14:17 /


obudowa filtra powietrza ma wygladac tip top, jak bym wam nie powiedzial ze chce zaadoptowac od fiata to 99% z was pytalo by sie mnie gdzie takie chromowane cudo dorwalem (tyczy sie to rowniez chromowanych kapsli sa ochy i achy i jakie zajebiste a powiem wam ze to sa kapsle od citroena ]:-> hehe pewnie juz sie przestana podobac). a tak to leca komenty buuu od kredensa i takie tam. moim zdaniem filtry sportowe lub a'la sportowe dorabiane z 2 okraglych blach to wieksza porazka niz adaptacja obudowy od kredensa i wsadzenie w srodek filtra KN. co do dalszych przerobek to pod filtrem bedzie gaznik 2 gardzielowy i kolektor dolotowy robiony na zamowienie. wiadomo ze najlatwiej siedziec w domu przed kompem i krytykowac wszystko i wszystkich. zreszta moj samochod ma sie mnie podobac.

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-04 17:42:53 /


z cx mk1 dokladnie ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-04 17:51:18 /