logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Baba za kolkiem capri "by night"

Baba za kolkiem capri "by night"

Panowie ( i panie ) dzis darlem capri noca (tzn moja stara trzymala kierowice a ja sobie z wrodzona subtelnoscia piwo saczylem) i strasznie fajnie bylo. Wszycy kolesie w plastikowych autkach chcieli ja machanac na swiatlach ,ale stara ma pojecie o jezdzie i umie ponad 200/h dzrec( nie capri,ale kiedys wydarla jakims recordem z silnikiem na ostatkach ), kurcze fajne obkurwine capri ( bo mialo jechac na spawanie ,ale akurat nie bylo czasu ,a stara panda sie pokisila)a kurcze te ptysie w megankach i mondeo miekli . Fajna sprawa , ma ktos z kolezenstwa dosc sprawna swoja sqve, moze cos napiszecie jek Wasze kobietki dodzieraja caprkimi. A poza tym moze PC WOOMEN? ja wystawiam swoja!!!!! piszcie i moze moze ktos swoja sqve wystawi i da jej auto.

gumis / 2004-12-10 22:16:27 /


hehe ja mam granie 2,8i na automacie z naprawde zdrowym motorkiem no a moja żonka to jak zobaczyła ja pierwszy raz to nie odzywała sie do mnie przez tydzień a teraz... to mi sie z kierę rwie... jak już się za nią dorwie to jak stanie na światłach z jakimś posiadaczem super beemy 318 albo golfa 1,6 czy czymś takim to ZAWSZE kolesia zrobi tak że mu nie pomogą ani "sportowy ryk" rzędówki 1,6 ani spojler czy obniżona zawiecha... a goście zawsze nie doceniają mojej żonki i grani... jeden raz na światłach wyskoczył z bejcy i do niej jakim cudem toto tak jedzie a ona mu na to a to tylko 2,8 koleś oczy zrobił a ona dalej na automacie kolesiowi oczy zrobiły sie jeszcze większe a na koniec powiedziała mu, że jest na gazie... mine miał nietęgą...

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-10 22:38:12 /


a mój kolega (kierowca zawodowy) powiedział mi kiedyś swoje motto życiowe. "Babie to ch**a do ręki a nie kierownicę". I w moim przypadku to się zgadza. Niestety.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-10 23:13:13 /


ja tu czytam i czytam ....."darłem capri nocą" hmmmm i myśle o coo chodzi... zdzierał z caprui blachy czy co ? :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-10 23:14:50 /


Panowie ma ktos odwage wstawic swoim autkiem na rajdzie FC woomen? bo ja mam!!!! Maciecie baby z "jajami"to wstawijcie.

gumis / 2004-12-11 00:13:53 /


Uważajcie żeby przy tym samemu jaj nie stracić...

S_I_M_O_N / 2004-12-11 10:07:07 /


No ja ostatnio dałem poprowadzić jeszcze mojego Fordzika jak działał.
No i musze powiedzieć że jeździła nawet nieźle.
Ale wszystko się skończyło na krawężniku.(Szkoda Alusa)
Ale to nic dałem jej przejechać się moją (Proszę nie krzyczcie ale muszę narazie tym sie tułać .Bo mój Fordzik wyzionoł ducha.Mazdą 323F 1.8 16V.
No i muszę powiedzieć że to bardziej jej do gustu przypadło niż DUZY Ford.
Ale kto te kobiety zrozumie????Chyba nikt.
Ale co do PC WOOMEN to bym ją posłał.Ale muszę coś innego sprawić.Hi Hi Hi.
Ale napewno na PC 2005 będe z nią.

Pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 15:43:11 /


"Panowie ma ktos odwage wstawic swoim autkiem na rajdzie FC woomen? bo ja mam!!!! Maciecie baby z "jajami"to wstawijcie."
Jak dla mojej baby to trzeba mieć jaja żeby ją wystawić do PCW :))))


szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 16:18:07 /


Szymel fajne powiedzenia ma ten twoj kumpel ja bym swojej capri nie dal na PC woman bo niedosc ze moj by rozwalila to jeszcze inne, moja jakos niebardzo dobrze prowadzi moj samochod wiec po "piwie" jak jestem i ona prowadzi to ma przesrane bo nerwowy jestem :)

Michal FAZI / 2004-12-11 17:43:07 /


a moja Marta to jeszcze jak prawka nie miała to Caprikiem szalała... ale na dwójce ;) a teraz prawko świerzo odebrała i zobaczymy jak sobie bedzie radzić na mieście :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 18:41:11 /


No ja w Marte wierze !!!!!
Ty bedziesz smigac Mandaryną a Marta Mścicielem !!!

no to by bylo fajnie i capec zostanie w Twojej okolicy !!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-11 21:31:36 /


kobiety do garow ... 6 pod maske i pucowac do czysta :D

to fajne jak kobieta czuje cos do starych foorek bo jak narazie wszystkie moje znajome stwierdzily ze to wraki :P
ale czasem widze jak jakas dzielna dziołcha pomyka taunusem czy granada :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 22:43:53 /


kobieta z jajami?????
... wolałbym jednak kobiety z ikrą ;))))

No i przyznam szczerze, ze zdecydowanie wolę układ, w którym każdy bawi sie swoimi zabawkami ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-11 23:53:23 /


Main - Ty szowinisto!

redżina / 2004-12-12 00:38:55 /


Main za te gary ojjjjjj,ale sobie nagrabiłeś.
A poza tym nie rozumiem,jeźdżę lepiej niż niektórzy faceci(tak mi sie wydaje),nie wiem do tej pory czemu kolega Manciarz przeżegnał się jak wsiadłam za kierownice a on był pasażerem i nie wiem czemu Kuki wzniósł oczy do nieba jak to zobaczył.Hehehhe boskie uczucie obstawić jakiego frajera w Mulonezie,K-shlu,bądź BeEmWiu.Adrenalika + 2000 % i ten bananek na twarzy.:-)

Aaa no i w ogóle to jak baby do garów to FACECI RODZIĆ DZIECI !!!! Sasasa A PC Woman jestem za.:-)

Mycha / 2004-12-12 01:49:51 /


"A poza tym nie rozumiem,jeźdżę lepiej niż niektórzy faceci(tak mi sie wydaje)"

kazdy polak jezdzi lepiej od drogiego !!!!!!

oj nie ma to ja zachwalanie siebie !!! ja to lepiej od tego,a on kiepsko !! itd...
stancie na PC sie wtedy okaze bo sie tam mozna wykazac !!!
tylko by potem nie bylo ze oj krzynia zle chodzila ... oj hamowniki jakos dzis kiepsko dzialaly .... oj zapomnialem(am) zabrac z domu lepszych butow bo w tych tak sie niewygodnie jechalo .... hmm sprzeglo sie chyba skonczylo ??? jakos dzis kiepsko cos moj Fordzik jechal jak nigdy !!!...............

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-12 03:16:42 /


Madziu, bardzo spodobało mi się stwierdzenie "tak mi się wydaje". Święta racja he he he :D

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 08:28:45 /


No dziewczyny nie obrazac sie ;)
ale chyba mi Mycha nie zaprzeczysz ze wolalabys miec pod macha w capri
6 zamiast 4 garow :D i najlepiej jakby kazdy gar mial 666 ccm :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 16:59:24 /


ja tam bym wolal po 1L na garnek :P i najlepiej z 8 lub 12 :) a nie marne 4
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 17:33:19 /


hehe to ja bym wolal zeby po 1 L na garnek bylo zuzycie na 100KM :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 20:39:36 /


Czy te 6 bym chciała to nie wiem.Ciężko mi te 4 opanowac a co dopiero 6.A ten litr na 100 jak naj naj bardziej.

Mycha / 2004-12-13 03:08:27 /


Do Mychy. Mycha przestan sie przejmowaccc moca , czy masz 30km czy 200 to nie ma wiekszego znczenia,albo sie ma pojecie o jezdzie albo nie i juz.A poza tym masz nicka takiego jak ja w domu(moja stara mnie wola per"mycha", a poza tym mam jamniczke miniaturke tez o imieniu "mycha").A NIE KOMBINUJ Z V-6 bo niewielki to sens ma ,wiesz poduszki,skrzynia,ect(lepeij walic rzedowke na rzedowke). A cosik nikt nie chce sie zbytnio zeby kobitki sie poscigaly.Kurcze jestem pewnie meskim szowinistcznym femista.Pozdrawaiam

gumis / 2004-12-26 00:08:58 /


Gumis sorki,ale potraktowałam to jako lekka obrazę.Ale spox.(ehh mam xywe jak pies imię .Bosko!!)Ale nie będe się wdawać w dyskusje.Brrr.Wiem,ze albo się potrafi jeździć albo nie.Moja ciotka-kierowca z 10 letnim stażem a za każdą zmiana biegów patrzy na gałkę,za co ja dostałąbym po głowie od mojego instruktora.Nie każdy ma smykałke do jazdy.Ja to mam w krwi.A moją Caprysie opanowałam,:-) Ciężko yo się przerzucić z Poloneza i Tico ,ale jest ok.

Mycha / 2004-12-26 01:04:43 /


ok to ja tak bezposrednio jak wszesniej nie bylo zrozumiane !!!

"krowa ktora sporo ryczy , malo mleka daje"

wiec jak jeszcze ktos nie zrozumial powiedzenia to .......

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-26 01:36:48 /


Do Mychy; wiesz ja dlatego nazwlalem "MYCHA " bo jakbym mial psa to nazwalbym go "wnuk" (bo tak mam na nazwisko) i potem bym pewnie cos swirowal ,niby tresujac go to nie sprwi mi wieksziej radosci jak sie sam z siebie nabijam,ale akurat jamniczka jest suczka wiec nie przeszly moje subtelne propozycje z cyklu:"fajka, rura "ect w kazdym razie moja stara stwierdzilae jak takie paomysly mam to za chwile na nia bede per"sperma " wolal, a tak szczerze mowiac to sliczne imie dla suczki, Ma ktos z kolezenstwa suczke "Sperme"? ,acha ,bo "Fajka " to juz jest u Marcina w Brzeznicy.Pozdrawiam

gumis / 2004-12-31 21:02:41 /


Acha Mycha bez obrazy ,ja z siebie kpie a nie z Ciebie . Pozdrawiam , trzymaj tak dalej moze sie posicgacie z moja stara bo cosik nie ma chetnych na takie cos . Pozdrawiam Myche

gumis / 2004-12-31 21:15:42 /