logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Sylwester z Łosiami kolejna edycja

Sylwester z Łosiami kolejna edycja

Hej Ferajno!

Mamy w tym ruku okazję powtórzyć sylwestra z łosiami pod ścianą kampinosu w okolicach Leszna. Prawdopodobnie będziemy już od 28, ale pewności jeszcze nie ma ;)
Tak więc chętnych na nieco dłuższy odpoczynek w plenerze zapraszamy również.
Należy się zabrać jakiś śpiwór i karimatę - to drugie może być niepotrzebne - łóżek trochę jest.
Prośba o zabranie ze sobą jedzonka i czegoś do picia.
Ci co byli wiedzą co gdzie i jak.
Ci co nie byli znajdą to miejsce po kulawym nieco itinererze (na stronie z linka gdzieś jest) http://www.capri.pl/forum/449099 dla leniwych, choć to może być zgubne podaję adres: ul. Asi i Alka 1 (a w zasadzie 2) - na google maps ulica jest już naniesiona. Asi i Alka nie będzie - bawią się tym razem bez nas :P

Info o naszej obecności na miejscówce podam jak się wyklaruje - czyli pewnie jutro.

a tymczasem Wesołych Świąt, bo mi się ciasto przypali ;) a piersza gwiazdka zaraz wylezie i nic nie zdążę zrobić :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-24 10:39:27 /


Fajosko - a czy hasło pt. ognisko jest możliwe? Bo mi teraz taka faza chodzi po głowie, by palić ognisko w Sylwa i przy nim się bawić i chlać różne napoje:) No i mieć nieopodal jakieś domowe "przytulisko". Jeśli tak i byłaby opcja, to może wpadłbym z 5tką fajnych bardzo znajomych - ?

Rzucam temat, pozdro i także dobrego świętowania!

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-24 13:46:42 /


My też się z Kasią piszemy, przynajmniej wstępnie. :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-12-24 13:58:42 /


my się meldujemy w pełnym składzie ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-12-24 14:57:38 /


A wcześniej nie można było??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-24 15:19:04 /


Herbis jak najbardziej, jak pogoda dopisze ognisko można rozpalić. A jak nie dopisze to w domu rozpalimy w kominku. Jak chce Ci się to nie tylko znajomych ale i instrument jaki przywieź to coś nam zagrasz.

Bobik wczesniej sytuacja byla niepewna ;)

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-24 16:57:59 /


Hehe, no z reguły na imprezę jadę po to, by odpocząć, a nie grać, gram to w pracy:) No rozważym opcję, ad ognicha to było by w dechę, gdyby aura sprzyjała - praktycznie tyko deszcz może zamrozić pomysł, bo w sumie im zimniej to tym lepiej ognisko się sprawdza:) Jak coś mam trochę drzewa, w sensie mogę nazwieźć parę klocków suchych. Ugada się, temat open! :) Super.

Herbiss2 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-24 17:01:52 /


Drewno jest. Dzięki. A tak miałem na myśli deszcz ;)

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-24 17:04:34 /


My oczywiscie tez bedziemy: )

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-25 00:19:30 /


W sumie blisko do domu ;) na 90% jestem ;)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-25 02:59:08 /


My już zaklepaliśmy Łosie w Biebrzy, morsy w rzece i nietoperze w jaskiniach, róbcie zdjęcia porównamy kto zobaczył więcej.
Dobrej zabawy.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-25 10:10:44 /


My też bedziemy w pełmym składzie:) czyli my i Grzeski :)

Aneta liil (EM) / 2013-12-26 16:24:17 /


czas wywietrzyć Capri!

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-12-27 23:48:17 /


Na miejscu jesteśmy od poniedziałku. Jakby się komuś nudziło zapraszamy. Tylko dzwonić wcześniej, bo możemy się kręcić między łosiami a warszawą.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-28 11:54:02 /


Potwierdzamy obecność.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-12-28 20:40:19 /


W zwiazku ze slabym stanem drogi w Marianowie podaje aktualizacje trasy przez Powazki tym razem.

Itinerer bedzie opisowy:
0,0 Zaczynamy liczy kilometry na skrzyzowaniu ze swiatlami w Lesznie pod kociolem na ulicy warszawskiej (ten sam punkt co na iti przez Marianow)
1,2 Tablica koniec Leszna poczatek Grady - jedziemy dalej Warszawska
1,4 Skret na Marianow - jedziemy dalej prosto
3,4 Tablica Powazki 0,7km - skrecamy w prawo!
3,7 Skrecamy jak afalt prowadzi w lewo
3,8 Skrecamy jak asfalt proqwadzi w prawo
4,2 Asfalt skreca w lewo - my jedziemy PROSTO zjezdzajac z asfaltu na droge szutrowa
4,9 Po prawej stronie kapliczka - jedziemy dalej prosto
5,6 Po lewej tablica czerwona Kampinoski Park Narodowy - jedziemy dalej prosto
5,7 Widac zielony szlaban - skrecamy w prawo (btw po lewej pod lipa 100 letni krzyz)
6,1 W zasadzie jestesmy - skrec w prawo i zaparkuj pod domem ;)

Nie mam w klawiaturze polskich znakow diakrytycznych za co przepraszam ;)

w razie WU w moim profilu jest telefon - zadzowon to poprowadze.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-30 23:23:44 /


jeśli zły stan, to dużo błota, to chyba pojadę granadą przez Marianów, trzeba wypróbować zdolności terenowe ;)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-31 09:21:34 /


Blota nie ma za to sa megadziury nie do ominiecia ;)

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-31 12:22:02 /


Nie robię nowego wątku, ale ale :)

Mamy wolną chatę pod lasem w Lesznie (Szymanówku ul. Asi i Alka 1) i zamierzamy skorzystać.
Kto ma ochotę wypić na nami kawę, herbatę, piwo czy winko, zapraszamy w sobotę. Będziemy bawić się przy grillu/ognisku, łazić po okolicy itd.

My wracamy w niedzielę do Warszawy, więc kto ma chęć może zostać na noc.

Droga na końcowym kilometrze jak zawsze słaba, więc lepiej nie myć auta ;)
W razie trudności z dotarciem - trafieniem dzwonić do mnie czy do Oli.

Jedzonko i pićko warto zabrać ze sobą ;)

Jak coś mi się przypomni dopiszę

Nie planujemy jakieś wielkiej imprezy - raczej miłe fordospotkanko ;) aczkolwiek kto wie co z tego wyniknie.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-21 19:07:49 /


a kiedy?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-21 20:49:58 /


o to istotny parametr - w sobotę tą sobotę 24.01 będziemy już od piątku, więc godzina nie gra roli ;)

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-21 21:53:49 /


tak jak rozmawialiśmy - obecny w sobotę, raczej z noclegiem :)
można granadą trochę leśnych duktów przeorać, mam nadzieję? ;-)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-22 09:50:49 /


o ile one nie przeorają Ci wydechu ;P

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-22 16:08:01 /


chetnie wpadniemy jak sie uda w sobote przejazdem

Mordian Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-01-22 19:41:51 /


Meldujemy się na miejscu - kominek rozpalony w domu 9 stopni :P
Grzejemy!

BTW proponuję jechać tą drogą:

https://goo.gl/maps/ppG2c

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-01-23 20:09:27 /