logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » fragment maski nad grillem

fragment maski nad grillem

chcialem sie dowiedziec o ten fragment maski ktory zachodzi na grill(ten co widac na zdj.). u mnie jest on oklejony czarna tasma izolacyjna...
przegladalem zdjecia innych aut i roznie z nim bylo. a chodzi mi o to jak to robili w fabryce, czy byl w takim kolorze jak reszta maski, czy byl lakierowany na czarno, czy moze jeszcze co innego.
pytam sie o taka drobnostke, ale po prostu mnie to zainteresowal. z gory dzieki za odp :).

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 16:22:59 /


black power był :P oczywiście wyłaczajac niektore specjalne wersje capri ale generalnie to czyłczarny i głowy nie daje ale orginalnie chyba nie był lakierowany tylko sam w sobie był czarny

P.S A jak na taśme klejącą to byłą specjalna wersja exportowa do polski w wyposażeniu poza elementami na taśme była także walizeczka z zestawem młodego mechanika chemika, biologa oraz ortopedy

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 17:21:19 /


'nosek' jest wykonany z czarnwego plastiku, i poza 2.8i i wersjami 'specjamnymi' pozostawał czarny
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-16 17:46:21 /


czyli jest to jakas plastikowa nakladka? to pewnie czegos takiego juz nie dostane. najwyzej cos sie wymysli.

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 17:58:52 /


tak to nlaskitkowa nakładka przykrecana do maski,
http://www.capri.pl/microfilm/capri2/A03.20

i jest do dostania jak kazda czesc do capri, daj ogłoszenie lub spytaj camaro lub chudera,

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-16 18:02:20 /


nie przesadzaj, akurat jest to jedna z czesci ktore sa namietnie poszukiwane i nie ma ich zbyt wiele, ale oczywiscie jest to do zdobycia
czesto jednak po wypadkach blacharze bawia sie w rzezbienie i dorabiaja ten nosek z blachy, wtedy juz oryginalnego nie przykrecisz

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-16 19:15:08 /


wracam do tematu, bo przy okazji pstryknalem kilka zdjec. maska na pewno byla klepana ;) no i jak to jest teraz? daleko jej do oryginalu (chodzi oczywiscie o ten nosek)?

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-09 13:35:19 /


No właśnie... podczas odkręcania noska, śruby powiedziały "nie". Zostałem zmuszony do pourywania ich. Co teraz? Czy jak przykleję ten nosek na czarny klej do szyb Wurtha to będzie gut? Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-13 01:10:46 /


Klej do szyb trzyma super....
Będzie ok.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-13 09:41:15 /


powinno byc dobrze
ale na przyszlosc jesli ktos nie bedzie mogl tego odkrecic nawet po uzyciu odrdzewiacza to nie przekrecajcie na chama bo urywaja sie mocowania srubek w nosku
trzeba odciac nakretki szlifierka czy brzeszczotem
mam takie nowe srubki i nakretki

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-13 11:28:41 /