logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » czy ktos zna (ogloszenie ze stycznia Mk I'69 2.3)

czy ktos zna (ogloszenie ze stycznia Mk I'69 2.3)

nie pytam "czy warto kupic", tylko, czy ktos zna / wie wiecej / ogladal blekitne capri mk I '69, V6 2300 z ogloszenia ze stycznia: http://www.capri.pl/services/ad.php?id=41ee4d845e505

wybaczcie ewentualny nietakt albo zadanie pytania na niewlasciwym forum, ale jestem tutaj "swiezy", a widzialem, ze niektore ogloszenia sa szeroko dyskutowane - o tym nie znalazlem ani slowa - takie fajne, czy takie do d...?

jko / 2005-03-27 17:46:03 /


Samochód jest oryginalny, nie poprzerabiany i to jest jego największym plusem. Lakier kładziony około sześciu lat temu (niezła robota) ale w okolicach tylnego lewego błotnika zaczyna się lekko sypać. Ostatnie lata był garażowany i to procentuje. Zawieszenie i hamulce robione niedawno. Według mnie przód stoi trochę za wysoko, chyba coś ze sprężynami. Tapicerka na fotelach nowa, zrobiona pod oryginał, robi wrażenie. Do zrobienia jest skrzynia biegów (oczyścić i wyregulować wodziki), deska rozdzielcza dość zmęczona zdecydowanie do zrobienia, nie ma wykładziny na podłodze (goła blacha - to już chyba tylko w Dulmen)i niestety wycięte dziury na głośniki w tylnych boczkach. Poza tym elekteryka powinna być gruntownie przejrzana przez fachowca, bo różne rzeczy działają kiedy chcą, a czasem w ogóle np kierunkowskazy. Silnik zdaje się ostatnio nie ruszany, był regulowany tylko gaźnik. Ogólnie bardzo dobry materiał na stuprocentowy oryginał, pod warunkiem, że nowy właściciel nie straci zapału w walce o części i nie pomaluje go na czarny mat.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-27 18:11:27 /


owszem ladny ale to stwierdzenie: " jedyny w takim stanie na terenie polski" jest co najmniej nie na miejscu i swiadczy raczej o balwochwalstwie wlasciciela
ale to tylko moja skromna opinia choc autko prezentuje sie ladnie
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-28 00:04:05 /


wiedziałem i .. orzeł chyba napisał juz wszystko co można było :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-28 23:18:41 /


Czy zapoznawał się ktoś blizej z tym FC mk1 z Legnicy, i czy może coś o nim powiedzieć? Jednak najbardziej byłbym wdzięczny za namiary na właściciela (najlepiej gdzie stoi ;-)) jeśli oczywiście nie został sprzedany - mam kom. oraz e-mail ale nikt się nie zgłąsza :-(

P.S.
Auto niedawno było wystawiane na allegro
Pozdrawiem i dzieki

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-14 13:54:27 /


Jezeli to auto z Legnicy bedzie jeszcze aktualne za jakies 6 tygodni to bede mogl je obejrzec. Teraz nie ma mnie w domu, tylko siedze 500 km dalej i zaczynam bac sie przed sesja :-)
Pozdrawiam!

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-14 23:01:02 /


Acha, ale namiarow na niego niestety nie mam :-(

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-14 23:03:32 /


chodzi o to że ja jestem gotów pojechać i je obejrzeć tylko nie wiem do kogo.
A nie masz w Legnicy kolegów którzy też się intersują FC i ewentualnie mogli je oglądac a co za tym idzie - wskazali by adres?

byłbym bardzo wdzięczny

pozdrawiam

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-14 23:26:51 /


Nie bardzo :-((((
Nie mam kontaktu z nikim, kto moglby wiedziec. Jedyny namiar jaki mam to ten z allegro :-(
Pozdrawiam

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 01:04:35 /