logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » jak wyjac szyby z tylnych drzwi w granadzie

jak wyjac szyby z tylnych drzwi w granadzie

dzis chcialem wyciagnac szyby z tylnych drzwi i widze ze jakos mi to nie idzie normalne ze skoro weszly to musza jakos wyjsc ale cos nie mialy ochoty chcialem wymienic jedna biala na barwiona bo jak kupilem to poprzedniemu wlascicielowi ktos potrzaskal i zalozyl taka jaka mial pod reka nakierujcie mnie troche bo nie chce ofiar w szybach

michałP / 2005-03-30 12:41:17 /


najpierw odkrec pionowa poprzeczke - jeden wkret na ramce u gory i 2 pod tapicerką, wyjmij uszczelke a potem te poprzeczke ale bez trojkatnej szybki. Pomagaj sobie srubokretem i pamietaj - nic na sile.

Mysza liil (EM) / 2005-03-30 13:33:51 /


przy czym szyba musi być odkręcona od podnośnika i opuszczona na maxa na dół. poprzeczkę wyjmuje sie przez przekręcenie jej górą w stronę przodu samochodu. Trókącik (Trojkąt nie obraź się) wychodzi razem z uszczelką niezwykle ciężko i z oporami.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-04 07:09:25 /


czy w odwrotną stronę tzn. montaż też przebiega tak jak demontaż. Za cholerę nie mogę tego poskładać.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-25 10:34:03 /


Tak nebel,cały proces od tyłu

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-25 13:06:48 /


wczoraj mi się prawie udało jeszcze tylko ta "włochata" uszczelka którą zostawiłem na działce :/

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-26 11:15:21 /


no dobra poskładałem tylko że jest tak ciasno że szyba nie chodzi, a uszczelka się marszczy. Co jest do cholery czy te uszczelki w drzwiach są rózne po obu stronach czy takie same. Pomocy bo już mam tego dosyć.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-03 13:43:18 /


Oto jak z 20 min roboty dojść do kilku dni męki... Jak się zacina, to zobacz gdzie się zacina i dlaczego. Uszczelki L i P wewnątrz ramki są take same.

Mysza liil (EM) / 2008-04-03 14:24:14 /


Jak sobie nie możesz poradzic to możesz podjechać do mnie to pomogę

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-03 22:51:48 /