logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Kuleczki

Kuleczki

A możę by tak nowe zdjęcia na stronie głównej? Te już znamy chyba wszyscy na pamięć. Miło by było czasem się zaskoczyć.
Pozdrawiam
Buziaki

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-03 23:22:27 /


Było już o tym w jakimś wątku - generalnie rozbija sie o prawa autorskie - pozatym świetnie tam wyglądają i wystarczają chyba ;-PP

Pytanie do MK : nie da sie wyciąć jakichś Mk2 i Mk3 z folderów ?? I tam wstawić. Jak to wtedy wygląda z prawami autorskimi ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-03 23:50:46 /


jestem na tak z pomysłem !!! a czy poprostu nie mozna tam wykorzystac jakiś: ŁADNCYH, KLIMATYCZNYCH, fotek ludzi z capri.pl ???? wtedy chyba z prawami autorskimi nie bedzie problemu ? podrugie fajnie bylo by zobaczyć Swoje auto na głownej stronie raz na jakiś czas.........pozatym fotki by sie praktcznie nie powtarzały bo duzo tu nas !!!


Jak coś to moge w obrebie 3M zrobić jakieś klimatyczne fotki !!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-04 00:05:09 /


Ja jestem za, odnośnie praw autorskich można zrobić taką klauzule w regulaminie strony. Pytanie tylko czy MK napisałby taki skrypt który by wklejał na główną zdjęcia z galerii :)

Piotrek PCK / 2005-04-04 00:27:55 /


Takie coś już było ;-) pod tym Hosting, Gryźliny, Orzeł przedstawia itd.
nie wiem czemu to zeszło .....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-04 00:38:45 /


a tak na teraz to przydala by sie jakas swieczka chociaz ku pamieci papieza

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-04 09:15:20 /


Może niech po prostu zostanie jak było i bedzie po sprawie?

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-04 12:54:03 /