logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Elektryk od fordow - Krakow ( poszukiwany )

Elektryk od fordow - Krakow ( poszukiwany )

Panowie potrzebuje elektryka znajacego sie na fordach , a scislej mowiac takiego ktory sobie poradzi z taunusem 17m P7B. W weekend postanowilem spacyfikowac niedzialajace u mnie rzeczy...udalo mi sie wskrzesic kierunki i swiatla cofania ...ale kierunki za szybko chodza ( nie wiem co jest grane ) a po odkreceniu zegara okazalo sie ze nie ma jakiejs czesci wiazki elektr przez co mi pol zegarow nie dziala ( jakies diody ....poziom paliwa i podswietlenie ) ...na domiar zlego wycieraczki robia jakies zwarcie nie chodza w ogole a silnik od nich sie grzeje jak szalony i mi rozladowuje akumulator . Zna ktos kogos kto sobie z tym poradzi ?

BULLITT / 2005-04-19 22:03:22 /


po pierwsze to nie dzial ogloszen
po drugie czy p7b czy dziobak czy capri elektryka jeden pies
zasadniczo prosta jak budowa cepa i kazdy nawet lekko przyglupi elektryk bedzie wiedzial co i jak podlaczyc i co i dlaczego nie dziala
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-19 22:32:47 /


To gdzie to powinienem dac? w elektryce? ja szukam fachowca wiec uznalem ze tu :|

BULLITT / 2005-04-19 23:12:34 /


Po pierwsze, miejsce na forum wydaje mi się dobre, bo nie jest to tekst typu "kupię kable, wynajmę elektryka" itp., a ewentualna odpowiedź przyda się szukającym w przyszłości.

Co do konkretów, polecam elektryka na ul. Zarzecze, blisko Armii Krajowej, ale dojazd od Przybyszewskiego, bo to jednokierunkowa; zakład przeniesiony niedawno z ul. Obopólnej. Jest tam chyba dwa albo więcej warsztatów elektrycznych, więc zapytaj czy dobrze trafiłeś. Firma chyba nazywa się Alter, ale nie mam pewności. Nie specjalizują się w starych Fordach, ale podejmują się takich zadań i to raczej skutecznie.

No i jak już trafisz, to napisz dokładniej jakie są ich obecne namiary i jak wrażenia.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-20 13:57:57 /