logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Dowcipy cz. IX

Dowcipy cz. IX

Co sie odwlecze to nie uciecze :D..


A tu skoczne chłopaki z Francji...

http://www.planetvids.com/html/David-Belle-the-Amazing-Jumper.html

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 12:51:46 /


Dzieki za linka, filmy wprawdzie nie działają, ale za to dostajesz gratis kupę spyware'ów :/

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 13:20:15 /


hmm to postaram sie znaleśc inny link z tym filmem a co do spywareów to przez Nortona (firewall) nie przełażą!...

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 13:25:33 /


Ja też je wychwytuję na bieżąco, ale nie każdy ma Nortona, SpyBota, AdAware'a (polecam wszystkie :))czy coś innego. No to czekam na zdrowego "sznurka" ;)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 13:49:19 /


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47348979

:D

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 14:04:46 /


..mi się wydaje że ten wątek to jest przerost formy nad treścią, taki na siłe żeby zaistnieć bo dowcipny to on nie jest mi też filmy nie chodzą;/

Hoover 3M / 2005-04-20 14:05:10 /


moze sie ktos skusi ;), przeciez to Ford!!! :/

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48893200

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 19:07:04 /


o rany... jaki paskudny, patrzac z boku wygląda jak nieudolnie naprawiony Scorpiak po dzwonie w pysk i plecy hahahaha

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 19:14:00 /


nie no co w polsce potrafią zrobić :D "Replika Exkalibur Hatchback " to jest najpiekniejsze :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 19:23:05 /


A mnie sie hoover wydaje, że masz jakiś problem, który nie daje ci spokoju, a ten wątek jest po to bo ostatni długo sie ładował...a co do zaistnienia to sam sie ośmieszasz... po pierwsze dlatego że jakoś na siłe nigdzie nie musze istnieć, po drugie wiekszośc osób mnie tu zna , po trzecie ostatnio ja zakladałem wątki z dowcipami i jeżeli ktoś chciał zaistnieć to Ty ostatnio zakłądajać nr. 8 .........Z tego miejsca prosze o nie rozpisywanie sie na ten temat tu, w tym wątku bo nie do tego sluży, a jak masz jakiś problem to moj adres znasz możesz mi wysłąć list i napisać co Cie gryzie!

-------------------------------------------------------------------------------
Bardzo niewiele osób w Polsce potrafi dobrze zrobic laske. Poza tym jest to czynnosc znacznie bardziej pracochlonna, niz sie powszechnie uwaza.
Jesli chcesz zrobic laske sobie - zastanów sie dwa razy. Pozwól raczej, zeby zrobil ci ja ktos inny. W gruncie rzeczy jedyny sens robienia laski lezy w ilosci - im wiecej, tym bardziej sie oplaca. Trudno jest jednak znaleec kogos, kto przyzna sie, ze z tego zyje. Nieliczni profesjonalisci zazdrosnie strzega szczególów robienia laski. Jesli i ty chcesz spróbowac, postepuj wedle ponizszych wskazówek.

1.Tajemnica dobrej laski (podobnie jak np. dobrego loda), lezy w jakosci surowców. Dlatego powinienes zaczac od wizyty w tartaku, by wybrac odpowiednio sezonowane drewno, czyli drzewo sciete kilka miesiecy temu i wlasciwie magazynowane. Najlepiej bukowe.

2.Etap drugi to ciecie drewna na dlugie, waskie kawalki. Zrobia to dla ciebie w tym samym tartaku.

3.Z kawalków drewna na specjalnej maszynie (tzw. drazarce) uformuj kije. Drazarki, podobnie jak porzadnie zrobione laski, naleza juz do rzadkosci. Trudno je kupic, stad ich cena ma charakter wylacznie umowny. Na drazarce ustawia sie rozmiary laski. Maszyna zrobi ci kije o zadanej dlugosci i grubosci.

4.Twarde kije poddaj nastepnie zmiekczaniu w parniku - podgrzewanym pojemniku z para wodna. Parowanie sprawia, ze kij staje sie elastyczny i mozna wygiac go w laske. Dlugosc parowania jest tajemnica zawodowa ludzi i instytucji zyjacych z robienia lasek. Bedziesz wiec musial poeksperymentowac, zeby wiedziec, kiedy kij wyjac.

5.Giecie kija na gietarce to juz tylko formalnosc. O gietarke jest nieco latwiej niz o drazarke, ale i tak troche kosztuje. Mozna uznac, ze laska wygieta to wlasciwie juz laska zrobiona.

6.Po wygieciu wlóz laske do pieca, zeby ja wysuszyc. Znów musisz sam wyczuc, kiedy laske wyjac. Nie ma nic gorszego niz zbyt sucha laska.

7.Odpowiednio wysuszona laske poddaj zabiegom kosmetycznym - wygladzaniu na szlifierce i bejcowaniu na dowolny kolor.

8.Wysuszywszy pomalowana
laske, nadaj jej ostateczny polysk, zanurzajac w lakierze. Pamietaj, zeby nie przesadzic. Zbyt gruba warstwa lakieru na lasce wyglada obciachowo

9.Wreszcie na koncówke laski zalóz gumke. Najbardziej trendowe sa, jak wiadomo, gumki czarne.

10.Jesli jest to pierwsza laska, jaka zrobiles w zyciu, masz wylacznie powody do radosci - jakos to poszlo, nie bylo tak strasznie, a poza tym nastepne laski na pewno wyjda ci jeszcze lepiej.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 19:34:06 /


Ale wy są śmieszni (Hoover i Skun - przywołajcie sie do porządku)- .....

allegro ma jedną wade - aukcja sie kończy a zdjęcia zostają kasowane wiec może by tak chociaż miniaturka dla potomnych oglądających wątek za kilka miesiecy ??


i zaczynajcie z czyms fajnym ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-20 22:33:22 /


Powinni dożywotnio zakazywać zbliżania sie do aut z fabryki Forda po takiej akcji jak z tym Scorpio....

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 23:33:48 /


To ja go wrzucę...

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-21 09:40:23 /


Choć nie jestem pewien, czy nie powinno się to znaleźć w dziale "Jak zostać burakiem..."

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-21 09:41:14 /


Było już :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-21 09:55:04 /


Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-21 16:37:12 /


Skun_3M Tobie sie wydaje, ze watki z dowcipami do Ciebie naleza... :-D
Pierwszy taki watek zalozyl pt. "a mozna zarcik?? bo tak jakos sztywno na forum" Maciasek_3M dnia pamiętnego 2002-03-14 i nie wiem, czy Ty wtedy wiedziales o istnieniu tej stronki, wiec daruj sobie jazde na hoovera, bo faktycznie mnozysz te watki, jakbys chcial rekord pobic...

Pomijam fakt, ze ludzie non-stop dubluja zarty...

Co do dlugiego ladowania, coraz mniej osob ma modem 33,6 kb tak jak to bylo kiedys, dominuje neostrada i inne adsl-e. Zatem i dluzsze watki laduja sie szybciej...
A skoro zabolalo Cie to o zaistnieniu, to przeczytaj notke hoovera, nie ma tam nic o "zaisntnieniu" :-P
-------------------------------------------------------------------------------


Na koniec cos milszego, co by sie trud skuna w zakladaniu watkow nie zmarnowal...


- Wzdycha starszy pan siedzący w tramwaju: Zero kultury, straszne chamstwo, brak żadnych wartości, zero szacunku dla starszych osób.
- Ale o co panu chodzi, przecież ustąpiliśmy panu miejsca!
- No tak, ale żona stoi.

B / 2005-04-21 18:32:19 /


B....nieeeee ja wiem, że jest to wątek z kawałami, ale weź mnie nie rozśmieszaj .... niektórzy maja stałke, a i tak sie to wolno ładuje i tylko z teog powodu zalożylem...dodatkowo absolutnie wątki z kawałami nie należa do nikogo..i to jakaś bzdura przypisywać je do kogoś!!! JAkie jazdy na Hoovera.....masz chbya jakiś problem z samym soba i czytaniem ze zrozumieniem.... tylko grzecznie odpowiedziałem co na ten temat sądze i chyba coś Ci sie pomyliło w ocenie...a co do wiedzy o istaniu capri.pl to hehe wlazilem na tą stronke od czasu jak powstała,...choć przyznaje sie, że wiecej czasu siedzialem na starym Taunus.pl wiec i tu nie masz racji.....dlatego odpuśc sobie, a jak masz jakiś problem to na priv, a nie tam gdzie to zupełnie nie jest wskazane...choć zabawna była ta Twoja wypowiedź...

-------------------------------------------------------------------------------

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-21 21:01:46 /


:)) wlaśnie przed chwilą zdembialem widząc wśród dzisiejszych ogloszeń jedno bardzo podobne do mojego z przed paru dni, wręcz identycznej treści:)) czy ja tak ladnie to ogloszenie skonstruowalem??? :P czy ktoś chce mi zrobić prezent???:P W każdym razie niema to jak kopiuj/wklej...

[KUPIĘ CZĘŚCI] kupie zbiornik paliwa do capri mk3 2.8i

[od 2005-04-21, ważne do 2005-06-16]

Witam, potrzebuje zbiornik paliwa do capri 2.8i. Prosze o propozycje, informacje gdzie można dostać(jeżeli można), lub dobry/prosty sposób na przerobienie zwyklego zbiornika pod pompe od k-jeta, tak żeby nie zasysal powietrza przy przyspieszaniu, na zakrętach itp gdy w zbiorniku jest "malo" paliwa. prosze o pomoc i pozdrawiam



Kontakt:
Bogdan Wozniak

Miasto:
Gliwice

Telefon:
500474701

E-mail:
boodek@gazeta.pl


[KUPIĘ CZĘŚCI] Zbiornik paliwa do Capri 2.8i

[od 2005-04-12, ważne do 2005-06-07]

Witam, potrzebuje zbiornik paliwa do capri 2.8i. Prosze o propozycje, informacje gdzie można dostać(jeżeli można), lub dobry/prosty sposób na przerobienie zwyklego zbiornika pod pompe od k-jeta, tak żeby nie zasysal powietrza przy przyspieszaniu, na zakrętach itp gdy w zbiorniku jest "malo" paliwa. prosze o pomoc i pozdrawiam

Miasto:
szczecin

Telefon:
600310749

E-mail:
pawel.szczecin@op.pl


!!!!! jakby co to bylem pierwszy!!!!! :))

zachar / 2005-04-22 00:12:24 /


http://www.dzafel.s3.pl/aukcje/auction.php?aukcja=38663405

QRA MK1 / 2005-04-22 00:38:29 /


Patent na Policję...
NAJPIERW PRZECZYTAĆ !!

1. Przyczep balony tak jak pokazano w załączniku
2. Prowadź bardzo szybko
3. Jak cię złapie policja za przekroczenie prędkości, powiedz ze myślales ze są prawdziwe.
.
.
.
.
.
.
.
a tarez zobaczcie fotke :D

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-27 21:48:17 /


Było:)

Rysiek / 2005-04-27 22:19:18 /


http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=274106279&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1

Krzychu / 2005-04-28 08:44:58 /


Matko Krystusowa... Bosz... Czy to auto sprowadzane z byłych republik Związku Radzieckiego? To zdecydowanie najgorsze auto jakie widziałem na polskich drogach...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-28 08:59:01 /


tylko wlasciciele mercedesow sa tacy madrzy :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-28 09:57:14 /


>> > Przeczytaj pytanie, poważnie zastanów sie nad odpowiedzia, a
> > > potem zejdz na dól strony, aby odczytac rezultat. To nie jest zadna
> > > podchwytliwa sztuczka. Nikt, kogo znam nie odpowiedzial na to
> > > pytanie prawidlowo:
> > > Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkala meżczyzne, którego
> > > dotad nie znala. Mezczyza wydal sie jej niesamowity, byl jakby z
> > > jej snów. Od razu go pokochala, ale nie poprosila o jego numer
> > > telefonu i pozniej nie mogla go odnalezc. Kilka dni potem zabila
> > > swoja siostrę.
> > > Pytanie: Jaki byl motyw zabicia siostry?
> > >
> > > (Daj sobie troche czasu na refleksje zanim odpowiesz)
> > > Zejdz nizej
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > >
> > > Odpowiedz:
> > > Miała nadzieję, że meżczyzna znowu pojawi sie na pogrzebie...
> > >
> > > Jesli odpowiedziales poprawnie, to myslisz jak psychopata. To byl test
> > > znanego amerykanskiego psychologa, ktory uzywal go, aby sprawdzic,
> > > czy czyjas mentalnosć est mentalnoscia zabojcy.Wielu aresztowanych
> > > seryjnych mordercow zostalo poddanych temu testowi i ich odpowiedzi
> > > byly zawsze prawidlowe. Jesli nie udalo ci sie wlasciwie odpowiedziec
> > > - dobrze dla Ciebie.
> > >
> > > Przetestuj innych swoich znajomych! ;-))
>

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-28 10:11:43 /


Na Waszym miejscu uwazalbym na mnie :p

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-28 10:39:28 /


ale najlepsze jest to ze moja dziewczyna odgadla ta zagatke :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-28 10:42:18 /


Ulica dzierżgońska w Warszawie (przynajmniej tak było opisane) ;)

Piotrek PCK / 2005-04-28 19:41:10 /


Parkowanie blondynki

W oryginale (ponad 8 min):
http://www.njitsucks.com/video/stupidgirlparkingcar.wmv

Wersja przyśpieszona, minuta z groszem:
http://terror.org.pl/~jimi/stupidgirlparkingcar.avi

:)

Piotrek PCK / 2005-04-28 20:25:12 /


facet parkujący samochodem:
http://www.funkypages.com/movies4/mg_parking.mpeg
(ok. 8 sekund)
ps.
wiem, że było ale nie mogłem sie oprzeć ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-28 22:16:08 /


Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-29 12:17:45 /


Tekst przerobiony na potrzeby tego forum :)

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do
garażu w którym spało ukochane "dziecko" męża. Krwisto czerwone, świeżo odrestaurowane capri mkI.

Wyrwała mu wycieraczkę i kilkakrotnie uderzając nią w przednią szybę zbiła ją. Następnie z metalowego regału wzięła śrubokręt. Zbliżyła się z nim do samochodu.

Nowe zakupiony w pobliskim sklepie z oponami goodyaery eagle st lśniły w blasku księżyca wpadającym przez uchylone okno garażu. Zbliżyła się jeszcze bliżej, dźgnęła. Raz, drugi, trzeci .... . W końcu i czwarta z opon oddała swoje ostatnie tchnienie. Przez chwilę stała zamyślona.

Z tego samego regału wzięła pięciokilogramowy młotek. Ostatnie spojrzenie na znienawidzony przedmiot potem na śmiercionośne narzędzie, które ściskała mocno w swoich delikatnych dłoniach. Podeszła od tyłu samochodu. Zaatakowała z szałem dzikiego zwierza. Dni, miesiące, lata pracy nad samochodem z każdą sekundą obracały się w niwecz. Trwało to może 5 minut. Po tym czasie nikt nie rozpoznałby w tym co zostało tego ślicznego samochodu, którym był jeszcze niedawno.

Podeszła do drzwi garażowych. Przekręciła klamkę i z lekkim oporem uniosła je do góry.

Wróciła do samochodu i trzymanym w ręku młotkiem zbiła boczną szybę. Przez otwór sięgnęła do środka. Spuściła hamulec ręczny i wrzuciła bieg na luz.

Wysuwając się z samochodu spojrzała jeszcze w kierunku otwartych drzwi garażowych. Od ulicy oddzielał ją pochyły podjazd. Po jej drugiej stronie w odbiciach wody jeziora, w którym tak razem z mężem lubili pływać, lśnił się księżyc.

Podeszła do samochodu tak by móc go wypchnąć. Dużym wysiłkiem udało się ruszyć. Metr, dwa, trzy. Capri załapało. Zaczęło zsuwać się po pochyłości.

Patrzyła jak obiekt nienawiści odbywa swoją ostatnią podróż. Przejechał ulice, trawnik oddzielający jezioro od jezdni po czym powoli zaczął zanurzać się w ciepłe wody małego jeziorka.

Jeszcze chwile stała tak na podjeździe i patrzyła na unoszące się na powierzchni wody bąbelki powietrza. Z ulgą odwróciła się, weszła do garażu i zamknęła go.

Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość.

Zasnęła... Do końca życia pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny...

A teraz oryginał :)

Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie płyty
CD porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Obudowę komputera wyrzuciła
przez okno, a drukarkę utopiła w wannie. Potem wróciła do sypialni, do
ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic
nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była przeświadczona, że już teraz cały
wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość. Zasnęła... Do końca życia
pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny...

Pozdrawiam :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-29 16:08:50 /


Nie uważam że to dowciapne ale nie wiedziałem gdzie to wsadzić.....

ftp://210.0.206.34/incomming/8/sys5/Kernel0/Apocalypse%20Clarkson%20-%20FSO%20Polenez.wmv

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-29 17:58:50 /


http://www.miniclip.com/Homepage.htm

arek.r / 2005-05-01 10:55:10 /


http://www.nsb.pl/~pepe/ikea/index.html

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-03 21:00:31 /


pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 19:04:25 /


pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 19:05:41 /


hehehe skad ty takia gre wziales?:)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 19:33:07 /


z bazaru od Ormiancow :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 19:57:56 /


a moze to

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 21:06:12 /


nawet zwykła stara karuzela sie zmarnować nie może :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 21:36:33 /


bylo..i to dawno :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 21:50:48 /


Co oni z tym capri zrobili... :]

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.kultur.at/flame/flame05/set01/capri2.jpg&imgrefurl=http://www.kultur.at/flame/flame05/set01/art13.htm&h=213&w=250&sz=11&tbnid=E0rjJrKM1cAJ:&tbnh=90&tbnw=106&hl=pl&start=11&prev=/images%3Fq%3Dford%2Bcapri%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG

Flee-oX / 2005-05-04 21:55:12 /


Od wódki rozwija się mózg - informuje środowe wydanie rosyjskiego dziennika "Komsomolskaja Prawda". Gazeta powołuje się na wyniki badań szwedzkich naukowców.

Regularna konsumpcja alkoholu sprawia, że pojawiają się nowe komórki nerwowe. Innymi słowy, pisze "KP", picie jest pożyteczne, gdyż dzięki nowym komórkom zwiększa się potencjał mózgu.

Gazeta zwraca uwagę, że nie wszystko wygląda tak różowo, bowiem "wraz z komórkami rośnie i pociąg do spirytualiów". Będące przedmiotem badań Szwedów, myszy rzeczywiście pozyskiwały nowe komórki. Jednocześnie jednak zaczynały one preferować wódkę zamiast wody.

"Komsomolskaja Prawda" dochodzi do wniosku, że "osiągnąwszy poprawę pracy mózgu, trzeba w czas, wysiłkiem woli, przystopować. By nie stać się zbyt mądrym alkoholikiem".

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-05 01:44:40 /


Obejrzałem ten filmik Polenez.wmv i stwierdzam, że Clarkson nie dosyć, że jest nadętym bubkiem, to jeszcze ma nierówno pod sufitem. Czemu nie skasuje tam Brabusa, przecież dostał smary od stareńkiego Forda Capri :) Tani efekciarz :/

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-05 08:32:39 /


Ale Ramboost sam przyznasz że Polonez cudem techniki nie jest, no może był 20 lat temu... I te rzekome 82 KM, z których połowa jest martwa...I chyba tego głównie się czepiał kolega z top gear. Z resztą robi to zawsze w tak sympatyczny sposób, że nie sposób mu tego nie wybaczyć... NIe zrzymaj się, bo nie warto.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-05 08:37:23 /


może mi ten film ktoś przesłać?? bo na 1 sek przed końcem ściągania filmu trace połaćzenie z serwerem :( a chciałbym zobaczyć...

grabasz / 2005-05-05 08:46:34 /


Hrabia, ja go nie lubię :) Widzisz, poldek to nie cud techniki, ale kawał historii polskiej motoryzacji i po prostu mi ich szkoda :(
Co do filmu, grabasz, moge ci go przesłać, ale czy skrzynka ci nie pęknie? To ma 15MB. Mogę podzielić rarem i przesłać.
Na wszelki wypadek:
ed2k://|file|Apocalypse%20Clarkson%20-%20FSO%20Polenez.wmv|15332446|64E33F55588F485C76C4CD69E57637F3|h=PYNXWC7M4QNIH6VUQ76B2XGA4ORX27GJ|/

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-05 09:19:37 /


jak możesz to wyślij na jakub.nieszyn@mash.pl konto w serwerze siedlowym bez limitu pojemności :)
z góry dziękuje
ps. moje konto na tlenie też wytrzymać powinno al wole nie ryzykować

grabasz / 2005-05-05 09:36:31 /


jak dlamnie co za roznica czy go rozwalą na dzwigu czy zgnije na złomie ?? przynajmniej ktoś zniego zaczerpną troche radośći... :)
;)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-05 10:37:45 /


Świątynia Shaolin, Uczeń pyta Mistrza:
- Mistrzu, jaka jest różnica między perłą a kobietą?
Mistrz: - Różnica jest taka, że perłę można nawlec z dwóch stron, a kobietę z jednej tylko...
Uczeń (zmieszany): - Chciałbym zaprzeczyć mądrości jego wspaniałości Mistrza, ale słyszałem o kobietach, które można nawlec z obu stron.
Mistrz: -To nie kobiety, TO PERŁY!

-----------------------------------

Koniec roku szkolnego, dzieci przyniosły pani wychowawczyni prezenty.
Marysia, której mama ma kwiaciarnię przyniosła pudło.
Wychowawczyni potrząsnęła i zapytała:
- Kwiaty?
- Ojej, skąd pani wie...
Kolejny był Marcinek, którego tata ma cukiernię.
Wychowawczyni potrząsnęła prezentem i spytała:
- Czekoladki?
- Tak, jak pani zgadła?
Następny w kolejce był Jasio, którego tata miał sklep monopolowy.
Wychowawczyni obejrzała pudełko, lekko przeciekało. Polizała i spytała:
- Wino?
- Nie...
Polizała jeszcze raz:
- Koniaczek?
- Nie... Świnka morska...

-------------------------------------------

Siostra Brygida uczyła w pewnej podstawówce.
Któregoś dnia postawiła dzieciom niebagatelne pytanie.... "kim chcialyby zostać jak dorosną"
Podchodzi do małej dziewczynki i mówi:
- No, kochanie a Ty kim chcialabyś zostać jak dorośniesz?
- Ja to bym chciała być prostytutką.
Siostra zszokowana padła na glazure. Dzieciaki lekko w szoku rzuciły się jej na pomoc. Ocuciły ją, siostra usiadła na krześle, ochłonęła... podchodzi do dziewczynki i pyta jeszcze raz:
- Co powiedziałaś? Kim chcialabyś zostać jak dorośniesz?
Dziewczynka odpowiada:
- Prostytutką.
- Dzięki Bogu... a myślałam, że powiedziałaś protestantką.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-05 10:52:03 /


http://www.doodie.com/whack.php

Co mozna zrobić z szefem...
Potrzebne szybkie łącze, bo długo się ładuje :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-05 13:44:31 /


Przykład przyjaznego interfejsu użytkownika:

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~miczek/rozne/toolbars_are_cool.gif

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-05 19:28:02 /


http://enwhore.com/viewmovie.php?mid=540

Piotrek PCK / 2005-05-06 01:47:00 /


namierzony w Gdyni

to jest dopiero "centralny zamek" :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-06 08:05:12 /


Specjalnie dla Piotrka Wiewióra: po ch... Ci najazd koło sądu!?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-06 14:17:36 /


http://www.milena.dziewica.prv.pl/

Trzeba sciagnąć to mp3 z tym listem - w soomie nie wiem czy smieać sie czy płakać, ale dziewczyna jest okrootnie śmieszna-a moze raczej żałosna, sam nie wiem ;]

ci3jk4 / 2005-05-06 15:59:19 /


Kilkuletnia dziewczynka idzie sobie chodnikiem targajac za soba plecak
pelen ksiazek. Powoli za nia jedzie sobie czarne auto... Otwiera sie szyba i
lysawy facet wola do dziewczynki:
- Jesli wsiadzieszs do autka, to dostaniesz lizaka.
Ale dziewczynka nie usluchala mezczyzny i szla dalej.
- No dobra, jesli wsiadziesz, dostaniesz dwa lizaki!
Równiez ta próba przekupienia nie zadzialala na dziecko.
- Dobrze! Jesli wsiadziesz, to dostaniesz caaaaaaala mase lizaków!
- Tato! Kupiles Logana, to sobie nim teraz sam jezdzij!

________________________________________________________________________________

Wstaje rano, wlaczam moje japonskie radio,
zakladam amerykanskie spodnie,
wietnamski podkoszulek i chinskie tenisowki,
po czym z holenderskiej lodowki wyciagam niemieckie piwo.
Siadam przed koreanskim komputerem
i w amerykanskim banku zlecam internetowe zakupy w Anglii,
po czym wsiadam do czeskiego samochodu
i jade do francuskiego hipermarketu na zakupy.
Po uzupelnieniu zarcia w hiszpanskie owoce, belgijski ser i greckie wino
wracam do domu, siadam na wloskiej kanapie
i szukam pracy w polskiej gazecie.
Znowu nic...
Zastanawiam sie, dlaczego do cholery w Polsce nie ma pracy...

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-06 20:54:08 /


A może nowa konkurencja na PC?;)

Piotrek PCK / 2005-05-07 00:15:13 /


Sory Piter, ale pomysł zgoła kretyński :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-07 01:35:45 /


Dlatego dałem ";)" no i to w temacie o dowcipach :)

Piotrek PCK / 2005-05-07 01:59:27 /


Myślę, że pomysł można by przenieść na grunt tego forum. Zamiast kłócić się o pierdoły poprzywiązywać sobie do pleców zaostrzone pale i na ring :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-07 11:20:30 /


http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=620569

Mandat za "obrzydliwą gębę"
06.05.2005 20:06
Jeden z rumuńskich taksówkarzy, przyłapanych przez policjantów na nieprawidłowym parkowaniu, otrzymał mandat za naruszenie przepisów drogowych, a także za... "obrzydliwą gębę?"


Do nietypowego zdarzenia doszło w mieście Krajowa na południu Rumunii. Taksówkarz podpisał podsunięty mu przez policjanta protokół, jednak bez uprzedniego przeczytania.

Dopiero"Kierowca zaparkował w niedozwolonym miejscu, ma obrzydliwą gębę i przypomina małpę."

Co więcej, policjant zapisał, że "wykroczenie" to podlega karze na podstawie konkretnego przepisu kodeksu drogowego. Mandat opiewał na 1,2 miliona lei (około 30 euro), czyli więcej niż może wynosić wysokość mandatu za złe parkowanie.

Taksówkarz złożył skargę na komisariacie. Szef policji w Krajowej zapowiedział ukaranie policjanta-estety.

Piotrek PCK / 2005-05-07 19:26:23 /


dowcip miesiaca :P

mamy piekna zime tej wiosny w szklarskiej :D
zdjecia robione dzis rano !!!

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-08 14:49:37 /


hmmmmm... posmigałbym na nartach :)

Michal FAZI / 2005-05-08 21:39:15 /


Hoover 3M / 2005-05-09 09:45:09 /


MIEDZYNARODOWY SYMBOL MAŁŻEŃSTWA!

Hoover 3M / 2005-05-09 09:46:11 /


Ktos usunal taki fajny temat, ale zrobilem kopie ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 00:57:09 /


"wjechałam na chodnik w Seicencie i zaczaczyłam, teraz coś pyrczy co to jest" ...... Jak to, co to jest. To jest .... mistrzostwo świata :D:D:D:D:D:D:D

Ale się uśmiałem. Pifko z pewnością w tym pomogło, ale zawsze :D

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 01:09:36 /


No ja usunąłem ;-)) - ale jest w odrzutach ukryty wiec jakby co to sie go przywróci jak juz nikt nic nie bedzie dopisywać ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 01:23:54 /


Rozmowa kwalifikacyjna na kierunek: nauki polityczne. Profesor rozmawia z kandydatką.
- Co pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski, realizowanego przez ministra Hausnera?
Dziewczyna milczy.
- No to co pani wie o polityce społecznej rządu Leszka Millera?
- Dziewczyna milczy.
- A wie pani chociaż, kto to jest Leszek Miller? A nazwisko Kwaśniewski z jakim urzędem w Polsce się pani kojarzy?
Dziewczyna milczy.
- A skąd pani pochodzi?
- Z Bieszczad, panie profesorze.

Profesor podszedl do okna, wyglada na ulicę, chwilę sie zastanawia i mowi do siebie:

- K...wa, moze by tak wszystko pie...lnąć i wyjechać w Bieszczady...?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 11:54:39 /


http://skocz.pl/czikulinka

na eurowizje 2005 ;)

Piotrek PCK / 2005-05-10 12:06:41 /


O ja pi&$^#%@@... Ale rasowe goovno... Tragedia. Czy my nie mamy normalnych atrystów? Kto na to wydaje pieniądze? I kto tego słucha? Byle gówniarz z blokowiska napisze lepszy tekst (nie to, żebym pasjonował się hip hopem), a ten utwór nie wnosi sobą żadnych wartości, nawet pop-rozrywkowych. A fe...
I serio my takie gówno "pchamy" na Eurowizję?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 12:17:49 /


I jeszcze jedno pytanie: czy ten koleś obnażający się wokalnie to jakiś krewny rodziny Giertychów? Ta sama grzywka...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 12:20:36 /


Masakra, co nie :D

To z eurowizją to tak żartowałem... ale kto wie ;)

A dla największych fanów w mp3 - http://skocz.pl/cipulatka

i coś tekstowego:
Znany psychiatra został zaproszony na konferencję organizowaną przez
Narodową Ligę Kobiet. Po prelekcji jedna z organizatorek podeszła i
zapytała:
- Proszę mi powiedzieć doktorze, w jaki sposób rozpoznaje pan chorobę
psychiczną u osoby zachowującej się normalnie?
- Nic prostszego. Zadaje się łatwe pytanie na które każdy powinien
odpowiedzieć. Jeśli nie odpowie, należy taką osobę natychmiast odizolować.
- Jakie to pytanie?
- Kapitan Cook odbył trzy wyprawy wokół ziemi i umarł w trakcie jednej z
nich. Która to była?
Kobieta zamarła i zaczęła się śmiać zażenowana:
- Wie pan co doktorze? Nie mógłby pan zadać mi innego pytania? Musze się
przyznać, iż nigdy nie byłam zbyt dobra z historii.

Piotrek PCK / 2005-05-10 12:22:25 /


Basta Piotruś... Liczyłem na coś więcej niż tylko na małąhinkęczikulinkę w formacie mp3. Czy ty chcesz wszystkich pozabijać? Najpierw wmv, potem mp3... Masz może jeszcze tekst spisany!? To zapodaj linka....

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 12:32:42 /


Powinni to puszczać w "Klanie". Pasuje...

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 13:39:39 /


ejjj no nie wiem co wam nie pasuje fajny tez utworek :))))
taki taki..... noooo fajowy:] ...bede se kiedys w autku zapodawal...


ale wy to ni macie gustu, ja juz prawie fun-klun zalozylem

bood-o / 2005-05-10 19:54:32 /


Małzenstwo, juz przez dłuzsza chwile jedzie samochodem, nie odzywajac sie
do siebie po wczesniejszej sprzeczce.
Nagle zona zauwaza stodołe z róznego rodzaju bydłem: krowy,
byki, swinie, owce..
- Twoja rodzina? - pyta sarkastycznie zona.
- Tak, tesciowie - odpowiada maz.



Kowalscy strasznie sie pokłócili. Po południu Kowalski
dzwoni z pracy i
pyta:
- Co bedzie dzis na kolacje?
- Trucizna - lodowatym głosem odpowiada zona.
- To swietnie sie składa! Przygotuj tylko dla siebie, bo ja
mam dzis słuzbowa kolacje na miescie...



W małzenskim łozu namietna scena erotyczna. Nagle rozlega
się głosne pukanie do drzwi wejsciowych.
Przerazona kobieta krzyczy:
- Jezus Maria, to mój maz!!!
Mezczyzna nie zwlekajac wskakuje pod łózko. Po dłuzszej
chwili absolutnej ciszy, wyczołguje sie spod Iózka,
siada na jego skraju, wzdycha, ociera pot z czoła i mówi:
- Eh, Basiu-moja żono, oboje mamy zszarpane nerwy ...

- Robiłam dzisiaj zakupy i zabrakło mi pieniedzy - mówi zona
do meza.
-WstapiIam wiec do twojego biura. W twoim pokoju nie byIo
nikogo, wziełam Ci z marynarki trzysta złotych. Nie gniewasz sie?
- Alez skad, kochanie! Tym bardziej, ze dzisiaj poszedłem do
pracy w swetrze...

Hoover 3M / 2005-05-10 20:29:14 /


co do tej laski z klanu to jakoś tak intuicyjnie czuję, ze nagra spokojowo jeszcze parę płyt, zapoda kilka ról w serialach i na 1000% rozłoży się playboyu:))))

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 20:57:24 /


Za późno... Już się chyba gdzieś rozłożyła. Ale masz rację - kilka nędznych płyt, cztery nędzne role i spokojne życie po kres dni.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-10 21:00:08 /


W playboy sie juz rozkladala... Tak na marginesie... Photoshop czyni cuda... na zywca wyglada "troszke" mniej atrakcyjnie...

Mataj / 2005-05-10 21:19:08 /


Bo to druga Skrzynecka. Nic sobą nie prezentuje, a wszędzie jej pełno.

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 08:34:44 /


Spoko Panowie, czikulinka ma konkurencję, choć uważam że jej i tak nic nie przebije.

http://strony.aster.pl/dzony/Strona/mig.mpg

Piotrek PCK / 2005-05-11 11:54:05 /


He he, Piotrek, czy jesteś łowcą anty-talentów?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 13:07:22 /


Przesadziłeś tym razem ;) A BTW, po co ten koleś gra na gitarze? W tym pesudo-utworze nie ma ani jednej ścieżki nagranej na gitarze... Koszmar.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 13:14:24 /


Hrabia, a skąd wiesz? Czyżbyś dotarł do końca tego wiekopomnego dzieła ;D.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 13:25:42 /


Noooo... Dotrwałem do końca... Całe 2 minuty z hakiem udręki.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 13:31:52 /


Twardyś chopie :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 13:34:35 /


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49812167

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-11 14:05:06 /


Fajne kategorie obserwujesz ;)
A na pocieszenie:
http://www.big-boys.com/articles/speakers.html

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 14:17:27 /


Murzyn zatrudnił się u nas w kraju do obcinania gałęzi czy czegoś tam.... i upiłował sobie palca ( u ręki ). Poszedł do chirurga i mówi żeby mu przyszyć albo coś.
A chirurg na to, że OK ale ma tylko białe paluchy.
Murzyn wybredny zabardzo nie był i się zgodził.
Wraca do domu tramwajem a tam lekko trachnięty koles mu się tak przygląda dłuższą chwilę po czy mówi:
- widze że kolega kominiarz od narzeczonej wraca....

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 15:35:34 /


Propozycje na nowe nazwy wyrobów z Constaru:
- Pasztet "Przegląd Miesiąca"
- Szynka pleśniowa "Sekret Magazynu"
- Kiełbasa "Jadowita"
- Salami z futerkiem, bez pieprzu
- Boczek z grzywą
- Cebulowa ze szczypiorem (i porem)
- Kiełbasa parówkowa "Kamikadze"
- Pasztet "Milczenie Owiec"
- Szynka "Jak dawniej"
- Trzy Kolory - Zielony
- Nasza Szkapa
- Szynka "Nekroszynka"
- Kiełbasa EUTANAZJA
- Parówki "Recyklinki"
- Kiełbasa "Mechata"
- Kiełbasa "Grzybowa"

Reasumując po staropolsku: lepiej odchorować niżli boski dar (Constaru) zmarnować ;)
Pzdr 4 all

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-12 10:23:01 /


Piękna księżniczka uwięziona w zamku. Smok stojący na jej straży. Rycerz wysłany na ratunek... Przygody Shreka? Też, ale może to być dowolna inna bajka, a wszystko zależy tylko od muzycznych upodoba rycerza-wybawcy : ....

http://www.joemonster.org/article.php?sid=4659&mode=thread

ja jazz lubie :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-12 12:59:50 /


http://shit.pemusic.org/

trzeba pobrac "dont call on me"

ps.
dobra rada nie jedzcie nic w czasie ogladania

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-12 23:53:28 /


Wchodzi pijak do baru.
-Barman... hep... kielicha.
Ale barman glupi nie jest
- A pieniadze pan ma?
- Nie, ale...hep... jak mi nie dasz kielicha...
to wypije wszystko ze spluwczki.
Barman popukal sie w czolo, co go bedzie zul jakis straszyl.
A ty pijak porwal slomke z baru i zaczyna pic ze spluwaczki.
barman sie rozejrzal, czy goscie nie widza, bo sie jeszcze zniesmacza.
- Dobra, masz tu kielicha, tylko przestan pic.
Ale pijak nic, dalej ciagnie ze spluwaczki.
Goscie przyuwazyli, barman panikuje...
- Dobra, masz pan tu flaszke, tylko pan przestan, bo mi
pan reputacje lokalu zruinujesz.
Ale pijak dalej ciagnie ze zpluwaczki.
Goscie zaczeli zmieniac kolory, wychodzic..
- PANIE, masz pa tu cala skrzynke, tylko pan przestan!!!!!
Ale pijak nic, dalej ciagnie ze spluwaczki.
Po chwili lokal opustoszal, gdzieniegdzie zostalo kilka barwnych
niespodzianek. Pijak skonczyl pic. Zrezygnowany barman do niego:
- Panie, dawalem panu cala skrzynke wodki. Czemus pan nie przestal pic?
.
.
.
.
.
.

-Chcialem, ale bylo w jednym kawalku.

Piotrek PCK / 2005-05-13 23:05:20 /


CONSTAR cd ;-)

Jaki jest szczyt internetowej bezczelności ?
Wchodzić na stronę CONSTARu i klikać na "odśwież"

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-14 17:35:48 /


jaki jest szczyt wk....nia?


no jaki?



no jaki?





no jaki?




no jaki?


no?



no?..............?

bood-o / 2005-05-14 18:59:55 /


Pewna francuska gazeta ogłosiła konkurs z następującym pytaniem dla panów:

Siedzisz w eleganckiej restauracji z bardzo piękną kobietą. Masz pilną
potrzebę wyjścia do toalety (na "sikundkę"), w jaki sposób powiesz o tym
towarzyszce w najbardziej kulturalny sposób?

Wygrała odpowiedź:
"Bardzo panią przepraszam, ale muszę wyjść na chwilę, by pomóc
przyjacielowi, z którym zapoznam Panią nieco później"

nmd / 2005-05-14 23:01:34 /


branzowe :) tez tak macie ??

Przedszkole. Mały chłopczyk zaczyna zwalać na podłogę wszystkie zabawki poukładane pięknie na półkach :
- Co robisz Jasiu? - pyta wychowawczyni
- Bawię się.
- W co? - drąży pani
- W "ku**a mać, gdzie są klucze do samochodu".

nmd / 2005-05-14 23:03:41 /


No to jeszcze constarem pojedźmy :)

Wchodzi potencjalny klient do sklepu mięsnego.
- Poproszę kilogram tych ogórków z trzeciej półki
- To nie są ogórki.To jest kiełbasa.
- Jaka kiełbasa?
- Biała.
- A dlaczego ona jest zielona?
- Bo jeszcze nie dojrzała
- A dlaczego ona jest z kożuszkiem?
- Bo to jest kiełbasa przytulanka ....

-----------------------------------

Siedzi dwóch żuli przy stole, w końcu jeden udał się do kuchni i postawił przed drugim litra denaturatu i parówki. Kompan na to:
- "Zenek, coś Ty?! Chcesz mnie otruć?! Te parówki są z Constaru!!"

-----------------------------------

- Wiecie gdzie przeprowadza się najwięcej skrobanek w Polsce??
- W Constarze

-----------------------------------

Constar: Polski przemysł przetwórstwa mięsnego...
...kwitnie...

-----------------------------------

Przychodzi blondynka do ginekologa. Lekarz po badaniu stwierdza:
- Obawiam się, że ma pani grzybicę pochwy...
- Cholerne parówki z Constaru!

-----------------------------------

Pomysły na hasła reklamowe:
Kiełbasa boomerang - wraca do producenta.
Kiełbasa z Constaru jak wino - im starsza tym lepsza.

-----------------------------------

Propozycje na nowe nazwy wyrobów z Constaru:
Szynka "Nekroszynka"
Salceson "Sepuku"
Pasztet masowego rażenia "Ostatnia wieczerza"

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-15 00:04:16 /


http://enwhore.com/viewmovie.php?mid=575

to się nazywa drift ;)

Piotrek PCK / 2005-05-15 11:04:12 /


http://www.big-boys.com/articles/kosovo.html
kolejna pioseneczka. :D

grabasz / 2005-05-15 18:15:07 /


Ta grabasza wymiata-szkoda ze nieda sie tego zapisać na dysku ;]]]

ci3jk4 / 2005-05-15 18:35:02 /


A co sie nie da ? Wystarczy wkleić linka http://media2.big-boys.com/bbmedia/kosovo.wmv

na strone www bo niestety na Capri.pl nie da sie prawym na linku dać zapisz jako...

o tak wystarczy:

http://www.capri.pl/~mikeb4/kosovo.htm

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-15 19:02:28 /


a da sie dac zapisz jako :P ups

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-15 19:05:32 /


Znalazłem w mailu

> Transport samochodowy
> Pozdrawiam i przesyłam amatorskie zdjęcie w poblizu Moguncji (Mainz).
> Kierowca był jeden, a trzeba było zawieźć do Polski Alfę Romeo i Mercedesa
> Sprintera. Polski celnik nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Alfa
> dojechała cała i zdrowa, tyko płyn z akumulatora się wylał."
>

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 10:09:32 /


A i nie jest to żaden dowcip, tylko nie wiedziałem gdzie to wkleic

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 10:11:29 /


Ech, ci kreatywni wydawcy ksiązek na prawo jazdy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 11:26:14 /


gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 11:27:44 /


gryziu? uczysz sie na prawko??;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 11:35:37 /


Hehe.
Tak se pomyślałem, lata lecą, może w końcu zrobię :)
Inni mają, to co ja nie mogę?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 11:47:00 /


no no. moje z rozyckiego tez jush blaknie :)

nmd / 2005-05-16 12:28:20 /


KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 09:25:53 /


Czy to Lublin ???

hubi / 2005-05-17 13:18:23 /


nowy watek z kawalami :)))

http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=100000966&tstart=0&mod=1116332450756

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 15:20:03 /


kilka cytatow z w/w...

- (...) ebay.co.uk

- co to jest ebay.co.uk? filia na Ukrainie?

- UK to Zjednoczone Krolestwo

- to ebay ma krola?

itp...:))))))))

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 15:26:45 /


Czy to Lublin ???

hubi[2005-05-17 13:18:23]

dlaczego zakladasz odrazu ze to lublin??

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 16:08:11 /


od razu mowie, ze nie pomoge, bo sam to gdzies w siecie wygrzebalem...

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 16:19:08 /


Hmm w Lublinie na wylotówce na Przytoczno był taki znak z tym że bez tej tablicy "Zalecany objazd....", zresztą ta okolica jakoś znajoma mi się wydaje. Być może dołożyli tą tablicę bo ta kałuża była na prawdę głęboka :)

hubi / 2005-05-17 16:54:43 /


To jest bodajże ul. Zbożowa :)

hubi / 2005-05-17 17:05:05 /


qcze chyba masz racje:) az tam chyba pojade zobaczyc;D

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 17:48:14 /


He he dziś podobno padało w Lublinie więc może dziś się wybierz ;)

hubi / 2005-05-17 18:36:28 /


wlasnie przestalo padac:) biore aparat i jade:D

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 19:36:11 /


niechcialbym mieszkac w tym miejscu:)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 20:09:47 /


He he widzę że jednak się wybrałeś :)

hubi / 2005-05-17 20:42:28 /


Ten pierwszy raz...
On: No to zacznijmy kochanie. Najpierw usiądźmy sobie wygodnie.
Ona: Dobrze. A teraz powiedz mi jak to się robi? Tyle o tym słyszałam od koleżanek.
On: Najpierw weź go do ręki.
Ona: ALE OBLEŚNE
On: Zapewniam cię, nie ma w tym nic obleśnego. Chwyć go za główkę jedną ręką
Ona: Tak? I co dalej?
On: Tak, a później pociągnij drugą ręką.
Ona: Ach tak !?
On: No właśnie, widzisz jak dobrze idzie?
Ona: I co teraz?
On: Teraz possij.
Ona: NO Ty chyba żartujesz???
On: Nie, nie żartuję. Zacznij ssać.
Ona: Obleśne. Naprawdę ludzie tak robią???
On: Tak.
Ona: Jesteś pewny?
On: Tak, mówiłem ci że jestem doświadczony. Dla mnie to nie pierwszy raz.Uwierz mi. Possij chwilę.
Ona: (ssię) Hmmmmmmmm...
On: No i co ?
Ona: Słonawy w smaku.
On: No, to chyba dobre nie?
Ona: Nawet nie głupie. I co teraz?
On: Teraz rozsuwasz nóżki.
Ona: CO, co ty powiedziałeś??
On: Rozsuwasz nogi.
Ona: Tak miałeś na myśli?
On: Tak, tylko musisz bardziej odgiąć nogi bo będzie ciężko dojść. Pokażę ci.
Ona: A, rozumiem.
On: Właśnie. I znowu bierzesz go w rączkę
Ona: Hmmm...
On: Jak go juz wyciągniesz to wsadzasz go do buzi.
Ona: Taaak.
On: Ooo, właśnie tak
Ona: A co zrobić z tym żółtawym? To też się połyka?
On: Zależy od upodobania. Można połknąć jak się chce.
Ona: Spróbuję....Hmmmm.... PYCHAAA... Sam spróbuj
On: Hmm, no nie głupie.
Ona: ---
On: Popatrz teraz na mnie. Spróbuję wyciągnąć to różowe palcami.
Ona: Ooooo?
On: Czasem są mał e problemy. Można sobie wtedy pomóc ustami.
Ona: Hmmmmmmmm
On: Można też trochę possać, to czasami pomaga.
Ona: (ssię) Hmmmmmmmmmmmm
On: Aaa Teraz poszło
Ona: Taaak, czułam.
On: I jak? Smaczne było?
Ona: Muszę się przyznać, że nie głupie.
On: Chcesz więcej?
Ona: Tak, chętnie. Powiedz mi tylko czy to musi być tak cholernie skomplikowane???
On: No, kochanie, ja ci na to nic nie poradzę. Tak się je raki

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-17 21:52:30 /


Jak brać rondo:



... podobno w Legionowie.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-18 13:41:07 /


Technika lotnicza na swiatowym poziomie.
Program budowy samospadu (przeciwienstwo samolotu) PZL Iryda.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-19 17:05:48 /


"Dawno temu, w Czelabińsku żył młody fan socrealistycznego rocka - Karol Marks. Już od najmłodszych lat pasjonowała go gra na gitarze i ucisk biednych mas pracujących w kamieniołomach. W wieku 16 lat Marks kupił sobie "Potiomkina" - radziecką podróbę "Gibsona SG". Właśnie wtedy też poznał początkującego perkusistę grającego w komsomolskim zespole ludowym - Fryderyka "Kalinka" Engelsa. Razem postanowili założyć zespół acid-jazzowy."

http://www.rewolucja.k9.pl/

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-19 17:08:56 /


Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-20 08:26:13 /


A takie modele mk1 i mk2 są w Browarach Tyskich

Arni12 / 2005-05-21 08:34:13 /


Radio ma ryja ;-.....

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-21 10:11:56 /


http://media2.big-boys.com/bbmedia/armyrillo.wmv ;)

Taki sobie teledysk... ale do czikulinki niestety się nie umywa... ;)

Piotrek PCK / 2005-05-21 10:13:04 /


Co jest najszybsze na świecie??

Dyrektor firmy potrzebował nowego pracownika. Dał ogłoszenie o pracy, jego ludzie przeegzaminowali wcześniej kandydatów .... aż zostało w końcu czterech najlepszych. Aby rzeczywiście wybrać najlepszego dyrektor postanowił przeegzaminować ich osobiście. Wezwał więc ich do swojego gabinetu i posadził obok siebie. Pierwszego z nich spytał
- Co według pana jest najszybsze na świecie?
Facet pomyślał chwilę i mówi:
- To myśl. Wpada do głowy, nic jej nie poprzedza po prostu jest. To jest według mnie najszybsza rzecz na świecie.
- Świetnie - komentuje naprawdę zadowolony z odpowiedzi dyrektor i zwraca się do drugiego z tym samym pytaniem.
- Mrugnięcie - odpowiada kandydat - mruga się okiem cały czas a nawet tego nie zauważamy.
- Bardzo dobrze - mówi dyrektor i pyta trzeciego
Ten miał więcej czasu więc starannie przygotował odpowiedz:
- No więc w domu mojego ojca, jak wyjdzie się na zewnątrz budynku, to jest tam taki mur. Jest na nim przycisk, jak się go wciśnie to momentalnie zapala się światło na całej posesji. Nie ma nic szybszego niż włączenie światła
- Doskonale!, A pan? - pyta czwartego kandydata.
- Według mnie najszybsza jest biegunka.
- Co? - pyta zdziwiony dyrektor
- Spokojnie, wyjaśnię. Widzi pan przedwczoraj źle się poczułem i pobiegłem do kibla. Ale zanim zdążyłem pomyśleć, mrugnąć, czy włączyć światło zesrałem się w gacie.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 23:23:01 /


http://www.visit4info.com/details.cfm?adid=17769
http://www.visit4info.com/details.cfm?adid=8644

ci3jk4 / 2005-05-31 23:54:54 /