logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » NAGŁE ZGAŚNIĘCIE SILNILKA CAPRI III 2,8 NA WTRYSKU

NAGŁE ZGAŚNIĘCIE SILNILKA CAPRI III 2,8 NA WTRYSKU

Witam i z góry dzięki za wszelkie rady.Problem polega na tym,że jak jechałem normalnie po szosie podczas przejazdu przez nierówność/taki garb/ - silnik zgasł,jakbym wyłączył zapłon.Jednak zorientowałem się ,że prąd jest i wszystkie jego odbiorniki są zasilane normalnie.Rozrusznik kręci itd,Odnoszę wrażenie,że gdzieś się podziało paliwo,a bak jest prawie PEŁEN.wszelkie znane mi połączenia sprawdzałem jest niby ok
pozdrowienia Kordian z Chełma

kefe Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 16:19:08 /


stawiam na rozpiecie jakiegos przewodu w instalacji. sprawdz czy ma iskre.

Kriss_MustangII / 2005-05-04 16:23:21 /


wyciagnij swiece, zaloz na kabel, przyloz do bloku, zakrec i sprawdz czy jest iskra

posluchaj czy pompa paliwa buczy jak kreci sie silnikiem

po kreceniu sprawdz czy smierdzi paliwem z wydechu

najgorszy scenariusz to pekniete kolo rozrzadu, zdejmij kopulke i zobacz czy palec sie kreci jak krecisz silnikiem

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-04 16:24:56 /


sprawdź jeszcze czy zaraz po przekręceniu kluczyka słychać pompe paliwa.. może to z pompy odpiął się przewód..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-04 17:22:40 /


ewentualnie przekaźnik od pompy paliwa

capriman / 2005-05-04 18:09:00 /


Trojkat
W mfi pompa nie wlacza sie po przekreceniu kluczyka, dopiero po zakreceniu rozrusznikiem

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-04 20:07:07 /


mam to samo na poczotaku zgasl i po chwili odpalil teraz pojezdze chwile i gasnie po czym po pol godziny stania odpala denerwujace jest to bardzo

Michal FAZI / 2005-05-05 21:54:30 /