logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » nie smaruje zaworów??????/

nie smaruje zaworów??????/

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-28 22:57:23 /


a przenosi napęd?? ale i tak pewnie chodzi o silnik sprintera w lublinie....

grabasz / 2005-05-28 23:01:05 /


sorki ale zemnie dupa?
zapomniałem dopisac ze chodzi o 28 6v w capri.

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-28 23:06:39 /


jeśli chodzi o to że w lwej głowicy nie smaruje klawiatury, to ten temat był omawiany wiecej niż wielokrotnie, wina są zużyte panewki wałka rozrządu, jest patent żeby sparowanie zrobic ale ja go opisywał nie będe bo go nie stosowałęm. poszukaj tematu trójkąt omawiał dośc dokłądnie.
możliwe też ze słąba jest pompa oleju albo kanały zapchane, ale najczęstszą awarią jest właśnie zużeycie panewek.

grabasz / 2005-05-28 23:16:57 /


w wyszukiwarkę na stronie głównej forum wbij hasło: klawiatur i wybierz sobie dowolny wątek. Polecam "szlam w kanałach olejowych", dość dokładnie opisałem tam jak postawić dokładną diagnozę.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-29 07:20:05 /


jesli chodzi o brak smarowania klawiatury to patenty typu podlaczenie wezyka przez ktory olej smaruje klawiature sa na krotka mete gdyz zuzyte panewki walka rozrzadu w koncu sie zatra a wtedy koszta rosna bo moze dojsc wymiana walka
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-29 14:20:18 /


co do smarrowania jusz doszłem i jes jusz gicior ???????/
ale meczy mie stukot w okolicy prawej głoeicy miedzy pierwszym a tszecim cylindrem i podejzewam naj gorszego ze to bedzie panefka na ronzodzie??????????
ale dla pewnosci zdarłem dzisiaj mise bo jusz nie wiedziałem co myslec,
jutro obejze duł i bede jusz pewien jak cus??????
pozdro dla wszystkich___________lucyfer???????????



















lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 00:44:05 /


przetłumacz na polski, moze ktoś odpowie... :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 00:49:51 /


ronzod to jakaś roślina tak ? może jakaś odmiana rhododendrona ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 01:19:36 /


jusz nie pierdolcie ze nie rozumiecie????????????
i ze tyle wiedzy zescie zjedli jak tak to na uniwersytecie icta wykładac??????????
wazniaki,człowiek pomocy potszebuje a nie gupich uwak
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 01:29:11 /


a po drugi to nie dowas było wazniaki????????????????????????????????????????

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 01:30:27 /


przeczytaj czwartą odpowiedź w tym poście ;-) przeczytaj jeszcze raz .... i jeszcze raz.

Jak nie było smarowania to teraz możesz mieć wytartą panewke - chyba oczywiste nie ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 01:35:00 /


no "zescie zjedli" "to icta wykładac" "a nie gupich uwak"

sorry ale nie wytrzymałem :DDDDD

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 17:21:25 /


sorki ale mie wczoraj poniosło bo ktos sie gupio pytał czy rozrzot to roslina????????
dzisiaj zdjołem dwie głowice i cały wtrysk ??/
został sam duł?
i dalej nic nie widze oprucz w durzej ilosci spalonej oliwy, zapieczonej wszedzie

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-03 00:21:30 /


rozrząd <-- bo tak sie to pisze prawidłowo "ronzod" - to brzmi jak roślina ;-) zresztą to co teraz napisałeś czyli "rozrzot" też brzmi jak roślina ;-)

gupia durza roślina która rośnie w dule ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 02:58:33 /


stary mechanik kiedyś mi mówił że w silniku klepie Gbul. To takie stworzenie co puka od środka w silnik i jak zajrzysz tam gdzie on siedzi i napieprza, to on sipernicza i zaczyna w innym miejscu stukać. Ale podobmo jest przywiązany do jednego silnika i jak się ten silnik wyrzuci to razem z Gbulem. Ale trzeba uważać żeby nowy silnik nie miał swojego własnego Gbula. Gbule lęgną się również w zawieszeniach i maglownicach, czasami potrafią też wylęgnąć się w zamkniętych zgrzewanych profilach nadwozia. Ostatnio upodobały sobie mocno plastikowe środowisko nowych samochodów i w plastikach rozszalały się niemiłosiernie i czasami nawet stadami biegają i tupią głośno. Ponoć Gbule nie lubią głośnej muzyki, i jak się odkręci radio na pełny gwizdek to ich wtedy nie słychać, ale ponoć grozi to wejściem silnika i radia w częstoliwość rezonansową i na koniec wystawieniem kopyta... :-D

Jakbyś tak poczytał forum dokładniej to masz tyle nieingerencyjnych sposobów postawienia diagnozy opisanych, że nie wiadomo który lepszy....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-03 10:13:22 /


Zaczynam się zastanawiać, czy człowiekowi po studiach wypada wsiadać do starego Forda, czy to przypadkiem nie jest model dla lumpenproletariatu. Szkoda, bo nie mam innego pomysłu na samochód.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 15:00:47 /


to nie kwestia wyksztalcenia, tylko kultury

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-03 15:25:13 /


Istnieje mimo wszystko dość mierzalny stopień korelacji pomiędzy kulturą a wykształceniem ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 15:31:00 /


OK - skoro ktoś tu jeszcze umie pisać, to mój optymizm wraca. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 16:42:44 /


W celu zniszczenia zasad ortografii, pieklo wyslalo samego Lucyfera :) Nawet cos pisze o spalonej oliwie na dole (albo na dule). His number is six hundred and sixty six... na szczescie jest hiszpanska inkwizycja :P

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-03 17:25:40 /


eh wiewior kiedy na brofar idziemy :D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-19 15:40:14 /


musisz tu przyjechac bo ja na razie w gorki nie smigne :/

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-20 01:03:03 /