logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » regulacja szyb bocznych w capri mkI - HELP

regulacja szyb bocznych w capri mkI - HELP

mam problemn z ustawieniem szyb bocznych w mkI. niby wszystko jest zamontowane ok, a szyba nie dochodzi do końca przy zamykaniu - brakuje okolo 1,5 cm. Cały mechanizm był demontowany. Wszystko niby pasuje, próbowałem chyba wszystkich kombinacji (jak okazyje się nie - ale nie wiem jakich jeszcze próbować). Może ktoś miał podobny problem. POMOCY

aTom71 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-30 22:19:54 /


Jestem zbyt pijany dzisiaj?? Czy może jakieś Deja-vu??
http://www.capri.pl/forum/429a3164ace3a
A może nikt nie miał podobnego problemu, albo jak miał to jeszcze nie zdążył przeczytać i odpowiedzieć??
A może pomogło by przeniesienie napędu??
Co do skuteczności zaś zakładania codziennie nowego wątku o tym samym tytule i treści, to byłbym sceptyzny :(
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-30 23:44:08 /


sceptyczny :/

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-30 23:47:33 /


nikt nie odpowiada - więc ponawiam. Mam problem z szybami i próbuję go rozwiązać. To tyle

aTom71 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-31 08:25:43 /


No ale po co nowy wątek?? Przecież można się w poprzednim przypomnieć, jest mozliwośc dopisywania się do swoich wątków. I troche mniej bałaganu na stronie

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 08:31:50 /


Tam jest taka duża, półkolista zębatka, jeden ząb jest zagięty i ma słuzyć jako ogranicznik skoku szyby przy podnoszeniu do góry - trzeba go wyprostować i zagiąć któregoś dalszego.
Pozdrowionka i powodzenia w gięciu.

mieras Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 10:30:40 /


ja tam tamtego wątku nie widziałem wczesniej ;-) a z szybami to narazie wyjmowałem a jak sie ustawia też chętnie sie dowiem ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 15:31:34 /


Wyprostowanie ząbka ograniczjącego sprawdziło się na 100%. Nie ma potrzeby zaginać następnego, bo zębatka jest tak skonstuowana, że przy dojściu do końca i tak nie zeskakuje.

aTom71 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-07 18:55:06 /