logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » K-Jet - drżąca tarcza spiętrzająca

K-Jet - drżąca tarcza spiętrzająca

Mam taki problem, tarcza spiętrzająca drży - nie faluje, a drży. Wszystko posprawdzane, teoretycznie w normie, ciśnienia poustawiane, a ta cholera drży...
Drży także wskazówka na zegarze od pomiaru ciśnienia paliwa...

Spotkaliście się z czymś takim???

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-11-03 12:02:23 /


Boi się

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-11-03 13:54:08 /


trochę już walczę z tym wtryskiem i takiego czegoś mi jeszcze nie zrobił ale z tego co wyczytałem to regulator termiczny utrzymuje ciśnienie żeby tarcza płynnie chodziła i może tam trzeba szukać jeżeli wszystkie ciśnienia są takie jak książka pisze,
ale proponował bym zrobić sobie taki zegar jak jest pokazany tu
na rysunku 53
http://www.capri.pl/garage/kjetronic-2.8i

i posprawdzać wszystkie ciśnienia i poklei eliminować problemy.

nietykalny Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-11-03 13:55:01 /


Akumulator ciśnienia paliwa sprawny? Moze pompa, bez bufora w postaci akumulatora powoduje pulsowanie ciśnienia.

Wąsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-11-03 16:00:16 /


akumulator cisnienia paliwa
regulator termiczny
pompa paliwa
spadki napecia na pompie paliwa

sprawdz te rzeczy, jak wszystko będzie dobre wtedy daj znać

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-11-03 21:22:24 /


Budzików z ciśnieniami mi nie brak. Okazało się, że rozdzielacz był uwalony - nie wiem jak, ale po podmianie na drugi objawy ustały.
Dzięki za sugestie.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-11-06 18:01:44 /