logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » NOWE FORUM

NOWE FORUM

witam spotkałem sie ostatnio z nowo powstającym forum całkiem spoko sie zapowiada

http://www.capriforum.3l.pl

abradab / 2005-08-11 15:52:20 /


Łał - no po prostu bomba :). Dwóch użytkowników i żadnego postu.

Poza tym piszesz tak jakbyś z tym forum nie miał nic wspólnego, a tak nie jest. Jesteś jego administratorem.

Do tego na bezpłatnym serwerze i działa jakby chciało, a nie mogło. Porażka.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:06:26 /


dziekujemy nasze 'stare' całkiem dobrze sie trzyma :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-11 16:07:31 /


Zauważcie, że kolega się dopiero dziś u nas zarejestrował. I od razu znalazł takie fajne forum. Pędzę się zarejestrować. Faktycznie super sie zapowiada...

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:20:37 /


A po co dublować coś co jest bardzo dobre?

Piotrek PCK / 2005-08-11 16:21:44 /


Tuning
wszystko co związane z tuningiem 0 0 Brak Postów
Przeróbki
wszystko co jest związane z przeróbkami 0 0 Brak Postów
Elektryka
elektryka w aucie 0 0 Brak Postów
Hamulce
Układ hamulcowy 0 0 Brak Postów
LPG
wszystko co związane z instalacją gazową 0 0 Brak Postów
Benzyna
gaźniki, wtrysk paliwa, itp 0 0 Brak Postów
Silnik
Wszystko co zwiazane z silnikiem i jego okolicami 0 0 Brak Postów
Zawieszenie
Wszystko co zwiazane z zawieszeniem 0 0 Brak Postów
Chłodzenie
Układy chłodzenia 0 0 Brak Postów
Nadwozie
wszystko co zwiazane z nadwoziem 0 0 Brak Postów
Wnętrze
Wnętrze autka, tapicerka itp 0 0 Brak Postów
Sklepy i warsztaty
Sklepy
Znane wam sklepy z częściami do forda 0 0 Brak Postów
Warsztaty
Znane wam warsztaty zajmujace sie naprawa forda 0 0 Brak Postów
Ogólnie o Capri
MK I
Wszystko o MK I 0 0 Brak Postów
MK II
Wszystko o MK II 0 0 Brak Postów
MK III
Wszystko o MK III 0 0 Brak Postów
Bazar
Kupię
chcesz cos kupic pisz tutaj 0 0 Brak Postów
Sprzedam
chcesz coś sprzedac pisz tutaj 0 0 Brak Postów
Zamienie
wszystko co związane z zamianą 0 0 Brak Postów
O wszystkim i o niczym
wszystko i nic
wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii 0 0 Brak Postów
Wasze propozycje
propozycje na uleprzenie strony oraz forum 0 0 Brak Postów

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:21:48 /


sporo tych postów :o)

mozna owszem zamiescic info o nowum forum, wszystko bylo by ok,
tylko nie w takiej tonacji ta informacja powinna byc

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:23:56 /


Porównajcie adres e-mail kolegi abradab ( http://www.capri.pl/services/user-info?id=4686 ) oraz nick administratora tego jakże ciekawego forum ( http://members.lycos.co.uk/caprimania/phpbb2/profile.php?mode=viewprofile&u=2 ).

Na prawdę pierwsza wizyta, pierwszy post i od razu kłamstwa. WSTYD.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:25:40 /


kolega napewno chcial dobrze:]

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:32:14 /


to musiało być WYJĄTKOWO BLISKIE spotkanie... ;-)
ale co tam, jestem liberałem - WSZYSTKIM użytkownikom nowego forum życzę POWODZENIA!
:-)

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-11 16:33:26 /


alee zawalisteeee :D

chlopy !!!
caprimaniacy !!!
biegiem logowac sie bo moze jeszcze bedzie limit ?? jak kiedys na jednej z fordowskich stron :D

i nie da rady potem ;(

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-11 16:35:25 /


:))))

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:41:24 /


hmm... a to forum jest niefajne ?? Bo nie qmam zabardzo... :|

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 16:45:44 /


heh rozpracowales mnie babejsza.w sumie przyznaje sie :D ze chcialem zareklamowac te forum i nie chce dla waz uzytkownicy zle ani nie chce robic konkurencji capri.pl bo i tak nie mamy szans!!!! a tak pozatym szukam z kolesiem osob do wspolpracy nad stronka o capriku i forum oraz ludzi z Wrocławia aby się ugadać i spotkać....GG3317745

abradab / 2005-08-11 16:58:15 /


Stronkę zrób jaką tam chcesz, ale po co robić kolejne forum? Wątpie żeby ktoś ze stałych tu bywalców tam zaglądał.

Piotrek PCK / 2005-08-11 18:37:18 /


http://www.capri.pl/forum/428731bf07302
tu już część się ujawniła!
pozdro i powodzenia

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-11 18:38:07 /


a tak wogole szukam wlasciciela fioletowego caprika z wrocka jak dobrze pamietam na na imie robert jesli ktos wie o kogo mi chodzi bede wdzieczny za nr gg lub jakis kontakt z nim

abradab / 2005-08-11 18:54:26 /


Jedyne co jest fajne na tamtym "forum" to to, że jest to phpBB.

sethcior / 2005-08-11 23:09:49 /


a co takiego fajnego jest w phpBB ?? emotki ?? mozliwość pogrubiania czcionek ? zamotanie jak nigdzie indziej ?? łeee.. ja niezamienie tego forum na inne tymbardziej oparte o phpBB

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-11 23:45:10 /


to forum wygląda identycznie jak forum VW GOLF http://forum.vwgolf.pl/

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-12 08:08:02 /


bo to jest darowe modułowe forum oparte na licencji GNU. Zwie się phpBB. Występuje już właściwie wszędzie, bo jest łatwe w instalacji i nie trzeba znać się na programowaniu.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-12 10:01:11 /


Cos mi to prszipomina... A to jak u nas na belarusskin forume ford-kluba. Na www.fordclub.org

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-12 10:41:29 /


spokojnie przeciez nikt nie chce abyscie zrezygnowali z capri.pl tutaj tez jest spoko ale postanowilismy z kolesiem ze zrobimy nowe forum wiec nie bulwersujcie sie odrazu tak nie rozumiem ktos chce dla uzytkownikow dobrze a tu odrazu negatywne komentarze nie rozumiem takich ludzi...pozdrawiam.

http://www.capriforum.3l.pl

ps.a jest na darmowym serwerku ze wzgledow ze domyslalem sie ze nie bedzie zadnego zrozumienia..i bezsensu wykupywac serwer jak sie forum oraz stronka rozwinie to przeniesiemy wszystko na platny serwer..

abradab / 2005-08-12 11:16:42 /


A powiedz mi dlaczego chcecie robić konkurencję temu forum? Złe jest? Tak z ciekawości pytam...

Piotrek PCK / 2005-08-12 11:34:12 /


moj drogi abrakadabra

moze bede mniej liberalny niz reszta ale jesli masz ochote sie gdzies reklamowac to rob to gdzie indziej a nie na tu, bo to niezbyt zreczne. nie bedzie tez wtedy negatywnych komentarzy w stosunku do ciebie, ktorych jak piszesz, nie rozumiesz. zrob ciekawe forum a ludzie sami do przyjda. na koniec i ja ciebie tez tam zapraszam.

bez urazy, ale to jakos malo etyczne z twojej strony

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-12 14:15:45 /


Słuchajcie zamiast się kłócić lepiej wszyscy szybko biegnijmy zarejestrować się na tamtym forum - ono dobrze się zapowiada! Może i nasze jest dobre, ale nie zapowiada się dobrze=P

Ja tam się rejestruję nie wiem jak Wy =D

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-12 14:59:34 /


niezłe.. :) nieźle się zapowiada ;D czytam no to wziałem rozbieg i wpadam na to zapowaidające się forum.. hmm faktycznie nieźle się zapowiada 2 posty z czego 1 napisany dla testu przez moderatora ;p

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-12 15:03:53 /


zawsze powtarzam, ze najpierw trzeba cos z sensem zrobic, przygotowac, zeby bylo gdzie ludzi zaprosic i zeby czlowiek nie najadl sie wstydu.

a akcje "wezmy sie i zrobcie" ... zawsze spotkaja sie z olewka.

No i reklama forum na drugim forum o takim samym profilu ... to rzeczywiscie jakos nie bardzo ;\

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-12 18:34:53 /


1.forum stawiaja na nogi uzytkownicy wiec nie dziwcie sie ze nie ma postow bo to wy macie je pisac a nie my!!
2.forum wystartowalo z naszego punktu widzenia i jest to wy dajecie propozycje co do zmian itp.
3.bez uzytkownikow zawsze bedzie tam pusto
4."amator"- ma racje i popieram go w 99% ale pamietajcie ze nie jestesmy w 100% idealni i to wy wnosicie o zmiany jakie chcieli byscie wniesc na forum.

ps.
i nie mowcie ze jak powstalo capri.pl to juz byly wszystkie posty heh .. wiec nie mowcie ze nie ma na forum postow.

abradab / 2005-08-12 19:54:00 /


Ale my nie chcemy tam pisać postów, nie chcemy tam zmian, nie chcemy "idealnego" forum na phpBB. Nam jest dobrze tutaj.

I nie spamuj już kolego tu więcej. Bo założe się że na tym Twoim forum od razu byś dał bana komuś kto by reklamował inne forum konkurencyjne do Twojego.

Piotrek PCK / 2005-08-12 20:23:09 /


chlopie, zastanow sie
to troche tak jakbys przyszedl do sklepu i w obecnosci wlasciciela rozdawal ulotki klientom zeby kupowali w twoim sklepie

jesli nie pasuje ci cos w naszym forum to twoja sprawa, ale sugeruje wtedy z niego nie korzystac, szczegolnie w taki sposob

chyba ze masz 15 lat i ogromna frajde ze udalo ci sie stworzyc forum internetowe, trudu z tym tyle co z tworzeniem darmowego adresu email ale mozesz sobie przypiac kolejna sprawnosc harcerska

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-12 20:38:58 /


abradab tak na spokojnie - samo forum nie ma prawa bytu (moim zdaniem) , bo po co mamy wchodzić na Twoje forum i obgadywać np. PC czy podobne zlociki, jak mamy od tego to świetne, mało skomplikowane, czytelne i takie w sam raz forum. Zrób fajną stronke - tylko nie kopiuj tej z szacunku dla założyciela, do stronki podepnij forum, ludzie zaczną odwiedzać strone bo znajda adres w goglach , spodoba sie przyjda raz następny, po kilku razach się zarejestrują, zobaczą ze jest forum, ktos cos napisze itd. tak to sie rozwija. My nie jesteśmy 15-latki które siedzą na wsz3elkiego rodzaju blogach, czatach i nie rzucimy sie owczym pędem na podany przez Ciebie link tylko po to bo mozna tez i tam poklikać.

Popatrz tez z innej strony: mam problem powiedzmy z samochodem - dlaczego mam wchodzic na Twoje forum i zadawać pytanie skoro tutaj mam do "dyspozycji" (za co serdecznie dziękuję ;) ) świetnych fachowców i sprawdzonych kolegów - wiec podaj argument dlaczego. Musisz sobie na to zapracować, chociaż powiem szczerze, że czytając Twoje posty i sposób rozumowania to zadatków na dobrego moderatora nie masz, a to też jest bardzo ważne.

Dużo mógłbym napisać , ale nie ma sensu, bo albo sam to zrozumiesz, albo .... nikt Cię nie będzie uczył ;)

Mirek K. / 2005-08-12 22:08:36 /


Mirek K. - po prostu mądrze napisane! =D

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-13 00:29:45 /


Jak czytam taki tekst:"heh rozpracowałeś mnie bebejsza,w sumie przyznaję się"
....o mnie mierzi ten proceder niecny.
Człowieku,takich gości jak ty to było już na tym forum kilku,poczynając od pana "A" a kończąc nz panu "Z"....albo wal prosto z mostu i w bawełne nie owijaj,albo .....dopowiedz sobie reszte.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-13 10:34:05 /


kolego abradab proponuje zmienić profil swojego forum na: "instalacje gazowe we wszelkich plastikcarach" wówczas będziemy do Ciebie przekierowywać mase postów zwiazanych z ww. tematem! my będziemy zadowoleni bo pozbędziemy się plastikcarów a ty będziesz miał mase użytkowników!! ;]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-13 10:50:08 /


to ja jeszcze słowo : - nie rób strony o Capri bo raczej to nie ma sensu, tutaj jest wszystko, a jak coś będzie trzeba to napewno sie znajdzie, a i dla nas wszystkich lepiej gdy informacje bedą zgromadzone w jednym serwisie a nie rozproszone w calej sieci. Ale...

... zrób super strone o:
- modelach samochodów - koniecznie starych
- galerie zdjęć starych samochodów - tylko taka ze zdjęciami swoimi, bądz podeslanymi przez autorów
- o starych gadzetach do samochodów - jakies zdjęcia, opisy itp.
- stronke o wyprawach, wakacjach itp. moze nawet byc cos jak w SM. trasa pana Marka
- o tuningu, ale takim przez duze T starych samochodów i nie tylko fordów - bo u nas zalozenie strony troszeczke blokuje zamieszczanie niektórych opisów, zdjęć itp. - ten pomysl wydaje mi sie swietny :)
- o starych czasopismach, klubach, muzyce rock&roll +podobne klimaty

Stronki takie nie będą na pewno podobne do capri.pl i mysle ze duzo osob tutaj obecnych zainteresowalo by sie podobnymi serwisami ;) - i .. malo grafiki, zadnych wodotrysków, zeby bylo czytelnie, milo, szybko dzialalo, obszernie. Dzisiaj tylko takie strony maja szanse przetrwac w gąszczu innych. Jeśli będzie cos takiego to ja i pewnie wielu innych na pewno sie zarejestruje i moze być ciekawie i milo. Jesli nie zrobisz nic takiego to ja moze cos w zimie wymysle - będzie troszeczke czasu i moze (tez mam taka nadzieje) ktoś mnie odwiedzi ;)

Mirek K. / 2005-08-13 14:16:29 /


w zasadzie to wszytko mozna by zebrac w jedną stronke :) - jak by co to mój pomysl :P , a gdyby zrobić coś takiego wspólnymi silami to moglo by być ciekawie i obszernie, co Wy na to ? :>

Mirek K. / 2005-08-13 14:19:04 /


sa posty ktorych nie warto czytac ....

nie mam na nie czasu !!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-13 15:16:28 /


Trójkąt:
"a co takiego fajnego jest w phpBB ?? emotki ?? mozliwość pogrubiania czcionek ? zamotanie jak nigdzie indziej ?? łeee.. ja niezamienie tego forum na inne tymbardziej oparte o phpBB"

Nie, nie jest fajne ze względu na emotki i inne duperele.
Jest fajne, poniewaz istnieje mozliwość łatwiejszego cytowania wypowiedzi, lepiej rozwiązana jest sprawa z powiadamianiem o odpowiedziach w danym temacie.
Co najważniejsze, mozna ustawic moderatorów, czego jak widze, bardzo brakuje na tym forum.

sethcior / 2005-08-13 19:40:20 /


I w phpBB można edytować własne posty, a tego tu bardzo brakuje.

/ 2005-08-13 19:52:00 /


tak, zapomnialem... jak pewnie o wielu innych rzeczach, hehe.

sethcior / 2005-08-13 19:57:15 /


Moderatorzy są...
A co do edytowania wypowiedzi... wystarczy jak każdy sobie ją wcześniej "przeedytuje" w głowie i przemyśli co chce napisać.

To forum jest jak nasze autka ;) nie wybacza błędów ;)

Piotrek PCK / 2005-08-13 20:03:41 /


Piotrek, oczywiście że można to tak potraktować. Ale dla mnie to jest trochę jak odpalanie silnika korbą, podczas gdy wszyscy wokół mają rozruszniki elektryczne.

/ 2005-08-13 20:07:22 /


Oczywiście, Ty też masz rację ;)

Ale można na to popatrzeć tak że phpBB jest jak ABS i ESP które sprawia że możemy poprawić swoje błędy...

Ale przecież nasze auta nie posiadają tych 3literowych skrótów ;)

Piotrek PCK / 2005-08-13 21:16:32 /


A mi się ta strona bardzo podoba właśnie dlatego, że jest prosta, czytelna i dzięki temu szybko się ładuje, podobnie jak forum.

WuWuWa o tuningu klasycznych wozów na pewno częśto bym odwiedzał. Pomyśl o tym Abradab'ie. To mogłoby być interesujące. Jakiś tuning z epoki, gustowne detale do youngtimera i pochodne... Takiej strony jeszcze w Polsce nie ma - mógłbyś wypełnić nisze rynkową=P No a nam na pewno sprawiłbyś taką stroną wiele radości. Drugiej strony o Capri nie ma co zakładać. Ta jest kompletna w sumie niczego jej nie brakuje, trudno też przypuszczać, żeby ludzie z tej strony "przesiedli" się na inną... Życzę powodzenia!

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-14 03:15:12 /


Buahahahah , na pewno tamte forum ma juz jednego stałego forumowicza . Ostatnio zarejestrowany ( teraz uwaga! ) "Albi_Banita" buahahahaha bo padnę :)
I jego monologi
http://members.lycos.co.uk/caprimania/phpbb2/search.php?search_author=Albi_Banita

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-15 13:33:04 /


Wujek dobra rada sam zadaje sobie pytania per Pan i na nie odpowiada buahahahaha

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-15 13:36:24 /


Ostatnie zdanie w ostatnim poście: NAJWAŻNIEJSZE
"prawdziwi fordziarze jeżdżą wyłącznie na benzynie, a kto ma gaz powinien się wstydzić"

hehehe ;-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-15 13:42:35 /


CRUISER, ten link powinien był znaleźć się w dowcipach. :)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-16 16:32:32 /


a faktycznie to powinno byc w dowcipach :D:D

nie ma to jak sobie samemu poklikac i poodpowiadac :D:D

hehe juz wiem ze ostatni raz tam zajrzałem ...

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-16 16:42:48 /


nie chciałem dawac nowego posta wiec napisze tutaj, mam nadzieje ze ktoś do tego głupiego wątku wejdzie :P

powstało nowe wspólne forum v8city, desoto58, clubi CAAR, hotrod.pl, byc może w przyszlości automobilisty i ogólnie o latach 40, 50, 60. Zapraszam na www.8ball.pl .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-23 20:44:35 /


Lipa niemogę nawet wejść coby popatrzeć bo wywala mnie się co innego.Powodzenia innym ja zostaję przy tej stronce.

Osiolek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-24 12:38:08 /