logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » alkomaty i inne

alkomaty i inne

Od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie czy ktos z Was był poddawany badaniu przez policję na zawartość czegoś innego niz alkoholu. czytałem, ze pały mają blantoamty i inne gadżety.. ciekawym czy to prawda, bo tylko słyszałem, ale nie spotkałem nigdy nikogo kto zna temat z autopsji:)
p.s.
tylko nie myślcie ze jeżdżę non-stop "ujarany" ;-))))

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-28 16:56:16 /


;) ja tam nie wiem :>

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-28 18:02:51 /


Wprowadzali takie urządzonka ok 2 lata temu, też jednak się z takim czymś nigdy nie spotkałem, nawet z doświadczeń innych.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-28 18:34:29 /


Rasta brachu :)
daj w niedziele odpoczac organizmowi troche :P ;P
niech poczuje ze to wek ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-28 19:48:29 /


Hehe pierwsze słyszę... ale dowiem się jutro. Ale myślę że to jakis primaaprilisowymałośmiesznyżart :)

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2005-08-28 19:53:50 /


maja chlopaki rozne testery wiem bo kolo mnie jest jedna z wiekszych imprez w polsce i czesto slysze w radiu ze kogos tam zlapali jak jechal ujarany albo po zazyciu czegos z tym ze takie testery chyba nie wszedzie maja ale jak ktos jedzie z wawy na wrocek to niech sie ma na bacznosci bo moze go cos niemilego spotkac slyszalem ze ponoc jeden z tych testow polega na pocieraniu o wlosy jakiegos testera jesli cos to wykaze to wtedy biora pacjenta na krew ale maja ponoc rozne testery ale z tymi wlosami to nie wiem czy do konca prawda

michałP / 2005-08-29 07:10:43 /


Oczywiście że mają. Nazywa się to szczelinomierz :D

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-29 09:48:11 /


Wczoraj w AMS (Auto Motor Sport Magazin) na niemieckim ? kanale VOX pokazywali takie testery.

Pobiera zwyczajnie pot z czoła lub ręki - jeśli coś wykarze to delikwenta na badanie krwi zabierają.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-29 10:52:57 /


Śląska policja była pionierem w tej dziedzinie. Mają jakieś 3 czy 4 rodzaje testów na zawartość narkotyków w ślinie albo jeden który też jest na kilka narkotyków. Z tego co wiem to wykrywają Marichune,Amfetamine,Extazy i kokaine. Jak ktoś wydaje się podejrzany i na alkomacie nic nie wychodzi to wtedy ma te testy.Jeśli wychodzi że coś brał to jest zabierany do szpitala na pobranie krwi.
Czasami mają też akcje że wszystkich zatrzymanych kierowców badają,są to raczej akcje sporadyczne.Jak wiadomo pijanych kierowców traktują bardzo ostro i tak samo jest miłośnikami innych środków.Czyli zabranie prawka,grzywna itp.

Arni12 / 2005-08-29 11:16:23 /


Pytałem. Święta prawda. Mają. Ale jest tego jeszcze baaardzo mało."Sladowe ilści.."- koniec cytatu.

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2005-08-29 11:30:21 /


i dobrze sam bym sie dolozyl do takich testerow zeby lapali debili co wsiadaja do auta na hajjju :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-16 12:55:06 /