logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Może komuś sie przyda info o fotoradarkach???

Może komuś sie przyda info o fotoradarkach???

Zajrzyjcie pod adresy:
http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/
http://www.mi.gov.pl/moduly/prasa/print.php?id_inf=18951

Jest tam pare ciekawostek...
a wszystkim zycze jak najmniej fotek i seansow w "objazdowym niemym kinie" :P

Pozdrowienia

Swirus71 / 2005-10-19 18:11:17 /


zima sie zbliza wiec jakis procet mniej Starych fordow na drogach :)
a pozatym to przydalo by sie jak bys wczesniej wyszukiwarki uzył ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-19 21:10:42 /


Może i masz rację Wojdat ... ale:

1. Użyłem wyszukiwarki teraz i .... znalazłem 1 link do strony która nie istnieje... chyba że u Ciebie na hasło fotoradar wyszukiwarka "wypluje" więcej wyników. :P

2. Starych Fordów może i coraz mniej ale z tego co przeglądam strony waszych samochodzików to większość ludzi pcha do tych starych Fordów silniczki 2.0 - 3.0 więc na brak mocy to raczej nie narzekają. A ponadto nie zawsze jeździ się starym Fordem...

3. Jeśi nie zajrzałeś na mapkę to jednak proponuję zajrzeć - jest dość dokładna - część radarków ma nawet dodatkowy opis.

Poza tym - jeśli nie chcesz korzytać to nie musisz ;)

Wiem, że często starych forumowiczów korci żeby "nowego" zjechać - tak "dla zasady".

Pozdrawiam

Swirus71 / 2005-10-20 00:59:35 /


Zapewniam że nie kręci starych forumowiczów "zjechanie" za nic.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-20 07:32:21 /


Na drodze z siewierza do czestochowy istnieja niby dwa fotoradary czynne co prawda widzialem je ale kazdy je olewa i pruje :).Ja ta droga dosyc czesto smigam i te fotoradary sa chyba wylaczone albo to atrapy bo juzbym mial przez kilka ostatnich lat ze 20.000 zl dlugu :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-20 10:30:41 /


"Budek" na fotoradary jest sporo, ale nie w każdej zawsze jest fotoradar, bo policja ma ich tylko kilka na dany obszar i co jakis czas zmieniają budki, w których rzeczywiście urządzenia stacjonują. Także to, że jeszcze fotki Wam taki rzekomy fotoradar nie zrobił, nie oznacza, że nawet jutro nie może jej zrobić ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-20 10:54:48 /


Kiedyś przeleciałem Kaprówką przez centrum Radomia o 2 w nocy ...powiem tylko że było szybko....Na wyjeździe stała tablica"Kierowco właśnie wyjechałeś z Radomia,po drodze minąłeś 8 fotordarów".....złapałem się za głowę!!!!
Tp było 2 lata temu.....i jakoś do tej pory nie musiałem złapać się za kieszeń:)))

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-20 15:21:30 /


a ja regularnie przelatuję przez radom i nigdy takiej nie widziałem nalepki, jedyne co to informacja że miasto jest objęte kontrolą radarową, a przelatuję przez nie już od 5 lat :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-20 16:30:37 /


Imienniku moj :)

nie chodzi o zjechanie bo tego nie zrobilem , na koncu zostawilem pozytywna emotke :)

co do zagladania to mysle ze kazy w swojej okolicy wie gdzie ma takie ustrojstwa i o nich pamieta a gdy jedzie w trase to i tak zapomni o tej stronce i nie wiem czy bedzie sobie drukowac gdzie sa , bo jak nagle zmieni sie plan trasy to wtedy co ??? nie bedzie wiedzial gdzie byly i nie bedzie mogl jechac 120 przez miasto , bo moze miec zrobione zdjecie :( . Zazwyczaj wiadomo ze radary sa ustawione w miastach i na trasach w naprawde niebezpiecznych miejscach , i mysle ze sie przydają !!!

a co do samych fotoradarow to na chile obecna tu gdzie jestem to naprawde widze minimum 2 blyski dziennie , nie robione mi :) ale tak jak sa tutaj oznaczone , to nie potzreba zadnej mapki , bo nawet jest oznaczone jaki zasieg ma dany radar

pozdro !!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-23 00:49:21 /


Wojdat...
Co do zjechania - nie podejrzewam żebyś był aż taki przyczepny - ale uwaga z wyszukiwarką wydaje mi się nie byla konieczna - tymbardziej, że wyniki jakie mi wypluła były raczej mizerne... a mapka jest niezła... przydaje się choćby po to żeby uświadomić sobie ze tego już trochę nastawiali.

BTW - radarek na trasie Katowice-Bielsko jest ustawiany raz na jeden a raz na drugi kierunek - i nawet jesli jest to tylko obudowa to spełnia swoje zadanie - czyli wszyscy (może z wyjątkiem nielicznych nieświadomych) zwalniają do poziomu ograniczenia (czyli 70 km/h) - a sam tam kiedyś grzałekm znacznie powyżej ;)

I z tego też powodu uważam, że błędem jest tępienie tzw "antyradarów" - wg mnie powinny być dozwolone - a w miejscach niebezpiecznych wystarczy zainstalować generator sygnału radiowego (takiego samego jak daje radar) i wszyscy będą grzecznie jechać ... :) wystarczy popatrzeć jak widok radiowozu na poboczu drogi wpływa na prędkość samochodów :D

Pozdrawiam :D

Swirus71 / 2005-10-23 23:12:00 /


Jesli chodzi o fotoradar w radomi to jest ale jeden i jest przenoszony. Wiec tak naprawde nigdy nie wiadomo w ktorej skrzynce sie czaji:) A tak apropo jest nowy fotoradar na drodze z Radomia w kierunku Rzeszowa dokladniej w skaryszewie
Pozdrawiam

Tomasz Kępa AGD / 2005-11-27 21:16:51 /