logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Tylko dla wierzących fordziarzy:)

Tylko dla wierzących fordziarzy:)

Jakby ktos chciał wesprzec moich znajomych,puscic info dalej do ludzi itp. to zapraszam pod link: https://wspieram.to/rycerzembnp

fortuna / 2016-03-24 22:34:27 /


rycerze powinni być w off-topie... :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-25 08:34:00 /


a jak spotkacie po drodze rycerzy Ni?

michalch83 / 2016-03-25 08:45:39 /


w tedy przyda sie co najmniej żywopłot

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-25 11:13:35 /


Próbowałem w myslach rozszyfrować skrót, ale na to nie wpadłem (bez urazy).

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-25 23:54:27 /


potrzebują bardziej czegoś takiego, a nie szóstki... BTW na chwałę Pana!

Classmobile / 2016-03-26 08:50:52 /


Był jakieś dwa tygodnie temu w tivi :)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-26 14:00:07 /


jest 6tka,a robia sie tez inne machiny,z fordow tez cos bedzie.

fortuna / 2016-03-27 11:38:35 /


przepraszam bardzo ale...dla mnie to jest pie...nie
kolesie zrobili sobie starą furę a teraz chcę żeby im wakacje zapłacić
całe to sławienie Maryii wydaj się mi na siłę dopięte
zwróćcie się do koscioła - jak jeżdżę i głoszę że jakiś produkt jest najlepszy to się reklama nazywa i producent produktu za głoszenie płaci.
rycerze..może niewiernych zwalczać przy okazji?

VV0Lf Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-29 07:03:26 /


Ej, Panowie nie pieprzcie, popatrzcie na to:

"Skąd pomysł na "rycerzy MBNP"?

Pewnego październikowego wieczoru 2014 roku podczas rozmów na temat wiary, Chrystusa i Matki Bożej oświecił nas Duch Święty i otrzymaliśmy wizję naszej misji wysławienia Matki Bożej Nieustającej Pomocy na całym świecie."

Do mnie to mówi. Ale ja lubię ten film. Mamy 106 mil do Chicago, pół baku benzyny, pół paczki fajek i ciemne okulary.

P.S.
Hubert, też szukałem rozwinięcia skrótu zaczynając od Mercedres Bęc ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-29 08:14:18 /


jak się zwrócą do kościoła to im wypłacą jednostronną walutą watykańską: "BÓG ZAPŁAĆ"

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-29 08:45:50 /


Komisja Majątkowa przestała dostarczać fundusze, adwokaci od pedofilji swoje kosztują, a Watykan ciśnie więc trzeba cisnąć na lewo i prawo. Poza tym z roku na rok baza klientów się zmniejsza wiec coś trzeba robić...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-29 10:11:56 /


Co za głupota.

boncky Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-29 18:12:13 /


Ni!

michalch83 / 2016-03-29 18:31:39 /


:)
Dawniej chrześcijanie jeździli na koniach, teraz starymi furami... :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-29 18:35:15 /


Czytam i czytam... i przez chwilę miałem wrażenie że wszedłem na interię albo onet. :)
Mniej kurowodów i wyzywania się od pisiorów albo popaprańców względnie żydo-masonów tudzież bolszewików ale poza tym ... :)

Każdy ma jakieś zajawki. Oni mają taką. Co do żebrania o kasę na wyjazd to do mnie to też nie szczególnie przemawia. To troszkę tak jak z pijanym żulem pod sklepem który prosi o kasę na coś do jedzenia. Na jabola było, na jedzenie już brakło. Nigdy nie daję. Ale jak podejdzie pokaże że ma konserwę i bułkę... no a na resztę brakło. Wiadomo, człowiek nie wielbłąd... zawsze dostanie.
W tym wypadku... Cel jak dla mnie szczytny. Jeśli faktycznie pojadą i się za mnie pomodlą zamiast chlać i balować to stówką zawsze ich mogę wspomóc. Ja przez to z głodu nie zdechnę.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-29 18:37:16 /


nie no, trochę zły dzień miałem... :)
samochodzik mi się bardzo podoba, wyprawa też fajna tylko ta NMB tak dla mnie doklejona na siłę..
o poza tym czemu rycerze? jakoś negatywnie mi się kojarzy zakon, rycerze, krucjata, bojownicy itp
pielgrzym brzmi neutralnie i pokojowo
poza tym nie wiedziałem żeby ktoś bluzgał, politykował czy coś w tym klimacie..chyba że wymoderowane
pozdrawiam i życzę udanej wyprawy ale stówkę wolę na Owsiaka dać lub innych potrzebujących

VV0Lf Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-30 07:29:45 /


ja tam jestem nauczony, że na wakacje to jednak samemu trzeba sobie zarobić. Tyle w temacie.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-30 08:52:49 /


I Amator podsumował wszystko najlepiej.

Ani to wyczyn, ani to wyzwanie, po prostu kolesie chcą gdzieś pojechać, a Ty im zapłać. Już lepiej znaleźć jakiegoś wariata co bulikiem do Indii jedzie i mu stówę dorzucić, bo do tego trzeba mieć jaja a nie tylko smykałkę do biznesu (dewocjonalnego).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-30 09:54:09 /


Sytuacja jest kwadratowo-kwadratowa i musimy ja rozpatrywać zero-jedynkowo i z mojego kalkulatora wychdzi mi, ze o ile najbardziej prawdopodobnym scenario jest chęć podróży-przygody-czegoś co można wpierdolić potem na fejsbuk etc, to ani jeden z nas nie może emitować sądów w tym temacie, bo na pytanie "czy jesteśmy tego absolutnie pewni" odpowiedź brzmi NIE. Jak to jest prawdziwa misja, to jest to zajbiście-zajebiste, w każdym innym wypadku niech płoną w piekle !

Classmobile / 2016-03-31 18:50:56 /


Znam ich osobiscie i to ich misja. Jakby chcieli to by na wakacje do hiszpani pojechali a nie pchali sie z wizerunkiem mbnp na południe gdzie roi sie od imigrantów. Jak nikt sie nie dolozy do wysławienia mbnp to i tak pojada.A okazuje sie ze wiara wiekszosci ogranicza sie do lajkowania wizerunków swietych w necie.Ja co mogłem to sie dołozyłem. a wizerunek mbnp przykleja na tylna szyba. Jedni w kilku ida w gory i przy ognisku z gitara spiewaja koscielne piosnki,a inni jada do rzymu

fortuna / 2016-03-31 21:45:38 /


w życiu nie zalajkowałem żadnego świętego... jestem jakiś dziwny? :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-31 22:20:14 /


bo ci zaKODowani klikają tylko Bolka, Swetru i Biedroniów :))))

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-03-31 22:26:43 /


Lajkowanie świętego brzmi wieloznacznie i nie bardzo wiadomo co robić :)

Classmobile / 2016-04-01 09:43:28 /


ludzie chyba lajkują zeby miec czyste sumienie ze nie byli obojetni widzac obrazek:)

fortuna / 2016-04-01 10:50:32 /