logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Poszerzanie blotnikow/nadkoli

Poszerzanie blotnikow/nadkoli

Czesc,
Czy ma ktos jakie doswiadczenie z poszerzaniami nadkoli? Chcialby zamontowac u siebie z tylu cos delikatnie poszerzajacego(a raczej przykrywajacego braki w nadkolach ;))

Posluze sie przykladem kolegi bredoka, chce cos takiego tylko mozliwie jak najmniej odstajacego:
http://www.capri.pl/image/comment/757228/235210

Jest miliard modeli, moze ktos przerabial temat i wie jakie najlepiej pasuja, ktore najprosciej przystosowac do Taunusa TC3. W sieci ciezko znalezc jakiekolwiek zdjecie Taunusa z zalozonym czyms takim

Pozdr!

rafalu / 2016-04-13 10:55:00 /


http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-aut-1-5-0408&order=p&search_scope=category-620&string=poszerzenie%20drift
coś można dobrać...

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-13 12:54:32 /


Wiem :) Wlasnie chodzi o to, ze ogrom tego mnie przerazil. Dedykowanego nie ma, wiec myslalem, ze moge ktos przerabial ten temat i podpowie czy lepiej kupic taki do Matiza czy do Lexusa ;)

rafalu / 2016-04-13 14:16:15 /


są wymiary...
takie chyba mam na pasztecie i wydaje mi się, że to takie same jak u bredoka...
http://allegro.pl/poszerzenia-nadkoli-s13-200sx-z-abs-drift-jdm-styl-i6063658254.html

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-13 15:05:43 /


Kilka fotek pogladowych ☺

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-13 21:32:06 /


Miron przecież to capri a kolega chce do taunusa.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-13 23:02:27 /


Yyyy sorki tak to jest jak się człowiek nie wczyta w tekst za dobrze :-)

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-14 08:11:11 /


Problem chyba sam sie rozwiazal, nie wiem czemu jakos wczesniej tego nie zauwazylem. W 4d nie ma za bardzo gdzie tego zamocowac. U mnie jest w dodatku "ubytek" nadkola wiec musialbym to poszerzenie przymocowac czesciowo do drzwi... :)

rafalu / 2016-04-14 10:08:28 /


Ale zobacz:

ktoś kiedyś coś tam takiego zrobił. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-19 14:23:25 /


Fajne, fajne, tylko u mnie kola sa raczej na rowni z buda, smiesznie by to wygladalo :)

rafalu / 2016-04-19 14:28:38 /


Witam,
aby nie zakladac nowego watku, podepne sie tutaj:

Kumpel stal sie szczesliwym posiadaczem pewnego okazu OSI 2,3 (albo tego co kiedys bylo OSIm).
Karoseria jest w zaskakujaco dobrej kondycji. Nigdzie ze przerdzewiala, nie ma tez sladow jakiejkolwiek kolizji. Stan „lakieru“ jest przerazajacy.
Zagwozdka sa tylko te straszliwe poszerzenia progow i nadkoli. Wygladaja paskudnie i niszcza totalnie sylwetke samochodu. „Problem“ pojawia sie dopiero przy dokladnym ogladaniu tych poszerzen. Wygladaja one na niemal fabryczne… Wewnetrzne nadkola nie sa dosztukowywane do tych poszerzen tylko wykonane z jednego kawalka blachy, polaczenie przesunietego do tylu tylnego pasa z mulda kola zapasowego wygladaja na „fabryczne“. Rowniez dokrecany przedni spoiler jest albo elementem seryjnym albo wykonanym przez jakiegos prawdziwego mistrza sztuki budowania prototypow.
Co to za cudo? Ktos ma moze jakies sugestje odnosnie oryginalnosci tych (jakze paskudnych) poszerzen?

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-25 17:18:52 /


Bez zdjęć to trudno coś powiedzieć

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-25 17:23:49 /


mam nadzieje, ze teraz przejda...

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-25 17:40:32 /


O chryste....

Rano przy śniadaniu ci więcej napisze

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-26 00:34:10 /


Z oryginałem ma to raczej mało wspólnego. Progi w osi to bardzo wyrafinowane elementy o finezyjnym kształcie i subtelnych liniach i krzywiznach. To co tu widzę to wizja jakiegoś wiesniaka nie mająca żadnego związku z osi poza tym ze jest doń przyspawana. Rant nadkola czy tam sierpu jest ok, on jest tak wywiniety ale progi i spoiler to być moze dobrze wykonany ale jednak tjunink.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-26 10:09:54 /


Od dołu widać jednak rękę partacza, zakola i pas tylny to jakiś koszmar i nie ma nic wspólnego z osi, to samo lampy tylne. Wnęki zakoli w bagażniku nie istnieją, ktoś sobie uprościł konstrukcję płyty bagażnika bo ona do oczywistych nie należy:) osi ma całą masę detali ukształtowania nadwozia, wszędzie luki, przejścia krawędzi. Tutaj ktoś zdupił esencję kształtu.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-26 10:18:51 /