logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Żle się dzieje na CAPRI

Żle się dzieje na CAPRI

Mili Caprimaniacy und reszta fordowskiego wehrmachtu.
Pierwszy raz zabieram głos na tym forum,co nie oznacza,że nie obserwuję co się tu dzieje.Piszecie,że ktoś was zrobił w trąbę i tych głosów jest niepokojąco dużo.Zastanówmy się czy przypadkiem nie nazbyt pochopnie szastamy swoimi pieniędzmi,dając tym samym, różnym kanaliom okazje do naciągania uczciwych(nie mylić z naiwnymi)ludzi.Niestety realia są takie jakie są i trudno to z dnia na dzień zmienić.Mam natomiast taką propozycję.Może zróbmy coś na kształt allegrowych ocen i po każdym zakupie czy remoncie lub innej usłudze wystawiajmy oceny.W ten sposób możemy stworzyć ranking uczciwych i nie uczciwych warsztatów i handlowców.Może dzięki temu chociaż część z nas uniknie niespodzianek.
Pozdrawiam
Fred

Fryderyk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-06 07:43:05 /


Jesli nie jestes pewien od kogo kupijesz to popros zeby wystawil na allegro. Mysle ze dodanie takiej bazy komentarzy i kontrahentow do tego serwisu niesue z soba sporo problemow technicznych jak i czasu wykonania, nie mowiac o bierzacej obsludze. To jest stronka o starych fordach a nie ebaj...

Mysza liil (EM) / 2005-11-06 08:21:41 /


dokladnie mysza masz racje moim zdaniem jak nie masz pewnosci to od sprawdzonych osob sie kupuje albo spytac sie kogos czy ta osoba jest ok czy nie

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-06 08:53:23 /


Ja tam nie zauważyłem żeby źle się działo na "capri"
Strona jest dostępna dla każdego,więc zawsze znajdą się kanalie typu pan "A" z Jeleniej Góry czy pan "A" z Nadarzyna i inni.
Forum działa już parę lat i można sobie przeglądając wyrobić opinię na temat uczciwych użytkowników.
A temat był wałkowany juz parę razy.
"NASZA" strona Capri.pl jest śmiało można powiedzieć najlepsza na świecie.....i tu się dobrze dzieje,takie jest moje zdanie.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-06 09:20:22 /


to fakt jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-06 09:24:56 /


Witam

Od dłuższego czsu czytam forumi, przglądam stronkę i wg mnie nie jest źle.
Owszem zdarzają sie różnej maści "pasożyty" ale można zapytać na forum.

Pomysł z kometnarzami w stylu Allegro możenie jest zły - ale trudny do zrealizowania.
Może zamiast tego dla chętnych do stałej współpracy (handlu, swiadczenia usług) udostępnić możliwość założenia własnej stronki w ramach serwisu z krótką ofertą (coś na kształt stron z opisem samochodów) a użytkownikom - możliwość skomentowania takiego handlarza czy usługodawcy.
Proste i skutek powinien być wystarczający.

Pozdrawiam :D

Swirus71 / 2005-11-06 14:36:33 /


luuuuudzie to juz było

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 13:20:32 /