logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » nie mam wykupionej 2 raty OC czy jesli sprzedam auto to będę musiał ją zapłacić?

nie mam wykupionej 2 raty OC czy jesli sprzedam auto to będę musiał ją zapłacić?

nie mam wykupionej 2 raty OC czy jesli sprzedam auto to będę musiał ją zapłacić?

kaszlak / 2005-11-08 18:56:46 /


czyżby chodziło o starego Forda ?

no generalnie wypadałoby zapłacić i mieć święty spokój.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 19:03:21 /


Jeżeli Ford to naturalnie że tak...
Jak jakis szatański wybryk to nie zawracać sobie głowy...
Sprzedać,zapomnieć i kupić Forda:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 19:33:36 /


Z tego co ja wiem to mogą się upomnieć za jakiś czas. A jak mogą to się upomną. Zresztą przy sprzedaży trzeba poinformować ubezpieczyciela o tym , że się pojazd sprzedało.

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 23:33:53 /


Z drugiej strony gdyby mogli od wszystkich łatwo ściągać pieniądze za OC, to policja nie musiałaby sprawdzać na drodze czy ma się wykupione OC. :) Sam nie wiem ale ja wolałem zapłacić i mam spokój.

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 23:36:05 /


Z tego co sie ostatnio pytalem czlowieka z PZU o to samo to trzeba. Nastepny wlasciciel samochodu nie bedzie mogl nim pojechac dopoki nie zaplaci OC od momentu kupna a luka od Twojej ostatniej wplaty do momentu sprzedazy to bedzie Twoj problem ale moga naliczyc sobie za to odsetki i chyba zaplacic bedzie trezba na99% Pozdrawiam

Tomasz Kępa AGD / 2005-11-27 21:12:30 /


Jak widać, w rodzinie Fiata (odp. wyżej) sobie wzajemnie radzą. Tylko dlaczego na forum Capri? Fordowcy - nie traktujcie tych wypowiedzi jako wskazówek - czyli nie obowiązują Fordów.

mtango / 2005-11-27 21:34:35 /