logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Kierownica Nardi...

Kierownica Nardi...

No więc przeglądając Allegro wpadłem na fajną kierkę Nardi z nabą - ponoć do Fordów - to ta aukcja:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72530053&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

W opisie aukcji pisze, że naba pasuje do większości Fordów w szczególności tych starych i wymienione między innymi Capri. Czy rzeczywiście bez najmniejszego problemu kierownica podejdzie do Capri? Czy nie będę musiał absolutnie nic przerabiać? dodam, że aktualnie mam w swojej trójce seryjną trójramienną kierownicę z tymi takimi cienkimi stalowymi ramionami. Czy starczy, że moją odkręcę tą dokręcę i gotowe? Bo ja już sam nie wiem i nie rozumiem jak to jest z tymi nabami...

Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 14:19:41 /


Bzdura....sierra ma na 6-ciokąt a Capri na wieloklin.....bzdury jakich wiele na allegro...

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 14:30:15 /


Ze zdjęć wynika, że naba jest od Sierry, do Capri nie pasuje w żaden sposób.
Jak Ci się podoba kierownica, to ją bierz, a jak ją zamocować w Capri to już wiele razy było na forum.
Wydaje mi się, że na Allegro sprzedaje tą kierownicę Aga: http://www.capri.pl/services/user-info?id=3851
Ja mogę od Ciebie potem kupić nabę i klakson : )
Pozdrawiam

mieras Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-20 15:16:37 /


Widzę że jesteś z Białegostoku, więc ci nawet mogę pokazać jak ja zamocowałem : )

mieras Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-20 15:19:42 /


Wiem, że można to i tamto przyspawać, obciąć dociąć... tylko szkoda mi na takie zabiegi kierownicy Nardi, chociaż może nie=P

Właśnie Agnieszka napisała mi, że w jej Capri bez problemu dało się ją zamontować... Mieras chętnie zobaczę jak się ją montuje - klaksonu nie oddam, a nabę skoro będzie dla mnie zbyteczna bardzo chętnie odsprzedam. A przede wszystkim można by się wkońcu spotkać w Białym... Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 16:43:33 /