logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » gadżety klubowe

gadżety klubowe

witam.
co roku są piękne kalendarze, ostatnio pojawiły się czapeczka, koszulka i smycz.
mam pytanie czy były by osoby zainteresowane kubkiem klubowym?
będąc na oldtimerbazar w katowicach natknąłem się na stoisko z kubkami.
są to kubki grawerowane ( nie malowane ) więc trwałe.
w rozmowie z kobietą dowiedziałem się że można zamówić dowolny wzór.
w załączeniu zdjęcie kubka Wartburga. pragnę zwrócić uwagę na dbałość o szczegóły w logo marki - wszystkie literki są czytelne.
kolory kubków - do wyboru.
ja proponowałbym np. z jednej strony napis - capri.pl a z drugiej wygrawerowanego capri ( sylwetkę )
zaznaczam jednak że potrzebna jest osoba która dograła by szczegóły techniczne wzoru itp. ja mogę przekazać namiar na firmę.
poddaję to pod dyskusję.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-13 15:39:11 /


Ja wolał bym jednak Granade ;) Może napis Capri PL z jednej a zdrugiej po prostu znaczek forda?

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-13 17:27:06 /


no a ja uwazam ze kubek świetna sprawa mam jeden kubek z podpisem ford tourer i obrazkiem tegoż i zawsze z niego pijam - do pracy zabieram itepe - kubek z capri - świetna , bardzo urzyteczna na codzień rzecz - jeśli bedzie w dobrej cenie to ja napewno bym taki chciał

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-13 17:43:12 /


Hymm kubek świetna sprawa, wszystko zależy od ceny, ja proponuję aby pogodzić wszystkich, z jednej strony napis a z drugiej sylwetki Capri, Granady, Taunusa i Eskorta lub logo forda, innym rozwiązaniem jest cztery wzory różniące się serwetką auta, ja bym był chętny na 2 szt. Bo przecież capri.pl to nie tylko caprychy

keram / 2005-12-13 18:19:18 /


Kubek z wygrawerowanym kapryśnym to świetny pomysł - pieniędzy nie wyrzuca się w błoto, bo to rzecz którą na codzień się używa. Myślę, że najważniejsza jest jednak cena, ja np. byłbym bardzo chętny na taki kubek - pod warunkiem, że jego cena nie zrujnowałaby mojego budżetu. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-13 18:27:10 /


No na taki kubeczek bym sie chetnie pisal. oczywiscie z capri. No i oczywiscie w sensownej cenie (jak dla mnie ok 25 zeta - do negocjacji :-)))
Pozdrowienia!

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-13 22:18:57 /


25 pln to trochę moim zdaniem za dużo daj namiar na tą firmę chętnie z nimi pogadam, braciak produkuje bombki choinkowe i często projektuje dla niego grafikę więc obracam się trochę w śród firm robiących nadruki itp. kupują oni takie kubki w hurcie po 1-3 pln, a chętnie dowiem się którą techniką to grawerują i ile chcą za 1 kubek, a może w przyszłym roku zaproponuje wam bombkę z nadrukiem capri na stojaczku :))

keram / 2005-12-14 00:23:59 /


w tym wątku już było omawiane przy okazji P.C.
http://www.capri.pl/forum/42bf0898ef6c7
i tu:
http://www.capri.pl/forum/4353f39caa5ca
choć ten drugi to już mniej związany ze sprawą :)
a więc konsekwentnie z kubkiem na P.C. powinny pojawić się głosy na nie, stanowcze nie!!
jak dla mnie - obojętne.

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-14 11:59:26 /


Kubek ok, pomysl z wieloma samochodami z jednej strony a z drugiej z logiem jest super:)
Wziolbym dwa.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-14 13:31:55 /


Kubki, smycze itd... wszystko to fajnie. Ale temat gadżetu jak się wydaje podstawowego, czyli klubowej naklejki "Capri.pl" na auto - konsekwentnie leży.
A Stowarzyszenie istnieje od roku. Chyba, że Zarząd ma jakiś tajny plan? ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-14 15:46:30 /


więc tak...
w sprzedaży kubki były po 18 zł ale od razu kobieta zastrzegła że przy zamawianiu większej ilości np. dla klubu będzie taniej.

jak już napisałem wzór i kolor jest tylko kwestią ustalenia.
równie dobrze można zamówić kilka sztuk z wizerunkiem capri, kilka z taunusem, granadą. to wszystko zależy od tego ile osób będzie chętnych na poszczególne wzory.
więc musi się znaleźć osoba która się tym zajmie od a do z. ( tzn wejdzie w kontakt z firmą, przedstawi na forum wzory do dyskusji i wyboru, zbierze listę chętnych i kasę i.. załątwi resztę )
ja niestety nie dam rady - raz że za mało czasu, dwa - nie mam zdolności plastycznych do przygotowania wzoru, trzy - nie mam sprzętu...


podajęnamiary na firmę:
Pracownia plastyczna ART-QUICK
artquick@artquick.pl
artqiuck@wop.pl
tel 044 734 60 80
513 920 673


w razie czego ja biorę dwa ale z wizerunkiem capri...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-14 15:47:08 /


sorry...
w drugim adresie wkradł się błąd - ma być
artquick@wp.pl

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-14 15:49:50 /