logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Ford Granada MkII zatrzaski listw bocznych.

Ford Granada MkII zatrzaski listw bocznych.

odpadły mi listwy boczne na drzwiach i moge znalesc zamieników lub orginałów zatrzasków ich mocujacych, moze ktos wie gdzie je mozna dostac?

dawers FordForever Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-27 19:36:57 /


Kupowałem klipy listw na oldcars.de.Cena jest to przełknięcia ale dochodza jeszcze koszty paczki,pobrania i jeszcze jakies 7%podatku o którym nie piszą i zaczyna się robic nieciekawie.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-27 20:10:57 /


A Camaro nie ma czegoś takiego?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-27 20:18:39 /


Olewam ten plastikowy szajs. Dorabiam sobie take jak sa po jednej w kazdej dlugiej listwie na drzwiach, czyli metalowe zrobione z blaszki i srubki.

Mysza liil (EM) / 2005-12-27 20:18:41 /


napisz dokladniej ktore listwy, jaki rocznik itp
sprawdze czy da sie je zdobyc

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-27 20:28:14 /


Witam
Mam do wymiany listwy w granadzie 2b z cienkich bez chromu na szerokie z chromem...
Zabrałem sie za to wczoraj i przy próbie ruszenia pierwszej listwy zatrzask pękł i odpuściłem. :(
Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś sposób na sciagnięcie listew bez zniszczenia tych zatrzasków? Cy takie zatrzaski pasują do listew szerokich?

Czy dać sobie spokój i dorobić blaszki ze srubkami?

Kilgore / 2012-07-03 13:22:10 /


one pękają przy ściąganiu. normalna sprawa. Nienormalne jest jeśli nie pękną, ale to też się zdarza, tylko rzadziej dużo rzadziej ;)
Camaro ma takie zatrzaski. W każdym razie jeszcze parę miesięcy temu miał.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-07-03 15:36:36 /