logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Radio Capri

Radio Capri

Założycielami radia są:
Kaziu, zwany Cortinasem
Cypis, zwany Cypisem i
Paaula też poniekąd...

Ponieważ radio jest dopiero w fazie raczkowania, niewiele jeszcze na jego temat można powiedzieć, ale wiemy wszyscy jedno - że chcemy grać dla Was, dla wszystkich znajomych i przyjaciół z capri.pl i oczywiście dla wszystkich którzy chcą posłuchać. Jeśli więc siedzicie przy internecie, pracujecie lub nudzicie się, zapraszam na stronę:
www.radio.capri.prv.pl
Tam wystarczy tylko nacisnąć "start" i jeśli jesteście w posiadaniu programu do odtwarzania muzyki, zwanego powszechnie winampem, to automatycznie się on Wam uruchomi i będziecie mogli słuchać.
W trakcie audycji można pisać na gg prowadzącego w danej chwili audycję i przesłać pozdrowienia, tudzież zamówić sobie jakąś piosenkę.
W niedługiej przyszłości padną konkretne ustalenia odnośnie bloków tematycznych, programów oraz całej masy atrakcji przygotowanych dla potrzeb radia i słuchaczy.
W chwili obecnej strona www jest w budowie, zapraszam więc już teraz do śledzenia początków nowego radia internetowego.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko i liczę na spore grono słuchaczy. Mam nadzieję że przypadniemy Wam do gustu :)

P.S. Dla miłośników Szczepanika i Jantar również znajdzie się coś ciekawego ;)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-01 20:55:16 /


calkiem calkiem:) nawet fajna muzyka leci:)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-01 21:03:01 /


Witam i zapraszam , podaje bezposredniego linka do strony http://www.radio.capri.prv.pl .Prosiłbym również o podawanie pomysłów jak można uatrakcyjnić czas antenowy i wszelkie sugestie :).Pozdrawiam.Cortinas(nick radiowy)

cortinas !G.O.P! / 2006-01-01 21:03:37 /


Pomysl dobry. Ode mnie tylko jedna sugestia odnosnie muzyki: Nie ma balu bez metalu! :-)
Pozdrowienia!

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-01 21:36:35 /


wlasnie wlaczyle i juz skonczylem słuchać:/ mam nadzieję że nie bedzie zawsze taka rąbanka:/

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-01 21:42:59 /


Odnośnie wypowiedzi Gurdena to jest tak że Radio Capri prezentuje głównie polską muzykę z elementami muzyki zagranicznej.Tymczasem Gurden trafił akurat na Audycję Noworoczną djOne specjalnego gościa , który zreszta na stałe zagości już w repertuarze ..ale będzie miał swoje godziny ...tak jak jednak moja małżonka napisała radio raczkuje ..nie ma jeszcze ramówki, jednak jeśli już będzie to każdy sobie zobaczy kiedy o jakiej porze są audycje z jaką muzyką , na ogół bedą to jednak audycje z pozdrowieniami i życzeniami muzycznymi,oraz bloki muzyczne tego typu włąsnie (blok muzyczny z muzyką np.house,rock , pop itd )

cortinas !G.O.P! / 2006-01-01 21:54:23 /


ale kabartet OTTO!!!! no nie przesadzajcie!!

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-01 22:05:19 /


Niesamowity pomysl!!!
Gratulacje i powodzenia ;) Tylko wiecej rock&rolla i bedzie super!

pozdrowka

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-01 23:24:13 /


Zajawka przednia... już jestem stałym słuchaczem! Tylko poziomu jakimiś Onarami nie zaniżajcie;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-01 23:38:53 /


oj będe słuchać bo klimaty mi sie spodobały

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 00:23:25 /


Paula i Kaziu i Reszta,jestem pod ogromnym wrażeniem.Po prostu opad szczeny.Pozdrówka dla wszystkich.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 02:52:03 /


co by kto nie mowil pomysl godny - robicie fajna rzecz
pamietajcie tylko o roznych gatunkach muzy - polecam folk z roznych stron swiata
proponuje tez umozliwic przysylanie swoich mp3 przez sluchaczy - ja mam troche prawdziwie slonecznej muzy z Dominikany :) na "wieczor karaibski"
pozdrawiam

Maciasek_3M / 2006-01-02 08:39:50 /


tylko prosze bez disco polo :<

Maciasek_3M / 2006-01-02 10:14:02 /


Ja z kolei nie wyobrażam sobie takiego radia bez muzy z lat 50-70, szczególnie amerykańskich i brytyjskich klawałków !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 10:25:24 /


zespol topless to przegiecie pyty

Classmobile / 2006-01-02 10:30:35 /


poprawka "emi" jest bardzo ch________ oraz do _______

Classmobile / 2006-01-02 10:32:30 /


Ups, trafiłem na Disco Polo. Czy to będzie motyw przewodni ? :-|

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 10:32:37 /


dzizus chryst kto slucha teraz???????

Classmobile / 2006-01-02 10:33:21 /


dj bomb i kolorowy zawrot glowy kto nie slucha niech zaloje :))))))))))))

Classmobile / 2006-01-02 10:34:45 /


nie chce grać nie mam winampa czyli nie pojedzie?

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 10:38:29 /


już jedzie ale numer radio capri nie moge jaaaaaajaaaaa
rewela

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 10:44:10 /


chyba nie ale nie przejmuj sie kruluje disco polo

Classmobile / 2006-01-02 10:44:34 /


WŁAŚNIE COŚ NIE TAK Z MUZĄ ALE TO CHYBA DLA JAJ MAM NADZIEJE

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 10:49:12 /


oj chyba nie
bo prowadzaca uzywa sfomolowania twoja/moja ulubiona piosenka :)))))

Classmobile / 2006-01-02 10:52:44 /


TO W KWESTJI FORMALNEJ. CZY KTOŚ Z TWÓRCÓW PORUSZA SIĘ CAPRI BO COŚ TU ZALATUJE TYM NO ....

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 10:55:24 /


no czym no czym powiedz hopaku :)))

Classmobile / 2006-01-02 10:57:34 /


wydaje mi sie ze muzyka jest zmienna i zalezy od prowadzacego/ej

Classmobile / 2006-01-02 10:59:22 /


Tak, musisz mieć winampa.
Lub inny programik odtwarzający muzę oprócz WMP.

Przemek PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 10:59:35 /


DOBRA NICZYM TRZA BYĆ TOLERANCYJNYM NIE WZNIECAJMY JEST DOBRZE PIIIIIS

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 11:01:07 /


muzyka musi byc mieszana bo inaczej radio bedzie skazane na upadek
mi sie podoba tak jak jest i nic nie trzeba zmieniac
pomysl dobry bardzo mi sie podoba

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 11:03:35 /


CHUDER MALA CZYTAJ LINKE POTRZEBUJE DO SPRZEGŁA

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 11:07:15 /


WOW>>>>!!!!!!!ale zajebisty pomysl!!!hmm...ja sobie chyba jakiegos laptopika do granady fstawie-wkoncu radia capri najlepiej w "capri-pokrewnym" samochodzie sluchac..!:)przedni pomysl-gratuluje!muza-jak narazie (10 minut slucham) jest spoko-oby tak dalej!pozdrawiam

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 11:10:38 /


Jak na razie to taka muza "ogólna" leci, myślę że bardziej by pasowały rockowe klimaty ew. muzyka disco lat 80'-90'. Na razie plus za czerwone gitary a minus za "skrzeczącą babę" (nie wiem co to za zespół, jakiś polski).

I jeśli można, to ściszajcie muzyke w trakcie "pogadanek" ;)

p.s. kolejny + za Bloodhound Gang ;)

Piotrek PCK / 2006-01-02 11:19:22 /


A do Przemka_Poznań.... pierwsza żółta kartka za niepokazywanie się na spotkaniach lokalnych! ;) A potem będa karniaki ;)

Piotrek PCK / 2006-01-02 11:21:37 /


wiekszosc dotychczasowych utworow nadaje sie do sluchania w tym :

Classmobile / 2006-01-02 11:23:32 /


obra juz wyluzuj człowieku... czacik jest w immym miejscu n stronie... . Muza, faktycznie wieczorem była conajmniej fajniejsza :) no i pewnie wieczorem znoff będzie fajniejsza :)

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 11:40:21 /


Wiem, wiem...
Ja tylko tak na razie nieśmiało szukam jakieś Capri MK3 do remontu (ze względu na nędzne me finanse, niestety) a chcę sprzedać dotychczasowe (inne) auto...
Dlatego jeszcze tak dyskretnie.... czytam, hihi.
Na razie żółtą kartkę przyjmuję z pokorą.... A karniaki chętnie zaliczę pod warunkiem, że.... nie będę prowadził, hihi

Przemek PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 11:45:10 /


na razie Tragedia , ale może kiedyś ......

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 11:51:36 /


Żeby wszyscy byli zadowoleni to trzeba poprostu zrobić ramówkę, nawet taką najbardziej ogólną. Poza tym fajnie by gdyby audycje były dobrane tematycznie. T
Jakieś propozycje ? Co na to autorzy radia ?

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 12:12:35 /


sorki za aberracje gramatyczne, ale to jeszcze po sylwestrze.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 12:14:46 /


np.Dres i mikrofon
albo Szaza i swojskie klimaty
itp. itd.

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 12:19:55 /


pomysl super, no i nazwa najlepsza. To dopiero poczatki, wiec troche wyrozumialosci drodzy sluchacze...

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 13:38:57 /


ja moze poprowadze przez 1 dzien to bedzie duuuuuzo metalu i rocka:DDDDDDDD

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 16:57:58 /


Radio w calosci pozytywne. Jest tylko jeden minus nie moge was zlapac na falach radiowych w moim samochodzie. Rozpoczynam wlasnie prace nad podlaczeniem Laptopa do glosnikow w samochodzie.

Delek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 18:01:42 /


Jestem na nasłuchu :) Dla mnie bomba :D Tak trzymać.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 18:52:25 /


Kazik jest super jak prezenter radiowy :)zawodowiec

Arni12 / 2006-01-02 19:15:30 /


Super pomysł!!! Rewelacja!!! Tylko proszę, niech muzyka będzie tak piękna i klimatyczna jak nasze bryki. Może klubowicze pochwalą się swoją twórczością, bo chyba są tacy, co mogą...? Nie jestem 100% hard rockowym ortododoksem, ale to, co tam momentami słyszałem, leci też u gościa, który sprzedaje u mnie na osiedlu ziemniaki z planosola trucka...

radzieckii / 2006-01-02 21:21:16 /


nooo ... chyba wiecej rock&rolla by pasilo jakos takos.
Bo mimo szczerych checi i wielkiej tolerancji to z tym diskopolem ... to rece nieco opadaja.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 22:23:06 /


Tak , to fakt że czasem zaplącze sie jakis topless czy też inne disco z pola jednak
-jest to radio zrobione nie tylko dla capri.pl
-zamawiaja tam piosenki słuchacze z całego świata i mają różne gusta (a o tym sie nie dyskutuje)
-ramówki jeszcze nie ma gdyż nie ma jeszcze tylu prezenterów by takową stworzyć
-jeśli chcesz usłyszeć swoją muze zamów ją
-wskazane jest także wysyłanie prezenterom piosenek :) dzieki z góry:)
Dla wiadomości nieuświadomionych jeżdze hultajem scoupe na codzień ale jestem włascicielem cortiny mkI i capri mk III . :)
Prosiłbym więc o wyrozumiałość a nie o skreślania czegoś co sie buduje tylko dlatego że jeszcze zbiory muzyczne są ubogie , lub dlatego że ktoś kto nie zna waszych kochani upodobań zamawia topless a jest z Chicago , czy też z innego miasta na świecie.Tak zreszta jak napisał Chuder skazane było by na niepowodzenie gdyby miało jeden kierunek muzyczny.
Będzie ramówka ,będzie wóż transmisyjny , beda koncerty na żywo , relacje z pucharu i innych spotkań jednym słowem to sie rozwija nawet strona jeszcze jest próbna. Wszystkiego można sie przyczepić.Ale mam nadzieje że cierpliwość sie opłaci. Pozdrawiam.

cortinas !G.O.P! / 2006-01-02 22:39:56 /


teoretycznie kazdy moze z domu nadawac u was na antenie i mozna by sie w tym kierunku usmiechnac

Classmobile / 2006-01-02 22:55:24 /


Słucham od jakiejś godzinki, może półtorej.
Generalnie wszystko OK. Ja jestem dość różnorodny jeśli o muzykę chodzi, więc mi tam większość pasuje. Natomiast jak dla mnie za dużo jest przerywania muzyki gadaniem. Ja wiem, że pozdrowienia i te sprawy, ale tak naprawdę to ostatecznie tej muzyki niewiele sie usłyszy :/
Poza tym, przydałby się jeszcze jakiś wyższy od 48kbps streaming. Bo mam łącze na którym mogę słuchać w jakości z o wiele większym transferem i byłoby fajnie z takim właśnie słuchać.

PS. Straszny przydźwięk macie jak włączacie mikrofon.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 23:20:22 /


Kżycho pamietaj, że niektórze mają jeszcze modemy itp... i nie można o nich zapominać. Co do radio to jest zajefajne=D Naprawdę będą transmisje z PC itp?:> Fajnie...:D

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 23:30:05 /


Kazik jest niesamowity przy mikrofonie, pryzpomina mi Darka Maciborka :)!

Co do gustów muzycznych , mam wręcz odmienne zdanie niż Chuder i reszta.
Na przegraną skazana jest rozgłośnia serwująca wyszystko co podleci na liście w winampie.
Co widzę teraz ? Jakis : D-Bomb - "My love is hot" - nóż sie w kieszeni otwiera! W tym momencie chcę puścić sobie coś z mojej starej listy w winampie.

Kochani , sprecyzujcie sie trochę!

Co do mnie i czuje że większości na capri.pl , może 24/h lecieć : ROCK pod każdą postacią ! METAL też , z wyj totalnej rypanki w stylu Canibal Corps , nawet stary DANCE jest OK ! Ale na boga nie strawie techno , hip hopu i innej nowoczesnej padliny.


marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 00:06:45 /


W Katowicach i ogólnie na Górnym Śląsku jest troche stacji radiowych tematycznych np. Roxy FM (wybitnie rockowe) albo Antyradio - i co ? skazane na niepowodzenie ? słuchaczy nie można odstraszać - a mnie Anty wkurza bo wiem że po fajnym kawałku puszczą coś dziwnego i trzeba bedzie zmieniac stacje...

najbardziej wkurzające w dzisiejszych czasach w słuchaniu radia (nie dotyczy internetowych) jest z dnia na dzien ta sama lista tylko pomieszane utwory - a czasem nawet w tej samej kolejności i po 10 razy na dzien ten sam.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 00:35:37 /


Wroniasty: radia internetowe potrafią nadawać strumienie o różnej jakości i np. real player dobiera sobie odpowiednio taki, jaki da rade pociągnąć Twoje łącze. Tak jest np. z audycją internetowa Radia Zet bodajże. Także modemiarze mogą sobie słuchać 48 kbps (choć to chore dla mnie na modemie słuchać radia), a ludzie z lepszym łączem, których sądze jest całkiem sporo w obecnych czasach, słuchają w lepszej jakości - wilk syty i owca cała :)

Co do "tylko rock i metal" to pomimo mojej dużej tolerancji, to niestety ale ja np. nie zaakceptuje czegoś takiego i lubię zróżnicowanie muzyczne. Dosyć, że prawie przez rok w pracy miałem ciągle jakieś ramstein'y i inne, sorry za wyrażenie, "darcie mordy". Takich kawałków czasem też lubie posłuchać, ale nie non-stop...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 05:04:57 /


ej jak beda transmisje z pucharu czy innych zlotow to dla mnie bomba bo kto nie moze jechac na zlot to chociarz sie chwile poczuje ten klimacik:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 08:01:56 /


no to chyba wyrobilem sobie opinie ;>
na wstepie powiem ze inicjatywa bardzo godna i komentarzy nie traktujcie jako niechec czy wrecz napasc bo jak ktos cos robi dla innych to zawsze znajda sie malkontenci :)
---
kilka razy wlaczylem radio ktore ma sie kojarzyc z capri.pl i powiem szczerze ze kompletnie nie pasuje ono do naszych oldskulowych klimatow. muzyczna sieczka jak w kazdym innym radio czasem jakis rockowy kawalek w beznadziejnych polaczeniach z pop-kultura viva style. bleeeee wszedzie tego pelno zwlaszcza Madonny ostatnio. nawet fajniejsze numery moga zbrzydnac jesli slucha sie ich non stop. jesli to ma byc komercha to ja nie kupuje i slucham nadal BIS-ki. ale jesli chcecie tworzyc cos dla Nas - capri.pl to sformatujcie sie odpowiednio bo nie mozna byc "dla wszystkich" jak zetka, rmfka i inne maszynki do robienia budyniu z mozgu i szmalu dla wlascicieli. i nie wazne ze ktos ze sluchaczy zyczyl sobie numer z repertuaru disco polo - pare takich spelnionych zyczen i gubicie stalych sluczaczy. jesli juz numer ma poleciec "dla jaj" to wystarczy go odpowiednio zagadac albo wmiksowac kawaleczek a nie puszczac "na serio" w calosci.
wiadomym jest ze takie dzialalnosci to nisza a nie rynek. kapuchy nie zrobicie to pewne ale jesli ktos ma czas i chce to moze sie pobawic w radio ale dla okreslonej grupy sluchaczy co oznacza chociazby oryginalna muzyke a nie MTV. wszytstkie te biezace muzyczki lacznie z gównem typu "crazy frog" mozna sobie z netu sciagnac albo w telewizorni ogladnac. natomiast ciezko znalezc gdzies w radio fajny rock, rock and roll'a, czy nawet dla beki italo disco
to tyle z komentarzy czlowieka ktoremu dawno zbrzydly komercyjne media
na razie sie wylaczam - sprawdze co bedzie leciec za 2 godziny :(

Maciasek_3M / 2006-01-03 08:45:14 /


B4 Roxy FM jest wybitnie rockowe????? To chyba na Śląsku pojęcie rocka ma inne znaczenie niż w Poznaniu. Bo dla mnie Robbie Williams to nie jest rock. Było rockradio i zapodawali ostro. A może nie zrozumiałem ironicznego tonu?????

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 09:11:38 /


Byl na forum wątek z którego mozecie czerpać jesli niewiecie co puszczac: http://www.capri.pl/forum/3dcbddd9ae9ac tam sie wypowiedziala wiekszosc co kto lubi i czego slucha (numetal mozecie sobie odpuscic tylko :P )

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 09:20:28 /


pomysł bomba, posłuchałem pare razy, muzyka nie koniecznie moja ulubiona ale co tam, od czasu do czasu posłuchać można.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 09:37:56 /


maciasek i dredzioch zgadzam sie z wami w 100% :)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 10:54:13 /


wlaczylem tera i leci jakies techno :( i jak mam to sluchac polskie dupa techno nie nawidze techno ;( i kto tego nie lubi????? nie musicie odpowiadac:)
chlopaki jak tak dalej bedzie to ja odpadam:( to radjo jest z mysla o czlonkach capri.pl a wiemy ze wieksza czesc lubi ciezsze klimaty:)
wiec warto sie zastanowic dla kogo zostalo stworzone to radjo????
ja juz wiem ze nie dla mnie:(

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 10:58:57 /


Moze i juz za stary jestem na te klimaty, ale jezeli jestem za stary na muzyke w radio capri, to czyzbym musial zaczac sie zastanawiac sie czy nie jestem za stary na Capri w ogole? szczerze mowiac nie chcialbym stawac przed takim dylematem...... pomysl super, ale dolaczam sie niestety do grona krytykow, a zeby nie byla to krytyka niekonstruktywna- proponuje "odciazenie" z klimatow "lup lup lup, umta umta" w kierunku zblizonym klimatami do naszych autek.
Podsumowujac- na 4 h sluchania wylapalem jedynie raz cos zespolu uzywajacego jako nazwy dwuliterowego skrotu przejetego z nazwy samolotu szpiegowskiego wg mnie to troche malo....ale jak pisalem moze juz jestem na to za stary
pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 11:22:06 /


Panowie, dajmy szansę, radio działa kilka dni, mam nadzieję, że pomysłodawcy i realizatorzy czytają tego posta i radio się wkrótce wyrobi "jak majtki w kroku :)"

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 12:12:29 /


szanse dajemy wlasnie naszymi komentarzami
widac ze ludzie sie ruszaja
nadawcy - nie zmarnujcie konkretnej klyjenteli

Maciasek_3M / 2006-01-03 12:22:25 /


Sam pomysl z radiem jest super. Jednak wg mnie muzyka musi jakos kojarzyc sie albo z Capri (lata 70-80), albo capri.pl (Rock).
Wg mnie kawalek playlisty moglby np. wygladac:
1. Black Sabbath
2. Soundtrack z "Vanishing Point"
3. The Doors
4. Omega
5. Sciezka z "Hair"
6. moze szanty jakies
7. Pink Floyd
8. Sex Pistols
9. ZZ Top
10. No i najwazniejszy... Stachursky!!! :-)))))))
Wyglada na w miare mila do posluchania, dla "zwyklych ludzi" nie jest tak meczaca jak Deathmetal i wg mnie trzyma klimat.
Pozdrowienia

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 14:08:39 /


Witamn
za pomysł 5 (na sześc)

za strone 2

bo wg mnie nic tam nie ma i jest paszkwilowa. byc może to dlatego,że ekipa męczy sie nad przygotowaniem reszty i nie zwraca uwagi na kosmetykę

za to na co udało misie trafić, lampa, bo jakieś gówniane disco polo.

Mimo to mam nadzieję że będzie coś z tego, posobisće nie mam wokooł siebie radia i czasem słuchaj jakiś internetóek, dlaczego nie tej ?

szczerze móaic myślałem,ze trafięn a jakieś DP burn, lub Focusa albo coś z klimatu pasujaćego wg mnie do forda ... ała, ale sie pomyliłem

burdi / 2006-01-03 15:04:28 /


Tez posluchalam i wlasnie mnie zdenerwowalo to ze lecial sobie fajny milutki klimatyczny stary kawalek a tu nagle koniec i wlaczyli Dode!!!!!!!!!! Normalnie piesci zacisnelam i wlaczylam pause bo tego typu muzyki moge posluchac w zwyklym radiu.
Przylaczam sie do wypowiedzi ze jesli to ma byc radio zwiazane z Capri to muzyka puszczana w nim musi byc w tych samych klimatach. Daje jeszcze troche czasu na rozkrecenie sie i zobaczymy co bedzie dalej.
Pozdrawiam i zycze radiowcom wytrwalosci. :D

gomar / 2006-01-03 16:37:58 /


To może i ja dorzucę swoje 0,03 zł...
Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Ja też uważam że profil muzyczny typu szwarc, mydło i powidło -- tudzież "dla każdego coś miłego" to nie jest najlepsza droga. Capri.pl interesuje się Fordami z lat 1968-86 (i czasem starszymi), więc jeśli chcecie nawiązywać do tego choćby samą nazwą, to powinniście grać GŁÓWNIE muzykę z tego właśnie okresu. Nie ma znaczenia, czy będzie to Judas Priest czy na przykład ABBA lub Boney M., ale kawałki nowsze niż z roku 1986 powinny stanowić margines.
Poza tym (co już ktoś zauważył przede mną) prowadzący zasadniczo powinien wypowiadać się MIĘDZY kawałkami, a nie w trakcie ich trwania.
Jeżeli uwzględnicie głos ludu, myślę, że możecie liczyć na całkiem sporą grupę regularnych słuchaczy. Czego wam życzę...

/ 2006-01-03 18:40:27 /


zgadzam sie z Jarkiem, głównie powinna lecieć muza z okresu produkcji naszych autek. Podkreslam że głównie a nie tylko... czyli nalezy też dopuścic inne klimaty, ale wydaje mi sie że zawsze musza być troche spokrewnione, np. gatunkowo lub wiekowo...

a co do pomysłu to napewno godny uwagi, a więc mam Was na uwadze. pozdro i powodzenia.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 19:11:06 /


O tym samym, co moich dwóch światłych przedmówców mówiłem już wcześniej, ale jeszcze raz chętnie to podkreślę :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 19:31:34 /


No wlasnie probowalem to wczoraj przekazac w delikatnych sugestiach prezenterce ;\

Teraz dalaczam sie i podpisuja obiema rekami pod tym co powiedzieli moi przedmowcy, co do tresci, a takze rownowagi miedzy slowem a muzyka ;)))

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 20:14:05 /


DLACZEGO JA NIC NIE SLYSZE !!!!!!:(


czy do mnie nie glos nie dociera za kare ze tak daleko jestem :/
jest strasnie cicho :(
i zacina , a mam bardzo dobre łacze :(

mam swoje ulubione ( juz go kiedys nie raz reklamowalem ) ale chialem posluchac tego i nic niestety :(

co zrobic ??????

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 20:32:20 /


Przykro mi bardzo, ale teraz to się słuchac w ogóle nie da:((
Nie chodzi o rodzaj muzyki, ale o jakośc przekazu.
Mam stałe lącze (512kB) jeszcze wczoraj było ok, a dzisiaj tak tnie muzykę..:((((
Poprawicie coś???

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 23:22:11 /


Czytam:)
I bardzo podoba mi sie to co piszecie:)
Dzieki za wszystko co tutaj jest napisane..
Z wielkim szacunkiem przyjmuje krytyke..a i pochwały chowam w sercu gdzieś tam głeboko...już odpowiadamna to co napisaliście:) więc tak:
1.dlaczego 48kbps? -ponieważ jest to najtańsza opcja z dobrych a nie stać mnie na coś lepszego, wole kupic serwer na sto osób z 48 kbps niz zwieksyć do 64 kbps a dalej mieć 50 slotów.Może z czasem ruszą sie reklamodawcy (płatni) to bedzie lepiej.Modemowcy nie wchodza w rachubę,bo takich to już prawie nie ma.
2.Co z tym rodzajem muzyki.-Ano to jest tak że z czasem ludzie słuchający disco polo i innej tego typu muzyki do lat 1986 wykrusza sie jeśli zobacza że radio jest wybitnie rockowe itd. , ale (!) ktos nażekał na techno ! ups prosze posłuchac uważniej ...to jest house ..czyli utwory które jako dj. puszczałem w latach jaknajbardziej 80-tych tylko zmiksowane a do tego gość nie puszcza tego z winampa jak ja np. czyli nie odwala maniany...to jest ktoś kto miksuje ją sam jest prawdziwym dj. za to go cenię...i uwaga w momencie kiedy bedzie ramówka dj One bedzie miał w niej swoje stałe miejsce i już bedziecie wiedzieć kiedy nie włączać radyjka:)Tak też będzie z innymi ponieważ obok każdego dj bedzie opis muzyki jaką preferuje.
3.Stronka.-Nie nażekać na stronke !!! Wolicie napis stronka w budowie????
4. Jeśli cisza na radiu to oznacza że nie działa autopilot mam zamiar zmienić dostawce serwera shoutcast..czekam na kase:-/
5.Dajcie mi czas czas czas i jeszcze raz czas...to sie wszystko poukłada zrobić takie radio to nie jest hop siup..na pierwsze zloty capri też przyjeżdzały manty (kto by o tym teraz pomyślał???)

cortinas !G.O.P! / 2006-01-04 01:31:48 /


W poprzednim poście przepraszam z błędy :)
Jeśli jakies ważne info pominołem to napiszcie..:)
A i właśnie radia wogóle może nagle braknać mam konkurencje która krzywo patrzy na moje poczynania:-/ to tyle .dzieki za zainteresowanie.

cortinas !G.O.P! / 2006-01-04 01:36:00 /


Dobra, dobra, starczy je***ania kolegów. W końcu każdy z nas ma (jak się wczoraj przekonałem) wpływ na wizerunek radiocapristacji.
Ale nie otym chciałem - jesli ktokolwiek z nas ma/miał swój zespół i jakies nagrania, to przecież z powodzeniem można je tu zaprezentować, czyż nie?
Czy ma ktoś może radosne przejawy twórczości Drink Metal Bandu Mislead? Czy zespół zezwoli na publikację utworów?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-04 08:28:14 /


Ja znam zespół Viridian - Gotyk Metal
http://www.geocities.com/viridian_band
www.viridian.pl

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-04 10:30:40 /


Ja tak nieśmiało dodam, z mojego doświadczenia, jeszcze z czasów IRCa (nie! to nie czat!) jak prowadziłem radio internetowe (to były czasy, cieszyłem się jak dziecko jak udało mi się wycyganić po miesiącu łącze 100 Mbit :D). Że dobrym pomysłem był by serwer ftp (tylko upload) z miejscem gdzie ludzie by mogli wrzucać muzykę którą lubią i chcą słuchać.

Piotrek PCK / 2006-01-04 20:09:25 /


Byłby to również bardzo dobry pomysł na ściągnięcie sobie na głowę ZAiKS-u, a w skrajnym przypadku również policji i/lub prokuratury.

/ 2006-01-04 20:18:56 /


Chciałbym widzieć ich obecną umowę z ZAiKS'em ;)

Piotrek PCK / 2006-01-04 20:22:46 /


i juz lepsza muzyczka 1 utwor i queen lepiej juz lepiej zobaczymy dalej;)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 20:44:28 /


Dzis własnie zrezygnowałem z prowadzenia radia z powodów osobistych ,mam nadzieje że mi to wybaczycie i radio bedzie żyło własnym życiem.
Ktoś to pociągnie dalej a jeśli nie pociągnie to radio padnie - moim zdaniem pomysł dobry nie zmarnujcie go.Pozdrawiam:(

cortinas !G.O.P! / 2006-01-04 21:48:27 /


Kazik wracaj do nas... ;) Najlepiej prowadziłeś, a teraz lipa, bo z fajnych ludzisków tylko Luba została...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-05 00:39:00 /


No chociaż fakt jest faktem... słyszałem jak narazie tylko cztery osoby za mikrofonem. Zobaczymy jak reszta;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-05 00:40:11 /


no straszna chujnia sie zrobila, i nawet luba , ktora istotnie jest najbardziej przystepna nie da tu rady, albo niech zmienia nazwe na polonez.fm czy cos bo bedzie profanacja h

Classmobile / 2006-01-05 11:35:06 /


No i niejaka Anielica tez w miarę...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-05 11:37:24 /


radio faktycznie z capri nie ma nic wspólnego, klimat nie ten, i wogóle chyba malo kto chciałby by relacje z gryzlin były przeplatane kawałkami techno, moim zdaniem to nie zlot golfa, do którego nic nie mam, ale po prostu klimat inny i raczej nikt z nas nie chce dążyć do tego by utożsamiali nas na podobnej zasadzie jak calibra-team, golf-team - wiec po co ta nazwa :(

dla mnie osobiscie capri zawsze będzie pasować do rocka, do muzyki lat 70-tych, 80-tych, metalu, nawet jazzu czy blues-a

zresztą relacja z toru na którym gonią się stare samochody (czyt. fordy) w dzwięk muzyki techno, wyglada mniej wiecej tak : zebrali się kolesie w starych skorupach, bo na nowe ich nie stać, sluchają dicha i wszystkim wmawiają ze lubia stare klimaty, a "klimaty" to nie tylko capri, czy stare samochody, ale cała otoczka wokół nich ... być może się myle, ale takie jest moje zdanie ... i nazwa "capri" niczego tutaj nie zmienia bo nie wszystko co nazywiemy "capri" musi być od razu zajebiste - a odnosze wrazenie że niektórym juz sie polątało w głowach i nie tyle lubią coś za to wyglad, treść itp itd, ale za magiczne słowo CAPRI - bezsensu

przepraszam za haos, błędy(ale word niezainstalowany :/) i za zanudzanie, oraz za zbyt częste użycie słowa "klimat"

Mirek K. / 2006-01-05 12:51:30 /


No ja jakoś trafiam na ciekawe kawałki, raczej rockowe i raczej starawe - klasyka polskiego hard rocka rulezz. A inne "wypełniacze" trzeba cierpliwe wyczekać. Z prowadzącymi tez się da pogadać.
Sprawa jest prosta - zamawiasz piosneczkę u prowadzącego i ją gra. Nie wiem, na co tu narzekać! Jak nie ma piosenki, to ją znajdzie, jak nie znajdzie, to się mu ją wysyła (mail lub ftp). Zamówiłem Mislead z Bydgoszczy i Anielica to zagrała, chciałem Shout, był Shout. Miał być Czesiu Niemen i był... Zamiast narzekać pomóżcie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-05 13:05:20 /


na te i podobne zarzuty odpowiedz prowadzacych jest taka sama "nie wszytkim sie to musi podobac, jedni lubia to drudzy tamto bla bla bla bla bla i musza byc rozne gatunki i bla bla bla " ale k**** mac nie zespol topless , albo inny dj bomb i ten caly techno-hip hopowy underground jak joz mowilem jak jedziesz sobie swoim polonezem caro gsi trasa a-4 w kierunku zachodzacego slonca to jest to istotnie muza dla ciebie ,jak bylo w takiej reklamie "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego" i nie mozna pusczac takiego gowna, pokreslajac na kazdym kroku iz jest to radio dla fanow capri etc jesli tak to muza powinna byc UKIERUNKOWANA. Nie chcialbym tutaj napier***** na tworcow <kaziu respect> ,ale w obecnym ksztalcie jest to makabryczna (poza malymi fragmentami) wrecz kupa. i tu wszystkim hipotetycznym sluchaczom chcialbym polecic strone fso tuning klub polska

Classmobile / 2006-01-05 13:09:44 /


co do zamawiania to istotnie po wyslaniu jest ok , ale mimo tego nie wolno puszczac rzeczy nie majacych nic wspolnego z ogolnie pojetym klimatem

Classmobile / 2006-01-05 13:14:22 /


Hrabia ... wszystko ok - ale nie kazdy sluchając muzyki na kompie ma czas żeby "proponować" utwory, niektórzy pracują i słuchają, albo chcieliby między czasie. Zresztą chyba opcja pt. chcę usłyszeć piosenke to ją wysyłam do radia jest nieco smieszna... bo skoro ją mam to szybciej odpale ją w winampie samemu. A radio "dla każdego" to raczej pomyłka, bo jest rmf, zetka i w nich jest mnóstwo piosenek by wszyscy byli zadowoleni. Zresztą nie wszystkim przecież musi się podobać, wyrazy szaczunku dla twórcow za pomysł i za pracę, ... mi nawet nie przeszkadzaloby gdyby lecialo dicho 24h tylko zeby nazwa byla wtedy inna ;)

Mirek K. / 2006-01-05 13:21:24 /


i jeszcze słowko do classmobile :) - tak sie sklada ze przez trzy lata wracając w niedzielne popoludnia z wykladów w rzeszowie pomykałem polonezem caro 1.6 gli trasą a-4 w kierunku zachodzącego słońca (tarnów), ale i tak nie przeszkadzalo mi to na sluchanie rocka, bądzi przyznaje się ze skruchą radia maryja dla rozluźnienia przygnębionej atmosfery panujacej w "samochodzie" po nieudanych egzaminach - więc prosze mi tutaj bez takich :)

Mirek K. / 2006-01-05 13:27:53 /


Mirek, masz rację - radio dla wszystkich to ściema, ale chyba ten twór akurat nie jest radiem dla wszystkich, bo przeciez słucha go garstka osób, ktore o nim wiedza i mają dużo samozaparcia. Co do wysyłania - utwór wysyłasz raz, a później to on się już cyklicznie co jakiś czas przewija. W sumie to jest początek radia, więc sporo rzeczy trza im unaocznić, również nasze upodobania muzyczne. Poza tym jak ktoś ma czas, możliwości techniczne i spore archiwum to może się do radia podłączyć i poprowadzić cykliczną audycję. Kaziu vel Cortinas na pewno złego słowa nie powie (wycofal się, ale wpływ na kształt ma). Tym bardziej, że szukał chętnych do współpracy. Ergo: miast gadać po próżnicy trzeba się brac do roboty. Juz na koniec tylko napiszę: słyszę postępy, bo nie słyszałem od jakiegoś czasu żadnych elektronicznych paskudów.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-05 13:33:49 /


ja chetnie chcialbym wspoltworzyc to radio ;) ale nie wiem do kogo sie zgłoscic
muza jaka proponuje : rock/metal czasami lekka domieszka jazzu ;]

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-05 14:48:37 /


Może troszke się wtrące bo w sumie to Taunus moje drugie imię ale audycje to byłby czad pogaduchy o furach lecz to chyba ciężka sprawa do zrobienia,jakies wiadomości motoryzacyjne,gadanie o byle czym w stylu windą na szafę jak to było kiedyś dawno temu na radiostacji (dwóch gości udaje stare kobiety przekupy i bredzą coś bez sensu ale ubaw po pachy) he he...

Burza / 2006-01-05 14:55:13 /


Bardzo dobre zestawienie muzyczne ;) Proponuję zespoły Cynic, Death (te ostatnie "jazzowe" płyty), Planet X, Niacin i inne jazzmetale&rocki :p
Z propozycjami takimi trza pisać do Cypisa. W ogóle pojawiła się koncepcja, aby reformy zaprowadzić w radyjku...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-05 14:55:58 /


kochani ! na wstepie przepraszam za błedy...myśle że nalezą sie wam wyjaśnienia...otóż zacznijmy od tego że paula i ja już nie jesteśmy razem.kropka.
miałem nadzieje ogromna zreszta że cypis pociągnie to radio w odpowiednim kierunku ale nic sie nie dzieje ...że paula mu w tym pomoże ale nic sie nie dzieje ...coż.
|Moim pierwotnym postanowieniem było założyc radio dla nas a z czasem wykruszyc słuchaczy ..lub też przyzwyczaic słuchaczy do naszych klimatów i albo sie im muzyka spodoba albo nie.Złożyłem radio na ręce cypisa ..to był błąd ..jedyna osoba która tak jak sami zauważyliście robi coś jest Luba..kobieta wulkan..już rozmawiałem z luba o tym jak to radio sobie wyobrażałem i jakie były plany jednak wszystko szlag trafił...wszystko marzenia , całe moje życie szlag trafił , ja nie wiem czy ja mam tutaj przyjaciół chyba tak , wydaje mi sie że zrobienie radia dla nas to opcja zajebista...ale najwidoczniej nie dla cypisa który nie na radio ma oczy teraz zwrócone..
Luba z kolei ma wiele pracy i na dodatek studiuje .Ogólnie widze że sie wam ta zabawa spodobała i to że jest tyle komentarzy o czymś świadczy.Ja raczej sprzedam cortinę.Wycofam sie z życia.Capri już też sprawa rozwiązana jest.Bez pauliny życie nie ma dla mnie tego wymiaru.Szukam teraz innego.pewnie lepszego.
Pomóżcie Lubej prosiłem ją ze wzgledu na Was by została tak jak anielicę która również jest moją ulubienicą.Mówie opcja zajebista ale juz nie dla mnie:(
Mam inne plany na pszyszłość.

cortinas !G.O.P! / 2006-01-05 21:38:49 /


Kazik ,co ty gadasz ? Ja pierdolę.Weź się w garść.Napewno sobie jeszcze swoje klocki w życiu poukładasz.

Arni12 / 2006-01-05 21:46:40 /


poukładam bez obaw , cortinka będzie robiona.na zloty bede przyjeżdzał ale zawsze sam , czy bede kogos miał czy nie.

cortinas !G.O.P! / 2006-01-05 23:46:33 /


nie sam, tylko ze znajomymi :]

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-06 00:25:20 /


niech splona w piekle !!!!!!! a w tle bedzie lecialo techno

Classmobile / 2006-01-06 12:00:29 /


Dobra, zdaję się że radio zmarło śmiercią naturalną (tzn. ktoś tam je jeszcze ożywia co chwile), ale po Kazimierzu Cortinasie Anielica jest drugą osoba, która odeszła. Cypis też ma zlew. Może ktoś by się podjął reanimacji? Nie mi tym zarządzać, ale skoro koncepcja była fajna, to może ktoś to lepiej zrealizuje? Czekamy na radio szyte na NASZĄ miarę...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-06 12:07:06 /


luba i ja podejmiemy sie reanimacji
anielica włąsnie odeszła
ściągne kogo sie da
ale cypis i paula do widzenia
potrzebuje kogoś do stronki i jej budowy.
dj.one też do widzenia chociaz lubie gościa.potrzeba mi ludzi.

cortinas !G.O.P! / 2006-01-06 12:24:37 /


jak ci moge w czyms pomoc to wal w ciemno

Classmobile / 2006-01-06 12:29:45 /


Brawo jasiu! Dobra decyzja. Mam sporo oficjalnej muzyki w dobrym klimacie, niestety nie mam netu w chacie, a z chęcią bym zapuścił to i owo i głupio pogadał w eterze. Jakie muszą być parametry łącza, żeby radyjo nadawać? Może coś wymyślę...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-06 12:36:22 /


Kaziuu gratulejszyn...bardzo dobra decyzja tak trzymaj ...tak naprawde to tylko luba dawała rade i jest odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu! Tak samo moge zaoferować kupe muzy w odpowiednim klimacie pasującym do klimatu tu panującego.....mow tylko jak podesłać. :D W najbliżeszj przyszłości jak zaopatrze sie w mikrrofon to chętnie moge też wziąc jakas audycje o polskim punku, rocku,..... nie wiem czy sie nadaje i czy glos odpowiedni mam ....hmm 4 latka w liceum okupowałem radiowęzeł to tyle jeżeli chodzi o doświadczenie :D Pozdrawiam!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-06 13:17:38 /


Kaziu, ekipa PCK zgłasza akces do przedsięwzięcia. Możemy prowadzić jakąś część wieczornych i nocnych programów. Są ludzie, jest muza, jest sprzęt.
Dawaj na priva.
hrabia@capri.pl
lub GG 1031987
Pzdr

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-06 13:23:03 /


i tak trzymaj corti ....a mowiłam to jest to.....zaczynamy od nowa .buzka dla ciebie i wszystkich ...hrabia ma racje.......

Ewunia / 2006-01-06 13:38:15 /


łacze mam słabe, ale moge na noc zapuścić kompa i przesłać troche swojej muzy, jesli jesteś zainteresowany to wal w ciemno, mniej więcej to co mam:

blink-182
blues brothers
bon jovi
box car racer
chylińska
cold
evanesence
goo goo dolls
good charlotte
/jesli cos lekkiego to hotel costes/
incubus
ira
kamelot
korn
loch ness
marilyn manson
nickelblack
percir
skunk anansie
slipknot
smashing pumpkins
staid
switchfoot
system of a down
aerosmith
dzem
deep purple
gunsnroses
iron midden
led zeppelin
metalica
nirvana
red hot chili ..
pink floyd
roxette
the beatles
the police

i kilka innych

Mirek K. / 2006-01-06 13:54:16 /


Kaziu tez moge wspomóc, jak cos to audycje poprowadzic;) muza ciezsza: Tool APC, Audioslave i generalnie te kliamty:)

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-06 14:21:55 /


heh, Gurden my w Poznaniu niżej Cannibal Corpse nie schodzimy, wiec Audioslave to wcale nie taka muza cięższa...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-06 14:28:31 /


Audioslave troszke sie wtrącił miedzy wiersze;) to tylko jeden z elementów moje muzy;) przykładowy

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-06 14:57:52 /


No ja sobie tak pożartowałem z lekka...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-06 15:03:47 /


W.A.S.P !!!!

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-06 15:23:54 /


corti jestem dumna z tego ,ze od nowa zaczynasz wszystko...a luba jak wiemy potrafi poprowadzic program ,a chętnych jest tak duzo ,ze corti poradzisz sobie ....ja tylko tu znalazłam sie przypadkiem hrabio...ale jak dostaje wiadomosci to czytam sobie o autkach i nie tylko .wreszcie musze sie czegoś nowego nauczyć hahaha zanim zrobie prawo jazdy i kupie sobie super autko.....

Ewunia / 2006-01-06 15:26:09 /


Pani Ewo .... jesli chodzi o super samochód to z całą odpowiedzialnością polecam Capri, i prosze się już o nas facetów nie martwić, połowa z nas to twardziele, a druga połowa ma pluszowe misie do poduchy, wiec damy rade :)

Mirek K. / 2006-01-06 15:44:28 /


zrobimy tak:
W momencie gdy kupuje sie serwer shoutcastowy to dostaje sie :autopilota, miejsce na strone,próbny kanał.
Luba i Ja potrzebujemy:kogoś kto zrobi strone -może być szablonowa.
potem ludzi do grania na razie mam czterech razem ze mną tzn luba , ja , dj west , dj TBX.
mam przyjacółke "malinka" która mi pomoże bez problema -może przesłuchiwac kandydatów.
Potrzebny mi informatyk .Ale bez niego dam sobie rade.podaje swoje gg:2967047.
pytanie tylko czy robimy to na starym radio.capri czy na nowym serwerze ..proponuje nowy
jeśli cos to jeszcze bede pisał ..dzieki za pomoc...to jest dużo pracy ale sie opłaci.

cortinas !G.O.P! / 2006-01-06 16:42:38 /


więc jest dobrze dj.tbx zrobi stronke od nowa.chciałem jeszcze powalczyć o strone która aktualnie mamy,lecz na razie nie ma z kim:( musze czekac...

cortinas !G.O.P! / 2006-01-07 22:11:10 /


moja znajomość htmla nie jest imponująca ale jakby coś trzeba było zadziałać to spróbuje pomóc

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-07 23:28:56 /


We will never die becouse we are united by Ford :) sorry za bledy jesli takowe sa. Kaziu wal smialo z problemami.

"Nikt nie chce mowic prawdy o drzazgach, choc pod paznokciem robi sie miazga"

Delek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-09 02:54:41 /


no radio ruszyło pełną para ...prawie...hihi tylko słuchacze jakby sie jescze ociągają ..disco polo zostało skutecznie zlikwidowane ..stronka w budowie i czekamy aż webmaster sie upora..próbny kanał do przesłuchań nowych prezenterów zakupiony..dołączył do nas jako prezenter nasz ABO ..i już kilku nowych prezenterów czeka na przesłuchanie ..są widoki na lepsze ..was działa na moją kożyśc ..wielkie podziękowania dla stałych słuchaczy..umilam a raczej staram sie im umilac czas muzyką w zimowe wieczory i nocki kiedy to do garażu sie nie da wejśc ..ja wiem że to jest temat off topic..jeśli ktoś ma coś ciekawego do zaoferowania i mógłbym mu pomóc chetnie pomoge ogłaszając to na capri..(nie wszyscy czytają forum..patrz .kaziu:D:D:D ) pozdrawiam i sie podpisze bo nie wiem czy sie zalogowałem
kaziu vel cortinas

cortinas !G.O.P! / 2006-01-26 12:10:33 /


powiem tyle

www.radio.capri.prv.pl

gracie super, kto nie słuchał niech spróbuje

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-26 12:43:33 /


no nareszcie chlopaki zaczynacie wchodzic w te fajne rockowe rytmy poprawa w 100%

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 12:46:37 /


a ja powiem tylko tyle, albo gadanie, albo muzyka!
Jak mozna zagadywac kazdy kawalek!!
Tak sie, kurna nie robi!
Pozdrawiam

Przemko / 2006-01-26 13:19:08 /


A ja słucham radio capri tylko dlatego że Kazik robi za spikera. Bez niego było by to zwykłe radio jakich wiele.

Arni12 / 2006-01-26 16:46:17 /


A ja nie słucham, bo nie słyszałem choćby jednego kawałka całego. Wszystko przegadane.

Piotrek PCK / 2006-01-26 22:13:02 /


gdybym nic nie gadał to też było by radio jakich wiele ...a tak to sobie pogadamy zawsze coś ..a to do mnie napisze ktos z capri.pl..a to ktoś kogoś pozdrowi ..lub też zamówi piosenke i klimat sie tworzy..całość ogólnie moim zdaniem jest zadowalająca ..to własnie jest to czego oczekiwałęm możemy sobie pogadać wreszcie ..muzy to ja sobie moge posłuchać na winampie w domu a poznac was wreszcie wszystkich w radiu ..i pozdrowić czy zapuścic z pozdrowieniami muze to sama przyjemność ..a jak już ktos wysle mi muze a potem ja usłyszy z pozdrowieniami to chyba lepsze niż by sobie w domu puścił???...takie jest moje zdanie ;) po to mamy usta by mówic a po to jest muzyka by była do słów podkładem..:)
pozdrawiam

cortinas !G.O.P! / 2006-01-28 14:26:12 /


Jak ktoś zamawia piosenkę to nie po to żeby była przegadana ;-)

Piotrek PCK / 2006-01-28 22:25:09 /


Fajne radio i klimatowa muzyka :) ...mi sie podoba ;)

SebaOk / 2006-01-29 00:49:41 /


Ja bym zszedl na 22khz, przy niskim bitrate 44khz brzmi gorzej (wiecej znieksztalcen).

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-30 15:33:32 /


tia ... a przy niższym zniekształceń pewnie będzie mniej :). Problem tkwi gdzie indziej, ale nie do tego jest to forum :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-31 01:24:06 /


Wiem co masz na mysli. Moje uszy mowia mi ze mam racje, ale nie bede sie spierac. Moze mam uszy zmutowane ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-31 14:37:51 /


Gdybym zszedł na 22 kHz to by mnie było słychać jak w kiblu już sprawdzałem:) ...to jest kwestia moich ustawień które faktycznie mam popieprzone zleksza..no i musze sie dostroić..ale zawsze jakoś brakuje mi czasu i kogoś zdolnego by mi powiedział jak mnie słychać i co by tutaj dostroić..w najbloższym czasie sie to zmieni..znajoma z innego radia na pewno coś na to poradzi , no i mikrofon trza zmienić a i od nowego miesiąca postaram sie kupić lepszy serwer..będzie gicior ..jak mówiłem czas jest nam potrzebny , na razie priorytet rekrutacja.
ale zapraszam mamy nową prezenterkę Majka..nic więcej nie zdradzę będzie grała ok godziny 22.00 ale to sie może zmieniać gdyż ramówka jeszcze nie ustalona.

cortinas !G.O.P! / 2006-02-03 09:52:56 /


:)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-03 10:00:00 /


No nie będę ukrywał, że w PCK też myślelim o starcie z jakąś pyrlandzką audycją w radio capri. Ale zanim my się do czegoś zbierzemy, to najczęsciej przechodzi nam ochota. Ale dziękujemy Cortinasowi za cierpliwość i na pewno wkrótce bedziemy gotowi choć do fazy testowej.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-04 01:28:29 /


Gotowi do fazy testowej byliśmy, pozatym PCK co jakiś czas nadaje.... wystarczy usiąśc przy radio i nasłuchiwac "allo allo, tu nocny jastrząb, czy mnie słyszycie, odbiór..."

Piotrek PCK / 2006-02-04 10:30:33 /


Serdecznie informuję, że radio rozwija się w tempie imponującym ;)
Jest wielu nowych dobrych prezenterów, wyplenione zostało discopolowactwo i inne badziewia, a gramy tylko klimatyczną muzykę.
i największa nowość. Jest w końcu nowa strona radia. adres został taki sam http://www.radio.capri.prv.pl natomiast wygląd strony zmienił się kompletnie.
Dziękuję Marianowi212 za udostępnienie zdięcia swojego capri kliknięcie w jego auto uruchomi radyjko (tylko na stronce, nie działa na zlotach z realnym autem).

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-17 17:40:02 /


lol ... pierwszy raz odkąd powstało radyjko udało mi się wbić w dobre klimaty :). Tak trzymać. I wydaje mi się, że jakość jest lepsza.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-17 20:58:42 /


radio sie rozwija i to mega pozytywnie
nawet jak ich meczylem zeby illusion puszczali to nie odmawiali;) hihihihih p[ozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-17 21:49:37 /


Trochę krytyki pomogło :)
Wreszcie normalna muza .
TAK TRZYMAĆ!!!

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-18 15:20:05 /


Panowiee tutaj to raczej już nie jest kwestia krytyki ale taka była i jest idea..tylko czasu trzeba mi było by wyplenić niepotrzebne rzeczy ..ale już jest ok i moge sie skupić na radiu i jego dalszym rozwoju i reklamie przyda sie większa ilość słuchaczy ;)

cortinas !G.O.P! / 2006-02-20 10:03:43 /


Radio jest naprawde rewelacyjne, przyciąga cale nowe rzesze ludzi, jest rodzinna atmosfera, ja czuje sie w takim towarzystwie jak ryba w wodzie :)

ruda_tychy / 2006-02-25 11:11:20 /


Chyba sie cos popsuło???????? Korn leci wreszcie cos czego da się słuchac. Oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-01 22:12:45 /


Wykupiłem większy serwer na 110 osób teraz pomiecimy całe capri .pl :D:D zmieniło sie w ten sam sposób odbieranie radia z url.podaje nowy link bezposredni do słuchania jeśli ktos nie wbija ze stronki tylko z winampa http://e-serwerek.pl:7162/listen.pls Ramówka wkrótce. Pozostaje mi życzyć miłego słuchania:)

cortinas !G.O.P! / 2006-03-02 08:30:16 /


Panowie szykuje sie nowa strona..pozdrawiam

cortinas !G.O.P! / 2006-04-08 17:09:36 /


super! czekam na linka:)

Hoover 3M / 2006-04-08 18:01:05 /


Poki stronki nowej jeszcze nie ma zapraszam wszytkich na bloga radiowego
www.radiocapri.blog.onet.pl

ruda_tychy / 2006-05-02 14:10:45 /


Witam ponownie strona bloga stała sie tymczasową stroną "Radia Capri". Od dziś można nas również słuchać na falach 88,2 FM w Milanówku dzięki uprzejmości niejakiego szanownego 3 kąta ( wielki ukłon ) bo chciał nas słuchać w garażu...a nie było opcji przy capriku trzeba pracowac a nie tylko rocka , rock&rolla oraz innych staroci słuchać . Tak nadeszła wiekopomna chwila :D:D jesteśmy stacją również naziemną teraz w promieniu 3 km od domu trójkąta bedą stali wszyscy ci którzy nie mają internetu :D:D.
Chcielibyśmy wreszcie jednak nadawać legalnie i zaistnieć na stronie capri.pl w postaci banneru (co w tej chwili jest niemożliwe),do tego potrzebny jest jednak wkład finansowy by opłacic kochany ZAiKs 100zł/mc ,przyznaje bez bicia nie stać mnie , myslałem że zrobie wszstko sam , że dam sobie radę ,ale nie jest to możliwe- przynajmniej na chwile obecną jeśli znalazł by sie sponsor to za każdą kwote byłbym dzwięczny ;) Odezwijcie sie na forum. Pozdrawiam:)

cortinas !G.O.P! / 2006-06-11 23:11:22 /


No WOOOW:))
Gratulejszyn:))
Trójkąt, masz zwiększyć moc nadajnika!!! Ma sięgać do Pruszkowa co najmniej:)))

Pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-11 23:21:54 /


Co najmniej do Białegostoku ma sięgać... ;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-11 23:30:38 /


hyhy no pruszków to już daleko :)) fizycznie do wykonania ale widzę inne przeszkody :) już kiedyś z PAR maiłem do czynienia i starczy nrazie.
w każdym razie praca przy dobrej muzyce z radia capri ruszyła z kopyta!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-11 23:34:40 /


podajcie jakie sa mozliwosci i co na to prawo bo w kolobrzegu malo jest dobrego rocka

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-12 00:53:27 /


Jak komuś bardzo zależy to zawsze może sobie kupić nadajnik fm na allegro. Podłącza do komputera i cieszy się z radia w promieniu kilkudziesięciu metrów (opcjonalnie kilku km + wizyta PAR'u Gratis ;)

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-12 08:47:39 /


100 zł na zaiks za nadawanie? Czy za jakieś prawa autorskie do nadawania nagrań? Bo raczej wątpię żeby pozwalali puszczać mp3-jki z emula.

Piotrek PCK / 2006-06-12 12:03:47 /


Sprawa wygląda tak : jeśli chodzi o nadawanie "ściąganych" utworów to nikt nie czepia sie takich spraw , robi sie zestawienie na koniec miesiąca puszczanych utworów i tyle , jest to dużo pracy ale da sie zrobić:) Natomiast jeśli chodzi o zaiks no cóż trzeba wyskrobać chociażby na początek te 100zł na które mnie obecnie nie stać na te pierwsze 3 miesiace , jeśli będe to miał to moge szukać reklamodawców sponsorów itp. a tak to kicha bo jestem "nielegalny " :-/
A jeśli chodzi o nadawanie naziemne no cóż 3kąt chce nas słuchać w garażu i tyle staliśmy sie przez to garażowym radiem ale i to nas cieszy :) dzięki trójkąt :)

cortinas !G.O.P! / 2006-06-13 14:34:37 /


Przypominam linka bo zdaje sie że Hoover tam czekał ;) http://www.radiocapri.pl
jeśli chodzi o nadajniki to widziałem na allegro takie do 100m wtedy możecie słuchać w całym domu a i do garażu muzyka dotrze o ile garaż nie za daleko..no tak ale zaiks:-/ehh pozdro :)

cortinas !G.O.P! / 2006-06-13 18:34:11 /


Kaziu zapomniales o mnie :(
tylko czasem muza mi nie pasi ;(

pozdro i powodzenia

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-13 22:08:06 /


Proponuje sie zrzucić po pare zł na ten zaiks. Kazik podaj konto to coś Ci przeleje.

Arni12 / 2006-06-14 18:41:24 /


No tak dzięki za oddzwięk Arni :) nie wiem jak to zorganizować ..może napiszcie na maila do mnie jeśli już k.stachon@interia.pl ewentualnie na gg 4512087 wystarczyło by w sumie 20 osób po 5 zł a jeśli będzie mniej to przecież reszte sam moge dołożyć.

cortinas !G.O.P! / 2006-06-14 18:47:20 /


Ja się chętnie dorzuce ale dopiero jak radio się zmieni z gadającego na grające :/

Piotrek PCK / 2006-06-16 09:37:43 /


wiesz zawsze możesz włączyć winampa i wrzucić swoje kawałki ;) ew. posłuchac pilota . pozdro ;)

cortinas !G.O.P! / 2006-06-16 15:46:05 /


I dokładnie tak robię :D kawałki fajne, ale program pierwszy polskiego radia przy Was wymięka... jeszcze zacznijcie tylko dawać reklamy specyfików na problemy z prostatą i paradontozą ;)
Bez urazy ;) radio fajne... ale nie gadajce ciągle... bo żeby wyłuskiwać z każdego puszczanego przez Was utworu max 30 sekund grania bez gadania to lekka przesada.

Piotrek PCK / 2006-06-16 18:08:46 /


Tak wracając do tematu Zaiksu :-/ przeprowadziłem rozmowy z administratorem mojego serwera i co sie okazuje ? Otóż nie jesteśmy polskim serwerem tylko działamy na serwerze USA więc z zaiksu jestem zwolniony.Prawa tutaj poprostu nie ma.Wiecej na ten temat nie wiem .Z wszystkimi "sponsorami" skontaktowałem sie i dzięki im wielkie .Radio zostało dofinansowane kwota 120 zł co zostanie przeznaczone na opłate serwera. Niewiem jednak czy jest to wystarczająco przekonujący argument dla MK by umieścic nasz banner na głównej stronie Capri.pl
pozdrawiam

cortinas !G.O.P! / 2006-06-24 22:16:04 /


No i przeczytałem wszystkie posty w tym temacie. Cóż mogę powiedzieć ,hmm. Radia Capri zacząłem słuchać dopiero od paru dni i musze powiedzieć, że zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Czemu, już mówię, po pierwsze jestem zarejestrowany na tutejszej stronie a co za tym idzie miłośnikiem Forda i w związku z tym chyba powinniśmy się cieszyć ,że jest radio które wywodzi się właśnie stąd i gra głównie dla nas . Po drugie radio Capri ma swój specyficzny klimat i już po paru godzinkach słuchania i włączania się w audycję poprzez gg, odniosłem wrażenie, że jestem jego słuchaczem już od wielu lat. Po trzecie sama muzyka którą serwują prezenterzy jest naprawdę dobra i nie bardzo zgadzam się z niektórymi z moich przedmówców, którzy krytykują repertuar. Nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy naraz, w tej samej chwili byli zadowoleni. Są bloki muzyczne podzielone na różne typy muzyki i jestem pewien, że każdy może znaleźć coś dla siebie . Poza tym jest jeszcze jedna wspaniała sprawa, a mianowicie możliwość podawania przez gg własnych propozycji muzycznych które chcielibyśmy właśnie usłyszeć (dla mnie rewelka bo prawie wszystko o co poproszę za chwilę leci na antenie !) Jeżeli chodzi o baner radia Capri to dziwię się czemu go jeszcze niema na stronie głównej ? No ale jestem nowym członkiem tej strony i nie mnie o tym decydować (warto jednak o tym pomyśleć) Tak więc podsumowując to myślę, że powinniśmy się cieszyć a nawet być dumni, że ktoś zapewnił nam bezinteresownie takie coś jak radio Capri !!! Wspierajmy to przedsięwzięcie bo warto ! (pozdrawiam pomysłodawców i prezenterów)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-22 20:37:26 /


Amen Eclips - tez tak uważam, slucham praktycznie zawsze kiedy tylko przed komputerem siedze i tez mnie zastanawia dlaczego na stronie nie pojawi się banerek do radia.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-22 20:45:56 /


A ja wam powiem dlaczego nie ma bannerka :D:D hihi Bo ja pirat jestem :D:D a to jest oficjalne stowarzyszenie panowie zarejestrowane w sądzie no i niestety przeszkoda nie do przeskoczenia ale kto chce to trafi : http://e-serwerek.pl:7162/listen.pls
pozdrawiam

cortinas !G.O.P! / 2006-07-23 23:08:56 /


Yyyy tam bloki muzyczne... heavy heavy i jeszcze raz heavy ma być ;) A do tego najlepiej hard (i to core i rock), trash, prog i wszystko dookoła... No i TSA.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-24 11:02:52 /


Hrabia no myślisz tylko o sobie :D:D:D:D tsa i tsa a kto mi podesłał czerwone gitary po niemiecku ??? :D:D:D:D:D:D
pozdroofka

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 02:03:33 /


A nadal tyle gadacie w radiu?;) Bo nie wiem czy już można zaczynać odsłuchy ;)

Piotrek PCK / 2006-08-24 11:25:15 /


Bo Czerwone Gitary śpiewają, że lubią Fordy Consuele.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 12:43:21 /


radio gra 24 h , a tak sie dokładnie przysłuchałem i hrabia hihi to mi sie jakoś nie wydaje żeby czerwone gitary śpiewały o fordzie jakimkolwiek ..tylko o kobicie :D:D

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 13:05:27 /


Uuuu, mylisz się, to na pewno piosenka o Fordzie (czytaj: każdy słyszy co chce usłyszeć ) ;)

A wczoraj włączyłem pewne po prostu zwyczajnie konkurencyjne radio i jakiś koleś puszczał Lepper Messiah zespołu Metallica, podczas, gdy u nas jakieś smuty leciały. Więcej odwagi! Teraz też na capri.pl jakaś niszowa poezja śpiewana leci... Czy to jest radio prezenterów czy radio dla ludzi?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 13:16:20 /


A teraz Mietek Szcześniak leci :/

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 13:20:47 /


A u konkurencji bardzo dobry polski lekko bluesowy band Harlem...

Kto woli Harlem od Mietka? JA. Ktoś jeszcze?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 13:25:27 /


wiesz Hrabia , to już musisz sam zareagować jeśli leci mieciu ...ja też ne jestem w stanie słuchać cały czas..ale musze sie pochwalić pościągałem troche dobrych kawałków z lat 60tych ..a raczej mam je dzięki Asi z krakowa więc będzie coś nowego ;) , przy okazji mam nadzieje że wątek czyta Spawn - czekam na płytkę jak na zbawienie :D:D:D pozdroxy

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 13:44:24 /


no a poza ty włączyłem teraz radio ..i co słysze ?? :D:D pink floyd :D:D ściemniaczu :P

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 13:50:18 /


Bo jak narobiłem zamieszania, to Ewa wypuściła kolejno: Ugly Kid Joe, Faith No More, Comę i Pink Floyd. I zrobiło się milej.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 14:09:59 /


Hrabia - Leper Messiah jeśli już, a "kojarzyć się" może tylko w Polsce. Chłopcy z Metalliki byliby dość zdziwieni, gdyby się dowiedzieli. ;-) Dlatego uważam, że to żadna odwaga. A radio lepiej niech nie będzie dla ludzi, przynajmniej nie dla tzw. zwykłych ludzi, bo takie to powinno zapuszczać jakieś discopolo albo plastikowy pop. Lepiej niech to będzie radio dla nas.

Sorry, ja może nie powinienem się wypowiadać, bo i tak od dłuższego czasu nie słucham tego radia, bo w pracy mam za wolny komputer, w domu za wolne łącze, a w obu miejscach brak czasu, ale takie mam wrażenie, że mam takie samo zdanie, jak całkiem sporo innych Fordomaniaków.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 14:48:56 /


Tak, Leper Messiah, przyznaję się bez bicia do błędu.
Prezenterzy winni uwzględniać głos Fordomaniaków, a czasem mam wrażenie, że grają "pod siebie". Wbrew pozorom gusta muzyczne wszyscy mamy dosyć podobne i nie są one tak do końca uwzględniane. Może bierze się to stąd, że jest straszna posucha na rynku prezenterów netowych i ciężko dobrać "klimatyczną" ekipę.

Pozdrawiam wszystkich słuchających i utrzymujących ten radiowy bałagan w ryzach ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 15:13:35 /


Chociaż z drugiej strony ja się wcale nie dziwię, że prezenterzy grają "pod siebie". Trudno się spodziewać, żeby ktoś za free i dla przyjemności puszczał muzykę, której nie lubi, tylko dlatego, że my sobie tego życzymy (a potem nawet nie słuchamy). Ktoś lubi takie klimaty i kojarzą mu się z Capri i okolicami - jego wybór. Nie podoba Ci się (i mnie też) - postaw swoje radio. Nie chce Ci się, nie umiesz, nie masz czasu albo kasy - nie narzekaj. Albo puść sobie płytę, wyjdzie na to samo.

Dlatego ja nie narzekam.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 18:05:08 /


Coś mi sie wydaje, że niedługo będę musiała zmienić swój nick z Hungaro-Aśqa na Asia z Krakowa bo z tego co widzę już pomału tak zaczynam funkcjonować przynajmniej na radiu Capri :D

Asia z Krakowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-24 20:56:57 /


Obaj macie racje :) bo ja np. puszczam lata 50,60,70...o nie lubie pink floyd ,ewentualnie doors ( z dorsów lubie dwa kawałki) więc gram to co lubię ..trudno też grać , czy też trafić w gust każdego i tutaj jednak was zaskocze a może powiem to co powtarzam do znudzenia ..po to jest gg..piszesz i masz..bo może i ja sobie czegoś tam nie lubie ale mam ..a jak nie mam to po tym jak mi wyślesz ( patrz hrabia ) to już mam ..ale ogólnie to jest jednak prawda że gramy co lubimy ..choć powiem wam że to i tak jest trudne bo niektórzy z prezenterów tak na prawde chcą czasem wyskoczyć z czymś tanecznym lat 90-tych a im nie wolno :)..bo zgodzili sie na taką muzykę kiedy tutaj przychodzili ..każdy z nich zresztą przeszedł przesłuchanie , a jeśli któryś z nich nie "radził sobie " to był szkolony długi czas ..niektórzy musieli dojżeć do tego co na prawde lubią słuchać .Oni tak na prawde nie wiedzieli czego chcą , ale ukierunkowali sie muzycznie i może to jest lepsze nawet ..bo wiadomo co można sie po jakim prezenterze spodziewać.Ale nie macie pojęcia jak bardzo cieszą mnie te krytyczne uwagi :) Wiem na co mam zwracać szczególną uwagę .Mimo iż radio ma już 8 miesięcy to wiele sie jeszcze w nim zmieni.

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 21:06:30 /


Potwierdzam, że w radiu jest mówisz i masz a czasem nawet jak prezenter wie co się lubi to nawet mówić nie trzeba :D

Asia z Krakowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-24 21:12:02 /


No tak wystarczy sie przywitać :) witam Asiu - Alice Cooper, Aeorosmith, Bon Jovi ;)
pozdro

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 21:16:01 /


No i dlatego super radio, pojawiasz się i od razu masz wpływ na to co grają :D

Asia z Krakowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-24 21:18:44 /


Oj, widzę, że mi się lekko oberwało. Nie jestem miłośnikiem konfliktów i nie będę się denerwował. Jeśli motto radia brzmi: jesteśmy niepokornymi dziećmi Henry'ego Forda, to po prostu tej odrobiny niepokorności bym oczekiwał, ot tyle.
Rafał L. - z ogromnym ubolewaniem stwierdzam, iż odbyły się próby wpuszczenia mnie na antenę, grałem na kanale próbnym i wszystko wyszło exxtra. Mój głos określony został jako "radiowy", a dobrana muzyka też została zaakceptowana (poleciała m.in. koncertowa Angra- "Heroes of Sand, Blind Guardian- ulubiony kawałek Cortinasa - Barbara Ann, jakiś Dream Theater, Queen- I'm in Love with my car i kilka innych ineresujących i zróżnicowanych utworów). Niemniej jednak problemy techniczne (może provider, może karta dźwiękowa) sprawiły, iż poddaliśmy się z Cortinasem i nie udało się mnie ustawić. Ot tyle mam do powiedzenia.

Gorąco pozdrawiam i kończmy w końcu tą gadkę. Lepiej radia posłuchać ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 22:04:18 /


Ale tu małe ostrzeżenie- już nie raz zostało to zauważone- SłUCHANIE RADIOCAPRI SILNIE UZALEżNIA, powoduje choroby oczu (jak na ironię- nie uszu) ból nadgarstka itp.- ale rekompensatą na pewno jest lepsze samopoczucie, pozytywnie wpływa na nerwy i serce, kształtuje mięśnie brzucha, jeśli macie w zwyczaju śpiewanie z radiem, to i również wpływa na dotlenienie organizmu... wpływa dodatnio na proces caprisocjalizacji i integracji. Jeśli o czymś zapomniałam- dopiszcie :)
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-25 00:12:53 /


nie chce nic mowic, ale czy tylko mi nie wyswietla na stronie głownej radia polskich znaczków?

jesli kazdemu nie wyswietla to moze lepiej pozmnieniac te wszystkie śćź na scz ;)

a tak pozatym, fajne radio:)

Pozdro

Cerb / 2006-08-25 10:52:28 /


Mi wyświetla wszystkie polskie literki :)

Asia z Krakowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-25 11:21:19 /


Nie no!!!
Dopiero teraz trafiłem na ten wątek, wszedłem przed chwilą i na dzień dabry trafiłem na Chryzantemy!!!
Kurcze nie wiedziałem, że istnieje juz wersja studyjna!
Ech... ale jednak bez piwa, ogniska, smrodu spalin i liil-ów to już nie to samo :D

Muza jest OK (jak na razie ;) ) - dla osób pracujących nocami takie zróżnicowanie klimatów czasem jest korzystne, będę musiał kiedyś właczyć w dzień moze się dowiem czego się koleżeństwo czepia.

Jeszcze mała uwaga - ramówka na stronie jakoś nie działa więc moze co jakiś czas by sie prowadząca/cy przedstawiałi co by niestali słuchacze wiedzieli kogo chwalić :)

Pozdro dla twórców.

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-25 23:21:51 /


dzięki za uwagi :) za pochwały i za pozdro ;) ....hrabia jeśli masz teraz lapka to ja cie zapraszam na próbny było by miło gdyby sie udało to byś grał ...wypas :) kasiu dzięki ..mięśnie brzucha myśle również czasem i ze śmiechu :D:D no cóż ramówka czasami jej sie coś stanie i nie pasuje ogólnie do tego co jest w realu ale to wina wakacji :) jednak ogólnie staramy sie by wszystko było oko ..nawet troszkę uaktualniłem ..no i co ? bawta sie dobrze :)

cortinas !G.O.P! / 2006-08-27 22:04:20 /


Corti, to były próby robione na lapie

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-27 22:15:04 /


Co się stało z wątkiem?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 13:28:04 /


Już ok coś mi dziwnego wyskoczyło, sorki za offtop.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 13:28:49 /


Mi też się chwilowo coś z wątkiem stało :) Ale wracając do tematu zajefajnego RadioCapri- wczorajsza bajka od 1:10 1:50 w nocy była boooska!! :D Corti, wieeeelkie dzięki!!!!!! i oby częściej :D

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 13:56:27 /


A już myślałam, że to tylko u mnie nagle zniknął wątek :)))

Asia z Krakowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 14:29:48 /


Rankiem ktoś wrzucił w wątek przygłupawe treści i wszystko zostało poddane cenzurze. Chyba trafiliście na moment cenzurowania :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 14:50:01 /


I dlaczego ja nic nie wiem ??:D:D:D::D hahaha Hrabia dzięki za płytki teraz jestem bogaty w muzykę jest świetna :)

cortinas !G.O.P! / 2006-08-28 17:36:49 /


wlasnie slucham troche przerywa, ale rozumiem.. Tlum ludzi tez slucha :)) a jak z tym czatem jest??

agneskate Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 22:45:49 /


czat ..jeśli masz zainstalowaną "javę" wystarczy zalogować sie z tymczasowym nickiem i wchodzisz na chat ..ale z reguły nikt nie siedzi na chacie gdyż nie zyskał on popularności ..jakoś tak ...jednak jeśli byś jednak na niego weszła i dała znać prowadzącemu to ogłośi na antenie i pewnie ktoś podąży Twoim śladem i kilka osób tak sie zawsze znajdzie , ogólnie jednak nieciekawa rzecz , zapraszam na forum.
radio nigdy nie miało wielu słuchaczy i obawiam sie że nigdy też wielu mieć nie będzie , powód prosty - discopolo steel alive :D:D:D techno is king :D::D:D itp itd.

cortinas !G.O.P! / 2006-08-29 13:29:05 /


Oki, ale czat u mnie nie dziala.. Pojawia sie komunikat: "adres tej strony WWW nie jest na liście dozwolonych adresów stron z czatem".. A jesli chodzi o forum.. to jaka stronka, bo na głownej stronie nie ma zadnego odnosnika na forum.. :(

agneskate Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-29 19:09:45 /


Zapodajcie tam Danzig to będę słuchał...

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-29 19:20:36 /


Nadełszła wiekopomna chwilla hihi by napisac kilka słów gramy rok . Rok to jak na radio internetowe baardzo wiele zyskałem w tym czasie wielu przyjaciół i kilku wrogów generalnie jednak wyszliśmy in plus ,rok mimo że ( jak wszyscy wiecie) najgorszy z możliwych to radio rozwineło sie w konkretnie zapraszam wiec na audycje "rocznicową " po południu 6 stycznia postaram sie by było ciekawie.Brak jest audycji typowo samochodowych z dzwiekami i reportarzami ale do tego trzeba zapalonych ludzi .
Nie wiem jak podsumować rok istnienia ale dziękoofka wielkie . Troche sie pozmieniało - by zobaczyć zmiany trzeba wejsc na http://www.radiocapri.pl ( aktualnie własnie teraz przenosimy na nowy serwer - lepszy)

cortinas !G.O.P! / 2007-01-04 20:01:03 /


link do słuchania w winampie ( ponieważ jest nowy serwer) to: http://www.host7.com.pl:8800/listen.pl -kanał główny a musze sie pochwalić że mamy dwa kanały :)

cortinas !G.O.P! / 2007-01-04 20:23:45 /


Jest dobrze Kaziu !!! Oby tak dalej ! :) Pozdro od stałego słuchacza Eclipsa :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-04 20:58:54 /


Mam ogromną prośbę - wyślijcie mi na moją poczte chociaż po jednym wg. Was unikatowym kawałku .. ale takim wyjechanym na tory ...
mój mail cortinas@interia.pl...

cortinas !G.O.P! / 2007-01-26 17:50:36 /


Nie mogę słuchać radia... Ani w Winampie ani w niczym innym. Proszę o jakąś rade czy coś w tym stylu.

Gabonzo / 2007-01-26 18:57:03 /


chyba masz za starą wersje winampa, ja używam starej bo tak lubie ale minus to fakt że sporo internetowych radyjek niedziała:/

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-26 19:05:32 /


Na stronie radia jest link do programu Screamer Radio - tam sie da posłuchać ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-26 19:15:06 /


a jak mam linuxa? bo mam od kilku dni:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-26 19:54:30 /


Ode mnie poza disco polo, housem i techno które na sam początek zostało wykluczone mozesz dostać:

pełne dyskografie Barry'ego White'a oraz Bee Gees'ów, prawie pełną Iron Maiden

oraz: Hammerfall - Glory to the brave i Renegade , Scorpions- Love at first sting oraz Face the heat, Therion- Theli, oraz o ile jeszcze nie wyrzuciłem to trochę Children of Boodom czy jak to sie tam zwie oraz kredek.

Jak opanuje linuxa na poziomie nagrywania płyt dvd oraz znajde fundusze na list:) to mogę wysłać... o ile jeszcze nie masz:)

w związku z tym proszę o odzew oraz jakieś namiary:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-26 20:48:16 /


może ktoś dać linka bezpośredniego do tego radio screamera?

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-26 21:20:33 /


dla zainteresowanych wszytkie wiadomości znajdziecie na stronie głównej www.radiocapri.pl to jesli chodzi o słuchanie radia tyle (dzieki mike ;)...stara wersja winampa to jest shit wejdz na www.winamp.org sciągnij nowszą live powyżej 5,0 i bedzie git lub tak jak powiedziałem na naszej stronie masz linki itp wystarczy poczytać
a jeśli chodzi o temat główny :D:D yyyy muuza :D:d to wystarczy mi jeden wypasiony kawałek na mojej poczcie jednak jeśli ktoś chce mi wysłać płytki zwracam koszta moje namiary wszelakie są dostępne w momencie dwukrotnego kliknięcia w mój nick :D:D dziekoofa i pozdroofka :) cort

cortinas !G.O.P! / 2007-01-26 21:38:01 /


kilka piosenek już dotarło :) dziękusy .. dołóżcie do pieca coś jeszcze :)

cortinas !G.O.P! / 2007-01-27 19:22:41 /


Ja pomalutku robię dla Ciebie ten zestawik o którym mówiliśmy :) A sporo tego będzie :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-27 19:43:58 /


Co miałam fajnego to Ci osobiście na kompa wrzuciłam, jak jeszcze czegoś fajnego (w moim subiektywnym przekonaniu) się dorobię, to możesz być pewny, że dostaniesz ;) Czy będziesz chciał czy nie :P
Pozdrawiam, RadioCapri ruuuulez :D

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-27 20:25:13 /


Skoro tylu was jest to wbijac również na stronke radia .. http://www.radiocapri.pl

cortinas !G.O.P! / 2007-01-30 21:56:01 /


Ty tam audycję ładnie prowadzić a nie reklamy dawać :P :D ale wbijać ludziska na radio, wbijać :D
To: http://www.host7.com.pl:8800/listen.pls dodajemy w url i słuchamy :)
Pozdrawiam :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-30 22:05:23 /


Ostra jazda :D:D:D:D:D:D:D:D

cortinas !G.O.P! / 2007-01-30 22:06:05 /


Noooooooooo:D:D:D: ]:->

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-30 22:07:25 /


Eeeee tam, za ostro dla mnie, ja nie wiem, czemu jeszcze słucham ;>

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-30 22:19:29 /


Eee, no dałem się skusić na posłuchanie i jest spox. Tak power metalowo :D

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-30 22:19:48 /


No i dobrze Hrabio, żeś zagościł w radiu Capri !! :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-31 06:17:50 /


znacie to ? www.pandora.com - trzeba przy logowaniu podać amerykański zip code /mają licencje tylko na stany/, system wyszukuje utwory w stylu zadanego wykonawcy lub utworu, na imprezy dla leniwych - rewelacja.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 10:37:58 /


ja tego adresu w profilu nie widzę a dvd nagrałem wlasnie z muzyką:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 17:26:56 /


niezupełnie zrozumiałem, jest spoko, czy w czymś pomóc ?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 19:29:05 /


generalnie potrzeba muzy we mnie wstąpiła nienaturalnej wielkości :D:D

cortinas !G.O.P! / 2007-02-10 09:34:02 /


Niestety mam złe wiadomości radio capri pada nadal można nas słuchać na adresie url:
http://89.149.208.28:8110/listen.pls ale nie wiem czy dam rade to radio jeszcze podnieść do takiego poziomu na jakimś kiedyś było . Aktualnie gra nas czworo. Pilota nie ma. wiec jeśli nikt nie gra to jest cisza .

cortinas !G.O.P! / 2007-06-17 13:02:55 /


Dobra pilot zakupiony , prezenterów przybyło generalnie muza na okręta . Stronka sie robi. Będzie (jak mawia LamBerT) "si" . :)
pozdroofka :)

cortinas !G.O.P! / 2007-07-06 22:32:04 /


Ano ostatnio to rasowo było ;) Oby tak dalej i bez zbędnej zamuły (jak "Irlandia" np. kto to w ogóle zamówił?! :P )

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-07 00:41:30 /


Stronka sie robi. Będzie (jak mawia LamBerT) "si" . :)
pozdroofka :)

Super, że wszystko pomalutku się podnosi ;)
A póki co to możecie podyskutować o radyjku na forum, gdzie udostępniliśmy specjalny dział, a wszystkim którzy jeszcze nie słuchali Capri pomoże Was lepiej poznać :))
Zapraszam [URL=http://lesforum.webd.pl/forum/viewforum.php?f=64]Tu kliknij[/URL]

Gośka / 2007-07-07 16:54:16 /


Przepraszam za URL, nie wiedziałam, że tu nie wchodzi :(((((((
pozdrawiam

Gośka / 2007-07-07 16:56:49 /


a mie się niechce z tych linków nic odpalić :-(

radzieckii / 2007-07-08 00:10:26 /


to zupełnie jak mi;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-08 00:44:24 /


Kiedy ostatnio aktualizowaliście winampa?

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 01:50:07 /


a mi śmiga z URL-a

szpera WASP Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 09:47:42 /


Mi tam link zza URLa zadzialal, a poprzedni plik winampa tez :) [w2000, winamp 5.08]

Mysza liil (EM) / 2007-07-08 09:52:15 /


Tak czy siak jakość nadawania pozostawia duuuzo do zyczenia. Gra jak lato z radiem z tranzystorowego odbiorniczka... Poki co, przelaczam sie na konkurencję.

Mysza liil (EM) / 2007-07-08 09:57:57 /


Jakosć nadawania na pilocie jest faktycznie kichawa .. bo 48kbps mono :/ ( na nic lepszego nie było mnie stać - i tak płace za radio 70zł miesięcznie ) . Ale w trakcie nadawania poprzez prezentera jakość jest o wiele lepsza gdyż prezenterzy np. ja sam nadaje na 48 kbps stereo nikt nie jest audiofilem moim zdaniem więc ...wystarczy .. mógłbym zakupic serwer 64 kbps ale po co ? Może w przypadku 100 słuchaczy kupiłbym taki , i zapłacił inne instystucje , ale najwidoczniej badziej podoba sie jednak muza do poloneza niż do forda skoro słuchaczy jest 10 ( wielki ukłon dla tych którzy słuchają )

cortinas !G.O.P! / 2007-07-08 10:41:07 /


wielki uklon to raczej dla tych ktorzy tym dziesieciu graja;P pozdr

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 11:32:14 /


a jak można zamówić jakąś muze ? kontakt proszę

szpera WASP Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 12:14:13 /


Cortinas gadu- 4512087 :) Reszta kontaktów jest na forum.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 12:37:18 /


http://lesforum.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=2458&sid=385150501c8e435624a4764c47485cd4

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 12:48:20 /


szkoda że kontakt jest przez gg, instalować tego nie będę bo mi szkoda kompa. mam świeżo zainstalowany system i nie mam zamiaru robić tego jeszcze raz. skypa mam od 4-ech lat i nie mam z nim problemów a z tlenem i gg zawsze coś się wywala.

szpera WASP Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 12:54:13 /


to instaluj konnekta i po problemie :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 13:01:04 /


Ja mam GG od siedmiu lat i nie miałemz nim żadnych problemów!!!

Greed / 2007-07-08 13:28:23 /


tak jest .. konnekt .. ponieważ nie moge nadawać w czasie gdy włączony mam skype to moge jedynie jeszcze załączyc tlena cortinas@tlen.pl muze można zamówić każda z wyjatkiem disco polo i innego badziewia . I cóż inni prezenterzy mówia swój nr. gg na antenie .. oraz wyświetla sie on na winampie . ( czasami ;) )

cortinas !G.O.P! / 2007-07-08 15:11:04 /


Ogłaszam nabór na prezenterów .Wszyscy chetni proszeni sa o zgłoszenie sie do mnie na moje gg bez wzgledu na to czy jestem dostepny czy nie.
Na czym to polega ? Wtyczka do winampa , zapodajesz muzyke jaka Ci odpowiada, przechodzisz u mnie przesłuchanie , jeśli Twój głos jest ok czyli masz dobrą dykcje i tembr głosu mieści sie w w jakichś tam ramach - grasz . Wiadomo jaką muzykę sie gra.
Wymagania sprzetowe. Internet conajmniej predkość 128 , karta muzyczna posiadająca mix stereo ( zreszta to sie okazuje na miejscu w czasie ustawień - w razie czego dokupuje sie ) , mikrofon taki jak do skype w najgorszym wypadku , jeśli nie stać Cie na mikrofon czy na karte radio funduje Ci takie rzeczy , liczy sie obowiązkowość i poświecenie , jeśli jesteś zdecydowany to trzeba grać 4h w tygodniu czyli dwie audycje po 2h conajmniej.
Zapraszam serdecznie to radio to nie tylko obowiazek ale i dobra zabawa i super hobby , znajdziesz tutaj też wielu życzliwych ludzi .
Pozdrawiam.

cortinas !G.O.P! / 2007-10-11 13:57:39 /


Mój nr. gg gdyby ktoś jeszcze nie znał 4512087 ;)

cortinas !G.O.P! / 2007-10-11 13:59:15 /


Heh... Chętnie bym sie w coś takiego pobawił. Ale niestety nienormatywny czas pracy nie pozwala. Nigdy nie wiem gdzie i kiedy będę :) A szkoda.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-11 21:20:14 /


Ogłoszenie jest aktualne własciwie non toper .. wiec zawsze można sie zgłaszać :)

cortinas !G.O.P! / 2007-10-12 06:55:30 /


Był czas kiedy ja sie zdecydowałem ale... No właśnie :) Ale ???

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-12 07:33:29 /


Ale jakoś nadal wisi w powietrzu ta decyzja .. ja wiem że Ford ważniejszy niż jakieś inne pasje .. :) ta dyskusja znów zmierza w nie własciwym kierunku , Eclips chcesz czy sie żalisz ? czy co ?

cortinas !G.O.P! / 2007-10-12 09:47:17 /


heh :) Kaziu, chyba troche źle odebrałeś to co napisałem. Ja się wtedy zdecydowałem ale nikt nie miał czasu żeby dociągnąć sprawę do końca więc też przestałem się angażować. A żalić się...? Nie mam powodu, przynajmniej na nic co związane z radiem :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-12 11:14:02 /


W takim razie dociągnijmy sprawe do końca , sam nie wiem jak to sie stało że tak jakoś rozeszła sie po kościach :/

cortinas !G.O.P! / 2007-10-12 13:46:18 /


Oczywiście więcej czasy spędzam w warsztacie dziobiąc nową Granię i znów ostatni się dowiaduję... Zapodałem dziś radio i jestem w ciężkim szoku:0 Odjechany w kosmos pomysł. Wiadomo, że muza raz spasi a raz mniej. Jak dla mnie muzyka jest dobra wtedy, kiedy jest dobrze wykonana. Kupuję do roboty głośniki pod kompa. Pozdr :)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-03 17:13:56 /


Tak radio ma nową stronke , muza jak zwykle raz taka raz inna ale generalnie klimat muzi być :) adres zawsze ten sam http://www.radiocapri.pl zapraszam prezenterów ciągle i zawsze mało ale nie damy sie :)

cortinas !G.O.P! / 2008-02-04 16:14:59 /


A Ja sobie z ciekawości właczyłem radio i jestem mile zaskoczony :) bardzo mi siępodoba :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-05 21:31:58 /


mnie też odpowiada ,tylko jak by się jeszcze apc lub tool pojawił to był by git :P

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-05 21:39:48 /


wystarczy poprosić :) .. Jak to sie mówi mówisz i masz .. cuda to w najbliższej parafii ;)
Pozdroofka :)

cortinas !G.O.P! / 2008-02-05 23:54:23 /


Może i z wielu z Was nie udało mi sie przekonać do tego co robiłem w tym radiu , może też nasz gusta zwyczajnie gdzieś tam sie rozmijały , ale sądze że do kilku ludzi z tej stronki trafiłem .
Ta myśl jest pocieszająca. Jednak koniec z Radiem Capri .
ps.radio gra jeszcze na resztkach benzyny aż do końca baku ...

wątek zamknięty bez możliwości dopisywania się ;)

cortinas !G.O.P! / 2008-04-30 18:10:59 /


Kaziu, nie wiem co to wypisujesz , może na kacu jesteś czy co ?
Nie gadaj o resztkach beny tylko tankuj do pełna i JAZDA DALEJ !!!

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-01 08:08:28 /


Bardzo żal, że tak się stało z radiem ale życie jest, jakie jest i każdy wie co chce dalej robić. Święta decyzja Kazika, a jeżeli chodzi o trafienie do kogoś to do mnie na pewno trafiłeś. Życzę powodzenia. Andrzej vel loop-wawa.

loop-wawa Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-07 02:07:18 /


:(( Racja, decyzja Kazika jest decyzją Kazika a że wielka strata nastała, trudno. Ja Kazia szanuję i jego decyzje również. Radio Capri było świetne a muzyka jaką prezentowali prowadzący trafiała do mnie jak stare Fordy do Gryźlin;)
Corti, "Thank you for the Music(...)" :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-07 08:45:09 /


:(

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-07 09:22:40 /


Sorry Corti, ale ja myślę, że przydało by się jakieś konkretniejsze wytłumaczenie. Nie wiem ... brak Ci już możliwości, czasu, słuchaczy, prezenterów, kasy na jakieś opłaty, sprzętu itp ... czy zwyczajnie Ci się już nie chce?

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-07 11:53:22 /


:(

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-08 08:41:09 /


Widzicie to nie jest takie proste jak by się wydawało prowadzić radio, jeśli jest ktos jeszcze taki kto sie tym zajmuje i nie gra to to jeszcze ma sens , ale jeśli ja sam mam sie zajmowac graniem , szukaniem nowych głosów , przekomarzaniem się z każdym z prezenterów , podtrzymywaniem na duchu każdego który ma zwyczajnie focha , to juz mi sie też ani nie chce ani tez i nie mam sił , a przeciez chciałbym mieć i życie prywatne , chciałbym czasami mieć chwilke dla siebie by móc zrobić audycje lepsza a nie tylko taka "at choc" , chciałem rozwinąć to radio , ale jak to miałem zrobić kiedy cały czas miałem grać by tego pilota było mniej ? Nie miałem nawet czasu dla mojej Granady .Powodów jest na prawde wiele i nie sposób ich tutaj wszystkich wymienić.
Dziękuję jeszcze raz . teraz gram jako zwykły prezenter kiedy tylko mam ochotę i dobrze mi z tym :)
Pozdrawiam.

cortinas !G.O.P! / 2008-05-08 12:20:41 /


I dobrze, może znajdzie się chętny kto będzie mógł poświęcić więcej czasu na to. Jak coś robić to dobrze a nie byle było...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-08 14:44:08 /


1 Luty 2009 Radio Capri reaktywacja - może sie uda , drugie podejście ( swja droga to już nie wiem które podejście )

cortinas !G.O.P! / 2009-02-01 01:41:37 /


"swOją" Kazik!! :D Jeaaaahhhhh!! Dzięki ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 01:53:38 /


widze że swoją :D:D ale chciałem szybko napisac :D:D

cortinas !G.O.P! / 2009-02-01 01:59:29 /


Oł jeee! :D Znowu będzie sultans of swing na zamówienie :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 02:10:15 /


a ja wiedziałem, że ta będzie ;))))

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 10:05:00 /


A jaki jest aktualny adres radia? ...bo przeleciałem cały wątek i jakoś tak czuję się lekko zagubiony...

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 11:31:47 /


woooooooooooow:D bomba:D:D:D fajnie bedzie Cie znow uslyszec:)

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 12:45:06 /


Ostatnio myślałem o tym projekcie. Zmieniłem sprzęt, więc może tym razem uda się mnie ustawić, jestem chętny na jakąś małą godzinkę w tygodniu. Mam nowe płyty - Best of Boys etc.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-01 13:47:37 /


ze tak zapytam - jaki jest link? bo nie moge doszukac sie dzialajacego?

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-01 14:59:54 /


no ... odzyskałem neta .. bo mi neostrada zabrała :))) adresu jeszcze nie ma na razie kupiliśmy serwer .. myśle że już dziś coś sie skręci :) jeszcze stronkę trzeba zrobić jakowąś :)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-01 15:48:00 /


Help, jak ustawić jetAudio?!?! Nie chcę znowu ściągać winampa ;(

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 16:55:28 /


nigdy nnie miałem styczności z Jet Audio , ale Kasia 3 M próbowała sluchać w tym programie i jej nie wychodzilo.. swoją drogą winamp całkiem niezły jest .
Mamy już adres na razie nie działa www.radiocapri.com.pl - jutro dalsze kombinacje :)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-01 19:06:23 /


A co ty masz za problem z tym jetAudio ?? Tam raczej nic nie trzeba ustawiac sciagasz program instalujesz i smiaga...Mi to zajeło jakies 3 minuty :P

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 19:26:07 /


Zimne S. skontaktuj się z tą Kasią_3M, może Ci pomoże, skoro przerabiała temat ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-01 20:10:52 /


mlody dobrze gada, Kasia to sie zna na takich sprawach :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-01 20:33:29 /


Kaziu aleś wypalił:D Hoby z armaty, świetnie będzie, cóż więcej, ołłłłłłłłJeeeeeeeeeeeee

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 00:00:31 /


zamiast winampa - polecam aimp2 :) Jeszcze nikt nie narzekał - i ja również czekam z niecierpliwością na audycje :)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 00:43:24 /


żeby tylko mi w pracy chodziło !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 08:44:39 /


Czekam aż mi włączą serwer - cierpliwości :)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-02 16:17:25 /


aa i czekam na Sułtanów z dedykacją !!!!!

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 07:39:34 /


obowiązkowo :)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-03 15:44:34 /


tak nawet myślalem że by każdy wpisał tu swój kawałek i jak sie do mnie odezwie to już będe wiedział co grać :)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-03 15:45:30 /


Behemoth - "Jama Pekel" i "I Got Erection"

Slayer - "Dead Skin Mask"

Weekend - "Tera mnie to wali"

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 18:38:12 /


Calawfinger - Live Will Kill You

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 21:24:43 /


dziewczyna o perłowych włosach - omega.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 23:09:35 /


magicc - brawo! - mistrzostwo świata!

The Doors - Unknown Soldier

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 23:15:50 /


B.E.T.H. "Dzień po dniu"
Drowning pool "Soldiers"
Disturbed "Down with the sickeness"

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 23:30:58 /


Rusko - Jahova ;)

Konar / 2009-02-03 23:33:56 /


Dżem

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 23:35:00 /


:)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-04 02:12:16 /


Britney Spears

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-04 07:56:16 /


Milano! i jeszcze jakieś inne Disco Polo z repertuaru Spring Open :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-04 08:34:28 /


http://sc.shouted.pl:8028/listen.pls - jest już link do słuchania - stronka się buduje , dzieki za propozycje ( disco polo nie gramy )
Na razie testujemy sprzęt i serwer 1..2..3.. próba mikrofonu :D:D

cortinas !G.O.P! / 2009-02-04 21:16:21 /


ano słychać, bardzo mnie to cieszy, więc jesli nie dyskopolo to może:

Metallica - Seek And Destroy :)

Kyuss - Asteroid

Zakk Wylde - Sold My Soul


Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-04 22:09:34 /


witam, 7 maja 2008r wyrażałem tu swoje ubolewanie z powodu zamknięcia radia capri i wtedy także pisał Kazik że radio gra na resztkach benzyny. Teraz radio capri rusza ostro z pełnym bakiem zapału i pomysłów.Oj będzie się działo, po prostu radocha, pozdrawiam. link: http://sc.shouted.pl:8028/listen.pls

loop-wawa Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-04 23:48:19 /


Zimne S powiedz Kasi trzy EM że winamp jednak był najfajniejszy ;) już nie wspominając o jej nicku ;) pozdroofka :*

cortinas !G.O.P! / 2009-02-05 16:57:21 /


e tam Kaziu, marudzisz, nick rządzi :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-05 17:26:05 /


zadnego disco polo:/ a co z szalona?? a co z fasolkami?? Kazik, serducho mi lamiesz:/ ..... :P buziale i milo ze znow jest czego sluchac:D

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-05 19:31:20 /


Monia luzik poleca i facole i ogórek jak tylko Corti zgodzi mi sie dorwać do radia :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-05 19:36:19 /


To ja proponuję: Where Do We Go From Here - Jimmy Walker

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-05 22:59:18 /


Jakiś czat online?

Ta strona http://www.radiocapri.yoyo.pl/ ma coś wspólnego z radiem?

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-05 23:06:03 /


teraz ten chat nie ma nic wspólnego z radiem bo to jest stara strona , nowa się buduje i myśle że po wikendzie będzie :)..
Skun no ja licze na to że sie dorwiesz do radyjka , a co do fasolek to już teraz mam ich dziki wybór ;)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-06 13:44:12 /


Jimmy Walker- musiałbyś mi podesłac bo nie mam..cortinas@interia.pl

cortinas !G.O.P! / 2009-02-06 13:47:08 /


Bolt Thrower - No guts No glory;Zeroed;Mercenary
Dezerter- Nie ma ciszy w bloku
:D:D

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-07 03:52:10 /


Witam ponownie :) doczekaliśmy się strony , ponieważ tamta nazwę ktos nam pod..ebrał..
to mamy nową :
http://www.radiocapri.com.pl
Pozdro :)

cortinas !G.O.P! / 2009-02-20 15:46:52 /


no nareszcie jakaś fajna, odlotowa grafika, odpowiadająca - mam nadzieję -zawartości merytorycznej ramówki. Gęste sito cenzury odsiewa skutecznie wszelkie śmieci, tak że żadne dicho się nie przeciśnie ]:)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-20 17:51:23 /


Ramówki jeszcze brak , ale wszystko z czasem, jak sami widzicie i słyszycie . Małymi kroczkami coś się tworzy . Ale każda nowość cieszy mnie niezmiernie :)
Mamy nawet pierwszego sponsora :)))

cortinas !G.O.P! / 2009-02-21 11:37:21 /


Ostatnia audycja Radia Capri w środę o 18.
http://94.23.22.121:8574/listen.pls
Dzięki :)

cortinas !G.O.P! / 2010-07-27 13:39:59 /


ostatnia przed czym?

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-27 15:21:36 /


No jak przed czym, przed RYŚKIEM !! :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 16:33:24 /


I ostatecznym końcem , mam inne zajęcia :) Ale przed Ryśkiem też :)

cortinas !G.O.P! / 2010-07-27 17:19:46 /



To nie sparwa cenzury i nie kwestja pieniędzy

To nie wina słuchaczy było ich coraz więcej

Nie oskarżać premierów i kościoła nie mieszać

Na nikim wogóle psów nie wieszać

To ostatnie słowa radio Capri zamknięte

Mikrofony i głośniki milczą jak zaklęte

Proszę uśiąść wygodnie i wyłączyć ten kanał

Radio Capri zamknięte - co za banał

=]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 21:57:54 /


ojej co to za enigma? Napiszcie normalnie. Nie ma czasu, chęci, prezenterów, słuchaczy, czy poprostu nie chce się już dalej prowadzić rozgłośni?

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-27 22:28:47 /


Chyba wszystko na raz , może z wyjątkiem słuchaczy :)

cortinas !G.O.P! / 2010-07-28 19:12:40 /


witam, byłem przy jednym zamknięciu Capri, byłem przy drugim zamknięciu Capri......pożyjemy zobaczymy, może będzie trzeci raz grało.....

loop-wawa Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-14 23:29:57 /


oby...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-15 10:57:56 /


Dupa dupa dupa :D Corti i tak nie wytrzyma :P :D wiec spokojnie ;D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-15 17:14:45 /


Cieszy mnie Wasza wiara :)

cortinas !G.O.P! / 2010-08-16 14:26:12 /


witam, Cortinas gra!!! http://www.artradio.pl/ wtorki godz. 17:00 - 19:00 pozdrawiam

loop-wawa Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-21 15:56:44 /


ooo to dziś. Dobra ... a zatem posłuchamy szamana eteru ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-21 16:43:23 /


No coś takiego .. już myślałem że ten wątek sie sam zamknie :D
Ale piosenka Piekarczyka wypasiona co ?

cortinas !G.O.P! / 2010-12-21 19:36:11 /


też troche słuchałem :D

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-21 22:03:20 /


ja zostałem zakoczony Piekarczykiem .... bardzo pozytywnie :)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-21 23:03:03 /


Gdyby nie to DVD ... to bym Ci puścił .... ale w domu sobie słucham płyta "Źródło" , ma bardzo dobre kawałki :)

cortinas !G.O.P! / 2010-12-22 17:56:31 /


http://liryczneradio.wordpress.com/radio-oline/


Dziś o godz. 22.00. Doktur Hrabia zaprasza na słuchowisko O Autach "Rozmowy przy stole".


Muzyka w moto-klimacie (od Napalm Death po Rewińskiego), niewybredne żarty, dyskusje o wyższości dyfra nad dyszlem etc.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-10 19:39:27 /


no to wez ktos cos powiedz, a nie tutttururu, bo wlasnie odtwarzam

Classmobile / 2012-08-10 22:02:45 /


dawaj dawaj nie udawaj

Classmobile / 2012-08-10 22:04:44 /


Oj, kurde, to już?? A ja własnie słucham OST z filmu Sahara....

Cóż wybrać, co włączyć?? Wybór iście hamltowski, o ja nieszczęsny!!!

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:07:11 /


zyrafa, to jest pod wycieraczka, niech ktos cos o tych dyfrach powie

Classmobile / 2012-08-10 22:07:23 /


zdam ci relacje sluchaj swojego, bo dziecie opowiada o olimpiadzie

Classmobile / 2012-08-10 22:08:22 /


kurde, co oni tam z tymi rybami robią?? Mam surround w salonie, w ciemnym, pustym i te szmery z głośników mnie przerażają...

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:13:23 /


ja odpadam, bo dyskusja jest o wedkarstwie, dywersyfikacji ludzi jezdzacych na ryby i radio pastuch co panowie siedzieli i wlepiali sobie jakies tanie wina oraz kwasy bylo uooooooooooooo.

Classmobile / 2012-08-10 22:16:45 /


teraz leci polonez..... o ja pierdolę..

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:17:41 /


taaaaaa,cały czas polonez

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:21:45 /


Ja peirdolę, ile można? miał być hevi metal, van hejlen, kury-szatan, blak sabat... dżizaas!!!

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:23:35 /


jest Dżenis..... a teraz Janusz Rewiński śpiewa o Sterze.....

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:26:21 /


Siara :D Jeszcze nieogolony :D

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:26:41 /


miało być: o Starze ze Starachowic.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:27:13 /


Kuuuuurdeeee..

Mój ojciec jeździł Starem, jak Rewiński w radiu szalał. Pamiętam ostatnie wakacje z nim, jak śpiewaliśmy razem "mój nowy staaaaar, to gwiaaazda super nowaaaaa"...

W kilka lat później zaginął. :/

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:29:37 /


Przestali śpiewać,teraz gadają.........

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:33:06 /


Autobus, Liilowy, przez ulice mego miasta mknie... :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-10 22:45:01 /


Buhahaha, no było tak, jak miało być :)

Ekipa z radia jest mocno absurdalna. Bez ziołopexu nie podchodź.

No i Polonez A dur op.40 na starcie. Akcent motoryzacyjny, powiedzmy se ;) A potem już tylko lepiej - Rewiński ze Starem i cały zestaw mocno niszowych produktów, jak np. Cesarz do tekstu Herberta z fragmentem "Zobaczcie, może jest jeszcze u was w domu jego maska". Pytanie tylko, czy z garbem, czy bez? Hehehe, dobrze pojechane, choć trzeba się było intelektualnie wysilić, żeby faktycznie połapać, o co chodzi.

Tym, którzy wytrwali choć kwadrans - serdeczne dzięki.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-08-11 01:13:04 /


Nie wiem jak się to ma do wątku "Radio Capri" ???

cortinas !G.O.P! / 2012-08-11 09:03:09 /


Doktur H. opowiadał o Capri...

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-08-12 11:02:14 /


Pozostały tylko wspomnienia :)
Ja już nawet nie mam możliwości żeby grać sprzęt jest, ale mam za słaby net.

cortinas !G.O.P! / 2012-08-12 12:19:49 /


coś czuję że jeszcze keidyś usłyszę Sułtanów z Twojego kompa

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-16 09:09:22 /


albo "Maaaaaarian ! , rozrusznik !"


:)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-16 09:11:05 /


Co prawda net już jest ok, ale nie wydaje mi się żeby starczyło mi czasu na granie :)
Chociaż nie powiem ogromna to przyjemność :D
Lepiej jednak grać u kogoś niż u siebie.

cortinas !G.O.P! / 2012-09-16 14:33:14 /


A pamiętasz Marian jakie wersje Sułtanów miałem dla Ciebie ? Jedna z nich to miała nawet 12 minut, inna z kolei musiała być podzielona na dwie części, bo taka długa była :D

cortinas !G.O.P! / 2012-09-16 14:45:57 /


weź tacierzyński i siadaj za mikrofon :)

pamiętam tych Sułtanó, poślij mi proszę jeśłi masz jeszcze na kompie, albo zapodaj linka

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-09-16 22:03:20 /


Poślę Ci wszystkie wersje jakie mam, to będziesz słuchał ile wlezie :D
Mam nadzieje że maila masz w profilu. Tacierzyński biorę w grudniu dopiero :D

cortinas !G.O.P! / 2012-09-17 20:57:38 /


Witam, dam jakiś wpis, żeby nie umarło śmiercią naturalną przez zapomnienie, może się jeszcze przydać. Może Cortinas kiedyś dla syna zagra. Pozdrawiam wszystkich.

loop-wawa Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-04 17:51:35 /


Loop aleś Ty jednak chłopie uparty, może bym i zagrał dla syna , ale na razie to syn nie chce mnie słuchać nawet w kwestii jedzenia, a co dopiero mojego ględzenia w radiu :)
Druga sprawa to to, że nie mam zwyczajnie gdzie grać, bo przecież radio capri nie istnieje jak wiadomo.
Jeśli chodzi o sam wątek to i tak jest najdłuższy offtop ( o ile mam dobre informacje ) :)
Teraz modne są vblogi czy jakoś tak :D

cortinas !G.O.P! / 2013-06-04 20:22:12 /


Nie uparty, ale marzyciel. Jak syn podrośnie, a ja dożyję, to Cię posłuchamy.

loop-wawa Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-10-13 20:57:35 /


Ale to już pewnie nie w Radiu Capri :)

cortinas !G.O.P! / 2013-10-19 08:27:42 /


Może przyjdzie czas na Radio Granada? ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-10-19 10:48:46 /


Ale to już nie w tym wątku :)

cortinas !G.O.P! / 2013-10-20 12:40:18 /