logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » remont silnika czy kupno nowego?

remont silnika czy kupno nowego?

mam problem z silonikeim 1.8 diesel do forda fiesty.Rano po nocy ponizej 0 stopni nie zapala a gdy zaciagne go i pochodzi pare minut odpala caly dzien bez zadnych problemow.Podejrzewalem problem z cisnieniem ktore wynosilo poonizej 22 a na 4 tloku jeszcze mniej a poza tym auto dymi chyba bardziej niz powinno.Mechanik ustawil zawory poprzez co wzroslo cisnienie do 30 oprocz 4 tloku ale tez nie bylo najgorzej kolo 24.Problem w tym ze ja nadal nie moge odpalic auta rano przy mrozie!Czy wymiana pierscieni pomoze-przeciez cisnienie nie jest najgorsze?a jak nie to wie ktos co moze byc z silnikiem?

brzuchol / 2006-01-05 13:34:45 /


po pierwsze regulamin
po drugie może świece żarowe
po trzecie mam dół silnika do 1.8 diesla w idealnym stanie na sprzedaż
po czwarte zaraz Cie zjebią :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-05 13:44:49 /


popieram przedmówce ;]
dodam tylko że więcej informacji uzyskasz na forum kluby fiesty niż u nas.. My niemamy diesli w autach ;]
http://www.fiestaklubpolska.pl

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-05 14:07:18 /


Jak ja bym miał problemy z " silonikeim " to bym zmienił na silnik i po sprawie:))))

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-05 18:10:52 /


zmienić silnik ??? a kto ci zagwarantuje że będzie palił ? - wymiana pierścieni to niewielki koszt , ale ....te silniki lubią w zimie niepalić ,,,,wtryski , pompa , a czasem maja popekane ,,forkomory ''i nie bedą palić na zimnym i już .

ułaz / 2006-01-06 10:48:25 /


Masz ten sam silnik który ja miałem kiedyś w Mondeo.Czwarty tłok zawsze pada w tych samochodach.niestety.Teraz odezwij się do pająka :).Tylko to ci zostało

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-09 17:53:27 /