logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Skąd wziąć nowe błotniki granada mkII ?

Skąd wziąć nowe błotniki granada mkII ?

mogą być rzemieślnicze, byle pasowały nie chce mi sie juz tych dziur spawać. Dam nowe błotniki i tyle. A i pas przedni tez by sie przydał. konkretnie proszę o linki ew. telefony. Co myślicie o błotnikach z włókna? tylko jestem na 99% pewien ze zadna firma nie ma blotnikow do grani mk2 z wlokna na stanie i to by bylo na zamowienie wiec cena kosmiczna i to raczej odpada. NIE ZABIJCIE MNIE ZA WSPOMINKE O WŁÓKNIE , wiem ze to profanacja ale jestem zdesperowany :)szlag mnie trafia od tych starych.:P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-18 13:00:26 /


Wlukno pomijajac wszystkie gusta i smaki dobra rzecz bo nie zerdzewieje ale jest tez elastyczne i lakier na nim peka powstaja pajeczynki i temu podobne kreseczni, pekniecia itd itp. Zwlaszcza jak Ci jakas laska, ktora zal pogonic zechce usiasc na super furce :) Ja ma takie w Taunusie to juz to przerabialem. Mam gdzies namiary do kolesia co dlubie we wluknie i robi nawet nadkola do Taunusa to moze bys sie jakos dogadal. Koles jest z okolic Wawy. Jak cos to moge poszukac wizytowki bo gdzies mam.

ford76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-18 15:12:42 /


masz do podeślij ma maila skan wizytówki, chetnie z tym kolesiem pogadam

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-18 21:37:52 /


Skanu nie zrobie bo skanera niet.
Dane z wizytówki:

Auto "MOTO-PLAST"
05-083 Borzęcin Mały
ul. Kosmowska 142
022 7520507
0605554894

ford76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-19 14:48:23 /


dzięki kolego zadzwonię tam na pewno. Moze ktos zna inne firmy/sklepy gdzie jest cień szansy na dostanie nowych błotników czy to z włókna czy też ze stali.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-19 19:58:02 /


witam ja odlewałem błotniki do mercedesa beczki 115 i koles był zadowolony .Rafał

Łukasz 33 radom / 2006-02-20 12:11:14 /


jak odlewales z czego? firme masz?

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-20 15:48:07 /


W Wolominie jest dziadek ktory nazywa sie Marszalek.On ma wszystko do granady,jest tylko jeden problem.Czasami strasznie zdziera.Zapytaj sie o niego kogokolwiek w Wolominie,kazdy go zna

granada / 2006-02-20 15:57:34 /


nie mam firmy i do tego chyba nie potrzeba robiłem to ze wzoru starego błotnika odlewałem tez spojlerki do capri ale temat był opłacalny na chwilke i na tą chwilke nie robie do mk3 a mercedes był przypakiem poniewaz koles nie mógł dostac błotników i truł mi nabiał postanowiłem napisac tu na forum poniewaz troche głowy i mozna samemu to wykonac wymaga to wiele zachodu ale warto poniewaz nie ma co gnic pozniej Rafał pozdrawiam

Łukasz 33 radom / 2006-02-20 17:26:03 /


A ja kupie blaszane :) w dobrym stanie... ale to bedę musiał w ogłoszeniach napisać :) bo co to za granada plastikowa taka?? :(

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-21 19:57:13 /


jak znajdziesz gdzie kupic nowe blaszane to mi powiedz

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-21 21:54:30 /


Na eBayu brytyjskim najtańsze zaczynają się od 31 GBP (czyli ok. 180 zł) i to jest okazja, bo normalnie w sklepach http://www.newfordparts.co.uk/ i http://www.oldcars.de/ (w tym ostatnim również plastikowe) to koszt 700-900 zł. Oczywiście cały czas piszę o nowych.

Zgaduję, że nie o to chodziło autorowi pytania, ale w sumie nikt nie napisał, że ma być tanio. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-23 01:25:18 /


O to chodziło :)Dzięki :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-24 15:24:48 /


Tylko mam pytanie....? Bo to w UK. Czy u nich jak chce kupić błotnik od strony pasażera ...to jaki mam kupić? Lewy czy prawy? :P

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-24 15:28:26 /


U nich jest odwrotnie, więc jak chcesz kupić dla swojego pasażera, to pytaj o prawy, albo kierowcy, albo jeszcze outer side (O/S, O.S.) - mam nadzieję, że nie pomyliłem, bo z tym ostatnim mi się zdarza. Zresztą zwykle są zdjęcia, więc możesz porównać. Jak pytasz o pasażera brytyjskiego - to odwrotnie.

O to chodziło, czy nie zakumałem dowcipu?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-24 17:41:58 /


Błotnik lewy [w PL strona kierowcy] w GB określany jest N/S od "near-side" [strona bliższa krawężnikowi]. Prawy błotnik [dla aut LHD - pasażera, w UK - kierowcy] jest określany O/S od "off-side" [dalej od krawężnika].
Oczywiście spotykane sa też określenia "passenger side/driver side", "left/right" [oceniane tak jak u nas - zza kierownicy], a nawet okrętowe "port/starboard".
A najprościej kup obydwa - ten zbędny zawsze sprzedasz ;)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-24 20:03:20 /


mam dostep do nowych blotnkow do granady jak chcesz to na priva
el'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-25 17:43:09 /


to ja 4 sztuki jak w dobrej cenie :) 2 lewe i dwa prawe. Obojetnie czy angielskie czy nie. :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-26 00:25:15 /


Zakrzak ja ci maila wysłałem. Prawy i lewy poproszę cena w granicach rozsądku a moze masz jeszcze pas przedni dolny?

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 15:22:01 /


wiem :) dostalem ilka maili
odpowiem kazdemu jak tylko bede pewny ceny bo ostatnio bralem je w tamtym roku i musze ustalic dokladnie czas realizacji
dostepne byly blotniki granada i taunus reperaturka nadkola tyl granada pas przedni granada pozatym szklo refl. granada , taunus i granada kierunki
jak cos ktos potrzebuje piszcie za ok kilka dni bede wiedzial co i jak to bede odpisywal :)
El'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 17:21:08 /


Zakrzaku! Napisz tu na formum orientacyjne ceny. Maże o nowych błotniczkach ale ze względów finansowych... No nie chce Ci słać maili bo to troche tak głupio se wypytywać, dupe zawracać w momencie kiedy zupełnie nie mam pojęcia czy mnie na to stać... A granada sobie czeka :)

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-28 20:32:00 /


he..orientacyjne ceny to ok 250 blotnik granada a do taunusa 220 ale jak to wyglada na dzien dzisiejszy jeszcze nie wiem
jak pisalem bede wiedzial za kilka dni to kazdemu odpisze
..moze tu tez dam info...chyba ze znajda sie tacy co mnie zaraz do serwisu ogloszen pogonia :)

El'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 21:42:04 /


Mój jest ten post ja tu rządzę i napewno cię do ogłoszeń z tym nie wygonię:) no i pierwszeństwo na błotniczki i pas przedni dolny mam JA bo ja zapytałem pierwszy. Zakrzak zbawco, mesjaszu Forda z lat 70tych i 80 tych, niosący ludziom nadzieję na nowe błotniki. :P :P :P i pas przedni dolny

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 23:16:57 /


A najlepiej cały nowy zestaw do samodzielnego złożenia :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 17:53:58 /


czas realizacji zamowienia to ok 3 tygodnie
sa blotniki jest pas
wiec jak ktos cos potrzebuje to na priv zapraszam mam juz cale potrzebne info

El'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 19:20:50 /


Jeżeli nie uda mi sie zrekonstruować(bo już tak trzeba to nazwać) moich blach to będę zmuszony kupić nowe. Tylko cena mnie boli i dlatego wytężę moje wysiłki w celu rekonstrukcji nie przestając szukać środków finansowych na nówki. W jakimś katalogu kiedyś widziałem pas dolny przedni za 134 złote z tym że ostatnio kolega szukał tego bardziej wnikliwie i adnotacja jest ale stan magazynowy opisany jako 0. Pozdro dzieki Zakrzak za szukanie jak cos to wale do ciebie.:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-05 19:37:37 /


Zadzwoń do Classmobila może posiada jakieś ładne używki.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-05 20:17:53 /


ceny podalem zainteresowanym
ale co do rekonstrukcji to z wlasnych doswiadczen wiem ze czasem moze ona przewyzszyc koszt nowych a jesli nawet nie to i tak wciaz beda one uzywane spawane i szpachlowane:)..jak bede swoje zmienial to chetnie oddam je komus jak chce do "rekonstrukcji" :P
el'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-05 23:12:59 /


A powiedz chociaz jak wyglada przyslosciowa kwestia tych nowych blotnikow, bo mysle, ze wielu osobom, poki co, takie blotniki nie sa potrzebne(stare sie jeszcze trzymaja), ale wczesniej, czy pozniej bedzie trzeba je zmienic...a ich nie bedzie. Jestes w stanie powiedziec czy to okazja i trzeba szybko kupowac, bo to ostatnie zapasy (wtedy czesc pewnie tez kupi to jako zapas), czy temat jest otwarty na dluzej?pozdr

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 11:28:41 /


gdybym dysponowal wiekszymi wolnymi srodkami to pewnie bym kupil ile sie da..zanim zrodelo wyschnie ale nie mam takiej mozliwosci
i nie jestem wstanie okreslic jak dlugo beda i ile jest mozliwe do sprowadzenia..:(

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-06 11:55:56 /