logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Dylemat

Dylemat

Witam niedlugo planuje kupic Capri mkl .
Na codzien mieszkam w Holandii i przydala by mi sie pomoc przy kupnie napewno nie chce sie spieszyc tym bardziej ze nie wiem czy szukac tu na miejscu czy moze w Polsce czytalem ceny na zachodzie sa wyrzsze tylko co za tym idzie ? Jakosc ? Niestety jestem poczatkujacy jesli chodzi o wiele spraw jesli chodzi o ocene i znalezienie wad jak i plusow a nie chce sie zrazic zaczynajac przygode narazie znalazlem jedno oglosze ktore wydaje mi sie pozytywne ale fajnie jesli ktos by zerknol i ocenil

http://m.autowereld.nl/ford/capri/1500-22726904/details.html


Piotrczp / 2017-07-12 21:26:35 /


jedz z właścicielem na stację przeglądu technicznego i będziesz wiedział wszystko, wygląda ciekawie

zenonDWR / 2017-07-12 21:37:33 /


troszkę picowane to autko (opony szrot - ale wyplakowane na glanc), ale jeśli to faktycznie oryginalny przebieg, to to gratka nie lada...
Jak masz kasę - i chcesz mieć piękne autko - to warto - moim zdaniem....
Jeśli jest możliwość - to obejrzyj pod spodem - bo zawsze może ze pińćset stargujesz.
Jeśli na dole nie ma rdzy, to brać....
Dodatkowo - trzeba organoleptycznie sprawdzić stan gum wokół silnika - bo takie wiekowe autka potrafią niemile zaskoczyć - najczęściej w trasie - jakąś sparciałą gumową dziurką...
no i generalnie - do kogoś ogarniętego po ewentualnym kupnie i sprawdzić stan oleju, płynów, kabli, świec, przewodów hamulcowych, zacisków itp itd...
Ale generalnie autko piękne....

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-07-12 22:52:46 /


Troche mi nie pasuje , w holandii po numerach rejestracyjnych mozna sprawdzic wszystkobo aucie przebiek silnik itd. Wypadki , co sie z nim dzialo wbijam tego walsnie i sa podane tylko kolor marka i rocznik nie wiem czemu ale troche mie to nie pokoi ale to znow czarne blachy czym i zabytek napewno zapytam onto odrazu i moze uda mi sie jechac z jednym mechaników o ile znajdzie czas mam nadziejebze wszystko bedzie ok i niedlugo bede wlascicielem ;)))

Piotrczp / 2017-07-13 19:52:24 /


Taki mi się podpicowany wydaje:) Końcówka progu z lewej przy nadkolu, prawa strona maski ewidentnie po przygodach (totalnie nie leży z błotnikiem i szpary pomiędzy przednimi błotnikami a drzwiami. Coś mi nie pasi z tą furą. A może przewrażliwiony jestem:P

Marcin P. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-07-13 22:58:10 /


Ja też jestem przewrażliwiony na punkcie takiej pisowni, z której mało co rozumiem :-)

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2017-07-13 23:14:31 /


Pojade i postaram sie zrobic zdjiecia (lepsze) plus podwozie

Piotrczp / 2017-07-14 06:08:19 /