logowanie | rejestracja
capri.pl » biblioteka » filmoteka » Tulipany - zdjęcia

Tulipany - zdjęcia

Było już o tym sporo na forum, ale dla tych co jeszcze może nie wiedzą, to będzie kinowy film z naszymi klubowymi samochodami ! Film pod tytułem "TuliPANY", dzieło Jacka Borcucha, znanego z wcześniejszej swojej produkcji "Kallafiorr". Nowa produkcja ma być nie tak kalafiorowa jak wcześniejsze dzieło, bardziej klasyczna. Pożyjemy, zobaczymy, a póki co parę informacji o filmie z zewnętrznych źródeł:

Tulipany - TeleTydzień

Oraz na stronach filmowych:

Atrakcją dla nas ma być udział naszych klubowych samochodów, które zanim obejrzymy na wielkim srebrnym ekranie, widzimy tutaj na planie zdjęciowym. W rolach głównych w filmie zobaczymy między innymi Tadeusza Plucińskiego, któremu Capri nie jest obce - tak, właśnie w Hydrozagadce:

Halo Jolu ... Zdejm kapelusz ... Będziemy uprawiać miłość francuską ... Wożę Cię luksusowym samochodem ... I Ty nie chcesz zdjąć kapelusza ... Po raz pierwszy nic nie rozumiem ...

Hydrozagadka

A tu już zdjęcia z planu, naszych gwiazd filmowych - samochody Orła, Konrada Szyperskiego, Rayo i Piotrka Siemiątkowskiego:

Więcej zdjęć, od Górasa, Konrada i Piotrka Siemiątkowskiego, które były już zamieszczone wcześniej na forum, wraz z opisami: