logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Najlepszy z Najlepszych......czyli wpadł mi do głowy pomysł.

Najlepszy z Najlepszych......czyli wpadł mi do głowy pomysł.

Witam Szacowne Grono.
Chciałem sie z Wami podzielić pewną ideą, która pojawiła mi się nagle w głowie.
Jesteśmy tu wszyscy, by krzewić w narodzie i w nas samych wiedzę o naszych wspaniałych maszynach. Są między nami ludzie w róznym wieku i róznego poglądu na cały ten "galimatias" [:)] związany z ruchem Capri.pl.
Może przy okazji tak doniosłej chwili, jakim jest PC, która wyodrębnia najlepszą parę Ford+Kierowca, wybierać z pośród nas, kogoś, kto swoim zachowaniem, wiedzą, może byc uznawany za wzór. Wzór do nasladowania, dający innym poczucie, że oprócz posiadania nietuzinkowego Forda, jest się w gronie ludzi, którzy czynią Dobro:))
Tym bardziej ,że jesty ono czynione pod znakiem starego dobrego Niebieskiego Owala...

Co Wy na to??

Pozdrawiam

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-04 16:41:38 /


krk4M

wątek zamknięty :P

pozdrooooo ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-04 18:27:44 /


Pailo! Co to za wątek! :)
My tu będziemy kadzić na forum o czymś, co dla nas wszystkich jest oczywiste, a jeden z naszych w tym czasie .. plonie.. :)
Popieram przedmówcę. Krk4m STOP Wątek zamknięty STOP pytanie jest tendencyjne STOP :P

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-04 19:21:46 /


Krk4m

nic dodac

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-04 20:00:05 /


...nic ujac :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-05 14:37:47 /


krk4m
i wszystko jasne :)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-05 14:38:49 /


krk4M :)

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-05 17:03:54 /


krk4m i pytań brak! :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-05 17:18:23 /


Krk4M na Prezydenta ;)

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-05 17:46:59 /


krk na rzecznika praw wlascicieli starych fordow :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-05 21:32:13 /


:) I w dodatku Krk4m jest świadomy swojej wartości :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 13:02:43 /


Potwierdzam w 100% Krk4M

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 13:14:26 /


u nas prezydentem być wstyd, za mądry na prezydenta jest ,a w rodzimym kraju Forda moze zostać prezydentem tylko urodzony Amerykanin. Na papieża tez sie nie nadaje bo ma syna:) Ale to prawda... jest mądrzejszy niż telewizor ... a mam cyfrę (żadnej kryptoreklamy:P) Jakiś wywiad może? dyżur telefoniczny ? A któregoś razu coś pisał że ma mało kasy.... ludzie co to za kraj żeby człowiek z taką wiedzą miał mało kasy.... jak tak to dla mnie tu nie ma miejsca :O bo ja wiem tylko jak otworzyć piwo żeby ładnie strzeliło. I nie posądzicie mnie chyba o bałwochwalstwo jak powiem ze pomnik mu sie nalezy albo chociaz jakaś tablica pamiątkowa....
.......ja tez głosuję na Krk4m......... debeściak.......

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 14:14:08 /


he telewizor :) ,dziewczyny chlopaki moze nazwijcie to shiza lubie swoj telewizor :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 15:25:51 /


na mój gust to watek nie zbyt dobry bo przyrówna sie wszystko do jednej osoby , a reszta chocby nie wiem co pominie. Ja tam konkretnego wyboru nie mam - przy takim czymś nasuwa sie na myśl pewna GRUPA OSÓB której nie da sie zredukować do jednej osoby.

A jak juz tak bardzo konieczny jest wybór "najlepszej pary Ford+Kierowca"
to może zeby to był chociaż jakiś jeżdzący ford.

robs / 2006-08-06 15:26:50 /


Kto to jest ten Krk4m? Pierwszy raz o kimś takim słyszę, udziela się w ogóle na forum??
;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 18:40:43 /


Krk4m wie wszystko jest spoko i cool, ale ten wątek nie ma sensu, w sporym gronie jest wielu fajnych ludzi i chyba oficjalnego namaszczenia nie powinniśmy nikomu konkretnemu udzielać.....i tak w praniu wychodzi, kto jest fajny a kto nie i na stronie nie warto o tym gadać , bo będzie jak w maglu.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 18:54:46 /


to sie nazywa gwaltowna zmiana tematu:) skutecznosc zabujcza;) haha

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-07 14:44:27 /


No jednak nie wytrzymam :/
Moim zdaniem ten wątek jest żenujący w całej swojej rozciągłości.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-07 18:28:36 /


Rayo - popieram w całej rozciągłości :)
Nawet miałem zamiar wyrazić dokładnie tę samą opinię 3 dni temu, ale Palio robi takie świetne hot-dogi, że nie śmiałem sprawiać mu przykrości.
BTW. Muszę zmartwić autorów powyższych postów, ale dysponujecie jakimiś przesadzonymi informacjami na mój temat - jest tu conajmniej kilku lepszych. Więc żadnych pomników ani tablic :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-07 19:37:15 /


Krk4M,znamy się praktycznie wcale,mielismy tylko kontakt w wiadomej sprawie.Natomiast wyciągam wnioski z postów które czytam na forum i opinia na Twój temat nie jest aż tak mocno przesadzona.Lecz tutaj zwolnię i poruszę inną strunę.To co sie dzieje to wyraz szacunku jakim się cieszysz wśród bywalców capri.pl,a żę sa polakami(jak większość z nas),to jak zapewne zauważyłeś tą tendencje,chcą to wyrazic stawiając pomnik za życia tudzież nazywając ulicę,szpitale,apteki,szkoły itp.Pozdrowienia z grodu Mieszka :)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-07 21:03:47 /


Oj no dobra.
Chciałem dobrze... Jak widac się pospieszyłem...
Jak kiedyś wszyscy bedziecie dziadkami (i babciami) z gromada wnuków, to będziecie się spierać, kto był, co robił..:))
A tak, zostanie pomnik jakiś:))

A na poważnie. Jeśli takie kontrowersyję wzbudziem, to o zamknięcie wątku proszę i wybaczenie urażonych.

Pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-07 21:11:41 /


Aaale coś mie się wydaje, że Krk4M najbardziej zasługuje na pomnik jako krzewiciel miłości do włoskich autek, a nie niebiesko-owalowych :-)
A propos... Krk4M, (co prawda to nie włoskie, ale z duuuużym, włoskim korzeniem :-)) kiedy będzie dane zobaczyć jeżdżące cudo pod tytułem "Steyr Puch 650"??????

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-07 21:30:25 /


Krk4m jest dlatego "mocny" że nie zamyka się na żaden rodzaj motoryzacji.
Capri jest wspaniałym autem,ale na tym świat się nie kończy-rajdy,wyścigi,youngtimery,oldtimery,gokarty,wyścigi górskie,amatorskie,kjs-y,1/4 mili,nascar,cart,F3,GP2,...tak można by wymieniać bez końca.
A gość po prostu ma benzynę zamiast krwi i tyle:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-07 21:49:21 /


Oj Krk4M -> Więc żadnych pomników ani tablic :)
Pozdreaux.

A ja 3 dzień wykop pod fundament robię, co za życie ;)

Może sobie basen strzelę ;P

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-07 21:49:25 /


Olek - generalnie z moimi autami jest źle dlatego, że każdy przy zakupie wydaje mi się cacy ["dołożę 5-6 tysięcy i będzie lala"]. I z młodzieńczym zapałem zabieram się do wózka, rozbieram, inwentaryzuję elementy, robię kosztorys i okazuje się, że nie 5-6 tylko 5+6 albo nawet 5x6. Rozpoczynam roboty z założeniem, że "jakoś to be...", a po wpompowaniu 10 klocków [czasem pięciu czy siedmiu] okazuje się, że kasa się skończyła, a w międzyczasie straciłem pracę...
Potem dzwoni ktoś znajomy, że jego z kolei znajomy zamierza pociąć na złom [50gr/kg to nęcąca oferta przy dzisiejszych cenach plasticarów] jakiegoś antyka "w świetnym stanie. Wprawdzie nie jeździ, bo jakiś kondensator... albo łożysko się rozsypało... ale 2 dni roboty i będzie lala". Lituję sie nad zabytkiem, przywożę i melodia się powtarza...
Toteż nie powiem Ci, kiedy Puch wyjedzie. Jest rozpaprany, ma do połowy zrobioną blachę, niemal komplet nowych części, skończoną skrzynię i zawias, nietkniętą elektrykę, hamulce i silnik. Stoi wprawdzie pod dachem, ale na dziś jest w kolejce po Escorcie i Seacie 124, a przed trzema Abarthami. Jeśli uda mi się wreszcie sprzedać działkę w Warszawie, to widziałbym go gdzieś w 2008.
Na fotkach stan przed rozebraniem i ~docelowy.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-07 23:08:34 /


podziwiam zpal!

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 13:34:30 /


Pierwsze miejsce w kategoriiiiiiiiiiii "praktyczna wiedza mechaniczna :P " ....... .......MYYYYYSZZZAAAAAAAAaaaaaiiiiiii;;;;;;;,,,,,,........

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 18:14:04 /


Rav - mylisz się.
:)
Zawsze chciałem Cię na to złapać :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 19:50:09 /


No ja specjalnie jeszcze kogoś nie wymieniłem :) A ja tu od niedawna jestem, i nie wiem kto co pisał kiedyś mądrego..... Granadziarza 3M or not 3M jeszcze kojarzę od spraw mechaniki PRAKTYCZNEJ. :) Ale to Wy się lepiej znacie :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-09 17:44:52 /


OD pier...... bez sensu :) pierwsze miejsce...... Ja :P

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-09 17:46:33 /


a nie........ bo od tego to jestem ja jeszcze .........

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-10 00:55:35 /


RAV... znów nie masz racji.. ;))
... pikuś jesteś. ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-12 00:58:40 /


To popraw :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-12 10:41:45 /


No RAV.. Jak długo jesteś zarejestrowany? Tu niektórzy takie rzeczy piszą... Czasem jak coś czytam, to jestem za aborcją.. :L

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-13 00:14:08 /