logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Obejrzane - Consul coupe - allegro - Pieszyce/Bielawa

Obejrzane - Consul coupe - allegro - Pieszyce/Bielawa

Zapodam mała relacje z dzisiejszej wyprawy w celu obejzenia tego cuda:
http://allegro.pl/item138106308_ford_consul.html


"Auto całkowicie zdemontowane ...wszystkie części są....auto po remoncie blacharki....lekko po przeróbce...do złożenia 1. przednie zawieszenie koszt około 200zł. ... 2.Silnik do złożenia koszt około 500 zł silnik jest po planowaniu głowicy co zwiększa jego moc jest na wtrysku mechanicznym do tego skrzynia 5 No i oczywiscie całe do złożenia co również pochłonie jakieś koszty no i do malowania ,auto posiada szyberdach , wspomaganie auto trzeba zobaczyć i ocenić samemu czy ktoś ma odwagę podjąć się skończenia tej pięknej BRYKI.polecam"

po szybkim kontakcie mailowym otrzymałem odpowiedz:
"Witam
> >odpowiadam tak....nie posiadam więcej zdięć...najlepszy obraz rzeczywistości to jest obejrzenie tego cuda samemu......blacharka jest w większości zrobiona wymaga tylko niewielkich poprawek....szyby są wszystkie ..boczne i tylna jest w kolorze jasna zieleń........szyberdach jest ORYGINAŁ ...elementu wnętrza są ale jak już nuie pierwszej jakości......polecam obejrzeć samemu....pozdrawiam"

No to wsiedlim w AX'a i pojechalim :)

po kilku godzinach jazdy dotarliśmy i ujzelismy:


cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-04 21:29:27 /


??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-04 21:31:29 /


pierwszy rzut oka, nie jest źle, błotniki z włokna, nie pordzewieja...



poszerzenia tylne kijowe ale sru, mozna reperaturki kupić...
ale cos dach dziwny...
przyjzyjmy sie bliżej

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-04 21:32:07 /




o jak ślicznie, pan zapewnia ze to chyba tak fabrycznie było...

tak dobrze widzicie ktos wyrżnał gumówka całe poszycie z wzmocnieniami, i wrzucił na to inny dach z szyberem, jeszcze tylko kilka kulek z spawarki... wiaderko szpachli na góre, i mamy funkiel nówke jak z fabryki,

w podobny sposób zostały połatane progi, na stare pordzewiałe przyszła blaszka i wiaderko szapchlu,

gdzieniegdzie szpachli nie było i można było ujżeć prawdziwy kunszt blacharski



zerknijmy zatem na tył autka, bagaznik ponoc wneka koła zapasowego czesto koroduje...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-04 21:37:49 /


oo :) niespodzianka!



no tak wneki nie ma bo wejdzie w to miesce super duper tłumik, podłoga wspawana wiec zerknijmy od spodu:



łoooo rispekt...
wiec pozegnawszy sie i zapewniajac o 'tak oczywiscie zadzwonimy do pana...' udalismy sie do Walimia,



poogladac kompleks Reise co wam serdecznie polecam jezeli juz stwierdzicie ze ten consul to fajna sprawa i moze nie bedzie az tak zjedzony hehehhe

pozdroo
cOke & michał_poznań

ps.
ponoc kilka osób jest nim zainteresowanych, wiec jezeli włąsnie miałes jechac go ogladać chetnie przyjmniemy browarka :)) heheh

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-04 21:45:25 /


ale sajgon z tej fury, a szkoda bo na fotce wyglądała całkiem fajnie

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-05 01:18:22 /


Kurde Coke trzeba było wpaść na kawkę w Karkonosze...toż to 50km...
A i boki by były:)
A propo tego wspaniałego egzemplarza który stał w Pieszycach to często na takich wiochach domorośli fanatycy flexa i spawarki tną i przerabiają bez głowy co popadnie.
Pozdro

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-05 16:38:35 /


nie kuś nie kuś bo specjalnie na boki przyjedziemy ;))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-05 21:59:03 /


najgorzej jak trzeba po kims blacharke poprawiać ... :| To juz niebedzie fajny samochód... jakoś w to nie wierzę.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 14:27:09 /


ten dach to tragedia, nadkola tylnie mogły by być jesli ktoś chce zrobić samochód na mad maxa itp, ale robienie tego wszystkiego moze być bardzo kosztowne

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 17:24:18 /


e tam, jakby byl poskladany to bym wzial do pojezdzenia :) ale za cene niewiele wyzsza niz teraz :))

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 23:13:10 /


ten consul jest do sprzedania od co najmniej dwóch lat - pamiętam że w 2004 dzwoniłem do gościa. Wtedy był nieco tańszy ale wystawiony bez silnika.
A skoro już byliście w tych okolicach to można było obejrzeć dziobaka i capri I na sprzedaż w wiosce koło Świdnicy - oglądałem je dwa tygodnie temu i powiem że w porównaniu do nich to ten Consul jest w dobrym stanie i okazyjnej cenie :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-08 21:49:50 /


remon daj na priv jakies info co z tym capri ze swidnicy?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-10 23:07:18 /


capri przedstawia się następująco: ogłoszenie było parę tygodni temu w autogiełdzie (www.autogielda.com.pl) - mk I, 69 r, nie jeżdzony od kilku miesięcy, brak przeglądu, stan ogólnie nieciekawy ale blacha bez widocznych dziur (może zaszpachlowana bo lakier nie jest oryginalny :)
silniczek 2.0 v6 ale maski nie otwierałem bo nie byłem zainteresowany i się spieszyłem
wnętrze zaniedbane podobnie jak cały samochód (jak dla mnie przegięciem był kawałek drewnianej deski podtrzymujący parę elementów.
stan i tak o wiele lepszy od dziobaka, ale przy cenie wywoławczej 5,5 tys raczej jeszcze postoi :(((
namiary na gościa dam na priv

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-13 20:20:56 /


koleś od consula troche spuścił z tonu
http://www.moto.allegro.pl/item144167789_ford_consul_1975r_coupe_na_czesci.html

dieselfan aka zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-22 12:26:38 /


chyba nie tak troche;-) za tyle to myślę, że warto.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-22 12:46:54 /


przyczym z treści wynika, że 800zł za samą bude

dieselfan aka zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-22 13:27:00 /


Ooooooooooo witam
widzę że ogladaliście mojego Consula
a panowie co byli go oglądać są lekko rozczarowani....niestety to tak jest jeśli chciało by się mieć 30 letniego Consula za małe pieniądze .........ale tu panowie !!!! nie ma nic za darmo.........piękno kosztuje!!!!! :-).......:-)))) myśleli że za tak niewielkie pieniądze wyjadą niezłą furą.......gdyby tak było cena by nie była tak niska ha ha............a auto hm no jest jakie jest.........a na lata jakie ma i w rękach ilu było to i tak nieżle się trzyma..........no ale niestety dziś pozostało mi po nim tylko wspomnienie no i te kilka zdięć.....acha dzieki panowie za te kilka jeszcze które zrobiliscie :=))))........pozdrawiam
i polecam jeszcze kilka tych części które mi pozostały.......:-)) Grzegorz

Guru / 2006-12-15 18:40:44 /


nie bede przytaczac rozmowy telefonicznej, ale maila zacytowałem:

"auto po remoncie blacharki"
"blacharka jest w większości zrobiona wymaga tylko niewielkich poprawek"

bez jaj, remontem blacharki ja bym tego nie nazwał, zapewnienie o fabrycznym szybrze, i zgrywanie głupa na miejscu... no sorry ale my sie tu tak nie bawimy, fakt, że liczyliśmy sie z pałdem i dlatego nasza reakcja na miejscu była taka a nie inna, rózne trupy przez ostatnie kilka lat ogladałem, ale ten jest/był swoista perełka.

pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-15 22:16:58 /


witam
piszę teraz do gości co byli oglądać auto i napisali tę ładną stronkę.................zazwyczaj nie rusza mnie głupota jaką czasami reprezętują osoby które przyjeżdzają oglądać auto.........ale wasza przerasta wszystko............nie interesują mnie wasze komentarze ............i opinia na temat auta.....auto było jakie było i to czy komus się podoba czy nie zostawcie to kupujacym...........jak napisałem wy chcielibyście takie auto kupić za cene .......ha ha jak to mi napisaliście w sms za 600zł ha ha ha ...............za te pieniądze to kupcie sobie młotek i wybijcie z głowy jezdzenie takim unikalnym autem..........pozostaje wam tylko ten szrot którym odjechaliście odemnie ............pozdrawiam i życzę wesołych świąt :-)))))

Guru / 2006-12-17 12:37:05 /


chyba cos ci sie powaliło, 600zł to bym za to w życiu nie dał. Tak sie składa, że to ty jestes tu bradziej 'gościem', wiec odpuśc sobie te rzewne śpiewki.
Co do unkalności Ax'a to no comments, widać, że jesteś tu świeżutki i nie masz pojecia co tu sie dzieje.
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-17 13:10:30 /


Guru, ale wtopiłeś:):):):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-17 13:25:30 /


No troszeczke:)

kacheł / 2006-12-17 13:32:11 /


skoro " nie interesują mnie wasze komentarze ............i opinia na temat auta..... " , to po co tutaj piszesz ???

MAD MAX Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-17 13:47:06 /


Hehehe no to Guru pojechał po bandzie unikatowe to ono może było nim zostało z buraczone, co do ''nie złej fury'' to za 3000 tyś była/jest ghia do remontu 2D na allegro na kołach i kompletna, więc bez przesady, a co jak co ale raczej cOKe głupot by nie gadał, a jeśli ta dyskusja Cię nie interesuje to po co w niej zabierasz głos, jeśli znalazł się jeleń na to auto to mu szczerze współczuje za tą kasę.

keram / 2006-12-18 00:29:17 /


:) Witam, ile za prawy próg? i maskę?

msurbaniak / 2009-08-26 12:03:28 /


obawiam sie ze lepiej dac ogloszenie bo z tego juz chyba nic nie ma...
-wątek z 2006

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-26 14:19:14 /