logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Plastikowe błotniki do Gradzi

Plastikowe błotniki do Gradzi

Jak w tytule-czy coś takiego jest (bo do caprików oczywiście je), czy ktoś to wykonuje, ew. ma u siebie w Granatniku?

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-03 14:45:55 /


Spotkałem sie z takim wynalazkiem.Facet miał je 9 lat w przedliftingowej.Żadnego popękanego lakieru,ładny profil,wszystko ok.Nie miał jednak pojęcia czy są one polskie czy z niemcowni.Poszła gdzieś w świat a chcialem kiedys kupić .Była w kolorze "dark gold"

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-03 16:19:11 /


Szukam czegoś takiego, żeby chociaż to odpadło do ciągłego naprawiania, usuwania rdzy, purchli itd. Nie wiem, dlaczego panowie z Forda sprawę odprowadzania wody/wilgoci właśnie z tego elementu karoserii tak pokpili... ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-03 20:48:10 /


Wszystko jest do zrobienia, kwestia tylko zainteresowania takimi błotnikami...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-03 23:13:14 /


Ha! Kolega sugeruje, ze oprócz nadkoli, to i błotniki można wykombinować? ;)
Taaa... Wszystko od ceny zależy - a ta od ilości chętnych. A gdyby niewielu chętnych było, ile taki błotnik byłby kosztował?

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-03 23:48:48 /


Wygląda to tak: koszt zrobienia kopyt na stronę to jakieś 600 zeta (trzy kopyta), koszt odlewów tak na oko to 200 (maty, żywica i żelkot). Ale to są surowe koszty. Całość wymaga potem obróbki krawędzi, złożenia do kupy i .......... i chyba tyle. Jak widzisz trzeba troszkę utopić ale w sumie ciekawy temat. Może sam bym sobie zrobił???:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-04 11:26:40 /


Odgrzewam temat.Czy ktoś by się podjął zrobienia takich błotników?
Ja byłbym chętny na dwa na pewno:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-07 20:32:23 /


ja mam jeden do sprzedania

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-07 20:41:36 /


ok 2 lata temu, w pobliskiej firmie tworzacej roznosci z laminatow interesowalem sie ile by za takie cus kosztowalo.
jak dobrze pamietam przy 10kpl wychodzilo okolo 600zl za prawy i lewy.
wtedy zainteresowanie bylo nikle wiec sprawa umarla.
moge sie zorientowac i jak by bylo zainteresowanie tego rzedu (10 osob na obydwa blotniki) to moge sie podjac realizacji zadania.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-08 08:46:12 /


Śpiochu wyślij mi zdjęcia i cenę na maroo774@wp.pl

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-08 16:23:31 /


jak beda kompletne - z tymi sciankami dosiegajacymi slupkow, oczodolami kierynkow, mocowaniami pasa przedniego itd to biore. no i uwaga jest taka, zejesli to bedzie trwalo znow rok jak z nadkolami, to raczej predzej kupie metalowy ile by nie kosztowal..... czas nie ma ceny

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-08 19:32:54 /


... i co by były idealnie spasowane a nie jak włoskie metalowe

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-09 13:37:03 /