logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Granada spłonęła. Podpalona.

Granada spłonęła. Podpalona.

W piatek 12.01.2007 około 5 rano paru 16-nastolatków, podpaliło dla zabawy Forda Granadę 2.8 K-Jet. Dla zabawy. Za nim przyjechała straż gasząc, został sam szkielet. Druga 2.0 R4 podpalona w środku. Ostała sie buda z mechaniką. Nie wiem czemu tak sie dzieje, tgeo dnia w okolicy społoneły trzy samochody, w grudniu pięć. Policja mówi, że niebedzie szukać winnych, pomimo ze ja i wszyscy w okolicy wedzą kto to, ponieważ nic im nie udowodnia bo wszelkie ślady spłonęły. Powiedzcie dlaczego tak się dzieje. Nie jest to żadna zemsta bo nie mam wrogów zreszta jak płonie klika aut w miesiącu to chyba nie jest normalne. Zdjecia jednej Granady i drugiej, tam gdzie cos jest w srodku to ta 2.0. Załamka.

Simon_says (wFe) / 2007-01-15 17:03:00 /


wyrazy współczucia... i to na dodatek spalili combiaka... dorwać i łby poukręcać ... to plaga jakaś zabawa w palenie samochodów

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:15:38 /


K**WA MAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAĆ IDIOTOM ZAPAŁKI NOSZ #$%^&*##$%%^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIERZE, JESZCZE W DODATKU TA OD ZAKZRAKA, PRZECIEZ ONA ZAJEBISTA BYłA, CO CHWILE PłONą FURY NIE WIEM CO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE CHYBA WYKUPIE SOBIE GARAż GDZIES COBY NIE ZASTAC TAKIEGO WIDOKU KTóREGOś RANKA!!!! A TAKICH PAJACóW OD RAZU NA SZUBIENICE!!!!!

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 17:17:55 /


To ta od Zakrzaka?:| K(cenzura), a taka była fajna :| Nogi gnojom połamać, ręce związać za plecami i podpalić włosy na jajkach :|

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:19:09 /


Kurwie syny!!!! Łapy obcinać!!!!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 17:21:37 /


a czy nie możesz "podziękować" samemu skoro wiesz kto to? bo czasami nawet policja radzi właśnie takie metody gdy oni są bezradni

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:22:19 /


Moze jakiś zlocik Fordzików u Ciebie i wskażesz większej grupie kto to był ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 17:28:07 /


Popieram pomysł Mike'a czyli robimy ogólnopolski zlot Fordów we Wrocławiu

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:31:56 /


jeśli wiadomo kto to bym temu komuś porządnie dop dolił albo spalił mu jego samochód, co za kraj ja pierdole (sorry ale niemoge się powstrzymać z nerwów) żeby noemożna było spokojnie starego samochodu postawić pod domem, złodziej nieukradnie bo mu sie nieprzyda to jakiś gnój wezmie i podpali dla zabawy a moze by wzioł i dla zabawy podpalił siebie albo swoją matke czy kolege skoro ma tak nasrane we łbie żeby komuś niszczyć własność.
A policja w takim razie jest wogóle w tym kraju niepotrzebna bo tylko biora w łape i dają mandaty tym co nietrzeba, totalne bezprawie z nimi czy bez nich więc po cholere pytam się oni sa w tym kraju....

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:33:54 /


tak na marginesie to we Wrocku przydałoby się w końcu jakoś porządnie fordowską społeczność zorganizować szkoda że akurat w takich okolicznościach pada ta propozycja a co podpalaczy to jestem tego samego zdania co przedmówcy, ciekawe co by ich rodzice powiedzieli gdyby im ktoś w "nagrodę" też podpalił auto ... chyba ze to jakaś totalna patologia gdzie każdy robi co chce

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:37:52 /


no jak na 100% wiadomo kto... to jest Was troche we Wrocku... z reszta spoza tez byliby chetni podejrzewam :) ale nie ma co na forum tego ciagnąć. telefony są.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:42:14 /


Bardzo Ci wspólczuje bo jeżdziłem tą Grandką w Gryźlinach....Miałem już nie klnąć na forum ale kurwa nie moge ...no co za chuje!!! I to poi 16 lat mają! Jak będą mielo po 25 lat to będą kurwa ludzi dla jaj podpalać!!!!???? Stary może i jest to dobry pomysł żeby im "podziękować" samemu.Ale cholera wie czy nie mają tak nasrane we łbach że po takimś czymś nie podpalą jeszcze paru samochodów bo bedą wkurzeni że im ktoś wpierdolił! Tak czy inaczej naprawde bardzo mi przykro.....

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:49:42 /


Przepraszam bardzo za te wulgaryzmy.....ale mnie to wszystko bardzo ruszyło...Jak coś to ja jestm chętny do wypadu do Wrocka....:D

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 17:51:18 /


no cóż mnie w latach osiemdziesiątych dzieciaki podpaliły Taunusa w tzw. barokowej budzie, dwudrzwiowe kombi dwa kolory, skrzydła, dwukolorowa tapicerka, w iealnym stanie pierwszym właścicielem był mój wójek, ja drugim.
mniej więcej rozumiem panujące tu uczucia, ostatecznie nie trzeba spuszczać łomotu wszystkim naraz, wygodniej osobno.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 17:57:44 /


tak a propo.. to kiedyś kolega powiedział takie słowa : " zemsta najlepiej smakuje na zimno kiedy delikwent nie bardzo pamięta już za co..." coś w tym jest prawdy

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 18:02:02 /


Patrze i nie wierze!!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:06:59 /


Jaja poobrywać, żeby się dziadostwo nie rozmnażało!!

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:08:01 /


dawno na zadnym zlocie nie byłem, z chęcią wpadne...

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:09:05 /


nie wyobrazam sobie nawet co musisz czuc, ale tak czy inaczej wspolczuje

...z zemsta chodzi o to ze jak ktos jest taki po***any to nie wiesz czy za kilka gongow w leb nie zemsci sie tym ze Ci np. zlamie kregoslup. Takie mendy niemaja wiele do stracenia albo sobie tego nie uswiadamiaja, ja wole nie ryzykowac nowego wozka... inwalidzkiego. Dobrą opcją jest jak nie wie od kogo ani za co.. ale .. raczej sie dowie..
a co do polucji w tym kraju to niema co liczyc na ich nieudaczne dzialanie..
ciekawy jest tez fakt ze jak pojdziesz i spalisz mu fure albo polamiesz rece - to wtedy licz na 99% ze Cie aresztuja...

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:24:20 /


Jak będą konkrety służę noclegiem i pomocą, tylko faktycznie sprawa na tel.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:32:20 /


Z takimi wiepszami to tylko Hitler dałby rade... Globalne ocieplenie murowane... Kurcze Stary żal serducho ściska... To chyba najokrutniejsza wersja KOŃCA...
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:33:31 /


TO gdzieś koło Reja to podwórko? Wolałbym wiedzieć, których rejonów unikać :(.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 18:39:47 /


Umnie w mieście,na moim parkingu miała miejsce podobna akcja.Byłem tego naocznym światkiem,złożyłem zeznania.Po miesiącu sprawa została umorzona z powodu "braku świadków" tak powiedziano właścicielce spalonego samochodu.Moje zeznanie zagineło,nikt nic niewie!!!I będzie tak dalej doputy w w Policji nieznajdą się właściwi ludzie,a nasze prawo nie będzie dziurawe jak druszlak.

Wąsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 18:43:07 /


Tak to ta od Zakrzaka. Wiem ze moge ich sklepać, tylko ze troche bede jeszcze mieszkał w tej dzielnicy, i jakis samochód chciiałbym mieć. Serce sciska, genialny samochód. BYŁ!

Simon_says (wFe) / 2007-01-15 18:47:12 /


Flamaster, podaj jakieś konto, może znajdzie się kilka chętnych osób i wpłaci na fundusz nowej grandzi? Jak dużo ludzi się zrzuci to z symbolicznych 10zł się uzbiera trochę. Pamiętam, że kiedyś była zrzuta jak się spalił Taunus Dyry.
Głowa do góry :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 19:02:04 /


Dzięki Młody. Fajnie ze takie wsparcie tu jest. Konto moge wrzucić pewnie bo i tak czegos szukam bo bez starego forda nie da sie zyć!
22 1140 2017 0000 4702 0482 6535 dzieki moze zamiast zdezelowanego Taunusa bedzie Granada albo Capri, narazie taunus wchodzi w gre.

Dzieki wszystkim za dobre słowa!

Simon_says (wFe) / 2007-01-15 19:08:44 /


Daj sobie narazie spokój z granada, bo znowu Ci spalą.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 19:09:34 /


Wiem, z reszta z szacunku dla tej nie mogłbym miec drugiej poki co. Mam tabliczke znamionowa - jak niesmiertelnik wojskowy wygląda. Pamieć pozostanie.

Simon_says (wFe) / 2007-01-15 19:13:10 /


co za gnojki:(:(:(:(:(

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 19:44:29 /


Tomek Kcn w 100% racja z tą policją jakbys ty im dokopał to odparu podjada zapną "obrączki" raptem sie 10 świadków znajdzie, ten kraj poraz kolejny udowadnia mi ze jest chory i nieda się tu normalnie żyć

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 19:45:53 /


co za gnojki wziąc ich i im głowy popodpalać a mówią że młodziesz jest przyszłością tego kraju to co wyrośnie z takich skurwysynów

borys / 2007-01-15 19:54:45 /


Eeech, smutna sprawa :( Co za qrwa bydło !!! Kluki siekierami poobcinać gnojom !!! A nasza policja... szkoda słów !

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 20:04:14 /


dlaczego .... po co .... jak można zrobić cos takiego?
Jeeeezuuuu świat się kończy.

Normalny, zwykły człowiek jest bezsilny wobec przestępców ... do momentu, w którym w końcu sam stanie się n i e z n a n y m s p r a w c ą .

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 20:07:03 /


Moje szczere kondolencje chłopie. Moge się tylko domyslać co teraz czujesz.

IceMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 20:08:01 /


Nie ma problema zwrot kosztów biletu + piwo i myślę, że można jechać... skoro wiadomo na 100% kto to, to... trzeba gnoi zap********! Zresztą tam Was trochę jest, ja bym nie popuścił...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 20:11:35 /


witam ja bym nie dał za wygrana skoro wiadomo kto to zrobił to tylko kanisterek zbeną adres i wiadomo mieszkania niema też się spali .

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 20:20:23 /


Nie rozumiem:/ i nigdy nie zrozumiem:/ żal.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 21:22:12 /


Moje kondolencje,mam Granade (Dziwka)kombi i nie umiem sobie wyobrazić takiej sku....łej sytuacji.Dawno we Wrocku nie byłem a klucz nr 32 w aucie mam, powinien pomuc na puste czachy tych zjebów.

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 21:33:02 /


Brak słów... Najgorsze jest to że policja rzeczywiście nie bardzo może coś zrobić w tej sprawie bo to nieletni, ale uważam ze nie powinieneś dać za wygrana. Oni nie mogą powiedzieć nie szukamy bo oni są nieletni, tak jak nie mogą powiedzieć nie szukamy bo nie ma śladów, złóż jakąś skargę, napisz do jakiś mediów, skoro spłonęło 5 samochodów to może to już być sensacja dla programów typu UWAGA albo pod napięciem, ja bym spróbował napisać do takiej redakcji o grupie gówniarzy którzy rządzą osiedlem palą samochody i są bezkarni...

Jak ich się pobije to wtedy niestety policja będzie szukać sprawców i to pewnie bardzo skutecznie a sami gówniarze będą jeszcze bardziej agresywni i bezmyślni... Niestety w takim kraju żyjemy... W Anglii Cyganie wysyłają nieletnie dzieci żeby okradały sklepy i teroryzowały sprzedawców, bo wiedzą że nic im nie można zrobić póki nie skończą ileś tam lat... A jak sprzedawca pobije dziecko to ma przesrane...

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 21:34:46 /


dojebac szczurom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja bym nie popuscil.... jak zobaczylem te zdjecia to mnie poprostu zabolalo wewnetrznie... glowa do gory stary. jak sam im nie chcesz wpierdolic to zawsze sie znajdzie ktos kto to zrobi za Ciebie za pare zlotych. pozdro

ps.
poprostu rece opadaja............co za pojebany kraj!!

niewiadomskyy / 2007-01-15 21:38:31 /


przykro :(

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 21:54:57 /


Organizuj zlot!

radzieckii / 2007-01-15 22:13:50 /


chyba trzeba będzie rozpocząc jakieś krucjaty żeby niektórych naprostować

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 22:30:38 /


bobik mi puscil link na gg i dopiero teraz to zobacylem....
nie wiem co pisac az lzy sie cisna w oczy...

mysle ze jednak powinienes naciskac policje jesli to nic nie da isc do gazety gdziekolwiek bo skoro piszesz ze to juz nie pierwszy raz to co bedzie kolejne? mieskzanie czyjes dom..czy zawsze musi byc tak ze jak dojdzie do tragedii to dopiero znajduja sie winni?

a my sprawe powinnysmy i tak zalatwic po swojemu "sad sadem a sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie"...

proponuje jakas konferencje na gg czy jakos ..moze zlot we wrocku i cos sie ustali tylko taki grubszy nie 5-6 osob

przezylem z tym autem piekne chwile i nigdy mnie nie zawiodla przejechala ze mna nieco ponad 50.000 km ...smutek
nie napisze nic wiecej bo to forum publiczne...

p.s. silnik da sie uratowac?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 22:32:48 /


Najchętniej to bym ich swoim karawanem porozp***dalał i nie miałbym wyrzutów sumienia :/... gdybym wiedział że nie pójde za to siedzieć :/ nie wiem co to, zazdrość? głupota? jedno i drugie????????

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 22:42:06 /


a ja myślalem że mam przejebane jak mi po dachu skakali... heh... nawet nie wiem co ci powiedziec stary, nie qmam tego! Ja bym wyszedł z siebie stanał obok wział kija i poazmiatał, zwłaszcza że wiesz kto to... . Albo zrób ten zlot we wrosku mam rodzine wiec zawsze chętnie wpadam ... .

3m sie
pozdroffki

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 00:28:05 /


Szczerze wspolczuje... mi jak wlamali sie do mojego narkowozu [czyt. granady] to chodzilem tak wkur... jej hej :/ ale to wlasnie dzieki Wam Panowie dostalem szybko nowe wkladki zamkow i szybe...

Z ta sprawieliwoscia moze byc bledne kolo znam to niestety ;( Wlamia sie... zlapiesz + wpierdziel a potem Ci przerysuja auto na calej dlugosci ;( najgorsze jest to ze czesto to taka degenracje ze nawet nie ma z czego windykowac...

Maciej Gajowniczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 00:28:57 /


mam pare kilosow ale chetnie bym urwal jakis leb o przepraszam "makowke"

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-16 00:33:41 /


K**wa... dokad idzie ten swiat?? Capri spalone... teraz ta niezla grandzia...

Za to urwac reki , a jaja zciskac w...

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 09:05:01 /


Na jaja to tylko okład z gorącego łańcucha!

Mysza liil (EM) / 2007-01-16 09:08:54 /


pisales ze wiecie kto to zrobil no to na co czekacie??????? trzeba im porzadnie wpie....... i zeby zapamietali do konca zycia ze wujkowi sie nie podpala ulubionych aut!!!!!!!!! a tak serio to jakbym zobaczyl moje capri w takim stanie to bym chyba zawalu serca dostal!

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 09:16:02 /


Wpierdol mało da... tacy ludzie są jak wściekłe psy, a widział ktoś żeby wściekłego psa leczyć? Usypia się....

Piotrek PCK / 2007-01-16 12:48:18 /


Wpierdol to da tylko tyle że sprawcy pomyślą że już zapłacili zato co zrobili.Moim zdaniem to zamała kara.

Wąsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 13:45:47 /


o fak!!! :(
jak muśle o tym .. to nasuwają mi się motywy z "piły" coś w stylu złapać gościa, zamknać w szopie z imadłem wkręcić w to imadło kochones delikwenta, pozbyć się pokrętła tak, zeby przypadkiem nie odkręcił..
i wyjść z szopy, niechcący podpalająć ją .. :P koleś albo spłonie, albo wyrwie sam sobie jaja!!!!

szkoda grandzi.. :(

świrus Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 15:02:38 /


wyłapac pojedyńczo i zakopać, szkoda imadła

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-16 15:44:30 /


Wydaje mi sie ze wobec debilizmu tych skurwysynow, skutkow ich swietnej zabawy i olewczego postepowania "M"ilicji jestesmy bezradni... A bezradnosc mnie najbardziej WKURWIA!!

Bystry / 2007-01-16 16:15:15 /


Po tym co sie stało, zrobiłbym wszystko żeby tą lekko przypalona odbudować. Po trupach i obojętnie jakim kosztem, ale dostałaby nowe życie!!!!!!!!!!!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-16 19:11:42 /


Jako hołd dla tej która zginęła:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-16 19:26:04 /


masakra ;( moje kondolencje stary, wyobrażam co możesz teraz czuć...czy da sie z niej uratować coś?...może da rade ją jakoś odbudować czy coś,domyślam sie jak ważna była dla Ciebie ta Granada...myśle ze jak by mnie cos takiego spotkało i bym wiedział na 100% kto to to bym conajmniej połamał nogi i zostawił w lesie...bo jestem naprawde mściwy...jeszcze raz wyrazy współczucia

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 19:26:11 /


Odradzam spuszczanie wpierdolu..... wybaczcie ale będę wyrażał się nieco dosadnie. Takie skurwysyny które robią takie rzeczy jak coś im sie stanie to szybciej biegną na policję niz kazdy z was sobie myśli. I śpiewają wszysciutko... udupią was odrazu.... wiedzą co to obdukcja i jakie dowody trzeba mieć bo juz nie raz sprawe mieli... nie polecam. Można spróbować tych programów interwencyjnych ....

Są i inne sposoby.
Naprzykład a'la moje miejsce zamieszkania

Cytat z neta:
"supraskie życie plemienne nie wygląda tak słodko samosądy na kryminogennych mieszkańcach(ciąganie na łańcuchu za sam)"

Była grupka awanturników, mieszkańcy się zebrali spuścili wpierdol, pociągali na lince po bruku, nawet nikt na policje nie zadzwonił, a jak sie psy dowiedziały to okazało sie że nikt nic nie widział i wszyscy mieszkańcy poszli w zaparte.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-16 19:29:25 /


Dzęki wam wszystkim za wspracie i pomoc, jestem w szoku, jesteście niesamowici, wielkie dzieki, dla SZESKIEGO Witolda Sz. i Młodego za wpłaty. Byłem strasznie mile zaskoczony, budujące to strasznie.

Pzdr.

Simon_says (wFe) / 2007-01-16 19:41:02 /


wyrazy szczerego współczucia!!! na takich gnoji nie ma rady ,jak tylko rozwalić im te puste łby!! ale jak to pisała P. Chmielewska : " gówno zabijesz , a za człowieka pójdziesz siedzieć". jeszcze raz współczuje!!!!

kisia / 2007-01-17 13:14:48 /


Wyrazy współczucia ;((( Powiedzcie keidy się spotykamy we Wrocku to wpadne i Gilmura wezme bo jak pamiętacie jemu też ktoś kiedyś podpalił Grażkie i napewno chłopach chciałby wziąć odwet. ;)

xaveruf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 14:11:58 /


Wspołczuję.
ps. zgadzam się z Filipem- sam miałem taką sytuację- na szczęście nik mi fury nie podpalił, ale zrobił sobie spacer po dachu, urwał parę rzeczy itp- nie wytrzymałem- poszedlem i wybilem frajerowi zemba(1)- ulga gwarantowana. A że to frajerzyna pospolity- jak to Filip pisał- obdukcja, policja itp... Sprawa w sądzie ciągnęła sie 2,5 roku i najlepsze na pocieszenie jest to, że została umożona "ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu", a frajer musi mi oddać kase za zniszczenia bo ma pół roku w zawiasach na dwa do odsiadki! Zycie jest piękne w takich chwilach, ja bym ich nauczył do czego służy ogień...

Witan. Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 17:14:33 /


podpalic im jaja sku&^%*(&^%*(&^$%^^$ i tyle

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 18:34:14 /


Szkoda, że im ta butla z pierwszej fotki (chyba że to nie butla?) w twarz nie wybuchła...

Ozyg / 2007-01-17 19:21:29 /


Butla gazu chyba...z tego co pamiętam jak nią jechałem to butla gazu....

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 19:37:44 /


Butla z gazem w samochodzie nie wybucha podczas pożaru. W przeciwieństwie do zbiornika paliwa.

Mysza liil (EM) / 2007-01-17 20:00:08 /


Nie bój nic! na świecie jest sprawiedliwośc coś się traci i coś się zyskuje...

Henry F / 2007-01-17 22:02:53 /


czy byli by jacyś chętni z wrocławia i nie tylko na spota w ten weekend??

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 22:03:50 /


Ja nie mam transporta:/

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 22:04:56 /


tak na marginesie przepraszam flamaster ze na twoim poście ale wstyd ze cały dolny śląsk jako jedyny nie umie sie dobrze zorganizowac

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 22:13:17 /


Flamaster wyrazy współczucia, jak zobaczyłem ten post po raz pierwszy to aż mi się płakać zachciało i krew mnie zalała że takie sku.....ny chodzą sobie po tej ziemi jakby nigdy nic, kur..a państwo prawa raczej bezprawia. Wiem ile sam wkładam serca w swojego kombiaka i wyobrażam sobie (a raczej staram) jak takie coś boli, nie ma kary na takie ścierwo, ale coś z tym trza by zrobić.......................... i jak tu nie kupić kałacha..............

keram / 2007-01-17 23:17:45 /


serdeczne wyrazy współczucia, takich gnojów to najlepiej pozabijać

chosen / 2007-01-18 00:02:17 /


smutne, klub posiadaczy spalenizny się powiększył... (ja też w nim jestem członkiem)
współczuję, bo wiem co to znaczy...

MIHU / 2007-01-18 08:22:08 /


We wrocławskim dodatku jest artykuł o płonących grEnadach :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 13:50:15 /


No właśnie !! Policja ma to głeboko w dupie !!! Nie chce się pajacom rączek babrać i zamiast pomagać mieszkańcom okupowanych przez gówniarstwo miejsc, wolą spacerować sobie (czy jak to mówią PATROLOWAĆ TEREN) tam gdzie nic się nie dzieje (bo tam bezpieczniej , oczywiście dla nich) No ewentualnie żeby było co do dzienniczka wpisać na fajrant to jakiś mandacik za złe parkowanie wypiszą albo jakiegoś drobnego pijaczka wracającego do domu na izbe zgarną !
Qrwa , czy ten kraj nigdy się nie zmieni ???!!!

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 15:21:47 /


skoro podpalenie tak trudno udowodnic to moze połapac tych baranów przywiązac do czegos i podpalic, albo spalic im dom... tez wyjscie... policja przyjdzie, popatrzy, powie ze niema z czego dowodów zbierac i po kłopocie...
ehhh szkoda słów...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 19:04:56 /


Wyrazy głębokiego współczucia .....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 19:52:55 /


flamaster a co sie stalo pod maska? masz jakies foty?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 22:58:55 /


Podaje, moze kogoś zainspiruje to ...

http://wiadomosci.onet.pl/1472244,12,item.html

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 08:10:29 /


Ach ci pasjonaci motoryzacji....

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 09:17:02 /


nie czytalem całego wątku, ale opowiem Wam historie.

Kumplowi zawineli bryke z garazu. Policja oczywiście nic. Rozpoczęły się poszukiwania na własną ręke i po tygodniu policjanci przyjechali PROSIC, zeby samochodu juz nie szukać, bo ludzie sie skarza na pobicia i ze oni ten samochod znajda...

Poleciało troche zębów, złaman i demolek samochodów osób "podejrzanych". Fura sie nie znalazła, policja nic nie zrobila, ale od tamtej pory (3-4 lata temu?) nikt w okolicy fury nie zaj***ł :]

Działać na własną ręke, tylko z głową i wszystko będzie dobrze. Współczuje najmocniej, przy stracie samochodu w tak tragiczny sposób to musi bolec :/

sethcior / 2007-01-26 18:21:32 /


Flamaster - współczuję i trzymaj się.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-30 01:25:57 /


Wspolczuje :/ jakbym takiego sukinsyna dorwal to bym go sam z checia podpalil ciekawe jakby sie czul a dowody by splonely ^^

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-18 13:30:35 /


jakie dalsze losy auta?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-04 20:15:22 /


Zeby wyrejestrowac auto i otrzymac zwrot z oc trzeba je zezlomowac. Wyjąłem wszystko co sie nadawało i tak tez zrobilem.
Pozdr.

Simon_says (wFe) / 2007-03-05 17:33:09 /


Serducho z białego Granatnika poszło na przeszczep. I da życie innemu autku. Ale mówię Wam... zdjęcia tego nie oddają. Ja widziałem tylko białą (mniej spaloną) a i tak był to szok :((

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-27 01:36:17 /


56 8642 1126 3012 1124 0169 0001

kaska123 / 2008-02-15 14:45:19 /


kaska123 <- jakiś burak szuka łatwego zarobku..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 17:34:51 /


pewno jakaś blachara ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 17:41:15 /


Normalnie ręce opadają... Dopiero wyczaiłem wątek, co się dzieje w temacie "pomysłowej młodzieży"? I co z Granatnikami?

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 17:50:43 /


ja pierdole co za pojebana kaśka nie no płakać mi sie chce jak patrze na tą Granade gdyby mi ktoś podpalił Taunusa to jak bym dowiedział sie kto to, to bym zebrał swoją paczke i gratis innych kumpli to sie bym obawiał o życie tych saczysynów

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 18:15:49 /


Tą suke mozna pozwać o próbe wyłudzenia, wkoncu ip kompa jest w profilu:)
Moze admin sie tym zajmie.

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 18:23:14 /


spalic ich zywcem gnio zasranych

Cezar2,3v6 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 18:24:32 /


kurka kasy jej sie zachciewa jak potrzebuje kasy to na ulice

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 18:28:20 /


albo do roboty sie w końcu wźąść a nie siedzieć cały czas w domu albo imprezować

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 18:29:03 /


za co ???? :) przeciez nic nie napisala .. ze to nr konta... i ze zbiera kase :) - w zasadzie to tylko ciąg cyfr ... co udowodnisz ? :)

Mirek K. / 2008-02-15 18:29:35 /


ale mogła chociaż podac powód a nie numer konta jeszcze przy takim przykrym wątku

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 18:30:45 /


Nie kleje...A na ch... ona to podała?

A co policji, to w Polsce ona jest od takich rzeczy, a nie od chronienia własności :

"5 lutego o godz. 6 rano do drzwi kawalerki przy ul. Wrzeciono na Bielanach wynajmowanej przez Piotra D., informatyka w znanej firmie konsultingowej, ktoś zaczął dobijać. Na klatce stali antyterroryści w czarnych kombinezonach, kamizelkach kuloodpornych i kaskach. Krzyczeli: "Policja, otwierać!". Grozili, że wyważą drzwi. Piotr D. otworzył im. Jeden z policjantów od razu uderzył go w plecy. - Przeleciałem kilka metrów i upadłem. Później zostałem przygwożdżony nogą do podłogi i zakuty w kajdanki - opowiada.

Jego narzeczona, wciąż leżąca w łóżku, dostała cios kolbą pistoletu w głowę, bo dopytywała, co się dzieje. Oboje byli przerażeni i rozdygotani. Wtedy do mieszkania wkroczyli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Wylegitymowali lokatorów i... rozkuli mężczyznę. Okazało się, że nie są tymi, których szukają.

Policjanci tłumaczyli zszokowanej parze, że tropią dwóch zabójców zza wschodniej granicy, którzy mieli przebywać pod tym adresem. Pokazali nakaz przeszukania mieszkania i portrety poszukiwanych. - W życiu tych ludzi nie widziałem - mówi pan Piotr. - A wynajmuję to mieszkanie już półtora roku. Zaczął mnie mocno bolec kręgosłup. Poskarżyłem się policjantom, ale rzucili tylko lekceważąco "pochodzi pan trochę na basen to przejdzie" i że "do wesela się zagoi". Nie powiedzieli nawet "przepraszam".

Mężczyzna pojechał do lekarza. Zrobiono mu prześwietlenie. Wieczorem lekarz zadzwonił i powiedział, że jak najszybciej musi się zgłosić do ortopedy, bo prawdopodobnie ma złamany kręgosłup. Następnego dnia karetka zabrała go do szpitala. Rezonans magnetyczny potwierdził, że ma złamane trzy kręgi. Przez dwa miesiące będzie musiał chodzić w gorsecie. Potem czeka go nawet klilkuletnia rehabilitacja. Pełni sprawności może nie odzyskać do końca życia.

- Dotarło do mnie, że interwencja policji mogła skończyć się dla mnie śmiercią albo kalectwem do końca życia - trzęsącym się głosem mówi pan Piotr.

Policja tłumaczy, że nalot na mieszkanie był związany z zatrzymaniem kilkunastu gangsterów związanych z gangiem Rafała Skatulskiego ps. Szkatuła. Tego dnia 250 funkcjonariuszy weszło do kilkunastu lokali w stolicy i okolicach. Członkowie tej grupy przestępczej odpowiadają za zabójstwa, brutalne porwania i napady. - Mieliśmy prawdopodobne informacje, że w tym mieszkaniu przebywa jeden z przestępców. Działaliśmy na podstawie postanowienia prokuratorskiego. Spodziewaliśmy się groźnych bandytów, więc rozkaz brzmiał "wchodzić siłowo" - tłumaczy brutalność antyterrorystów komisarz Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji.

Czemu policjanci nie przeprowadzili wcześniej rozpoznania terenu? - Próbowali stwierdzić czy podejrzany jest w tym mieszkaniu, ale to nie zawsze się udaje - twierdzi Urbański. Gangstera zatrzymali w innym mieszkaniu.

Pan Piotr na razie wyjechał z Warszawy do rodzinnego Łowicza. Zastanawia się nad złożeniem skargi na policjantów."

"Sprawą zainteresowali się przedstawiciele Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka - skontaktowali się z pobitym Piotrem D. i obiecali mu pomóc. Mężczyzna, który wcześniej wahał się, czy zgłosić skargę na policjantów, i nie wiedział, jak ma poprowadzić swoją sprawę, prawdopodobnie zdecyduje się na walkę o odszkodowanie.

Prawnicy Fundacji są zaniepokojeni narastającą falą podobnych przypadków. - Prowadzimy wiele spraw brutalnych i nieuzasadnionych zatrzymań. Na ogół ich ofiary boją się sprawy nagłaśniać."

Jedynym wyjściem jest się samoorganizować, niech wzorem będą MC. A nie liczyć na tych kołtunów....

Ja osobiście, jak stawiam gdzieś mojego, to co chwilę lukam, staram się być jak najbliżej. Jak na razie tylko jakiś żul mi przejechał wzdłuż karoserii gwoździem czy czymś do blachy, bo mu nie dałem na Menello Bianco. Ale np jak sobie oglądam oferty lusterek chromowanych u Eddiego, to aż mi gól skacze przedwcześnie, bo jak mam niby je upilnować. W biały dzień nawet jak by były z Tytanu upierdolą drechy ...

A z tym, aby tak się zbierać w kupę, i huzia, to tez trzeba ostrożnie. Ja znam przypadek, jak banda naćpanych koksów dla żartu rozwaliła choppera gościowi - nie żaden HD, ale kupe pracy w niego wsadził. Poszła ekipa dojechać sprawców, i skończyło się na tym, że koledzy musieli wyjechać na dłużej, bo mścić się poszli ze sprzętem ... hm , z bronią białą powiedzmy, a tamci mieli z takimi latającymi ołowianymi kulkami. Także dobrze się zastanówcie, zanim komuś pójdziecie łamać odnóża, bo się może okazać, że jakieś tam plecy są, niekoniecznie w tzw "mafii", ale np w mundurowych, co w sumie na jedno wychodzi....

rypswyps / 2008-02-15 20:56:51 /


Rypswyps normalnie jak Ciebie czytam to zajadów od śmiechu dostaję;) na Tobie to już chyba się zemścił;) Wybacz za osobiste wycieczki, ale wstawiasz jakiś tekst oderwany od tematu, dotyczący jakiegoś zdarzenia nie mającym nawet grama wspólnego z tematem i to nie pierwszy raz taki numer. Widzę , że Ty jesteś THE BEST mający rozwiązanie na wszystkie bolączki współczesnego świata... jeśl tak to napisz do Donalda premiera maila a może staniesz się bohaterem narodowym i zbawcą.

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 21:09:34 /


Ludwiku drogi, a pienisty, jakbyś nie zauważył, to powyżej koledzy wypowiadają się w temacie, jak to jest z polska sprawiedliwością, ile policja robi, jak działa, i jakie można mieć konsekwencje z ich strony, jeśli się weźmie sprawiedliwość w swoje ręce. Patrz chociażby post Eclipsa czy Pośpiecha. Mojego ojca okradli jakiś czas temu, ukradli mu felgi do BMW z oponami nowemi (całkiem youngtajmerowego) za parę dobrych tysi, mnie zakosili elektrosprzęt z garazu, w tym bardzo dobrą szlifierkę - i to co policja odpierdoliła w trakcie tzw "dochodzenia", to się w głowie nie mieści. Nie muszę chyba mówić, że sprawców nie wykryto, dodam tylko, że po "wizji lokalnej" mój silnik motocyklowy był całkowicie zapchany gdzie tylko się dało tym ich proszkiem magnezowym.

Co do historii nie mającej nic wspólnego z ową początkującą dyskusję, to wypowiadają się tu w sporej ilości ludzie, rozmażając się, jakby to załatwili sprawę "po męsku". O tym jest mój fragment, chyba że traktujesz ich pisanie jako takie ot pierdolenie. Twój jak widzę roześmiany móżdżek nie potrafi skojarzyć faktów, iż - facet budujący choppera = facet restaurujący starego Forda, tudzież nasuwa Ci wielki problem, że jedno z drugim zdarzenie może być do siebie całkiem an... podobne, dobra, nie będę Cię męczył.

Zajady zaś się leczy, a nie nimi chwali publicznie.

rypswyps / 2008-02-15 21:37:09 /


Niezły jest fragment, że otworzył drzwi i od razu dostał cios w plecy :). Tyłem je otwierał?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-15 21:37:27 /


Pewnie już drugi komniarz oknem wlazł :)

Mysza liil (EM) / 2008-02-15 21:54:47 /


a świstak siedzi i zawija sreberka :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-16 01:49:23 /


"Ale np jak sobie oglądam oferty lusterek chromowanych u Eddiego, to aż mi gól skacze przedwcześnie, bo jak mam niby je upilnować." a jak policja ma je upilnować niby ? po jednym policjancie na lusterko ? a co jak pójdzie sie odlać ?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-16 02:04:03 /


policja, to nie potrafi przez półtora roku doprowadzić do sprawy sadowej jakiegoś pojeba, którego z jadąca za mną innym autem nieznajoma laska , podkreślam laska, dostarczyliśmy im loco franco zablokowanego miedzy naszymi autami na drodze, nie wdając sie w detale koleś wykonał swoim autem taki numer jakby celowo chciał nas zabić , są świadkowie itd. a sprawa leży.................................wola stać po krzakach i przyjmować korzyści majątkowe

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-16 06:05:04 /


Nawiązujac do stania w krzakach. Kolege zatrzymał policeman za predkość wyskakując z krzaków. Kumpel powiedział mu, że on sie swojej pracy nie wstydzi i nie chowa sie po krzakach - efekt 500PLN i 10 PKT:):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-16 08:40:13 /


"Kumpel powiedział mu, że on sie swojej pracy nie wstydzi i nie chowa sie po krzakach"

Hahahah, dobry tekst.

rypswyps / 2008-02-16 16:04:58 /


Ja nigdy w życiu bym sie nie zatrzymam jezeli z krzakow wyskoczylby mi szkieł z ewidentnym zamairem zatrzymania mnie. Z tego co wiem to im nie wolno robić takich rzeczy i na to jest chyba nawet paragraf. Niedalej jak pół roku temu na ulicy Skórzewskiej w Poznaniu (droga do Przeźmierowa) leciał sobie facet bodajże Renault Scenic rx4 czy cuś takiego, szkiel wyskoczył mu nagle na pobocze, facet sie tak zestrachal że zakończył podróż na płocie którego skosił dość pokaźny kawałek. Z tego co wiem to sprawa zakończyła sie w sądzie a winą obarczony został szkieł amator przyczajania sie w krzakach. Policjant zatrzymujacy do kontroli MUSI byc widoczny.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-16 16:44:37 /


jeszcze nie slyszalem o rozmowie na tematy polityczno - spoleczne (bezpiecznestwo/policja/sl. zdrowia/bandyci/politycy) ktora by cokolwiek wniosla konstruktywnego... chyba dalej bede musial czekac na cudowna rade "jak zyc":)

sorry - ale chyba nie macie co robic przy furach... wiadomo ze jest zle, ale gadaniem biadoleniem i szukaniem winy we wszystkich innych wokol siebie jeszcze nie naprawiono nic, a takie rozmowy to jak juz niema o czym gadac przy wodce to sie nadaja moze:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-16 17:43:30 /


Dziś dostałem tel. od Kohasia, przy jego garażu postawiłem Granadę czekającą na rozbiórkę. Powiedział ze dzieciaki urządziły sobie plac zabaw z Granady, wybiły szybę i wgniotły dach. Pojechałem, od razu dzieciaki przybiegły i mi wszystko opowiedziały. Głównym wykonawcą był niejaki "Diler". Chłopiec ma 8 lat i "JUŻ PALI!" Granada i tak do rozbiórki, ale martwi fakt że młodzi ludzie, nudząc się robią takie rzeczy... Najlepsze jest to, że "Diler" kręcił się w tym czasie obok, wytykany palcami, obrzucany okrzykami "TO ON PLOSE PANA TO ON" nic sobie z tego nie robił i grzecznie patrzył jak ogarniam burdel... Pozytywnie mnie zdziwiło, że dwie dziewczynki przyniosły mi sporą michę popcornu :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-08 22:55:46 /


a dorwałeś smarkacza?? jakaś pogawędka z rodzicami czy nie?

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-08 23:16:37 /


Trza było głośno klnąć - co za ch... to zrobił ... niech sie w piekle smaży ;-)

heheheh :-DDDD

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-08 23:17:54 /


Smarkacza widziałem, czasu na wycieczkę do domu nie było, aczkolwiek nie omieszkam to zrobić. Przez myśl przeszło mi zeby go zapakować do bagażnika Consula w celu choćby nastraszenia, ale jeszcze by mnie porywaczem okrzyknięto.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-08 23:25:17 /


Jakaś masakra co się dzieje z tymi dzieciakami....

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-08 23:55:54 /


a ja bym skur...na wywiózł 100 km od domu i wysadził na jakimś polu.. a niech pospaceruje i przemysli...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-08 23:58:45 /


Tachu - daj spokój, 8 lat to jeszcze dziecko a Ty go chcesz traktować jak dorosłego. Rozmowa z dorosłymi powinna wystarczyć. "Powinna", bo czasami rodzice bywają gorsi od gówniarzy. A ci, niestety, z nadmiaru czasu w wakacje oraz z braku pomysłu i z braku zajęcia, robią to, co robią.

Z całą pewnością, nie wolno dzieciakom puszczać tego płazem, ale trzeba załatwiać to z rodzicami.

Pozdro
Bartek

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 00:36:22 /


A to dobre, 8 lat i już ma ksywę "diler" buuuhahahahahahaaaaa. Może wyrób sobie na mieście taką opinię jak ja. Do tego trzeba grać w kapeli heavy metalowej i zadawać się z "satanistami". Następnie jeździć starym fordem i najlepiej wojskowym wielkim motorem, obowiązkowo głośnym jak diabli. Ze dwa razy z kijem trza pogonić jubilera (złomiarza) oraz pojawiać się co jakiś czas na mszy w kościele w ramonesce i gotowe. Nit się nie tknie tego, czego dotykałeś a jakie legendy krążyć będą!!! HoooHooo!!! :D

"Mówią o mnie w mieście, co z niego za typ (...)"

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 00:47:16 /


Zapek to na najbliższym spotkaniu będziesz opowiadał:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 00:48:40 /


Arek 3M a na jakiej to dzielnicy? :> może inaczej sie załatwi :> :P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-09 10:16:17 /


Tja... dzieci. Potwory a najgorsze jest to że jak pójdziesz do rodziców to nie wiesz czy przypadkiem nie powiedzą ze: "piotruś to aniołek i on nie mógł zrobić nic takiego i proszę stąd spier... bo psem poszczuje" a co do ksywki i palenia to ja się już niczemu nie dziwie, mieszkałem rok przy boisku szkolnym więc takie cuś już na mnie nie robi wrażenia, w kwestii łaciny podwórkowej też sporo mógłbym się jeszcze nauczyć :)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 10:18:53 /


A ja bym zrobił tak.
Złapał dzieciaka, zaprowadził do rodziców i całą sprawę opowiedział po po czym przyprowadził na miejsce zbrodni i zapytał... "I kto teraz za to zapłaci? Ja ten samochód chciałem remontować, wywaliłem na niego kupę forsy. A teraz to jest złom! Kto mi za to kasę odda ?!"
A nóż widelec da się na tym zarobić :)

A tak na serio to kiebska sprawa z tymi bachorami.
Przylep takiemu liścia na karczycho to zaraz policja, prokurator bo dziecko maltretuje.
A to że gówniarz zachowuje się prawie jak dorosły kryminalista to do nikogo nie dociera.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 14:20:36 /


Jeżeli chcesz cokolwiek załatwić to idziesz z pałami do rodziców inaczej to się rozpłynie w powietrzu.

A jak nie to nasyłasz syna swojego dobrego kumpla najlepiej tak w wieku 9-12 lat i oni sprawę załatwiają :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-09 16:20:56 /


Nie ma co się ..... ,policja niech weźmie się za rodziców bo to oni odpowiadają za dzieci

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 16:55:44 /


Zaczniesz dzieciaka "reformować" to ci kosę ożeni bo dla niego to ty jesteś śmieć albo pomyśli, że włączy grę jeszcze raz to będziesz miał drugie życie... szkoda gadać, nie ma normy na takich, sam kilka razy widziałem zachowania bachorów takie, że jak ja bym był ich ojcem to bym go do pionu postawił, a rodzice mają to w dupie, fakt to wina rodziców, że dziecko zrobili i o nim zapomnieli...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-09 23:23:34 /


Nie zapomnieli, to się bezstresowe wychowanie nazywa. Jak zabrałem pare razy pasem po dupie to w mig załapałem co, jak i dlaczego. A teraz to nie możesz krzyknąć czy przylać bo prawa dziecka. Więc jak gówniaż pojmie że jest bezkarny to sra na zasady i tyle. Bedzie jeszcze gorzej z tego co widze więc chociaż my bądźmy mądrzejsi przy wychowywaniu pociech... Potworków już jest za dużo.

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-10 06:20:05 /


i jeszcze chcOM bujać budOM...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-10 08:07:02 /


zapek rozumiem cie doskonale.... :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-10 11:29:19 /