logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Dobra benzynka.

Dobra benzynka.

Rosyjski Lukoil dosyć intensywnie kupuje w Polsce stacje benzynowe i tereny pod nowe stacje, paliwo będzie dostarczane z rosyjskich rafinerii, i jest to zupełnie inna bajka niż ten szajs na którym musimy jeżdzić teraz. Gaz i oleje silnikowe też są bardzo dobre.
Naprawdę polecam.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 15:22:05 /


Szłyszałem dokładnie odmienne opinie. Rosyjskie paliwa są kiepskiej jakości.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 15:27:07 /


zatankuj i sprawdż, przy okazji dowiem się, czy kupili już coś w Poznaniu, napewno kupili tę dużą prywatną stację z myjnią tirów między Poznaniem a granicą, właścicielowi podjęcie decyzji o sprzedaży zajęło dokładnie 20 minut :), chłopcy mają potencjał.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 15:38:26 /


Chlopcy maja potencjal gdyz Putin za ich plecami stoi a biedny Khodorkovsky juz ponad rok w wiezieniu siedzi tylko za to. ze nie byl Putinowi na reke.

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 15:47:23 /


Podzielam zdanie Sticha - rosyjskie paliwa są bardzo dobre. Polecam

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 15:58:18 /


To zależy i jakiej benzynie mówimy...Ja mieszkam przy granicy z obwodem kalinigradzkim więc każdy tu na "ruskiej" jezdzi:D Jak samochód przejeżdza na ruskiej to odrazu czuć:D U mnie do nowszych samochodów boją się lac bo katalizatory lecą itp. No ale jak pisałem to zależy od jakości-bo niektórzy na zamówienie przywożą "dobrą" benzyne-droższą ale tez wątpliwej jakości....No ale mówimy tu o przemycie:D:D:D A jak na stacjach bedzie to nie wiem.....
Pozdr.

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 15:59:32 /


polityką to ja się przy tankowaniu auta nie interesuję.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 16:02:21 /


benzyna spod wschodniej granicy jest chrzczona i nie ma sensu na niej jeździć, a co do radzieckiej benzyny na stacjach to wystarczy poczekać 6-7 miesięcy, konsumenci napewno zweryfikują temat i określą odpowiednie opinie

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 16:09:52 /


radziecka benzyna może jest gdzieś w muzeum, komunizm ma się w obecnej Rosji bardzo kiepsko, w tej chwili pokazać się tam w marynarce poniżej D&G albo Lagerfelda i butach poniżej 1000 zeta to już niestety obciach.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 16:21:59 /


a to na jaki temat? (te buty, marynarka itp.)

locoszmoko Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 16:26:25 /


O jakosc paliw Lukoilu to trzeba by Ramboosta zapytac, ale ten chyba na wyspach siedzi obecnie i tu rzadko wpada. Lukoil natomiast z tego co slyszalem kupil jakas czesc BP i ich stacje w Polsce zmienia poprostu szyld (tak jak to bylo z Aral -> BP, Esso -> Lotos). A wtracajac na marginesie to Rosja Putina ma sporo wspolnego z Rosja Radziecka moim zdaniem.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 16:50:58 /


Co do Putoina to zgodze się z Wydmikufel 3M, natomiast lejąc paliwo chce żby było dobre i bardzo tanie nic więcej polityka mnie wtedy wali:)

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 17:38:25 /


Tomek,i tak jak zrobisz kat C to będziesz tankował gdzie szef Ci każe.
Pozdrawiam...ja mam już C+E:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 17:54:58 /


Jeździłem na ruskiej, już nigdy nie będę.

Poza tym mój wewnętrzny mimowszystkowy patriotyzm podpowiada, że wolę to nasze polskie orlenowskie czy lotosowskie gówno niż ruskie hmmm... tez gówno :)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 17:57:20 /


w tej chwili pokazać się tam w marynarce poniżej D&G albo Lagerfelda i butach poniżej 1000 zeta to już niestety obciach.

a co to ma wspulnego z ruska benzyna?
wyjedz 100 km poza moskwe ludzie jedza kore z drzew zeby przezyc

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 18:12:10 /


No to i ja dozuce swoje zdanie co do ruskiej benzyny, otórz naszym samochoda (taunus,granada,capri) ta benzyna nie zaszkodzi sam wielokrotnie jezdziłem granada na takiej benzynie zza wschodniej granicy, co innego w innych nowszych samochodach z wstryskami o jakis super skomplikowanych technologiach tam moga pojawic sie problemy, ale i to tez niekoniecznie, wcale to paliwo nie jest az takiej gorszej jakosci jak nasze, zreszta u mnie na lubelszczyznie, bardzo duzo stacji benzynowych tych markowych i tych nie markowych bierze paliwo z terminalu paliwowego w Małaszewicach granica (polsko-białoruska) które cysternami kolejowymi idzie nie skod inad tylko z Rosji, i pozniej jest sprzedawane na stacjach lubelszczyzny i jak narazie samochody na tym jezdza i nikt sie nie domysla skad jest to paliwo, wiekszosc uwaza ze z Polski. Tak wiec nie tak dokonca paliwo zza wschodnziej granicy jest takie złe, zreszta tam tez maja super nowe samochody i jezdza na tamtym paliwie.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 18:54:15 /


A co wy wszyscy sie tak na te "TIRy" rzuciliście. Co jeden to CE robi. A ja jestem coraz blizej podjecia decyzji o zmianie zawodu. Tak samo jak mocno kocham kierownice i ciezarówki tak samo mocno twierdze ze kierowca to najbardziej zasrany zawód (zaraz po szeregowym pracowniku dyskontu spozywczego) w tym kraju. I to pomimo pozornego polepszenia sytuacji.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 19:23:55 /


hehe ja za miesiac mam egzamin :P ale tankowal bede raczej niemieckie i hiszpanskie..niz rosyjskie :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 20:37:47 /


Mitrov, ludzi z permanentnym problemem finansowym jest również sporo 100 kilometrów od Los Angeles, ....................o ile wiem, około 80% nieruchomości z bezpośrednim dostępem do jeziora Bodeńskiego należy do Rosjan, kupili je od arabów tak tamci kiedyś od amerykanów, to dość precyzyjnie informuje nas kto obecnie jest przy kasie :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 21:51:10 /


Wracajac do jakosci, to nie jest tak, ze rosyjska ropa jest mocno zasiarczona, przez co paliwo z rosyjskiej ropy jest gorsze niz to z arabskiej czy z Morza Polnocnego? Oczywiscie, inna kwestia, ze nasze rafinerie tez korzystaja z tej ropy.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 22:50:08 /


no dokładnie przecież my i tak śmigamy na ruskiej tylko rafinowanej u nas:) fajnie by było gdyby ruscy mieli u nas swoje stacje i sprzedawali swoje paliwo bez pieprzonej akcyzy :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 23:18:35 /


stich jaka ty prase czytujesz?podzimna,z przemytu czy cos podobnego?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 23:35:53 /


nie czytuję, zarząd polskiego oddziału
Lukoilu był u mnie na urodzinach :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-05 08:52:58 /


a do mnie wpadl putin na sniadanie bo lubi kawke i swierze bulki z twarozkiem przyzadzone przez moja zone :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-05 15:36:43 /


tak samo wpadł , jak wypadły Twoje dystanse do hamulców.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-05 19:00:57 /


No kasa w rosji jest i owszem ale w rekach mafii i to tylko mafii autoryzowanej przez krlem a wiekszosc ludzi zyje z tego co upoluje w lesie. Kilka lat temu ogladalem reportaz na TVP1 jak babcia przez rok odkladala z emerytury zeby wnuczkowi kupic na 18 urodziny 30 deko szynki.

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-05 19:22:55 /


ale tam musi byc drogo... rok czasu ehhh <oczywiscie zart> , przerąbane zyc za takie grosze ale w polsce nie jest w cale duzo lepiej.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-05 20:16:52 /


Zatankowałem raz na lukoilu gaz i wiem jedno więcej tego nie zrobię....

PSIAŁA / 2007-02-05 20:30:26 /


ruscy powiadasz,urodzinki,to masz szczescie bo mogly byc ostatnie,lepiej selekcjonuj gosci.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 00:15:32 /


Ciebie nie zapraszałem Alwax, więc selekcja była dobra. W dodatku miałem gratis ochroniarzy i LandCrusiera z kierowcą :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 01:13:59 /


ja nie zabijam

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 01:18:32 /


znałem kiedyś jednego kolesia z Żywca ....
... ale piliśmy gorzką żołądkową

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 01:18:56 /


Mój kumpel do landcuisera leje ruską benę i jezdzi. Ale masz Stich kompleksy UUuuu.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 01:27:50 /


lubię jak ktoś używa słowa kompleks w aspekcie psychiatrycznym nie mając nawet pojęcia co ten termin oznacza :), zwłaszcza lubię zarzucanie mi jednocześnie kompleksów i nadmiernego samozadowolenia, ksenofobia takiego Alwaxa, też jest urocza. zapewne Kolega podobnie jak ja zrealizował w życiu kilkadziesiąt skomplikowanych projektów dla przedstawicieli wielu nacji i na tym opiera opinię o kłopotach w trakcie imprez z udziałem naszych wschodnich sąsiadów. moja opinia jest jednak odmienna, Niemcy po 20-stym udanym projekcie traktują każdego jak wymienny element maszyny, dla Rosjan po drugim jesteś niemal członkiem rodziny. a na dodatek nigdzie nie napisałem, że polski zarząd Lukoila składa się z cudzoziemców...............owszem na moich urodzinach było kilku Rosjan, Mołdawianie, Amerykanie i Szkot i co, jaki w tym problem, party udało się super,

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 02:02:39 /


acha zapomniałem było też dwóch żydów, przeszkadza to komuś?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 02:05:41 /


Stich, daj juz prosze spokoj, nie musiales tego pisac... :)

proponuje zarówno Tobie, jak i wszystkim ktorzy sie chca tutaj przepychac na tematy nie zwiazane z profilem strony, wezcie głeboki oddech, bluzgnijcie sobie na maxa u siebie w pokoju i skupcie sie na samochodach... :)

pozdro dla wszystkich! :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 02:11:49 /


chyba widać, że mam poważną śrubę na stare Fordy, raczej nie rozpoczynam tu dyskusji na tematy personalne, ale wskakiwać sobie na głowę nie pozwolę, jeżeli robię coś nie tak, niech mnie opitoli Trójkąt, Chuder, Pająk, Krk4m, Mysza, czy ktokolwiek inny zasługujący na szacunek, na pewno się zastosuję, moje słowne przepychanki z paroma dupkami to tylko folklorystyczny off topic, da się chyba wytrzymać,..............myślę, że o pozycji w tym klubie nie decydują tak naprawdę przepychanki na forum, tylko to co robi się ze swoją bryczką, to jest poważna sprawa, reszta to tylko słowa. i z pozycji kogoś o wysokim samozadowoleniu :) pozdrawiam wszystkich prawdziwych maniaków.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 02:40:55 /


"chyba widać, że mam poważną śrubę na stare Fordy, raczej nie rozpoczynam tu dyskusji na tematy personalne,"

rozpoczynasz i to często namiętnie,

"ale wskakiwać sobie na głowę nie pozwolę, jeżeli robię coś nie tak, niech mnie opitoli Trójkąt, Chuder, Pająk, Krk4m, Mysza, czy ktokolwiek inny zasługujący na szacunek, na pewno się zastosuję,"

obrażasz ludzi hurtem, na szacunek zasługuje każdy, z wyjątkiem takich pajaców jak Ty. Czy Mac13k jest godzien szacunku? Właśnie napisał żebyś dał spokój, zatem "zastosuj się".

"moje słowne przepychanki z paroma dupkami to tylko folklorystyczny off topic, da się chyba wytrzymać,"

wg wielu nie da się, wiele razy Cię proszono o odrobinę kultury, ale jak mniemam to zdanie dupków i się nie będziesz tym przejmował

"..............myślę, że o pozycji w tym klubie nie decydują tak naprawdę przepychanki na forum, tylko to co robi się ze swoją bryczką, to jest poważna sprawa, reszta to tylko słowa. "

a skąd Ty możesz wiedzieć co kto robi, jak jest zaangażowany i jakie ma możliwości? Co typowe dla Ciebie, sprowadzasz wszystko do kasy.

Zatem zbastuj pajacu, bo wywołujesz odruchy wymiotne od rana

Pozdrawiam
dupek

A co do wątku to trzeba było napisać, że Twój kolega, który jest w zarządzie Lukoilu prosił Cię przy wódce, żebyś jako osoba bardzo wpływowa wpłynął na zmianę obiegowej opinii na temat rosyjskich paliw.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 07:26:26 /


I od chcę się zastrzec, że jest to mój ostatni post na Twój temat, nie mam zamiaru więcej komentować Twoich debilnych wypocin, ani w żaden inny sposób odnosić się do Twojej bezdennej głupoty wyzierającej z każdej linijki Twoich wypocin.
Bez zbędnej kurtuazji pragnę Cię poinformować, że jesteś pusty jak lej po bombie, choć niestety wiem, że i tak mi nie uwierzysz.
Bez odbioru

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 07:37:14 /


to czysta potwarz do tego sformułowana językiem z kiepskiej ulicy, łatwo zauważyć po niej jak żle jest w naszym kraju z edukacją prostych ludzi :).

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 10:11:57 /


Wyluzujcie...

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 10:32:49 /


ja faktycznie luzuje i przepraszam za bałagan.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 10:38:52 /


sorka STICH ale wypowiedzi typu

to czysta potwarz do tego sformułowana językiem z kiepskiej ulicy, łatwo zauważyć po niej jak żle jest w naszym kraju z edukacją prostych ludzi :).

swiadcza nie tylko o problemach edukacyjnych ale i o problemach emocjonalych krzywych inaczej ;)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 19:11:23 /


tak często mnie cytujecie, że czuje się jak Stalin u szczytu formy, dziękuję.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-06 19:21:20 /


trudno niecytowac ;)
stalina zreszta tez

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 19:30:19 /


mówiłem:IGNOROWAĆ

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-06 19:41:14 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.