logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Wroclawianie - laczmy sie!!

Wroclawianie - laczmy sie!!

Czesc

Stworzylem ten watek bo poprzedni nasz zostal zalozony 2005-05-15 i gdy probowalem go rozwinac, musialem czekac.. i czekac.. i czekac;) 279 wypowiedzi sie tam zebralo.
A i przypominam wszystkim ze spotykamy sie 27 maja czyli juz za 2 tygodnie. Szykujcie autka, parenascie/dziesiat litrow benzyny i smakolyki na grilla :) Moze ktos spoza Dolnego Slaska nas odwiedzi?
Aa wiecie ze wsrod nas jest juz 5 wegetarianow? Wiec cukini pewnie na zlocie nie zabraknie.
Neon, tylko tym razem jakies przyprawy wezmiemy;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 14:05:50 /


jesli kupie silnik i bede mial czas na poskladanie to moze przyjade mym nowym nabytkiem:D
ale narazie all tajemnica

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 14:41:33 /


No, więc ja, jako mięsożerca, założe własny, jednoosobowy klub :))
Ale odezwa Vaax ;) Brakuje tylko "łączcie się .. w pary! " :)))))
Przecież już była zabawa integrująca? SO się nazywała..
Poza tym integrujemy się upaprani smarami wisząc pod maskami naszych Fordów albo leżąc pod nimi jakieś dwa razy w tygodniu, nie?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 14:43:36 /


Nie brakuje.. ja jestem juz szczesliwie zajety:-) Choc i taki watek mozna by stworzyc.. kacik samotnych serc wroclawskiej braci fordowskiej (eskadry czy jakkolwiek my tam sie zwiemy;-).
Potem robic dancingi itp :D
A integracji nigdy za wiele, tak ja sobie mysle. Tym bardziej ze integracja kanalowa jest ograniczona do tych co czas i checi znajduja. A do Skarbimierza moze wiecej osob przyjedzie:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 14:56:18 /


Witajcie:) Vaax probuje rozbudic we mnie miłość do straych fordów wszelkimi sposobami no i trzeba przyznać udaje mu się to:) własnie stworzył mi konto na capri i teraz pozostaje mi tylko kupić starego forda i zwiekszyć ilość tych cudeniek na zlotach:)

_Jessica_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 15:12:45 /


Jessica!!!!!!!! Wow!! No proszę! :)) Po co Wam trzecie auto? Macie dwie Granadki, więc Vaax musi Ci tylko naprawić tę zieloną. Może tymi narzędziami, które mu kupiłaś? ;P Przyznaj się - specjalnie to zrobiłaś :))

A co do dancingów, to ok, ale ja bedę DJ-em :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 15:48:37 /


Dobra myśl. Z czasem kiepsko ale mysle ze jakoś sie wpasuje.

Simon_says (wFe) / 2007-05-11 16:00:06 /


Na dancing? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 16:16:37 /


Na chłoniecie wiedzy motoryzacyjnej, poznawanie nowych samochodów, podczas prowadzenia i naprawiania, przy akompaniamencie grilowanych kawałków mięsai i piwa...

Simon_says (wFe) / 2007-05-11 16:25:47 /


Hehe to Milo lepiej szykuj sie juz do zadania :-) Bedziesz mial wymagajaca widownie :-p
A moja zielona granadka nie ma wspomagania, nie mialbym serca dac jej Kobiecie:)


Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 16:25:58 /


A mówiłem, że przeforsuję dla Joli ksywkę Dżejsika? :) Witamy oficjalnie na capri.pl.

PS. Bo ja mam 3 córki, Jolantę, Jolantę i...???
;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-11 16:36:15 /


"(...) i Jolantę?"
- NIE ! JESSICĘ !
:)))
No to flamaster, wyciągać silnik już wyciągałeś, teraz trza będzie inny zapakować do środka. Dla utrudnienia możemy podokręcać kolektory :)
Jak będę miał troszkę czasu (i silnik) to robimy grilla u mnie w ogrodzie i wkładamy to żelastwo :) Pasuje? To będzie dopiero zlot! Oczywiście obowiązkowo musicie mi podwórko zapchać Fordami.
Aha, i ciastka mają być.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 18:12:10 /


Vaax, a co do siły kobiet to niech Cię słaba płeć nie zwiedzie. Tak dla ciekawostki powiem Ci, że moja mamuśka położyłaby nie jednego z klubowiczów na rękę :) A moim autkiem (też bez wspomagania) jeździła kiedyś kobitka (wymiana - Ona mi dała się karnąć swoją 316-tką) i radziła sobie całkiem dobrze, tylko była malutka i narzekała, że nie widzi nic poza niekończącą się maską :) Ty się tam nie wymiguj tylko Jessice autko spraw. Jakiegoś może Escorcika małego ?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 18:19:31 /


Dzięki za miłe powitanie:)
Milo, narzedzia Mateusz (Vaax) dostał po to by szybciej naprawił Granadke i miał wiecej czasu dla mnie;) A co do Forda dla mnie to wolałabym Forda Taunusa TC I coupe:)
Mateusz to, że zielona Granadka nie ma wspomagania to dla mnie nie problem;) dobrze sobie z nia radziłam, czyż nie;)?

_Jessica_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-11 21:12:33 /


Apel do Wroclawian!!:)
Milo zdeklarowal sie napisac o kazdym z nas na nasza strone, krotka lub dluzsza notke. Potem i moze jakies fotki wrzucimy.
Lecz tu pojawil sie problem. Kto ma o nim samym napisac? I wpadlismy na pomysl.
Niech kazdy napisze do mnie na e-maila vaaxuk@gmail.com jedno zdanie co sadzi na temat Milo:)
Potem to polaczymy i wyjdzie szydlo z worka.. :-)
Czekam na odzew. Tylko na e-maila i tylko Wroclawianie.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-12 23:52:22 /


Mogą być i nie wrocławianie w zasadzie. Może ludziska z Capri.pl mają ciekawe spostrzeżenia? W końcu część mnie zna :) A część nawet z nieco dziwnej strony :P

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-13 00:32:42 /


Mateusz bede mial do sprzedania fajna granie w sedanie w automacie ze wspomaganiem:) ale to za jakis czas:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-13 14:22:54 /


a ja taunusa dwójke, i nawet już teraz

Simon_says (wFe) / 2007-05-13 14:52:07 /


hehe a po co pisac ma kazdy o Milo jak on sam o sobie napisal

nigdy nie zapomne jak kiedys , juz nie pamietam kiedy ale dawno wszedłem pierwszy raz w profil Mila i ...

sami zobaczcie :D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-13 19:36:56 /


:D No, dokładnie to samo Vaax'owi powiedziałem - że takie e-maile dostanie. Ale Wojdat, owszem to ja napisałem, ale nie ja powiedziałem. A Vaax chciał na stronce Wrocławiaków żeby o każdym było kilka słów. Mnie w to wrobił ale zastrzegłem, że o sobie nie będę pisał. Dlatego wpadł na pomysł, żebyście to Wy coś skrobnęli
:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-13 21:45:37 /


no racja Wojdat historia z profilu też zapadła mi w pamieci

Simon_says (wFe) / 2007-05-14 09:40:43 /


Fajnie!!! ;) Moze tez sie zjawie,jesli harmonogram egzaminow odpowiednio sie ułoży i jezeli pracy w tym dniu zabraknie ;) W sumie cukinia z grilla brzmi kusząco ;) Milo mam nadzieje,ze w "ZGRYWUSIE" znajdzie sie miejsce dla mnie;) !!! pzdr!!
P.S. "Zgrywus" to taki SMERF był ;) buzki!!!

Chiquita_;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 21:41:46 /


Rzeczony weekend to tak nie bałdzo, bo siedzę w stolycy i pracuje nad lepszą przyszłością. Ale kiedyś ją wypracuję i będę miał wolne weekendy.
Pozdro i miłej zabawy życzyć ja.
P.S. Mięso to podstawa ludzkiej egzystnecji.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-15 23:34:53 /


Hrabia, przeczytaj jeszcze post Vaax'a zaczynający się od słów "Apel do Wroclawian!!:)" i.. skorzystaj z jego maila :) Vaax się ucieszy. :P

P.S. : Hrabia, Wy wszyscy z PCK możecie wpadać kiedy chcecie!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 23:41:43 /


Milo, nie bede sie klocil, kto sie bedzie bardziej cieszyc :-p
Ale fakt, nalezy zlozyc reprymende naszym Wroclawiakom. Chyba nie postaraliscie sie za bardzo w tej sprawie;) A moze to zmowa milczenia? Lub czekaja az ujrza co Ty o nich tam naskrobales Milo.. zeby wiedziec co samemu napisac;) Oj dobrze robia;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 00:01:30 /


MILO - Vaax wyraźnie napisał "tylko Wrocławianie".

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 10:10:19 /


Hrabia, napisalem tak, naiwnie liczac ze ktos z Wroclawian sie postara i cos naskrobie.. Aby wszystko zostalo we Wroclawiu. W razie niezadowolenia z jakiejs opinii nie trzeba by daleko jechac;)
Jak Cie jednak nachodzi wenna, byloby super jakbys napisal:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 11:22:51 /


Dobra Vaax. Szkoda czasu. Tak będziesz czekał aż uschniesz. Olej ten rozdział i rób porządek z resztą stronki. Przy mnie zrobisz puste miejsce i już. A resztę opisów normalnie wklej i wrzuć na stronkę. W końcu Ty to zapoczątkowałeś. Jakby komuś się chciało wcześniej zrobić cos takiego to już by powstało. Jak sam tego nie zrobisz to nikt Ci nie pomoże. Już Ci to tłumaczyłem.. Razem to jakoś poskładamy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 12:09:08 /


Ja wysłałem a zeszło mi długo bo chciałem coś miłego wymyślić, a sam wiesz Milo, że na Twój temat nie tak łatwo coś takiego znaleźć :P.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 14:06:59 /


:)) Jak to "znależć" ? Teczki na mnie szukałeś? :)))))))) Nie o to chodzi Młody. Ja tam do nikogo pretensji nie mam, tylko znasz mnie - mnie irytują takie rzeczy. W Skarbimierzu wszyscy na hurra głowili się nad nazwą klubu, jakiś pomysł oznaczeń się pojawił nagle, koszulki, logo.. Już ustalono cykliczne spotkania.. Potem był wielki szum ale jak przyszło co do czego to się kurka wodna ludziom nawet nie chciało nazwy wymyslić. Z Vaax'em po nocach siedzieliśmy i kombinowaliśmy a jak się pytaliśmy reszty co o tym czy o innym sądzi to tylko słyszeliśmy coś w stylu " nie, to nie fajna nazwa" .. i tyle. Ale riposty jako takiej nie było. Ja się kurcze podjąłem bycia kronikarzem, ale kurde... to nie jest naprawdę ciężko wysłać maila. Zrobić też dla klubiku coś. Wiem, że Ty akurat pracujesz ale sam nie jesteś, nie? Trochę Vaax naliczył ludzi we Wrocku... Dlatego napisałem - 4 get about it. Mi tam nie zależy bo cieszę się, że coś fajnego się lęgnie a ja mam w tym swój udział. Vaax'om się podoba i dla Was będzie fajna niespodzianka. Właściwie to już SPODZIANKA :)) I to mnie cieszy. Jaka jest postawa reszty - będzie widać jak się ta cała inicjatywa rozkręci. Poczekamy, zobaczymy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 14:22:20 /


Ale zaraz, ja myślałem ze nawza juz jest i to swietna ZEW Zmotoryzowana Eskaadra Wrocław. A co napisania o Milo'u to nie iwme co mogłbym napisac bo nawet i bym chciał ale znamy si mało prawie wcale no silnik razem wyciągaliśmy wiec nei wime na ile moja odczucia przekłądaja sie na rzeczywistosć. A co potrzeb ajeszcze do stronki? Bo chciałbym jakoś wesprzeć koleżeństwo. A jesli mimo wszystko t anazwa nie obowiazuje to napisze cos pomyslimy.

Simon_says (wFe) / 2007-05-16 15:11:45 /


Flamaster, spoko, to Ciebie niejako nie dotyczy (tzn. tak, ale apel był wiadomo - do tych, co mogą coś napisać). Ale widać jak jest - ci co mogą - nie chcą, a ci, którzy chcą - nie bardzo wiedzą co :)) Nie przejmuj się. Dopiero się wszyscy docieramy. Jak się stronka rozkręci to i więcej osób (może) będzie chciała uczestniczyć w całym przesięwzięciu..
Co do nazwy - eskadra nie obowiązuje. Doszliśmy do wniosku (niejako większość się z tym zgodziła), że bardziej kojarzy się z samolotami a nam chodziło o coś generalnie związanego z Wrockiem. Nie wim co trzeba do stronki bo ja jestem tylko kronikarzem :) Resztą zajmuje się Vaax. Tam pukaj. Wiem, że na pewno trza będzie nad jakimś logiem pomyśleć ale ja napewno nie mam na to czasu, więc nawet nie chcę o tym słyszeć. Jak masz jakieś zdolności co do grafiki komputerowej to na pewno się przyda się pomoc. Generalnie pytaj Vaax'a. Pogadamy o tym na grillu - za tydzień. Jesteś zaproszony. Z połówką oczywiście. Tzn.. z białogłową :) Przyjeżdżasz oczywiście Taunusem :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 15:29:07 /


ZEW wymyśliłem ja i to bodajże jako pierwszą propozycję, także nie jest tak, że tylko wam zależy :P. I też była krytyka w stylu "łe mi się nie podoba", a propozycji innych brakło. Jak dla mnie może być i TGC i WBF, choć to pierwsze kojaży się z Warszawskim BGC a to drugie z boksem, najważniejsze, że jakoś się w końcu zebraliśmy.
A ZEW jest fajny i z pomysłem :P.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 15:48:15 /


Mlody a gdzie w Twoim ZEWie mowa o FORDZIE napcha Ci sie kupa jakichs nieprawdziwych aut typu ,,syfiut"i co z nimi zrobisz?

v150 wFe / 2007-05-16 18:21:52 /


Zeby nie bylo ja sie tez wypomne ten post z 2005 roku to chyba ja tworzylem tak mnie sie cos zdawa:) To tak apropo robienia czegos dla clubu. Jesli chodzi o nazwe postaram sie zarzucic was propozycjami na najblizszym sunday annual tylko zmobilizuje resztki szarych komorek. Co do apelu odnosnie MILO tez dotke ten temat jezyczkiem uwagi.(oczywiscie na @ vaxowy) zgodnie z instrukcjami z netowego smsa. Przy okazji chcialbym jeszcze jedna kwestie poruszyc: stworzylem plyte z wszystkimi filmikami i fotam z SO i marcowego skarbimierza prosze pisac kto taka plyte chce bo wiem ze pare osob prosilo o filmiki i takie tam... pozdrawiam ps. moze to dostarczy komus inspiracji:

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 18:49:06 /


v150 wątpię, żeby się pchali drzwiamy i oknami, poza tym ten klub to MY, czyli ludzie, którzy go tworzą, zatem trudno mi wyobrazić sobie, że ktoś się do nas będzie chciał podpiąć ot tak. Poza tym gdzie w liil Evil Machines jest for? A jakoś każdy wie czym ma jeździć :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 19:29:30 /


Wrocławską brać Fordowksą wymyślilismy ja i Vaax. :) Vaax potwierdzi, bo to było pamiętnej nocy jak mnie męczył pytaniami na Skype'a jeszcze przed SO. A eskadra była Twoja Młody. Tylko, że eskadra to lotnicza i nie ma Forda. Vaax na moje pomysły z początku sie krzywił a ja na Jego. Aż stanęło na tym. Ja chciałem, żeby był Wrocław a Vaax, że Dolny Śląsk ale byłby problem, że ktoś tam byłby na granicy DŚ i co z nim robić ? Poza tym Fordy a nie wszystko co się da. No i miało być coś do kupy (jak eskadra) ale Vaax'owi nie podobała się reszta moich wypocin i na odwal się powiedziałem, że może "brać" - jest niby ukazująca, że coś tam razem robimy i jest przyjaźnie - wiadomo - rodzinka pomoże w potrzebie.
Pomysł ogłosiliśmy z Vaax'em na SO i połowa z Was się skrzywiła - w tym TY Młody ! :P. A kilka dni po SO Vaax mi powiedział, że Ci się nazwa podoba.
To ja już nic z tego nie rozumiem :))) Ja tam tylko kronikę robię. Jak chcecie nową nazwę to możemy kombinować dalej.
Aha, ostatnio nawet pytałem Vaax'a o jeszcze jedną nazwę ale tez się skrzywił :) Jakby co, to pogadamy na grillu, wiec jak ktos ma jakieś pomysły (odnośnie czegokolwiek - choćby tego czego na stronce nie ma a wg Was powinno być) - przynieście. A najlepiej to Vaax'a zamęczajcie na gg to mi da spokój :)))))))))))) Vaax - to żarcik był. :P

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 19:44:37 /


Neon! Płyta na ognisko albo linka do ogniska :) Muszę ją mieć! :)

Aha!!!!!!!!1 Zapomniałbym! Odzew jak się okazało był - i to nawet ogólnomiastowy, bo jeden mail przywędrował aż z PCK ! :)
Ale się uśmiałem !!!!!!!!!!!!! Cały ja!! :) Jeszcze mi się paszcza cieszy! :) Wszystko zostanie wrzucone - bez cenzury :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 19:49:35 /


He he he, ZEW rodzi się w bólach, podobnie jak nasz twór jakieś 2 lata temu. Jedną radę Wam możemy dać - jak się będziecie baardzo mocno starać, to może g**** wyjść. Też robiliśmy straszliwe burze mózgów, pomysłów były setki, aż w końcu nadeszło wypalenie. cOke nie chciał być prezesem. O dziwo jakiś proces zaczął się dziać zaraz po tym, jak się przestaliśmy starać. Spotkaliśmy się na luzie, pojawiło się sporo osób, powstała kanciapa, kilka alternatywnych logosów (obowiązują w sumie wszystkie), mamy 'ulubioną' knajpę. Ok. roku temu cOke nudząc się wieczorem stworzył stronę www.pck.capri.pl, taką prowizoryczną, która wisi do dziś i jest tuningowana od czasu do czasu. I starczy.
Najlepsza w formie jest opcja "nieformalna organizacja alkoholowo-rozrywkowa".
Dajcie sobie czas, w 2 tygodnie niczego fajnego nie stworzycie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 20:30:24 /


Majlo, widziałem opis Twojej osoby, niezły ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 20:30:57 /


Hrabia, ja wiem o tym. Rada owszem, cenna i prawdziwa zarazem. Tylko ja jestem raptus po prostu :) Bo mi szkoda czasu - zycie ucieka. U nas też długo nic się nie działo. A jak już się zaczęło kluć to ja jakos tak sobie wyobrażałem, że wszyscy się sprężą.. Ale spoko. Odzew jest, knajpy jeszcze nie mamy ale mamy już "nasz garaż" chyba :)))) Ale najważniejsze, że ludzie chcą. I pokazał to wypad na SO. Wierzysz, że pięć dni przed SO - cztery auta się sypały na raz? I wszystko udało się zreanimować właśnie dzięki skrzyknięciu się. Więc Wrocław daje radę jak chce. Ja jestem happy z takiego etapu rzeczy. A będzie lepiej! A co do upadku morale w PCK to co się dziwisz? Jak sprzedałeś Hrabiowóz, to już nie było to samo PCK. Na szczęści się naprawiłeś i ... i jest dobrze.

No mnie się też podoba :)) Ale jak mówiłem.. cały Ja ;P

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 22:05:50 /


Czytaj uważnie - morale kulało zanim powstało PCK, to był kryzys tworzenia.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 22:53:55 /


Aha.. Uups.. :) No mówiłem, ze raptus jestem. A kryzys od razu skojarzyłem z Twoją osobą :) Sorki Hrabia.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 23:18:30 /


Bo ja miewam kryzysy. Głównie finansowe i czasowe.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-16 23:25:58 /


o widze ze kupa ludzi chce plyte:) na wszelki wypadek zrobie kilka egzemplarzy...
sledzcie uwaznie forum bo bedzie nowy post odnosnie organizacji najblizszego skarbimierza pozdrawiam

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-19 22:03:52 /


Po co Neon? Przecież wszyscy wiedzą, że w następną niedzielę jest spotkanie..
A na płytę wyraziłem chęć :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-19 22:47:42 /


Poczekaj obaczysz:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 09:52:38 /


ja chcem fsystkie płyty

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-20 12:39:00 /


Pytanie mam następujące:
Czy znalazłoby się conajmniej 3 chętnych na taką zabawę:
Kupujemy Sierry, takie w cenie do 600zł, byleby na chodzie były. Zawozimy je gdzieś pod Wrocław, wyznaczamy szutrowy kręty i krótki tor na którym nie da się osiągać zbyt dużych prędkości i robimy rajdowanie. Chodzi o autka za którymi nikt nie będzie płakał jak jeden drugiego przytrze. Oczywiście zachowując zdrowy rozsądek we wszystkim. Mogłaby być z tego naprawdę fajna zabawa i trenowanie rajdowego rzemiosła przynajmniej w materii panowania nad samochodem.
Fotki, filmiki, jakaś stronka www. Mogłoby się to rozwinąć.
Co Wy na to?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-21 17:20:19 /


Ja pasuję. Powody:
1. Przede wszystkim - brak kasy :(
2. Ja płakałbym po każdej rysie, bo się emocjonalnie przywiązuję do swych wehikułów :)
3. Jak byśmy mieli je tam transportować? Tylko laweta lub sztywny hol.. - brak.
4. Ja nie wiem co to zdowy rozsądek :) i mogłyby być ofiary jak byś mnie wsadził do auta i powiedział "Jedź ile wlezie"
5. Ledwie stronka o wrocławiakach powstała a już druga ma być? Mogę być kronikarzem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 18:14:01 /


Ja jestem w sumie za, myślełem już o czymś takim, tylko:
1_Gdzie toto trzymać będziemy?
2_Jak będziemy transportować na miejsce szaleństw?
3_Masz jakieś upatrzone miejsce?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-21 18:18:03 /


Założenia teoretyczne są takie:
Co do bezpieczeństwa to wszyscy chyba zdają sobie sprawę że nawet przy niewielkich prędkościach niektóre kolizje mogą być niebezpieczne, dlatego nie urządzamy destruction derby, ale rajd/wyścig. Chodzi o samochody przy których jak ktoś komuś połamie zderzak, to nie będzie płakał... Myślę że można zaopatrzeć się w dodatkowe gaśnice na wszelki wypadek, jeździć w kaskach i naprawdę ze zdrowym rozsądkiem.
Co do przywiązywania się do samochodu... skoro tak cię będą bolały MILO rysy na aucie to i tak nikogo nie będziesz taranował. cóż... Można wziąć pod uwagę to, że poobijany też wygląda fajnie, hardcorowo. Poza tym Sierra zawsze bezpieczniejsza od 125p a w niemal identycznych cenach. Ważną kwestią jest sam tor do ścigania. Najlepiej otwarty teren, bez drzew. Kręty z wirażami na którym nie da się osiągać prędkości większych niż 50km/h. Jeżeli uczestnicy okazaliby się rozsądni, to wiadomo że można tor zmodyfikować.
Co do kosztów. Założenia są takie, żeby było jak najtaniej.
W cenie 600zł można kupić Sierrę fakt dorżniętą, ale na chodzie i nawet z ważnym OC. Więc myślę że dotarłyby tam auta o własnych siłach.
Co do składowania samochodów: np. Bogdan ma duży plac za stodółką, więc chyba za flaszkę miesięcznie mogłby je tam trzymać. Tamte rejony też możnaby wykorzystać na rajdowanie. Ewentualnie bliżej, jeśli ktoś ma kogoś znajomego z zagrodą. Również w Oleśnicy mógłbym załatwić przetrzymywanie aut na zamkniętym obiekcie.
Ważna kwestia, żeby nie rzucać się w rajd jak kamikaze. Przydałoby się żeby te autka bez większych reanimacji przejeździły kilka wyścigów. Poza tym wiadomo że ceny ewentualnych części do Sierrki nie są kosztowne, a w gruncie rzeczy chodzi o to żeby miało hamulce i jeździło do przodu.
W temacie stronki, to można na tej Wrocławska Brać wasza Fordowska Mać założyć podstronę z tyt. np. "Ścieranie" (ściganie sierrami). I cóż... Może sprawa by się rozwinęła, może koledzy z SierraFan dołączyliby do zabawy. Sierra jeszcze nie zabytek, a pobawić się można. Poza tym niektórym przydałoby się takie wyszalenie w bezpiecznym miejscu, coby po ulicach nie mieli już sił wariować.
I nie mów MILO że 600zł na Ściere nie wysupłasz... Jak się sprężysz to dasz radę, poza tym pomyśl ile frajdy by z tego było. A po każdym rajdzie Grill i impra browarna do rana :-)

Więc powtarzam, co Wy na to?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-21 18:35:14 /


Ja jestem za! Mam juz nawet sierre i silnior do niej:) Co do miejsca gdzie to trzymac tez jest miejsce (ba nawet na kilkanascie sierr) a co do lawetowania tez jest i lawetka:) Mysle ze trzeba by obstawic autka wyrejestrowane i tez je odpowiednio przygotowac do rajdu tak zeby nie musialy smigac po cywilnych drogach bo to koszt duzy a cod siery z oc za 600zl to raczej nie sadze ze znajdzie sie cos co o wlasnych silach wyjedzie dalej niz za podworko wlasciciela:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 20:58:43 /


pozwolilem sobie robocza wersje propozycji logo zarzucic:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 22:36:59 /


Bogdan sprzedał swoją Sierre 3d 1.6 za 500zł. Dziś pod lotniskiem widziałem Sierre DOHC jeżdżącą za 700zł. Na allegro są obecnie do licytacji Sierki w cenach od 510zł do 790zł (jedna nawet z Legnicy). Jak się poszuka, to się znajdzie...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-21 22:37:22 /


No Zoggon, to inaczej..
Ty pchniesz na alledrogo dwa RS-y i już masz na Sierrę. Za pensję ją wyszykujesz i zatankujesz. Ja niestety na razie mam statut niepracującego i nie wysupłam na Sierkę nawet stówy. Poza tym mam jeden niezbyt dokończony projekt (i bynajmniej nie samochodowy), który mi w tym i w następnym miesiącu nadwyręży budżet. Więc nie mydlę nikomu oczu na hurra, że jestem ZA, żeby potem się nie okazało, że wszyscy się zgłosili a po miesiącu jest jedna Sierka i nie ma się z kim ścigać.. :( A jakbym miał 6 paczek zbędnych, to bym sobie już dawno zrobił elektrykę w Carli.
Co do samych Ścierek, to jak wspomniał Neon - wątpię by sama dojechała gdziekolwiek - szczególnie PO takim rajdzie. Poza tym trzeba się liczyć z tym, że już w pierwszym rajdzie np. oświetlenie pójdzie się J.
Cały pomysł nie jest zły, bo i ja bym chętnie udoskonalił swoje umiejętności. Kto by nie chciał? Zawsze porywałem się na szalone pomysły ale na ten mnie po prostu nie stać :( Przynajmniej nie w tej chwili..
Mogę Wam pomóc organizacyjnie. Z zapleczem technicznym, w naprawach i wyszykowaniu czegokolwiek co będzie miało jeździć. Narzędzia, catering, doping - możecie na mnie liczyć. Ba! Mogę nawet negocjować z drogówką ew. wielkość mandatu! Tyle ode mnie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 22:53:47 /


Neon, jak dla mnie super. Tylko owal dałbym niebieski, jednak tak, żeby widać było litery. Albo litery zrobił białe. Generalnie pobawiłbym się kolorami. Wrzuć może kilka wersji, jeśli możesz.. A flagi wymiatają :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 23:00:41 /


Da się kupić jeżdżącą Sierre za 600zł. Oświetlenie akurat nas nie interesuje bo po takim rajdzie jest prawdopodobieństwo uszkodzenia lamp, lusterek i takie tam... Nie wieżycie... spytajcie Bogdana za ile kupił swoją Ścierre LPG, ile nią jeździł i za ile ją sprzedał (a przed sprzedażą nawet kapcia spalił). Wystarczy znaleźć Sierke za 800-750zł i zaproponować cenę 600zł. Wiadomo że auto jest dorżnięte, ale nie wydaje mi się żeby od razu miało się zepsuć. Poszukajcie, popytajcie... będziecie wiedzieli czy można kupić czy nie. Ja twierdzę że można. Ktoś nie ma kasy... nie ma sprawy. Rozumiem. Tak czy inaczej wrażenia i wspomnienia, fotki i filmiki napewno warte będą tych 600zł, bo na upartego to cena raptem 2 par butów. Lepiej zaryzykować i zaszaleć, niż na starość nie mieć czego wspominać :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-21 23:06:51 /


Logo mi sie podoba.. nawet bardzo. Kolorystyka tez, jako np naklejka bedzie najbardziej wyrazista i widoczna moim zdaniem. Ale te flagi zbyt kojarza mi sie z wyscigami.. a nasze stare fordy to juz tak srednio wyscigowe sa;)

A co do sierek, z wielka checia bym sie na to pisal gdyby mi fundusze pozwolily. Nie mam tysiaczka dodatkowego do wydania ale jako wsparcie technicznie, psychiczne lub wszelkie inne z wielka checia sie pisze!!:) Pomysl bardzo ciekawy i warty zrealizowania:)


Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 23:21:25 /


A scierki mozna kupic za 600zl. Kolega kupil za 600zl sierre z 2.0 OHC na gazie w stanie naprawde bdb. Zrobil juz nia okolo 10tys km i nic wiekszego nie naprawial;) Znaleziona w ogloszeniach!!.
Troche wiary!!:) I wytrwalosci.. Choc kupic takich 6 sierek to moze juz byc klopot w okolicach Dolnego Slaska;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 23:25:38 /


no więcej entuzjazmu :)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-22 12:07:17 /


ja jestem za a najbardziej wlasnie na takiego 2,0 OHC:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 19:00:42 /


Tazman sie czai bo u mnie już stoi jego ścierka 2,8 dwónapędowa. Co prawda troche niekompletna ale do crosingu w sam raz.Tak dla tych co nie wiedzą V150 to
,,stary" Bogdana

v150 wFe / 2007-05-23 15:00:04 /


Żeby nie być gołosłownym to tam z tyłu to cacko Tazmana a na drugiej fotce Bogdana ścierka

v150 wFe / 2007-05-23 15:12:59 /


Za tego cudaka na drugim zdięciu,przepraszam ale nie umialem go wyciąć.

v150 wFe / 2007-05-23 15:19:29 /


no to niezły skladzik
a słuchy mnie doszły ze sie jeszcze jakies Capri pojawilo

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-24 15:14:31 /


No jest już od jesieni tylko Bogdan cierpi na chroniczny brak czasu żeby go skończyć

v150 wFe / 2007-05-24 15:41:02 /


no no fele niczego sobie

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-24 22:05:44 /


fele narazie bedą jezdzily w pewnej sierce tylko musze w niej swiatla doprowadzic do porzadku bo jest cyrk

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 22:39:10 /


Na naszej stronie pojawila sie relacja z czwartkowego grillowania, napisana przez Millo'a.
Tutaj adres do strony: www.zew.yoyo.pl (bezposredni adres: http://www.zew.yoyo.pl/grill1.htm )
A jutro Skarbimierz:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-26 12:58:06 /


co do nazwy to mam dwie propozycje:

WrOFF czyli Wrocławs Really Old of Ford Ferrain ( wrocławwska naprawde starych fordów ferajna czy jakos tak)

albo

FROC czyli Ford Old Really of Club tu mogłby byc fajny adres froc.capri.pl

tylko z tymi of gdzie maja byc nie jestem pewien.

pozdrwaiam

Simon_says (wFe) / 2007-05-28 14:27:33 /


Coś Ci się pokiełbasiło Flamaster :)

"FROC czyli Ford Old Really of Club tu mogłby byc fajny adres froc.capri.pl"

Jeśli chcesz FROC, to rozwinięciem skrótu będzie: Ford Really Old Cars,
Jeśli jednak chcesz "Ford Old Really of Club", to skrót od tego będzie: FORC.

Jeśli z tym "of" pytasz, to można jeszcze: Club of Really Old Fords. (CROF).
Albo mozna też: Really Old Fords Club. Albo jeszcze lepiej: Ford - Real Olds Club - co w wolnym tłumaczeniu będzie znaczyło Ford - klub prawdziwych staroci. No i skrót: FROC - czyli chyba to co chciałeś na początku :)



MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-28 14:52:06 /


no sory zle przepisałem bo na kartce na ktorej kombinowałem na wykłądzie jest ok

ale tak poza tym to nie wiem cz przypadnie do gustu

Simon_says (wFe) / 2007-05-28 15:05:55 /


No ja też nie wiem... bo wczoraj już nazwa została przegłosowana. I można powiedzieć, że większością głosów :) Oficjalnie od wczoraj nazwa klubu to
Wrocław FORDever. Czyli WFE. Szkoda, że nie dojechałeś, fajnie było.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-28 15:18:41 /


nie dojechałem bo szkoła niestety, a poza tym ew. nie fordem mogłbym, bo taunusa sprzedałem do poznania, takze narazie jestem bez starego forda i narazie sie nie zanosi na zakupy wiec bede chyba musiał bazowac ew na waszym sprzęcie. Takie zycie... no ale jeszcze dorwe maszyna jakątylko w swoim czasie.

Simon_says (wFe) / 2007-05-28 15:41:58 /


No z tego co wiem Flamaster, to jeszcze został Ci tam jakiś francuz.. ? :)
Ja też miałem naukę i spotkanie z promotorem dzień później.. I byłem.
Poza tym nie wszyscy byli Fordami, także mogłeś śmiało przyjechać. Popraw się następnym razem :) Do miłego!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-28 17:01:09 /


no mam xm citroena mam ale zajecia mialem w niedziel własnie

Simon_says (wFe) / 2007-05-28 21:14:19 /


a ja dodam ni z gruszki ni z pietruszki ze przybłył nowy Dzobaczek do Wrocka :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-28 23:24:49 /


Wiemy, wiemy :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-28 23:42:00 /


Mamy juz strone, ktora wyglada akceptowalnie, mamy juz nazwe ktora zostala wybrana poprzez glosowanie (Zew Krfi odpadl po krwawej walce;). Teraz pozostalo nam zmienic nasze nicki na capri.pl. Kazdy, kto sie czuje Wroclawianinem, niech na koncu swojego nicka doda _wFe czyli Wroclaw FORDever (np. Vaax_wFe) :) Jest Poznan, jest Trojmiasto, teraz przyszedl czas i na nas:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-30 20:15:41 /


Ma ktos moze jakis plac w poblizu Wrocka lub we Wrocku gdzie moglbym sobie postawic Granadke i bylaby tam bezpieczna? Tam gdzie teraz stoi, jest jej zle.. Stoi obok domku ale jest nieogrodzony i ludzie maja wstep.. no i ma juz wgnieciony blotnik i dzwi:/

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-01 08:56:16 /


No widze ze wszystkie ostatnie posty sa moje;)
Zapraszamy Was jutro na grilla u nas na dzialce. Spotykamy sie o godzinie 19.
W zalaczniku daje mapke jak dojechac.
Jest tam hamak, hustawka, oczko wodne, grill, altanka, woda a wszystko prawie w centrum miasta - jednym slowem pelen wypas :)
Zdeklarowali sie juz:
Milo, Mlody z Basia, Neon z Patrycja i Zoggon. A reszta? :) Jutro jest dzien wolny - nie bedzie wytlumaczenia :-p


Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-06 17:01:40 /


Vaax, z tym gadaniem do siebie, to jest taka choroba... :) Ja Ci coś niecoś mogę o niej opowiedzieć.. ;D
Co do działki to rzeczywiście wypas - owiec chyba.
Działka bez prądu? :)) I jak my granie podłączymy? Co to za grill bez muzy? Zrzuta na baterie będzie i boombox'a będę musiał przynieść.. :D
A tak na serio - najważniejsze, że jest oczko wodne.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-06 17:06:01 /


Mapka nie jest dokladna.. Dzialka jest gdzies tam wsrod tej zieleni;)
Jadac od Bardzkiej ul. Gazowa trzeba skrecic w prawo gdy sie skoncza ploty i zacznie murek z cegiel. I bedzie tam stala moja Granada. A jak nie, znaczy to, ze nie ten zakret;)
Mniej wiecej tam gdzie strzalka wskazuje.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-06 17:06:52 /


Milo, Ty nie narzekaj. U Ciebie byl prad.. a muzyki i tak nie bylo :-p
A oczko wodne jest i to calkiem wypasnie - glebokie prawie po szyje. Sprawdzone. Dobre w chwilach desperacji;) Tylko rybki moga podgryzac.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-06 17:10:00 /


Buahahhaha....
A jak ktoś przyjedzie wcześniej i nie będzie tam Granady to będzie się tak kręcił jak gówno w betoniarce! :D Spoko, Vaax. Znajdziemy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-06 17:10:59 /


Ale Milo jeczysz nie wiesz ze sie nie przyjezdza za wczesnie to nie takt!!!:P

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-07 17:14:43 /


No i coz juz po spotakniu... kolejny mily wieczor dzieki wam wszystkim!!!:) chociaz mlody znowu jadl i jadl

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-08 00:14:57 /


i jadł.. i jadł.. i jadł.. :)
Nawet po ciemku!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-08 01:05:31 /


spadajcie na drzewo bananowi skrytożercy!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-08 07:03:05 /


Co by nie mowic, na grillu wszyscy tylko jedli.. i jedli.. i jedli;) W koncu po to on jest. Jak na 7 osob, calkiem niezle poradzilismy sobie z przywiezionymi zapasami:) A ze dziwnym zbiegiem okolicznosci Mlodemu zostala przylepiona etykietka pozeracza wszystkich i wszystkiego - to juz inna sprawa;) Choc cos w tym moze byc.. gdy wszyscy sprzatali, Mlody w calym tym balaganie znalazl zagubiona kielbache.. no i ja zjadl..:)

A tak przy okazji, Mlody napisal relacje z naszych pierwszych zlotow w Skarbimierzu a Neon nowa relacje w nowym dziale - wszystko na stronie:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-08 20:04:29 /


hmm a ja sie do Was doczepie :P

dopisek macie z dupy :P

a i każdy ma inny

_wFe
(wFe)
[in da wFe]

ludzie okreslcie Sie :P

i zeby nie bylo czepiania do mnie , u Nas jets IiiI , lub IiiI(EM) ja nie mam (EM) bo mi nie leży :P i juz

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-08 21:44:44 /


No dobra, Wojdat.. Na Twoją prośbę:
Ja jestem 100% hetero.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-09 04:52:34 /


U nas miał być _wFe ale nie wyszło :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-09 12:41:41 /


Bo u nas każdy che być oryginalny, jak jeansy ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-09 15:28:30 /


sory ze sie tak wtracam ale Wojdat ma racje...

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-09 22:13:09 /


wiem

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-09 22:27:37 /


Z tym dopiskiem z dupy sie z Wojdatem nie zgadzam;-) Mnie sie podoba:)
Tylko rzeczywiscie ustalmy jedna wersje, jak to ma wygladac.
Ja jestem za nick_wFe - najbardziej neutralne i jasno pokazujace o co chodzi:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-09 22:40:11 /


hehehe

Milo dzieki za wyjasnienie ;P , lecz powiem ze szkoda ;( :P

Mlody "levi" za 3 paki zawsze beda oryginalne ;P

wFe-pozdro :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-09 22:52:53 /


:) Najlepsze jest to, że Tazzman zajął jakieś stanowisko.. ale nicka nie zmienił :D
Buaahahahahaa...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-09 23:11:18 /


Zgodnie z obietnica zapodaje nowe logo do zatwierdzenia czekam na propozycje bo cos nie do konca mi ono lezy:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-11 19:53:17 /


Komisyjnie je odrzucam :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 20:40:59 /


buhahahahah aaa hahah

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 22:31:24 /


Nie obraźcie się chopoki, ale brakuje tam jeszcze jakiegoś szlaczka, bo za mało elementów upchaliście na tej powierzchni.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 22:42:10 /


a ja w przyplywie zapału takie cos mam:

Simon_says (wFe) / 2007-06-11 23:11:33 /


i druga wersja

Simon_says (wFe) / 2007-06-11 23:21:44 /


fajne podoba mi sie tylko kolory takie nie fordowe

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-12 00:34:23 /


no kolory mozna dogadac aa jak cos to piszcie co jest ok a co nie i pokombinuje jeszcze.

Simon_says (wFe) / 2007-06-12 08:19:08 /


Pokombinuj najpierw ze swoim nickiem Flamaster :) Na następnym grillu wszystko Ci opowiem co sądzę o logach bo dużo by mówić.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-12 13:00:01 /


ja sie ustosunkowuje jak juz bedzie cos ciekawego ale jesli flamaster popracuje to bedzie bardzo bardzo ciekawe:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-12 20:11:40 /


W srodku jest miejsce na nick ale musze troche sie z odcieniem pobawic

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-12 20:38:18 /


No nie.. teraz muszę zająć stanowisko.. Jak dla mnie BOMBA Neon!!!
Ale: "Wrocław" zamieniłbym miejscami z "ever" miejscami. Żeby było po kolei. W F E. Kolor jest ok, a w środku jest miejsce na nick. Dla mnie super, naprawdę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-12 23:02:31 /


ale przeciez jest po kolei od dolu do gory:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 00:40:32 /


dołu
do
góry
od
czyta
kiepsko
się
to
ale
...
No
...
Neon

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 02:16:22 /


Tak właściwie.. i tak nie śpię.. :) Hrabia coś tam wspominał, że można by tam coś jeszcze upchać... No miejsca trochę jest :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 03:34:03 /


Nie chcę wyjść na malkontenta, ale co jest na tym logo? jakoś nie bałdzo przemawia to do mnie

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 08:33:26 /


no do mnei wlasnie tez nie bardzo, nie iwme co to jest to czarnrne na gorze dziura?

Simon_says (wFe) / 2007-06-13 10:52:45 /


kurde ta dziure jak to nazwales to sie usunie ale nie bede nad tym siedzial nie wiadomo ile jak pozniej sie okaze ze komus sie nie podoba bo nie, proponuje rzecz nastepujaca: kazdy niech zaproponuje swoje projekty a pozniej zrobimy glosowanie kto jest za jakim logo tak jak bylo z nazwa ja uwazam ze tak bedzie najsprawiedliwiej

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 11:31:55 /


milo i wez k...wa popraw ten nick swoj!!!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 11:56:12 /


No pomysł z głosowanie jest ok, ale ja się zrzekam wystawiania mojego projektu bo dla mnie Neona jest bombowy. I ja głosuję na tenże właśnie :) .. mogę? czy mamy to na jakimś grylu przedyskutować? Niedługo będzie okazja.. Silnik trza będzie wrzucić do Carli..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 13:38:14 /


MILO, zmień ten ogonek jak możesz

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 14:19:33 /


mlody a ty nie odwracaj uwagi i tak kazdy wie ze maruda z ciebie nazwe zes do d...y wymyslil i teraz problem jest bo na logo zle pasuje :P

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 14:23:31 /


Uwaga uwaga!

oznajmiam zmiane nicka jako ze tamten byl twrzony pod wplywem chwili i nie sadzilem ze bedzie ktos sie do mnei zwracal w ten sposob. Poza tym nigdy nie mialem zadnej ksywy wiec nei jest latwo tak samemu. mam nadzieje ze sie przestawicie, tak jak z halą była ludowa teraz jest stulecia.W kazdym razie flamaster i simon_says to ta sama osoba. i Milo specjalnie dla ciebei jest porzadek z nikiem

Simon_says (wFe) / 2007-06-13 14:42:16 /


Flamaster, weź się nie wygłupiaj. Nikt z Tobą nie będzie gadał, bo Simon'ów to na pęczki jest! :) Poza tym.. ja nic nie chciałem żebyś zmieniał.. ? :)
Chłopaki, co Wy dziś coś piliście od rana? Ja całą noc nie spałem a gadam do rzeczy.
A Ty Neon nie świruj, tylko popraw to logo. Wywal tę ukrytą kamerę i przestaw napisy. :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 15:56:43 /


Simon, Milo, czemu dalej macie wFe w nawiasie zamiast tak jak reszta _wFe? Juz Neon i Mlody Was prosili.. no i ja :) Oryginalnosc na sile w takich przypadkach nikomu nie sluzy;)
Aa Simon, odezwij sie na gg jak bedziesz.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 16:00:40 /


poczekajcie z tym logiem bo robimi sie calkiem fajne tylko nie mam materiałów a nie latwo dotrzec do ciekawych ksztaltow i trza camemu tworzyc. a ze saimon_says bo takiego mam mejla i latwiej i wogole mlodych tez jest na peczki i co zle jest?

Simon_says (wFe) / 2007-06-13 16:12:03 /


Co chcecie od nawiasu? Ja nie lubię podkreślników. Przecież chodzi o wyróżnik klubu a nie o pisownię.. Spójrzcie jak ma liil - część jest tak, część w nawiasie, ktoś tam może mieć drukowane.. Wy się czepcie tych, co jeszcze nie dodali skrótu do nazwy.. Wpiszcie w wyszukiwarkę "klubu" wFe i zobaczycie ile osób wyświetla :/

Simon, to taki żarcik był. Mnie tam obojętne. I tak Cię lubię. Możesz być nawet Heniek jeśli chcesz. :D

Jak macie jakieś loga jeszcze to dawajcie! Ja z góry mówię, że mojego projektu nie będzie. Nie mam na to czasu a jeszcze rzeźbię relację z SO.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 17:38:14 /


Ja swiruje??? Nie ale powiem ci ze postanowilem zmienic nick na Zdrozny Juzek fajny nie? od dzis zwracajcie sie do mnie zdrozny juzek lub juzef to sie tak szlachetnie kojarzy... a co do tego nawiasu to jest do d....y albo wszyscy maja jednakowe albo kazdy ma inny a moze to tez powinno pojsc pod glosowanie? :P jest nas pare osob na krzyz tu piszacych a i tak sie nie mozna dogadac az boje sie jak bedzie nas wiecej a tak wogole to czy skarbimierz na koniec czerwca wypali ktos juz nad tym myslal?? podejrzewam ze to ostatnia szansa na spotkanie przed wkacjami z reszta na wakacje ja planuje wreszcie skonczyc swego dzioba wiec na pewno na zlot nie bede mial czym przyjechac.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 21:36:08 /


nie mam talrntu ale ma pomysł

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 21:55:42 /


Vaax, to Ty jesteś od tych spraw spod znaku "Take it eeeeeeasy" (śpiewając) ??
Nie reagujesz a tu chłopakom coś na głowę pada.. :)
Coście tacy przewrażliwieni ?
Nad logiem byście się skupili a nie czepiali biednego MILO'a :P
Neon, nie uważałeś ostatnim razem.. Nie będzie już Skarbimierza! A co do spotkania czy jak wolisz okazji, to nadarzy się wkrótce, bo trza będzie silnik do Carli wrzucić. Sądzę, że za około 2tyg. Potem też nie będę miał autka, bo będę się szykował w długą podróż :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-14 00:49:05 /


Panowie, co robimy w niedzielę? Tradycja umiera?
Jest kilka propozycji:
- gokarty w koronie, a potem się gdzieś piwa napić;
- Walim a potem się gdzieś piwa napić
- gdzieś się piwa napić,
To moje propozycje, ustosunkujcie się do tego łaskawie

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-18 19:39:55 /


Ustosunkowuję się:
- bez gokartów
- bez Walimia
- Grill na działce u Vaaxów lub grill u mnie i II edition "Grilla pod kluczem..." (powinien już dojść silnior i trza go wrzucić do Carli)
- grill z piwem dla tych, którzy potrzebują. Czytaj: bez NW.
Jak się nikomu nie będzie chciało w tę niedzielę pomóc mi to walimy do Jessici (jak się zgodzi) ale wcześniej - nie tek, jak ostatnio.. :/ Za późno i ten $#%^&$ dzwonnik.. ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-18 20:52:48 /


niedługo 10-lecie

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-18 22:10:39 /


Moze byc grill u jessici tez jestem za albo u milo bo za wyjazdem za miasto tez nie za bardzo jestem chetny

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-19 22:38:21 /


Grill u nas odpada.
A ja jestem za gokartami lub wyjazdem. Dodatkowo proponuje zamiast Walimia, pojechac w Gory Sowie - tu sa linki, mozna troche poczytac: http://www.wlodarz.pl/index2.php a i w innym miejscu, w okolicy, istnieje mozliwosc pojezdzenia sprzetem militarnym.. choc nie wiem za ile i jak to wyglada. Jakby co, mozna przedzwonic.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-20 00:36:08 /


Nowa propozycja:
Bierzemy 1 lub 2 auta, zależy ile nas się zbierze i jedziemy w Góry Sowie na zwiedzanie. Proponuję moją ścierkę i Vaaxa Grandzię lub nEona Scorpio, jeśli Vax i nEon nie mają nic przeciwko. Pakujemy się po 4- 5 osób na pokład, zrzuta na paliwo i jedziemy. Jako, że Milo i Vaax niee piją mogą prowadzić a reszta piwkuje :). Grill w bagarku, żeby zrobić piknik jak zgłodniejemy. Przy założeniu spalania ok 11l/100 wychodzi po 5-10zł na głowę, zależnie od ilości kilometrów.

Chętni (z tego co wiem):
1. Młody i Basiek
2. Vaax (z Jewssicą????)
3. Zoggon
4. Milo

Czyli mamy albo skład na 1 auto, albo na 1,5 :). Deklarować się ludziska i rozpoczynamy cykl "Fordem po Dolnym Śląsku" :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-20 16:38:08 /


Jessica ma szkołę.
A Vaax mi mówił, że nie wie czy będzie miał czas w niedzielę.
Więc jak dla mnie to jest tej ekipy jak na razie na jedno auto.
Neon też ma szkołę w weekendy z tego co wiem... ale ja tam nie wiem.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-20 20:25:13 /


Milo, napisz czy Ty będziesz, a reszta niech sama za siebie mówi, tak będzie najlepiej :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-20 20:32:15 /


ja mam szkole w weekend i egzamininy wiec na pewno mnie na wyjazd nie liczcie do 6 lipca jesli chodzi o wyjazdy ja odpadam.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-20 22:13:11 /


Jest nowy pomysł. W sobotę w Srebrnej Górze jest inscenizacja obrony Srebrnej, wojska Napoleona będą zdobywać twierdzę, w związku z tym są przewidziane różne atrakcje i można zwiedzić twierdzę za darmo. Kto byłby chętny? Tylko szybciutko ludziska, bo to już czwartek!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-21 10:57:31 /


W sobote to...ja mam obrone. Egzam System polityczny RP.

Simon_says (wFe) / 2007-06-21 10:59:08 /


W sobotę ja odpadam. Jestem już umówiony. W niedzielę mam czas ale po południu. Ale generalnie mnie liczcie na końcu, bo całkiem prawdopodobne, że odpadnę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-21 13:07:06 /


ja chętnie- wstępnie sie pisze zobaczymy co mój funfel powie. ale na fifti fifti moge jechać i to patrolem wiec mam potencjalnie miejsce na dodatkowe 4 osoby nie licząc Magdy mnie i kolegi. na grill tez sie znajedzie miejsce.
koszta jazdy moim autobusem sa nastepujące 11 litrów ropy na 100km i tyle wychodzi niecałe 6 zł na łeb za 100km wiec nie najgorzej.............

zoha/kudłaty_wFe / 2007-06-21 18:04:18 /


Simon, daj spokój.... "system polityczny RP"? tego się nie da obronić ;)
ja w ten weekend postanowiłem wreszcie kupić jakiegoś grata, wezmę już byle co, jeśli uda mi się to załatwić w sobotę to niedzielę mam do rozplanowania :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-22 01:37:11 /


halo Młody i reszta WFE jedziemy czy nie, bo ja też chcialbym sobie jakos łikend zaplanować

zoha/kudłaty_wFe / 2007-06-22 18:01:55 /


To ja już zawczasu zapytam.. Czy znajdzie się chętny do pomocy do włożenia silnika do Carli w następny weekend? Chciałbym wiedzieć wcześniej.. Bo jeśli nie weekend, to może jakoś.. w ten weekend (niedziela) ? :) Ma ktoś może czas / ochotę ?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-22 23:53:29 /


W tą niedzielę pracuję.

Co do następnej to jeśli umówimy się wcześniej to ustawię się tak aby być.

A tak poza tym, to "niedzielna praca w g*wno się obraca" ;-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-22 23:56:18 /


W Oleśnicy mam garaż z kanałem, blokiem rodem z kopalni (25 ton) do wyciągania silnika i prądem, więc w jeden dzień możnaby się wyrobić zapewne. Jak chcesz, to się odezwij.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-23 00:16:02 /


Ja jestem do Twojej dyspozycji, jeśli się nic nie zmieni. A czy jest kto, kto dziś lub jutro pomógłby mi wymienić rozrusznik? Głównym problemem jest brak kluczy :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-23 11:48:38 /


a może być poniedziałek albo inny dzień w tygodniu?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-23 12:33:16 /


Ja muszę dziś/jutro. A co do Milo to nie wiem, ale ja mogę pomóc po 17 ew. w weekendy

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-23 13:35:43 /


Milo, i ja z checia pomoge przy silniku w przyszly weekend. A w ta niedziele raczej nie dam rady.
Wchodz czasem na skype bo cos Cie zlapac nie mozna ;-) I dogadamy sie.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-23 17:00:27 /


Nie opowiadaj głupot Vaax, bo mam kompa włączonego 24/7 i od tygodnia go nie wyłączam a Skype wyłączam o 4 rano jak idę w kimę. A nie możemy się dogadać, bo nie odbierasz moich telefonów. Dla Twojej wiadomości - jeśli sie nie ma kasy na komórce to też można ją nosić ze sobą - tak na wypadek, gdyby KTOŚ się chciał z Tobą skontaktować. Poza tym skoro nie możesz mnie złapać na Skype'ie, możesz próbować na capri - codziennie tu jestem. Albo w akcie desperacji - na jojozewie - tam też jestem. A jak Ci się nie chce - możesz zawsze przyjechać. A jak nie masz beny, to przyjść piechotą - daleko nie masz, Wrocław to wioska. Ale nie narzekaj mi tu bo mi ręce opadają. :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-24 00:11:49 /


Aha, swapa silnikowego robimy u Zoggona w Oleśnicy dziś, tj. w niedzielę. Wszystkim zainteresowanym i chętnym do pomocy dziękuję. Zarówno za gotowość w tym, jak i w przyszłym tygodniu :)

Co do rozrusznika Młodego - sprawa nieaktualna, bo też to zrobimy dziś. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-24 00:23:20 /


Carla ma nowe serducho!!! :))))) Młody, Zoggon, Tachu - wieeeelkie dzięki !!!!!
Za użyczenie kanału, psucie, naprawianie, męczarnie, żarty a nawet nakarmienie! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 00:16:01 /


chodzi ten silnik jakoś?? silny jest?? nie muli?? reaguje na dodanie gazu?? cisza?? nie gotuje juz wody?? no pochwal się...;)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 06:39:53 /


Wlasnie MILO!!! Jak ten silnik? Ja bardzo zaluje ze nie moglem przyjechac dlatego jestem ciekawe co tam zescie wymodzili? Swoja droga to 2.0 masz na sprzedaz? Acha i do jasnej cholery dlaczego najladniejsze capri SO ad 2007 nie ma swojej strony? Jak masz tego kompa twentyfourseven wlaczonego to moglbys go do czegos pozytecznego wykorzystac:P Pozdrawiam

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 11:37:06 /


Najładniejsze Capri na SO ? Nooo.. dziękuję :D Chciałem zrobić stronkę jak już Carla będzie poskładana - chromy, listewki, wnętrze... Bo jak wrzucę fotki to będzie zaraz sto komentarzy typu: "Fajne auto, szkoda, że niekompletne" albo "wrzuć zdjęcia ze środka". Ale cały czas mnie skręca, żeby wrzucić to co mam.. :)

Co do silnika: Nie pałowałem go bo jest na dotarciu. Najszybciej jechałem 70km/h. Kultura pracy - wyśmienita, zero szarpnięć, czuć moc ale sądzę, że jej przybędzie bo nawet nie przyspieszałem jeszcze dynamicznie, tylko powolutku się rozpędzałem. Pierwszy raz mam silnik na dotarciu i nie bardzo wiem jak jeździć ;)) Niewiele się nie najeździłem, bo się gotuje franca ale nie wiemy przez co. Trasę Oleśnica - Wrocław pokonał bez trudu (i nic się nie działo) ale jak postoi ze dwie minuty to zaczyna bulgotać w zbiorniczku i w chłodnicy :( ALE! Żeby nie było, że już jest mechanicznie sprawna.. moja pociecha postanowiła, że zepsuje światła :) Siadły kierunki a światła bawią się w kierunkowskazy - raz są, raz ich nie ma :)
Ogólnie o silniku więcej nie powiem, bo Carla będzie przez najbliższe dwa tyg. stała w garażu - nie mam kasy na benę a bak pusty :((

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 13:43:36 /


no nie dobrze, wyjety termostat o znowu bulgocze? obawiam sie że jest przedmuch na uszczelce pod głowicą,,, podobne objawy ostatnio miałem w passacie, nie mówie że na bank, nie zycze, najprostrzy sposób sprawdzenia:
-wykręć pierwsza świece i zpal silnik, podkreć mu obroty żeby nie zgasł...
-jesli dalej wywala wode zgaś, wkręć świece i wykręć następną, i zapal...
- i tak, powinien na którejś z czterech wykręconych przestać wywalać wode...
- jesli przestanie, to na tym cylindrze co nie bedzie swicy masz przedmuch..
domyślne przyczyny:
-zniekształcona głowica (czyli do planowania o ile nie była planowana)
-pękniecia bloku na kanałach wodnych,co nieraz naprawde trudno zauważyć
-ewentualnie uszkodzona powierzchnia bloku (tzn rysy troche wieksze jak po papierze 400)
wiem wiem że silnik po remoncie, ale ja też nieraz popełniam błędy...
pozdraffiam

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 19:49:26 /


Tachu.. w ten weekend się za to zabieram. Jeśli będziesz miał czas (bo chęci to Ty masz, ja wiem :P ) - wpadnij. Wiadomo - co dwie głowy, to nie jedna :)
Co do silnika jeszcze, to nie wiem czy to nie wina chłodnicy albo wiska. Wisko na bank nie działa a chłodnia może być zapchana.. Poza tym zalaliśmy układ wodą i to też może robić swoje..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 23:56:48 /


Milo przedumałem dzisiaj temat u mnie w warsztacie i sądze że to nie uszczelka...
wywalanie wody jest spowodowane brakiem małego obiegu, a i to nie jest przyczyna nagrzewnicy...
mianowicie termostat nam sie nie otworzył bo był zapowietrzony, a jak wiemy powietrze nie rozgrzeje go do otwarcia, po wyjeciu termostatu dalej wyrzucał...
Pamietasz zaślepiony kruciec przy obudowie termostatu, wystający do góry??
On nie może być zaslepiony, to odpowietrzenie silnika, powinno być wpięte albo w chłodnice albo w zbiornik przelewowy, o ile zbiornik ma powrót do chłodnicy...
nie bede owijał, jak dalej bedziesz miał problem, wpadniesz do warsztatu gdzie pracuje i po kłopocie...pozdr, aha a co do chęci to nie bardzo, zresztą ja straszny materialista jestem;P

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 15:54:51 /


u mnie ten króciec w pinciaku też był zaślepiony i nic się nie działo. A tak swoją drogą... to chyba podczas jazdy już nie wywalał wody?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 16:32:46 /


mogłes mieć odpowietrzenie w innym miejscu...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 16:43:11 /


a tak swoją drogą to trzeba troche podumac na zywo, to jak lekarz bez pacjenta, trzeba to miec przed sobą i szukać,nie ma rzeczy niemożliwych...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 16:47:13 /


Zoggon, podczas jazdy był spokój. Nawet jak dłużej postaliśmy na światłach to nic się nie działo. Termostat działa, bo sprawdziłem.

Tachu - ja wiem, że jesteś materialistą. Do tego jesteś jeszcze kujon i lizus :) I ja już Ci za to odpłaciłem ale... o tym dowiesz się za niedługi czas na jojozewie :)
Dzięki za chęć pomocy. Z tym warsztatem to byłoby najlepsze rozwiązanie ale kurcze, teraz niewykonalne.. Bak pusty a nie mam za co zalać :(( I w ogóle muszę jeszcze z tymi przewodami do gaźnika zrobić porządek..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 19:00:04 /


A cos pisales ze visco nie dziala to co nie kreci sie wogole? wtedy jak postoi to ma sie prawo gotowac nawet powinien, a moze z mlodym sie po prostu zamien on lubi kielbaski na silniku:) a tak powaznie to tak jak mowi zoggon tego odpowietrzenia czy tam malego obiegu nie bylo w dziobaku bo dziobak ma odplyw przy chodnicy a sciera nie miala wiec to raczej nie ten problem. milo moze zaloz elektryczny wentylator bo chodnica juz wola o wymiane to na jakis czas ci pomoze... swoja droga wynikow jeszcze nie mam.

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 20:04:42 /


Neon:
1. Co znaczy, że chłodnica woła o wymianę? Moja jest ok. Woła tylko: "zalej mnie płynem.." :)
2. Mówisz "załóż chłodnicę" :) No a myślisz czemu ja Ciebie proszę o pomoc? Mnie lepiej do elektrycznych rzeczy nie słać.. Bo się mogą różne rzeczy dziwne dziać.. I tego się właśnie boję - że coś popieprzę i może się pożar zrobić.
3. Nie wiem co ma do tego Sierra, bo fakt, że ten kruciec jest zasklepiony ale stary silnik miał dokładnie to samo i się nie grzał (mówię o oryginalnym, nie o tym z Grandzi).
4. Poza tym ja mam jakiś dziwny zbiorniczek wyrównawczy, bo rurka do niego idzie górą. I idzie bezpośrednio z chłodnicy. Czyli wg Was powinna iść od chłodnicy gdzieś w kierunku gleby (jako odpowietrzenie) a od krućca powinien być inny przewód do zbiorniczka ? Ale w które miejsce? Od góry czy od dołu (Młody ma np. od dołu zbiorniczka)?
5. Wisko się kręci ale można je ręką zatrzymać bez problemu - czyli jest dead :(
6. Co trzeba kupić, żeby wiatrak elektryczny załączał się samoczynnie po przekroczeniu jakiejś tam temperatury (takiej, żeby się silnik nie zagotował) ? I ile to paskudztwo kosztuje? I gdzie to kupić? Jak się wyrobisz z egz. to może byśmy powalczyli..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 21:32:59 /


ad. 6 termiczny włącznik po prostu... w sklepie motoryzacyjnym np. na Trzebnickiej możesz wybrać sobie z katalogu czujnik o odp. gwincie i temperaturze załączania i wyłączania... do tego trójnik czyli kawał rury który wkładasz jako złączka gdzieś na wężu do chłodnicy z gwintem z boku żebyś mógł w tą rurę wkręcić włącznik... O ile nie jest potrzebny przekaźnik to wentylator minus do masy, plus do włącznika do jednego konektora, od drugiego konektora plus do akumulatora przez jakiś bezpiecznik np. 16A. I wtedy nawet jeśli wyłączysz silnik wentylator będzie chodził aż schłodzi ciecz w chłodnicy do danej temperatury. Ja kupiłem sobie włącznik, który uruchamia wentylatory przy 87 stopniach a przestaje pracować przy 77 stopniach (zamiennik właściwy dla Seata Ibiza 1,7 Diesel). Możesz w katalogu wybrać sobie czujnik o takiej temp. jaka ci pasuje... może być załączanie np. przy 92 stopniach a wyłączanie przy 85 st. itp. itd. Jeśli chodzi o gwinty to włączniki te w większości marek samochodów są zunitaryzowane (czy jak to się tam nazywa) i mają przeważnie gwinty 22x1,5 albo 16x15 itp. itd. Koszt takiego włącznika to od 25zł do 32zł w zależności od sklepu. Firma to EPS produkuje zamienniki tych włączników do wszystkich marek. Ja sugeruję ten który zakupiłem ja o temperaturach jak wyżej... włącza się wcześniej, więc nawet jeśli wentylator który byś założył nie będzie super cudowny, to zawsze zaczyna chłodzić nieco wcześniej.
Numer włącznika w katalogu EPS to 1.850.152
Pozdrr.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 22:02:47 /


Dzięki Zoggon. :) Kupię takowy. Rozumiem, że wchodzi on normalnie do węża chłodnicy (dolnego jak mniemam)? I powiedz mi jeszcze proszę gdzie jest ten sklep na Trzebnickiej, bo ta uliczka jest... dosyć długa :) Aha, ten Twój też wyłącza wentylatory jak już schłodzą do odpowiedniej temp.? Bo ja właśnie taki chcę! Żeby działał aż schłodzi.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 22:12:36 /


zasada działania takiego włącznika jest prosta... jeśli temperatura dochodzi do np. 87 stopni to zwiera i zamyka obwód prądu.... jak temperatura spada, to rozwiera i przestają się kręcić wentylatorki... nie wkręca się czujnika w wąż, tylko w wąż dolny od chłodnicy musisz wsadzić na zasadzie złączki kawałek metalowej rury z gwintem z boku w który wkręcisz włącznik, bo w gumowy wąż to włącznika raczej nie wkręcisz... no chyba że na zasadzie wentyla i zawulkanizujesz ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 22:57:00 /


co do lokalizacji sklepu to idąc od strony pl. Św. Macieja po prawej masz sklep ze specjalizacją aut włoskich FIAT, tam mają ten katalog i czujniki do wszystkich aut, drugi sklep, idąc dalej Trzebnicką w stronę Le'Clerka, jeszcze przed wiaduktem, po lewej (tu w sąsiedztwie sklepów z akumulatorami) Na wystawie od lat stoją jakieś alufelgi, znajdziesz bez problemu.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 22:59:53 /


To był skrót myślowy - wiem jak to połączyć w wężu, bo przypomniałem sobie, że jak kupiłem Capricę to było tam zamontowane takie ustrojstwo ale nie działało. Dzięki za namiar. Przejdę się i zobaczę w tym sklepie co i jak jutro. :) Ten drugi sklep kojarzę (powierzchnia 2x2 i wszędzie wiszą paski klinowe i końcówki tłumików), tego Fiatowskiego nie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-27 00:06:21 /


No bo cos tam wspominales ze chlodnica nie jest najlepsza a ona zazwyczaj sie zakamienia i wtedy jest mniejsza jej wydajnosc. a na to jest lekarstwo czyli wiatrak elektryczny:) to mialem na mysli. Pomoge ci pomoge nie martw sie!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-27 01:26:21 /


neonek, ale u milo chłodnica nie była gorąca, on gotował woode w bloku...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-27 10:20:52 /


Poszukuję chętnęgo klubowicza zaopatrzonego w przewody rozruchowe (akumulator <-> akumulator), który zechciałby jutro w gdzinach popołudniowych podjechać do mnie na rondo powst. śląskich, i użyczyłby swojego akumulatora i przewodów do odpalenia Dziobaka.

Mój akumulator dnia 27.06.2007 zmarł.

['] ['] [']

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-27 20:48:09 /


kurde to ja nie wiem o co biega musze to zobaczyc w realu ....

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-27 23:29:19 /


Zoggon, jutro mogę ale wieczorkiem i to naprawdę na chwilę. Mam egzamin w piątek i kuję. Chyba, że możesz poczekać do piątku, to po egzaminie wpadnę na spokojnie. Kable mam, Accu mam nie do zarżnięcia :) Tylko będę musiał coś ze światłami pokombinować żeby do Ciebie dojechać bo nawet już kierunków nie mam..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-28 00:43:10 /


Zoggon, nie mam przewodów rozruchowych, ale mam tymczasowo nieużywany akumulator z tauniaka, parę dni temu jeszcze bez problemu odpalałem na nim 1,6 więc powinno być oki. Ale podjechać mógłbym dopiero około 21 - 22 dzisiaj, czyli już w nocy.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-28 10:02:09 /


Wielkie dzięki za chęci Panowie... Z Vaaxem zadziałaliśmy i coś jest namieszane w elektryce instalcji gazowej. Będę dochodził co do czego.
Pozdro

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-28 18:26:43 /


zoggon
jutro sie widzimy u ciebie po pracy;)

A tak nawiasem chłopaki to ja i moja Piękna się zmywamy na połódnie do bielska gdzie zapraszamy serdecznie. moze wrócimy do wroca w pazdzierniku.
Vaax!!! teraz bede miał czas i wygrzebie dla ciebie ten zamek i moze cos wiecej;]

zoha/kudłaty_wFe / 2007-06-28 20:55:04 /


Zapraszamy wszystkich na grilla u nas na dzialce w czwartek o godzinie 19.
Ponizej zamieszczam mapke jak dojechac.
Bedzie grill, wielki stol, hustawka, oczko wodne, hamak. Ci co byli, wiedza jakie atrakcje ich czekaja i zachecac nie musze:) A Ci co nie byli, niech sie przekonaja:)
Pozdrawiam i do zobaczenia w czwartek!

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-02 21:11:14 /


no dobra a w który dzień kończycie grila?? :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-02 21:23:27 /


My będziemy. :) ostatnio słyszałem głosy, że coś nam regularność spotkań podupadła, więc jest szansa ją poprawić, nie marudzić tylko przychodzić!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-02 21:54:28 /


Cześć Vaax, dzięki za zaproszenie. Chętnie bym wpadł i poznał innych miłośników Forda. Niestety oddałem resory do klepania (mam dziadka kowala, wypuka je na cacy) i nie mam możliwości przybyc Przeciągiem. Pozdrawiam

tofik_wFe / 2007-07-03 16:14:20 /


Ja jak juz pisalem wczesniej bede na pewno .... Fordem:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-03 20:56:26 /


ale tym ładnym??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-03 21:08:25 /


A lepiej przyjechac citroenem czy lepiej autobusem? Bo wiecei troche inna szkoła motoryzacyjna, a ikarus moze bardziej podchodzi pod starego forda niz citroen?

Simon_says (wFe) / 2007-07-04 10:38:43 /


Mnie nie będzie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 11:31:05 /


Chyba lepiej citroenem bo wygodniej.. a i zawsze kursuje kiedy potrzebujesz:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 13:28:17 /


Ladnym owszem:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 14:19:12 /


Milo czemu cie nie bedzie???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 14:21:47 /


Milo chyba sie dowiedział ze ja może wpadne i sie wystraszył że go skrzycze za opis na "jojozewie" :))))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 14:52:07 /


Mam egzamin o 18-tej. Nikt mnie wcześniej nie pytał czy mogę. A trudno, żeby się wykładowca dostosowywał do mnie.. Chyba się nic nie stanie jak mnie raz nie będzie? .... chyba.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 22:49:45 /


UWAGA KONKURS!

Ogłaszam pierwszą (i mam nadzieję że ostanią zarazem) edycję turnieju pt.
Zoggon's Competition "Zapieczona Śruba 2007"
Zawody polegają na wypier... zapieczonej śruby z kołyski zawieszenia przedniego w Taunusie.
W konkursie może wziąć udział każdy chętny.
Sposób i metody rywalizacji dowolne. (Obowiązują zasady fair play w stosunku do amortyzatora i reszty zawieszenia).
Aby wziąć udział w konkursie wyślij sms o treści dowolnej na numer 603707771 (koszt wg taryfy operatora).
Regulamin konkursu jako taki nie istnieje. Termin także dowolny aczkolwiek ustalany w trybie "bez zbędnej zwłoki".
Lokalizacja zawodów: obiekt sportowy zbudowany z myślą o Euro 2012: Parking strzeżony przy rondzie powst. śląskich.
Sędzia kalosz: Zoggon
Osoba, której uda się wytargać śrubę w całości lub w częściach otrzyma wartościową nagrodę w postaci 8-pack'u piwa oraz pamiątkowe trofeum z zużytej sprężyny do Dziobaka, a także uścisk dłoni ciecia parkingowego.
(z przyczyn obiektywnych nie mogę zapewnić równych szans wszystkim uczestnikom -poprzedni może następnemu sprawę ułatwić lub utrudnić)
Zapraszam Wrocławian a także wszystkich chętnych z całej Polski (kosztów dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania organizator nie ponosi).
Wartościowe nagrody czekają!
ZAPRASZAM!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 23:48:55 /


Zgłaszam swoją kandydaturę na siłacza roku :) Już o tym rozmawialiśmy :)) Cieć dopełnił podjęcie decyzji ostatecznej.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 00:51:23 /


Ubierzcie sie cieplo na dzisiejszego grilla bo cos nam pogoda nie dopisala;)
A dzialka, mimo ze wypasna, ogrzewania sie jeszcze nie dorobila. Jak bedzie padac, schowamy sie pod weranda wiec deszczu sie bac nie musimy.
Jak ktos bedzie mial problemy z trafieniem, niech dzwoni pod moj numer a wytlumacze dokladnie jak trafic lub wyjde na droge.
Do zobaczenia!!

A co do konkursu mhhm brzmi zachecajaco :) Szczegolnie nagrody:) Ale znajac Twoje samozaparcie, cos czuje ze to naprawde wymagajaca konkurencja bedzie;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 11:50:55 /


kurcze mnie jednak nie bedzie, sory chopaki...

Simon_says (wFe) / 2007-07-05 12:18:58 /


no pogoda nie zachęca do grilowania :(((
i na dodatek mój aniołek odmówił mi posłuszeństwa i nie chce odpalić od rana... nie wiem o co chodzi bo nie znam się na gazie a bena nie jest w ogóle podłączona (tak było jak ją kupiłem). ale mam jeszcze parę godzin więc może coś wymyślę :/

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-05 12:27:32 /


jak śmierdzi gazem jak go kręcisz, to wyciąg mu filtr powietrza do odpalania, a jak nie śmierdzi to wlej setke beny do gaznika... taka wskazówka... jak dalej sie nie odezwie to nima iskry...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 12:53:37 /


No to trzymam kciuki Remon, aby Twoj taunus zapalil:) Jakby co, mozna skorzystac z uslug mpk, na wzor Mlodych (mimo, ze ich oba fordy sa sprawne;). Wroclaw to mala wioska, wszedzie blisko wiec i zawsze sie znajdzie ktos aby odwiezc, jak juz mpk kursowac nie bedzie.

A pogoda sie nie przejmujcie, mimo ze grill jest przytwierdzony na stale to rozlozymy duzy parasol nad nim i bedzie sie grzal a my bedziemy sobie pod daszkiem siedziec w razie deszczu. Ale czuje, ze nie bedzie padac:)

Wlasnie sie dowiedzialem, ze Tazzman przyjedzie:)
Do zobaczenia!

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 13:37:40 /


Hej, tu Vaax. A zeby Was jeszcze zachecic, Neon zaproponowal, ze mozna by wpakowac sie do jednego lub dwoch autek i prosto z dzialeczki pojechac gdzies posiedziec do klubu jesli naprawde bedzie nieprzyjemnie na dzialce (gradobicie,huragan itp:). Mysle ze to juz rozstrzygniemy demokratycznym glosowaniem na miejscu:)

_Jessica_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 14:44:38 /


hehehe ja musze potrenować na swojej kołysce z wy...laniem zapieczonych śrub:)

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 16:01:36 /


No i po grillu, choć pogoda była taka sobie imprezę chyba można zaliczyć do udanych :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-06 07:01:12 /


Impreza super choc pod koniec jakos mnie zamula i smutki dopadly za co wszystkich przepraszam... chyba sie starzeje:) vaax podeslij mi foty ok?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 11:58:53 /


a ja miałem wczoraj pechowy dzień... nawet nie miałem czasu walczyć z gratem ale koło 20 wreszcie go odpaliłem, niestety nawet nie wyjechałem za brame :( Przypuszczam że mój nowy nabytek strzela focha, bo nie mam dla niego garażu i stoi na deszczu...
na pocieszenie mam tylko to, że nie tylko ja miałem problemy z samochodem - bratu zdechła Omega ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-06 12:38:39 /


a może ktos pstryknoł kawałek mojej opony przechodzącej w stan lotny?? ;)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 12:49:21 /


No wlasnie nikt nie pstryknal i potem nad tym ubolewalismy. Wygladalo bombowo!!!!!!:)
A trzeba bedzie to powtorzyc, tym razem z aparatem gotowym do akcji. Ladnie sobie radzi Twoja granadka z oponami:)

Neon, a fotki Ci wysle jeszcze dzis tylko je zgram na komputer.
I potwierdzam, mimo kiepskiej pogody (choc sie rozpogodzilo wieczorem) grill sie udal w 100%.
Oby wiecej takich:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 16:44:30 /


siema Vaax i reszta. sory że nie byliśmy na grillu ale info (sms) dotarł do mnie już po fakcie naszej ewakuacji z wroca do bb. przepraszam że nie odpisałem ale totalny burdel w rzeczach zwiezionych na kupę zaowocował zagubieniem telefonu. Tak czy inaczej szkoda ze nas nie było.
A teraz. Żeby nie było żem świnia i się nie udzielam to ponawiam zaproszenie do bb lub pszczyny dla wszytkich zainteresowanych. Termin do dogadania głównie między zainteresowanymi jeżeli tacy będą;))

zoha/kudłaty_wFe / 2007-07-06 19:07:55 /


Panowie, jest wielka prośba. Czy ktoś w sobotę bądź w niedzielę pomógłby mi z moim Caprio? Strasznie pływają obroty, żabkuje, gaśnie itp. Chciałbym to zrobić w ten weekend, bo to ostatnia chwila przed wyjazdem. Liczę na Was!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-19 20:20:02 /


Młody, weź numerek i stań w kolejce :)
Jakby co to masz jeszcze jedno autko w zapasie. Zawsze możemy zrobić swap silnika :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-19 20:52:13 /


zapraszam do warsztatu...:)))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-19 22:43:21 /


Ja z checia pomoge, powiadaja co dwie glowy to nie jedna a i moze cos w moim bagazniku znajdziemy;)
Pisz na gg lub kom jesli dalej bedziesz potrzebowal pomocy, moglbym wpasc do Ciebie np. w niedziele.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-20 00:09:24 /


też z chęcią się pojawię, ale nie znam się na gaźnikach więc chyba się będę tylko podawał klucze. No i mogę jeszcze podrzucić literaturę, chociaż pewnie takową posiadacie...

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-20 09:07:30 /


W niedzielę z nEonem grzebiemy przy moim kaprio od 11, jak ktoś chce się spotkać to zaporaszamy. Neon, mam do Ciebie podjechać?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-21 00:49:01 /


Młody, ja też się zjawię. Neon powiedział, że przydam się do poprzeszkadzania :)) Mi pasuje ;) Z ł o o o o o o :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-21 01:08:55 /


Ja sie jednak nie pojawie, mam dupe rozwalona w kombiaku :/

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-21 17:06:42 /


Kurwa mać :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-22 02:26:38 /


Dzięki wielkie dla nEona za naprawienie Kaprio, dla Milo za przeszkadzanie, dla remona za obecność i dla Taza z Girlfrendem za zaprezentowanie czerwonego potwora :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-22 19:54:34 /


Ejj. no .. zapomniałeś o kilku rzeczach: wyjadłem ciastka i wypiłem colę. Ale za to uszczelkę Ci wyciąłem, nie ? :)) I masz udokumentowane jak rozregulowałeś zawory! :)) No i zabawiałem Was historyjkami, o które zawsze mnie błagacie ;) Nie wiem czemu ulegam..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 20:46:29 /


juz nie jes taka czerwona:P narazie jest czerwono czarna do konca tygodnia powiinna byc jeszcze bardziej ZŁAAAAAAAAA:D i pali jak smok pewnie z 18 litrów jak nic

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 23:38:04 /


18 litrów to trochę mało jak na zło :) Młodego Ścierka pali(ła?) 17 na sto a wcale zła nie jest. Wręcz przeciwnie - łagodna jak baranek :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 23:45:41 /


moj jest zly ze wzgledu na kolor i ze miga sie od jezdzenia na wszystkie sposoby
:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 23:51:27 /


No migają to się nasze Fordy wszystkie na zmianę :) Ja akurat mam tydzień dobroci dla zwierząt :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-24 00:39:54 /


Prawdopodobnie we wtorek będę we Wrocławiu. Może ktoś się piwa ze mną napije ?

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-25 22:36:46 /


Mnie we wtorek już nie ma :(

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 22:57:51 /


Ja się na pewno napiję, nie Eclips? ;o)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 23:51:33 /


No ma się rozumieć :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-26 06:32:55 /


W przyszla weekend organizujemy grilla u nas na dzialce.
Wstepnie dokladny termin ustalilismy na sobote, godz: 19.00, 11.08.2007.
Zapraszamy wszystkich ktorzy mieli, maja lub beda mieli lub chociaz marza o starym fordzie;)
wFe obecnosc obowiazkowa;)
Na zachete podaje link do relacji z poprzedniego grilla: http://www.zew.yoyo.pl/grilljes.html
Pozdrawiam

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-02 13:50:15 /


Zgłaszam chęć :) Jeśli nic mi nie wypadnie - będę.
Vaax, włącz telefon! Wysłałem Ci ważnego smsa i nie doszedł.. :(

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-02 20:32:31 /


Ci co sprzedali Forda też mogą przyjść? :(

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-02 20:58:01 /


Mlody, pewnie ze przyjsc moga. Ale o kim mowisz z ta smutna mina? Bo chyba nie o sobie???
Aa Milo, jesli mowisz o sms z wczoraj to doszedl:) Komorke mam caly czas wlaczona. Dzieki!!!!!!:):)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-02 23:14:41 /


A kto sprzedał Forda? I jakiego? Ja nic nie wiem :/
Kurde, ja nigdy nic nie wiem.. ://

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-02 23:28:14 /


też się pojawię ale chyba raczej za pomocą MPK :(
Młody, jeżeli coś sprzedałeś to niech to będzie tylko sierra, please :/
A przy okazji: namierzyłem czarnomatowego dwudrzwiowego dziobaka we wrocławiu. Dzisiaj np stał na ul. Krzywoustego, przy skrzyżowaniu z Grudziądzką. Czy ktoś wie kto to?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-02 23:47:30 /


Mlody wyruszyl z Wroclawia i juz mu glupie pomysly w glowie:-p no oby sierka, oby choc stoi dalej na kolejowej;) To chyba jakis zart;) albo Mlody o kims innym pisze.
A ten dziobaczek to kolegi z capri.pl Bartoromero http://www.capri.pl/car/2514
Juz dwa razy mialem okazje sobie poogladac tego fordzika:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-02 23:54:45 /


o tak, to dokładnie ten... kurcze ja też nigdy nic nie wiem :(

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-03 00:04:10 /


tym dziobaczkiem jadę dziś (piątek) na puchar-jeśli ktoś nie ma koncepcji na transport, to zapraszam-mi się kurde samemu nie chce jechać :/

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-03 03:18:06 /


Żartowałem :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-03 14:47:31 /


Ale kurde dowcip, Młody!! Dwa kuksańce w bebech dostaniesz kiedy wrócisz!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-03 17:33:45 /


Zmiana godziny rozpoczecia grilla, spotykamy sie godzine wczesniej u nas na dzialeczce - czyli o 18.00. Mam nadzieje, ze nie wprowadzi to nikomu zametu w planach:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-07 11:11:35 /


Wpraszam się na grila! (nie tak do końca, bo fragmenty wrocławskiej ekipy zapraszały mnie na PC :)
Tylko potrzebuję namiary na działkę! ;)
Pzdr!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-07 14:23:06 /


Jedziesz Hubską w kierunku przeciwnym niż do dworca gł. Dojeżdżasz do dużego skrzyżowania (wcześniej po lewej mijasz kościół). Tniesz przez skrzyżowanie dalej prosto. Mijasz McDonalda po prawej i dojeżdżasz do krzyżówki w kształcie litery T. Mijasz ją jadąc dalej prosto i skręcasz w pierwszą w lewo. Potem jedziesz do momentu aż po prawej stronie zobaczysz murek. Tam skręcasz w prawo (to już będzie żwirowa ścieżka a nie asfaltowa uliczka) i nasłuchujesz. Będziemy głośno. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-07 17:42:31 /


eeee.... noooo..... tego..... a byla by taka opcja zeby mnie ktos przejal na pekapie (chyba ze to odleglosc na piesza wycieczke) i uzyczyl kawalka podlogi zeby sie przekimac? :] tez sie chetnie wprosze :]

pozdrawiam :)

agata / 2007-08-07 18:39:50 /


mam łóżko dodatkowe, rozkładane, twarde... nocleg jest... 20 min. pieszo od PKP, jeśli więcej osób to karimaty potrzebne...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-07 18:58:03 /


Bartoromero, glownie dla Ciebie zmienilismy godzine rozpoczecia grillowania:-p Ze Twoja obecnosc jest mile widziana:) Ponizej wrzucam mapke, gdzie to dokladnie jest. Z wyjasnieniem Milo'a i mapka napewno traficie. Aa dzialka jest duza, kazdy z capri.pl sie zmiesci. Nie czekajcie na osobiste zaproszenia;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-07 19:46:43 /


Agatko, wpadaj śmiało my Cię zamawiamy na noc! I chętnie Cię odbierzemy, przywitamy, spijemy i wy...spać się pozwolimy w wygodnym łóżku ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-07 19:49:50 /


super :) dzieki bardzo :)

agata / 2007-08-07 20:11:14 /


a będziecie pili mleczko, palili patyki ze zwęgloną kiełbasą i śpiewali przy ognisku?? Jak tak to ja odpdam, bo sie do takich imprez nie nadaje:) A tak na poważnie, to z chęcią bym wpadł (o ile plany sie nie zmienią). Dajcie znać jaki ekipunek przygotować. :)

tofik_wFe / 2007-08-07 23:08:22 /


zgrzewkę mleka puszkowanego i śpiewnik.
ale niech się wypowie organizator :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-08 12:08:24 /


sorki, z niewyspania mam często głupie, niezrozumiałe teksty :/ jak jestem wyspany to w sumie też...
jak dla mnie to fajnie żebyś z ekwipunku zabrał swojego "Przeciąga", bo jeszcze go nie widziałem :)
myślałem że prowiant, napoje i całą resztę załatwia organizator? :D

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-08 12:50:43 /


Ekwipunek zalezny od upodoban kazdego ekwipujacego sie;) Bo napoje i jedzonko w miare mozliwosci we wlasnym zakresie. Choc pewnie jak ostatnio, i tym razem stol nie bedzie pusty i kazdy znajdzie cos dla siebie.
Tofik, mleczka pewnie nie bedzie.. ale troche pospiewac to by wypadalo;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-08 21:02:50 /


Vaax, jutro będzie padać - masz jakiś pomysł? Aha, weź moją płytkę RW!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 19:22:32 /


W razie deszczu jest pare mozliwosci alternatywnych:
a) nad grillem rozkladamy parasol, sami siadamy na zadaszonej werandzie i ciag dalszy tego samego;) pod warunkiem ze sie zmiescimy (sprawdzone ostatnim razem:)
b) jedziemy gdzies posiedziec do jakiegos klubu
c) inne spontaniczne propozycje (takze sprawdzone;)
Ale.. mysle ze nie bedzie padac. Dzis tez mialo a tylko byl przelotny deszczyk.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 23:42:43 /


No i już po grillu :) Kto nie był niech żałuje. Grill z lokalnego, zmienił się w ogólnopolski jak się okazało a to za sprawą dwójki a raczej trójki szpiegów. Ale o tym.. później i we wrocławskim kąciku :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-12 02:03:57 /


Było kurka fajnie, tylko,że musiałem spadać...
Ale następnym razem...
I mówimy NIE malkontentom, którzy mówią, że nie ma oddolnych imprez w klubie!!!! :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-12 02:30:48 /


no to tak wczesno skonczyliscie :) ja wlasnie z 3mowego ogniska wracam na plazy :) mielismy do rana siedziec ale wrobel odpadł :) d

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-12 03:32:37 /


Pytanko w sprawie formalnej:
Mieliśmy jakieś kartingi uskutecznić-kiedy, i kto chętny nadal.
Jakby ktoś nabrał ochoty-dzwonić do mnie! Nie chce mi się samemu tam leźć! ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 11:20:18 /


Środa jest wolna, co Wy na to? do południa jest chyba taniej, zadzwonię spytam co i jak, tylko napiszcie kto by się na to pisał

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 11:29:30 /


Mi pasuje. Nie mam kasy ale potowarzyszę Wam chociaż :) Może Wam jakieś fotki popstrykam?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-13 11:56:58 /


Od 10 do 14 w środę cena 15zł za 8min, 30 za pół h, proponowałbym po pół h, kto się pisze?


1. młody

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 13:29:29 /


Sorki, 30 za 18 min, proponuję 18 :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 13:30:09 /


Ja będę-dogadamy sprawę jutro wieczorkiem.

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 15:00:50 /


czytałem wcześniej o pomyśle ze ścierkami i że chcieli byście sobie poszaleć po jakimś polu, teraz widzę o gokartach więc jak by ktoś był chętny to od paru dni mam do dyspozycji 3,5ha ścierniska na którym można wytyczyć spory kawałek toru, mieszkam ok60km od Wrocka.

Moto Misiek z Marsa Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-13 15:01:02 /


Mnisiek, odezwę się wieczorem na gg ok?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 15:23:59 /


Heh, nie masz GG :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 15:24:36 /


OK mój nr 8183091

Moto Misiek z Marsa Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-13 15:27:31 /


Ja sie pisze na srode ale.. tylko jesli bysmy pojechali z samego rana, na godzine 10-11, co Wy na to? Pozniej nie dam niestety rady.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-13 20:09:14 /


Vaax może jednak koło 12?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 20:36:09 /


Młody.. czytanie ze zrozumieniem.. :) Vaax nie może po 11. Najlepiej podajcie godziny kto może i o której i wybierzcie taką, gdzie będą wszyscy :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-13 20:50:34 /


ja też się piszę, o dowolnej godzinie
gokarty to coś dla mnie, bo chyba jednak nie powinienem się poruszać po drogach publicznych - wczoraj wjechałem pod prąd w jednokierunkową... ale obciach :(((
a wszystko przez to że gościowi za mną "strasznie się spieszyło" i zamiast patrzeć na znaki to gapiłem się do tyłu co to za burak... na szczęście w niedzielę jest mały ruch i nic akurat nie jechało :/ tak w ogóle to nie nadążam za zmianami w organizacji ruchu we wrocku

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 21:05:17 /


Remon.. zawsze podążaj za białym królikiem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-14 01:15:27 /


Ja mogę o jakiejkolwiek godzinie-dopasuję się do "większości"
Środa rano! Bardzo dobrze!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 09:13:29 /


i cio?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 18:41:07 /


Słuchajcie.. pojawiła się opcja, żeby pojechać jutro nad jezioro. Na cały dzień. Opcja: bez noclegu. Możemy zrobić grilla, pograć w badmingtona, poopalać się, popływać pontonem, niektórzy popić czy co tam lubią.. Wypocząć jednym słowem. Co Wy na to? Myślałem, żeby to nie było dalej niż 60 kilosów od Wrocka i sąsiad polecił mi Boszków. Nie wiem gdzie to i co tam jest ale powiedział, że jest fajne jeziorko. Więc?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-14 19:40:09 /


ten wasz Wroclaw jest calkiem OK, wlasnie tu siedze czwarty dzien i robie cos w Galerii Dominikanskiej, zupelnie przyjemne miejsce.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 20:05:12 /


jutro za 15 10 w koronie, obecność obowiązkowa, .STICH. wpadnij na gokarty jak nie masz nic lepszego do roboty :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 20:13:15 /


A w ogóle to jesteś dupa, bo w sobotę był grill, byli przedstawiciele, Lublina, Poznania, Wawy to i Łodzianina byśmy ugościli :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 20:14:31 /


Dobze godo tyn Młody!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 20:56:19 /


Chłopaki, umiecie czytać? Napisałem coś wyżej.. :/ Zero odzewu..
Stich, szkoda, że nie wpadłeś.. Już dawno nie było tyle wiary na zwykłym grillu a zabawa była przednia.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-14 21:12:00 /


Milo umiesz czytać? Ciągl;e umawiamy się na gokarty a nagle wyskakujesz z jakimś jeziorem. Jutro w koronie za 15 11

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 21:15:08 /


No.. podałem pomysł - alternatywę. Na gokarty zawsze możemy pójść a jutro będzie rewelacyjna pogoda! Na gokarty pójdziesz na godzinę a reszta dnia idzie w dupę. A tak moglibyśmy coś porobić ciekawego cały dzień.. Zawsze możesz napisać, że wolisz gokarty..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-14 21:59:42 /


moze na te gokarty sie wyrobie, Korona 10.45 jak dobrze zrozumialem ? a jakby ktos chcial zobaczyc srotownice i 600 kilogramowy odkurzacz w akcii, to do 7 rano widac je przez drzwi w bocznym portalu Van Graaf'a :), imponujace machiny.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-15 00:18:54 /


Kto w ogóle jedzie? I czy ktoś mnie może zabrać przy okazji z chatki?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-15 01:34:56 /


Boszków jest za Lesznem więc dużo więcej niż 60 km... na pewno wyprawa na jeden dzień nie ma sensu
a poza tym żeby tam jechać musielibyśmy sobie kupić dresy i adidasy bo taka tam jest moda :) i w ogóle lepiej tam przyjechać beemką niż starym fordem.
Z bliższych okolic (tak ewentualnie na przyszłość) to można jechać nad "bajkał" albo do wilczyna, tam są jeziora ale nie jestem obeznany w tych klimatach.
A dzisiaj koło 10:45 powinienem być, jeszcze nie wiem czy jako kibic czy uczestnik

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-15 09:04:18 /


kurcze, zamieszało się, za 15 10!!!!!!!!!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-15 09:24:28 /


No i po spocie. Organizacja kiepska, ale jakoś się odnaleźliśmy. Dotarł też STICH, któremu złośliwie wcisnęliśmy najgorszego karta. Potem pojechaliśmy nad jeziorko, gdzie zgodnie stwierdziliśmy, że wFe się wali, ogólnie jest kicha a przyszłość maluje się w jeszcze czarniejszych barwach. No i na koniec popsułem Ścierę :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-15 18:43:30 /


tanio sprzedam części do ściery ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-15 18:52:42 /


W sumie to tylko zbiornik spryskiwacza zepsułem :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-15 19:13:14 /


Młody, zwal to na mnie :) Ze mną zawsze coś się musi dziać.
Aha, wszem i wobec zawiadamiam (bo może nie każdy mnie dobrze zrozumiał nad jeziorkiem), że w dupie mam wszelkich malkontentów i sam sobie poradzę z elektryką. Następny grill pod kluczem może być spokojnie u mnie ale Carli ruszać nie będziemy, żebyście mi później nie mówili, że tylko moje auto robimy..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-15 21:38:36 /


Parę zdjęć ze wczoraj-liczę na was (że swoje też zamieścicie!:)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 09:26:22 /


Jeszcze kilka, z których także niewiele wynika ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 09:33:46 /


No i ostatecznie zdjęcia pod wiele mówiącym tytułem: MISTRZ I JEGO DZIEŁO ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 09:38:38 /


to ja też dorzucę parę fotek:
najpierw ścigaliśmy się kartami:

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 10:34:44 /


część osób miała niedosyt i zaczęli się ścigać innymi wózkami:

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 10:36:57 /


Następnie (już w okrojonym składzie) wyruszyliśmy nad jeziorko. Po drodze namierzono pięknie odrestaurowany pojazd "obcych":



Niestety nad jeziorem dopadł nas marazm i chandra



Dlatego zwinęliśmy się długo przed zachodem słonka.
Jak wspomniano wyżej, w drodze powrotnej Młody zdemolował swoją sierkę. Oto unikalne zdjęcie wykonane podczas oględzin powypadkowych:



ps na wyraźną sugestię (często powtarzaną) doczepiłem sobie ogonek :)
(chodzi o _wFe oczywiście)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 10:48:48 /


Remon, Bartoromeo.. My właśnie nie wrzucamy fotek w postach, tylko wrzucamy na naszą stronkę. Po to właśnie relacje :)) Dlatego fotki zbierałem ja a później Vaax je będzie wrzucał - tak na przyszłość :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-16 11:37:12 /


no właśnie... to czasami trochę długo trwa... a do tego ma tą wadę że nie można tam dodać komentarza, a ludzie spoza wFe chyba rzadko zaglądają na tą stronkę i mogą mieć wrażenie że nic ciekawego się we wrocku nie dzieje

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 12:43:30 /


Fajne fotki, nie marudzić :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 13:26:21 /


A remon dobrze gada i ma fajny ogonek ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 13:29:58 /


karty spoko, mój nie był zabójczo szybki i kask mi się na oczy zsuwał, ale i tak się nieżle zmachałem. dziekuję

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 13:57:40 /


Stich, (jako swoistego minusa) dostałeś najwolniejszego karta za to, że nie byłeś na grillu :) Następnym razem się poprawisz to powalczymy na torze fair :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-16 20:00:58 /


A ja jutro znowu idę na karting ;D
Muszę pokonać Vaax'a! Te jego 26s i coś tam- nie daje mi spokoju! :)
Może ktoś chce się ze mną pościgać? ok.10-12 rano?

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 21:48:14 /


vaax 26,76
młody 26,93
bartoromero 28,42
neon 28,86
stich 31,14
remon 31,94
milo 32,66
agnieszka 33,10

Rekordy toru wszechczasów:

26.03 Arek Kotrys
26.38 Paweł Bielawski
26.45 Paweł Cichy

tych panów nie znamy, pewnie gimnazjaliści po 40kg wagi ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 22:16:23 /


Bartoromeo, niestety, jutro jest normalny dzień pracy więc większość ludzi (w tym ja) pewnie będzie w robocie :( też zagustowałem w kartach ale muszę zacząć poważnie oszczędzać bo granada prawdopodobnie wyssie mnie ze wszystkich oszczędności i najbliższych wypłat...
powodzenia w biciu rekordów, masz zejść poniżej 25 sek!

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 22:37:07 /


Rozmawiałem jeszcze dziś z tym "szefem" od kartingu-mówił, że nieoficjalny rekord toru to 21s z groszem jakimś... Ale gokart był funkiel nówka sztuka. A Kubica kręcił z Kucharem ok. 24 s na tym torze ... :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 22:39:14 /


Zapominacie o jednej rzeczy.. Zapytać na JAKIM torze uzyskano taki czas.. Bo nie wiem czy zapamiętaliście co powiedział gościu ale oni zmieniają tor co jakiś czas, żeby stali klienci mieli urozmaicenie. W takim przypadku wcale się nie dziwię, że Kubica wykręcił inny czas :)) I wcale bym się nie zdziwił, gdyby Bartoromeo miał jutro czas lepszy od Kubicy. Bo tor jest już inny! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-16 22:44:53 /


Ty Milo lepiej swoją Capricę na przyszłoroczny Puchar C szykuj! Tam się okaże, kto z wrocka jakie czasy będzie kręcił! ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 23:01:25 /


Wyzwanie? No proszę! :) Uwielbiam wyzwania :) Przyjęte.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 00:11:47 /


Milo, to było na tym torze, dla nich często to jest raz na 2 lata :). Wyniki, które podałem są z ich strony i dotyczą ktualnej konf toru.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 07:27:53 /


Tym rekordom wszechczasow to ja bym nie wierzyl za bardzo.
http://lemans.net.pl/czasy.php?m=wr&j=pl tu jest cala lista najlepszych czasow.
Wedlug niej ja, Mlody i Bartoromero ze swoimi czasami powinnismy zostac tam zapisani a nas nie ma. Pewnie dawno nie byla aktualizowana a przez ten czas moze ponizej 25s zeszli:)
Dzieki za fajna zabawe!! I ze zgodziliscie sie przyjechac godzinke wczesniej:)

Kiedy dostane relacje z grilla sprzed hoho;) paru miesiecy?
I relacje z ostatniego grilla i gokartow?

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 08:41:57 /


Neon, piszesz tą relację z grilla?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 10:43:28 /


Ja piszę z ostatniego i z kartów więc mi się nie wcinać w czas. Jak zrobię to będzie. Ty Vaax kombinuj jak się zrehabilitować za ten numer z jeziorem, bo masz na pieńku u niektórych (czytaj: wszystkich) :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 12:38:06 /


Jaki numer z jeziorem?

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 15:52:57 /


Zachęcam do zapoznania się z kolejnym "gupim" pomysłem i dorzucić co kto może, zamiast wydawać kasę na te bzdurne gokarty
Szczegóły w linku:

http://www.capri.pl/market/16440#131061

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-19 22:54:51 /


Nasza stronka ma nowy adres!! Zadnego juz zewu;)
Dzieki zaangazowaniu Mlodego i dobrej woli MK stronka juz lezy na serwerze capri.pl.
Nareszcie mamy adres jak nalezy - www.wfe.capri.pl :)
Pozdrawiam!! I zapraszam na strone. Moze niedlugo ukaza sie jakies relacje:-p

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 16:06:16 /


http://www.wFe.capri.pl

Zapraszamy :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 16:26:12 /


Vaax, na starej stronie wrzuć tylko odnośnik do nowego adresu :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 16:27:27 /


no w koncu:) ciesze sie

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 17:53:11 /


ktoś ma ochotę bujnąć się w nocy po mieście?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 19:10:57 /


a może na browar byśmy gdzieś dziś poszli?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 19:18:22 /


jutro moze co wy na to?

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 22:28:05 /


Oki tazz, jutro piwko :),koło 17 widzimy się koło Zoggona potem się coś wymyśli

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 23:45:17 /


No i mieliśmy z Baśkiem midnajk kruzing we dwoje :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-02 12:08:24 /


dziś o 18.30 odbyło się podwójne (2 kierowców, 2 pasażerki, 2 samochody) sotkanie lokalne z jak zawsze frekwencja dopisała... :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-02 19:31:29 /


.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-02 19:32:01 /


O tyyyllleee zabrakła a bym był :) A Ciebie Zoggon miało nie być podobno? Bo w terenowym Taunusie plomb szukałeś na dywanikach? ;)) Muszę się tą bestią karnąć :)) Next time.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-02 23:43:58 /


Panie i Panowie, oficjalnie zapraszam na spotkanie w naszych skromnych progach w sobotę o 19. Zatem wszyscy bez wyjątku w sobotę rezerwują czas na Libację u Młodych. Kto nie przyjdzie tego obgadamy, jak zresztą zwykle.
HWDP, tzn HOWGH chciałem napisać ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-03 16:04:27 /


Biba! Bomba! Będę :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-03 19:20:39 /


przepraszam ze nie bylo mnie ale do dzisiaj jeszcze czuje sie jak paralita..... ale na sobote to się pisze:)) wstepnie bo musze dostac pozwolenie:D hehe

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-04 13:46:26 /


Oto moja propozycja na logo

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-16 23:25:17 /


Zajmuję stanowisko:
Jak zwykle płodny umysł :) Ale: Jak dla mnie "F" powinno się znajdować bardziej na lewo (na środku, albo bliżej lewej krawędzi) a napis w jednej linii "WrocławFORDever" (uwzględniając wielkość czcionki) np. po dolnym łuku ale też wypośrodkowany. Nie mam czasu bawić się w Paint'cie jak to widzę, ale ten pomysł też jest ok. Chociaż minusem (w porównaniu do poprzedniego projektu) jest brak miejsca na nick itd.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-17 12:56:43 /


jest spox mi sie podoba :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-17 15:11:27 /


dawno sie nie wypowiadalem ale mlody jestem pelen podziwu:) dla mnie lepiej juz nie bedzie

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-17 22:08:11 /


tazz, będzie lepiej :). Przygotowuję małą niespodziankę, także chyba warto będzie wpaść na najbliższe spotkanie wFe :D.
Tylko nie wiadomo kiedy będzie ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-17 22:33:58 /


Mam zamiar pojawić się we Wrocku w ostatni weekend września. Jak coś będziecie planować to dajcie znać :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-18 08:25:28 /


Ja planuję przeprowadzkę, wpadnij z pomocą ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-18 10:21:06 /


wow! Młody jestem pod wrażeniem! wreszcie jest logo które jednoznacznie kojarzy się z fordem. Wcześniej myślalem żeby logo oprzeć na takim okrągłym znaczku jaki znajdował się w atrapie dziobaków, np:


- wygląda trochę bardziej "arystokratycznie" :) Ale to na śliwce też daje radę i mi się podoba :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-20 08:57:17 /


Jakby ktoś był przypadkiem w pobliżu Grabiszyńskiej to zapraszam po małe gadżeciki klubowe :). Fajnie wyszły :D

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 13:19:21 /


Cholera, właśnie teraz wróciłem z Wrocka :) I dopiero teraz przeczytałem :/

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 21:27:29 /


Eclips, jak będziesz następnym razem i chciałbyś gadżecik klubu wFe, to wpadaj śmiało :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 21:41:48 /


Przestań Młody, bo jak zobaczy gadżet, to już nie wpadnie :)
Wpadaj jak będziesz we Wrocku i już! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 23:49:38 /


Dawno mnie nie bylo a widze ze sie sporo dzieje... Mlody dzieki za logo choc ja mam nie wiem czemu po ostatniej imprezie az 4 (sic!) sztuki!!! Wstyd i hanba pogardzic kolegi praca panowie. Moj egzeplarz jezdzi juz na srebrnym mk3 z detroit. Pozdrawiam i dzieki wszystkim za przybycie na moj strych!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 01:23:06 /


No fajnie było.. Warto było zobaczyć Zoggona w akcji :)
Cholerne Detroit.. :/

Aha!! Następne spotkanko u mnie - grill pod kluczem Edition II.
Wpiszcie się wstępnie kto ma kiedy czas (w grę wchodzi weekend z piątkiem włącznie).
Jak się domyślam - Młodzi nie mogą w sobotę bo będą na gigancie.. A reszta? Myślcie szybko, bo trz z ładnej pogody skorzystać!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 11:33:20 /


Mlody zadzwon do mnie obgadamy wczorajsza rozmowe na temat wyjazdu

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 13:12:10 /


ja logo wziąłem, a Neon dostał 4 sztuki pewnie dlatego że tak się obronił.
Majlo: mnie w ten weekend też nie ma - może z GUM II poczekać aż Młodzi przyjadą z niespodzianką?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-25 14:19:59 /


remon, logo to mały pikuś w porównaniu z tym co przygotowałem :). Mi wstępnie pasuje sobota, ale nie wiem czy w ostatniej chwili nie zmienią mi się plany :/. Piątek odpada.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-25 16:06:05 /


Remon, na opijanie niespodzianki przyjdzie jeszcze czas. Miesiąc jeszcze z tego co ostatnio słyszałem :) A w ten weekend mam zamiar trochę pogrzebać przy aucie i pomoc by się przydała. A z tego co wiem to inne Fordowe przypadki też potrzebują liftingów :) Wstępnie sobota. Tazzman a Ty jak z czasem stoisz? Bo stanowiska nie zająłeś a jakoś jesteś społecznie nieużyteczny, to może byś chociaż grill pomógł rozpalić? ;))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 18:46:01 /


Ja jestem za tylko czy nie za zimno prognoza cienka jest na weekend....

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 19:43:00 /


milo a ty nie jedziesz czasem teraz do Warszawki??:P

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 19:49:23 /


Kurde, jadę? :) Nie pamiętam.. A z kim się umawiałem? O co chodzi z Wawką?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 20:02:42 /


No szkoda, że w ten weekend nic nie wymyśliliście bo byłem we Wrocku 3 dni.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 20:19:50 /


pomylilem weekendy ja na ten weekend jestem nawet za tym zeby cos gdzies zorganizowac nie wiem co na to moja Gosia

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 20:23:36 /


Szkoda Eclips,że nie dałeś znać bo spotkanie było, tylko nie ogłoszone na forum.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-25 20:37:40 /


No właśnie. Ja nie rozumiem czemu tak robi.. :)
Tazzman, ja jestem zakręcony ale kurcze jak się umawiam to nie nawalam :) Więc prawie mnie przestraszyłeś :)
A co do grilla to zamawiajcie sobie czas na sobotę wstępnie. Pogoda to nie problem - zawsze możemy się w garażu zadekować albo mam taki duuuży parasol ogrodowy. :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 20:49:32 /


no to już żałuję że mnie nie będzie :( ale może to nie ostatnie spotkanko? :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-26 14:07:07 /


Dobra, podaję czas i miejsce akcji: godzina 16, moja posesja na Mickiewicza. Do zobaczyska!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-28 17:11:23 /


Co jest kurde? Gdzie są wszyscy? Pospieszcie się, głodny jestem! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-29 16:18:26 /


Przylazł ktoś :)?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-29 17:34:59 /


No i już po grillu :) Kto nie był niech żałuje. Relacja wkrótce :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-30 01:40:01 /


Hej
Mam taki pomysł. W classicauto jest strona z adresami klubów. Może by tak wrzucić www.wfe.capri.pl i stworzyć maila wfe@costam.pl np na onecie, może ktoś się odezwie?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-03 21:20:33 /


Po co?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 22:43:59 /


Czytaj ze zrozumieniem.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-04 07:28:07 /


Rozumiem to, co czytam. Chcesz zamieścić adres strony na portalu internetowym. Ale PO CO? Co znaczy "może ktoś się odezwie" ? Pewnie się odezwą dresy w Focus'ach albo fani tuningowanych Fiest. Mało Ci ludzi w klubie? Połowy i tak nie widać :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 11:05:45 /


Może i czytasz ale na pewno nie ze zrozumieniem. Spróbuj jeszcze raz ;). Poza tym nikt inny nie ma zdania na ten temat?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-04 12:49:54 /


w sumie pomysł nienajgłupszy bo może się zdarzyć że ktoś czyta gazetki a nie wie o istnieniu capri.pl i do tego coś sobą reprezentuje a nie jest dresem.
tylko trzeba dokładnie zaznaczyć że chodzi o stare i w miarę oryginalne fordy

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-04 18:39:33 /


Ja mysle ze to super pomysl. Classicauto (to papierowy magazyn, nie portal:) czyta specyficzna grupa osob i mysle, ze nie ma co sie bac, ze jakies "dresy" beda sie odzywac. A jak sie odezwie milosnik garbusow, starych opli lub chocby wlasciciel mustanga (tylko zeby nie mial spojlera!;), ktory na capri.pl nie przesiaduje to chyba krzywda wielka nam sie nie stanie?
A poza tym porzucmy stereotypy.. bo a noz ktos kto jezdzi ospojlerowanym focusem okaze sie milosnikiem fordow i trzyma pare wypieszczonych w garazu..:)
Mlody, wyslesz im informacje?

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 22:57:45 /


Mogę wysłać, tylko poczekam jeszcze na zdanie reszty.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-05 06:47:22 /


http://www.youtube.com/watch?v=V4bFHYTklHQ

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-05 18:58:20 /


Ja podobnie jak Milo mam proste pytanie po co? Przeciez zeby sie zareklamowac w tej gazecie trzeba soba cos reprezentowac... A wy co chcecie reprezentowac? Totalne niezgranie, klotnie i obrabianie dupska za plecami?, a moze te auta co po garazach stoja i nie jezdza bo cos tam...??? Jak to ma wygladac tak jak wyglada to lepiej zeby sie nie zglaszali nawet dresiarze bo wstyd. Mlody masz fajne checi i mozna na twoja obecnosc i pomoc zawsze liczyc ale chyba takich jak ty "prawdziwie zaanagazowanych" jest zbyt malo zeby sie to moglo "klubem" nazywac. Do Poznania nam jeszcze hohoho wiec PO CO? Wybaczcie ze moze to bolesne co mowie, ale mielismy wyrazic swoje zdanie... A tak nawiasem mowiac kto juz wozi nalepki na starym fordzie i reklamuje wFe??? Ja moge podniesc reke, kto jeszcze?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-07 19:41:17 /


Tachu dlaczego dales link do fimu ktory usunales???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-07 19:42:36 /


Wiesz co Mlody tak sobie pomyslalem ze w sumie bardziej przydaloby sie cos takiego jak kącik regionalny czy na to trzeba jakos zasluzyc? czy wystarczy poprosic michala zeby cos takiego stworzyl? latwiej by bylo sie odnalezc na stronie....

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-07 19:47:30 /


Już to mówiłem Młodemu. Miał do MK wysłać maila..
Co do naklejek, to ja też podnoszę rękę. Z tym, że naklejka czeka aż szybki boczne na nowo wkleję.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-07 20:40:07 /


nEon, po części masz rację, ale nie do końca się z Tobą zgodzę. Zresztą za późno, bo wysłałem już :P. A co do kącika to wysyłam maile do Michała raz na tydzień, ale albo ma ignora na moje maile albo nie ma czasu.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-07 21:25:07 /


ja też podnoszę łapę - z tym że moje graty nie jeżdzą bo... "bo coś tam" i póki co logo wożę w firmowym mondeo w kieszeni :]
a propos: ma ktoś na zbyciu niepotrzebną ale działającą pompę paliwa do V6?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-07 23:39:08 /


zapomniałem dodać: z tym totalnym niezgraniem i kłótniami to nie jest chyba aż tak źle, ale dobrze Neon że to napisałeś. to się nazywa konstruktywna krytyka... ja już wyciągam z tego pewne wnioski i obiecuję poprawę.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-07 23:45:09 /


Ha ha! :) Czyli rozumiem Remon, że się już więcej nie pojawisz? :)) Nie poddawaj się! Walcz Remon! Walcz! :)))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-08 00:02:10 /


źle zrozumiałeś Milo: zanim zamienię taunusa i granadę na golfa jeszcze Was trochę pomęczę :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-08 00:10:28 /


mam pompe prawie nówke, 2 miesiace jezdziła, moze nawet nie... dałem za nią 70 dych... ale silnik został wymieniony i pompa sie nie przydała... jak cuś to pisz...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-08 17:13:48 /


eeeh... trzy godziny temu zamówiłem u eddiego_v6, więc nie będę już kombinował.
ale zbiegiem okoliczności honeyspider też potrzebuje pompkę

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-08 17:43:07 /


witam: )
jestem ze swoja sliwa do konca grudnia we wroclawiu, jezeli bedzie jakis wypad na piwo to piszcie, z checia sie przylacze.
pozdrawiam

rozwal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-13 18:56:13 /


o! a ja się zastanawiałem kto to zawitał do nas i się nie ujawnił
dzisiaj nawet strzeliłem fotkę żeby to ustalić



spotkanie bardzo chętnie - mi pasuje np w tygodniu podobnie jak Milo'wi
w weekendy jestem nieregularnie lub nie mam czasu

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-13 19:28:08 /


az wstyd, taki brudny ;)
ja sie moge dostosowac, wiec zaproponujcie kiedy Wam pasuje

rozwal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-14 14:23:12 /


e tam, że brudny.
zdjęcie i tak można by podpisać "wśród tandety lśni jak diament" ;)

mi pasuje np środa - czwartek, później przyszły tydzień, sobota niepewnie

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-14 15:44:56 /


moze czw, bo sroda to juz dzisiaj wiec raczej sie nie uda razem meczu obejrzec :)
wieczorem pod Fredra? pasuje reszcie chetnych?

rozwal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 11:17:53 /


mi pasi. najchętniej około godziny 18-19 to od razu z roboty zawitam.
jak nie dopisze frekwencja to możemy powtórzyć spot w przyszłym tygodniu.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 11:53:05 /


hehe, akurat bedę przez wrocław przejeżdżał więc nie zaszkodzi po drodze na mały spocik zajrzeć. Tylko napiszcie mi gdzie jest ten Fredro.

szkodnik_wFe / 2008-10-15 16:06:14 /


może by to przerzucić do najazdów zajazdów itp? tamten wątek ma chyba większe przebicie :)

szkodnik_wFe / 2008-10-15 16:08:54 /


Fredro ostatnio był na rynku, tam gdzie stał Karawan ja zdechł :P
ale ja dawno we Wr nie byłem, może mam nieaktulne info...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 17:13:43 /


więc może być o 19 ?
jeśli nie będzie sprzeciwów to za godzinę rozsyłam do ludzi esemesy z informacją.

Szkodnik: jak już będziesz w rynku to Fredrę wskaże Ci każdy - nawet niemiecki czy koreański turysta. Nie ma tam więcej pomników. Dodatkowo powinien być pod nim jeszcze ślad po parkowaniu Młodego - wielka plama oleju ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 20:50:19 /


No i po spotkaniu. Dzięki wszystkim za przybycie.
Bohaterem spotkania został "rozwal" z którego inicjatywy się ono odbyło. Szkoda że on sam się nie pojawił ;)
Na początek dostaje więc małego minusa, ale wystarczy że na następnym postawi wszystkim kolejkę i nie będziemy pamiętliwi.

Zamiast oglądania Rozwalowskiego dziobaka podziwialiśmy więc Szkodnikową Gadzinę (debiut w wFe!) oraz Milo'wego Turka zwanego przez niego Prosiakiem:

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-17 13:20:11 /


nawalilem .. huh, sory. wiecej sie nie powtorzy. nast juz na pewno bede.

rozwal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-19 15:08:50 /


wpisz chociaż sobie nr kom w profilu

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-19 18:50:28 /


a kiedy następny raz?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-20 21:23:26 /


Ja będę od 15 do 22 listopada, bukować terminy :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-20 21:55:13 /


Bo to jest Prosiak! tyle że eee... Mk2 :)

Rozwal Ty mi wisisz dużą Colę! Przez Ciebie zabawiałem wszystkich rozmową przez dwie godziny! A w drodze powrotnej to Koniu nawet się już do mnie nie odzywał :)

A co do spotkanka, to dajcie mi następnym razem dzień wcześniej znać, bo ja przez szkołę mam teraz mniej czasu (a w weekend tylko późny wieczory).

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 00:10:48 /


no to sie ladnie u wszystkich zadluzylem ;)
koma wpisalem, rzuccie Wy terminem ja sie dostosuje

rozwal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 15:27:44 /


Najpierw się zgadamy kiedy nie mamy czasu i w ten dzień damy Ci znać, żebyś się zjawił :) Może jakoś w przyszłym tygodniu się ustawimy? Szkodnik powinien już wrócić. Za wiele to się z nami nie nagadał..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 21:12:42 /


szkodnik już dawno wrócił... do Wałbrzycha :P Lecz niestety zanosi się na to, że w najbliższym czasie do Wrocka się nie wybiorę. Będę przejazdem w czwartek 30.10 i niedzielę 02.11 ale będę wtedy w drodze do/z Zamościa. A tak na dłużej to chyba dopiero w listopadzie. Pozdrawiam

szkodnik_wFe / 2008-10-22 14:47:48 /


No to już teraz Ci przypominam, żebyś się nie zapomniał zatrzymać koło mojego domu na chwilę co bym Ci pobłogosławił na drogę :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-28 00:31:00 /


Milo, spokojna Twoja rozczochrana, wiem co masz na myśli, ale to nie tym razem. Gadzinę do Zamościa będę gonił dopiero w okolicach czterech jedynek z ukośnikiem pośrodku. Teraz jadę sedanem z 80l butlą w bagarku a mam do zabrania swoje kapciuszki i jeszcze pasażerów z bagażem :/

szkodnik_wFe / 2008-10-28 04:03:12 /


To co moze jakies spotkanie 15.11 skoro mlody przyjezdza???
pozdr

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-11 11:14:00 /


Ja zawsze chętnie :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-11 11:28:56 /


jak zawsze musze byc poza wro...:(

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-11 13:56:05 /


Z Młodym? Nie wiem czy chętnie ale.. no, dobra, zjawimy się. Ale planujcie po godzinie 13, bo wcześniej nie dam rady.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-11 19:14:52 /


to co bedzie jakis zlocik...bo w sumie bym wpadl...wiec jak szlachta?

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-13 20:16:07 /


widze ze wroclaw spi...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-14 21:18:46 /


Ja, chociaż nie mam w ogóle auta, to gdybyście kiedyś się gdzieś spotykali tak w kilka samochodów, to mógłbym wpaść popatrzeć na wasze Fordy :D Aktualnie mieszkam we Wrocławiu to, jeśli akurat miałbym czas, wpadłbym. Tylko jesienna aura chyba nie sprzyja takim polowym spotkaniom.

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-15 00:01:50 /


zawsze mozna sie przeniesc pod dach :) ale widze ze dzis nici...juz

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-15 09:31:04 /


Hej, i jak tam? Dziś już trochę późno ale może jutro? Jakieś propozycje?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-15 14:25:43 /


no, moze być jutro :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-15 14:46:16 /


ja bylem dzis..zlot sie udal.ja i milo :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-15 19:23:52 /


No, fajnie było! Moje trzy Fordy + Zakrzaka Fordzina Fieścina :)

Młody, miałeś zadzwonić w piątek. Zapomniałeś numeru?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-15 23:45:33 /


więc może dzisiaj pod wieczór mały spot? ja mogę być po 18, ale bez forda.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-16 09:50:08 /


Ja byłem trochę zalatany, dziś o 18 mi pasi. Może frytki u mnie??

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-16 11:45:05 /


Mlody to u was... Mc'donalds ??:P

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-16 14:27:28 /


U mnie na jamie od 18 można dostać frytkie albo wmorde. Zagubionych proszę o kontakt telefoniczny.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-16 17:05:01 /


Pomocy co u was czytaj we wroclawiu mozna robic wieczorkiem, bo zaraz umre z nudow. Moze ktos ma ochote na piwko albo cos podobnego.

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-03 19:57:19 /


we wrocku nie ma żadnych atrakcji
są tylko dwie możliwości spędzania wolnego czasu: albo naprawiać wieczorami stare graty albo kupić tanie wino i się urżnąć :p

na poważnie to zaproponuj jakiś termin i ze 3 osoby da się zebrać. Ostatnio słabo z frekwencją :(
Opcjonalnie informuję że we wrocku działa opera, filharmonia, teatry, ambitne kina studyjne, kluby itd.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-04 21:40:04 /


I jeszcze Panorama Racławicka ;-)

A tak serio tu ustaw się z kolegą rozwal'em ;-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-04 22:08:23 /


Buahahaha.. :) No, rozwal to naprawdę miejska atrakcja! Zna się na zapewnianiu rozrywek ;)
Dziwne, ja się we Wrocku nigdy nie nudziłem.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-04 22:35:40 /


tak sobie teraz pomyślałem że jutro wieczorem (sobota) będzie przelotem we wrocku Pająk, oprócz tego jest podobno wielkopolanin "Taz" oraz niezawodny "Rozwal".
Może zmontujemy małe ogólnopolskie spotkanko?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-05 18:41:29 /


Ja niestety nie dam rady - jestem w Brzegu i na dodatek praca... :-/

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-05 19:02:35 /


niestety wlkp taz jest juz w poznaniu ale napewno do wroclawia wroci w poniedzialem do piatku w sumie to tam teraz pracuje

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-05 19:29:45 /


No to w takim razie w ciągu tyg osobiście chętnie reflektuję - jest czas aby zebrać paru chłopa :)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-05 20:34:29 /


No to mam prośbę: jak będziecie coś organizować to dajcie mi znać smsem jakoś wcześniej.. |W tym tyg. nie będę miał czasu zaglądać na stronkę chyba.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-07 14:30:19 /


ja w tym tygodniu nie wiem czy dam radę się pojawić, zawalony jestem robotą.
ale nie mówię nie.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-07 17:56:17 /


ja w razie czego tez proszę o smsa. coś ostatnio rzadko tu zaglądam

szkodnik_wFe / 2008-12-10 19:33:23 /


Panowie co powiecie na piwko dzis gdzies w centrum ?

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-18 15:43:56 /


Ja odpadam. Ze mną to się trzeba umawiać dzień wcześniej, bo mam taki charakter pracy :/ - tak, żebyś nie myślał, że fochy stroję.. :) Po prostu mam dnie zaplanowane na dzień, dwa do przodu z brakiem możliwości przesunięcia czegokolwiek.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-18 18:36:05 /


ja też nie siedzę non stop na necie. forum capri.pl sprawdzam wieczorem i czasami z samego rana w robocie.
z trzygodzinnym wyprzedzeniem to można próbować umawiać się telefonicznie.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-18 20:32:15 /


jednak wrocław jest Fe..... czy nikt nie pomyślał nawet przez chwile o tym zeby zorganizować jakiegoś świątecznego spota??

Gratuluje!!!!

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-25 18:15:11 /


wroclaw jest wFe jesli juz... ;] Jeszcze nie jest za pozno.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-25 18:37:48 /


No cisza tu na wfe jak makiem zasial.
A na jakiegos przedsylwestrowego spota ktos by sie pisal?
Czy w ogole wFe zyje? ;>

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-27 01:15:53 /


WFE nie żyje, co dobitnie pokazał niedoszły grill u Ciebie :]

przedsylwestrowy jak najbardziej wskazany, ja się piszę.

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-28 14:52:40 /


a najlepiej zrobić nowy wątek, co by na górze siedział

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-28 14:53:32 /


Raul, nie marudź tylko zrób spot i już. Znajdź miejscówkę, termin który będzie pasował wszystkim to i się ludziki zjadą. Ja byłem ostatnio w ogóle wyłączony z życia towarzyskiego. Jakby co - dzwońcie bo nie wiem kiedy znów będę miał czas na siedzenie na Capri. Trza coś pomyśleć nad driftowaniem na śniegu bo tak fajnie to już dawno nie było :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-09 15:12:47 /