logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » STRONKA WROCŁAWIAKÓW ! - odsłona :)

STRONKA WROCŁAWIAKÓW ! - odsłona :)

Witam wszystkich i mam zaszczyt zaprosić na pierwszą odsłonę naszych wypocin :) http://www.zew.yoyo.pl/index.htm Nie ma jeszcze możliwości komentarzy, więc piszcie w tym wątku co sądzicie. Krytyka konstruktywna mile widziana :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 01:10:16 /


A mnie zainteresowała ta pani co naprawia gazniki. Poważnie to Ona naprawia?!

Michał.. / 2007-05-18 01:37:58 /


fajna strona :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 01:43:33 /


Jak najbardziej. Słyszałem, że kiedyś ktoś widział ją w akcji.. ja regulowała jakieś superskomplikowane dwa podójne gaźniki.. na słuch :) Ja z nią tylko rozmawiałem - niemiła w obyciu ale znająca się na rzeczy. Adresów niesprawdzonych na stronce nie będzie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 01:45:43 /


Dlaczego u góry w ramce nie ma TAUNUSA?

Młody_wrocław Ty tam jesteś w krótkich włosach?
A tak wogóle to fajnie, że to wypaliło i myślę, że będzie coraz lepiej...
Pozdro

paras / 2007-05-18 08:05:17 /


O! Co za miła niespodzianka, Olo Wojak! :)
Faktycznie włosie sciąłem. A jak tam Twój Taunus? Śmiga?
Stronka jest jeszcze w budowie, i zdjęcie jest tymczasowe, w planach jest zamieszczenie fotki ze wszystkimi i wszystkich aut. Wtedy Taunus też się jakiś na pewno znajdzie.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję zobaczymy się najpóźniej na Pucharze!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-18 08:33:34 /


Jutro jestem we wrocku całkiem nowiuśką furą...
Jak znajdę chwilę wieczorem to można swoje gęby obejrzeć. Ale to jeszcze nic pewnego, jak będe to się odezwę.

paras / 2007-05-18 08:41:36 /


Stary Bogdana sie kłania.

v150 wFe / 2007-05-18 10:07:44 /


Michal, ta Pani od gaznikow co jest na stronie, naprawia i jest godna polecenia. Ja u niej robilem swoj gaznik, niezle bylo w nim namieszane a zrobila mi to szybko, sprawnie i skutecznie.
Co do jej postawy, na pierwszy rzut oka moze zrobic rozne wrazenie ale to naprawde bardzo sympatyczna kobieta i dba o klienta.

V150, jeszcze dzis Cie dopiszemy, jesli tylko na to zgode wyrazasz?:) Takie zakrecenie i zapomnielismy, nie tylko o Tobie ale inny szczesliwcy zostali dopisani pare dni wczesniej. A moze kogos jeszcze brakuje?

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 10:23:19 /


Mlody, a co do tego Taunusa to nie moj hop... Bo u nas prawie same Granady;) Flamaster, Neon, w Was nadzieja!!:) Tylko Flamaster, nie sprzedawaj go:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 10:25:50 /


Oczywiscie ze sie zgadzam jak cos potrzebujesz(info) to sie zglos tel660351552
GG9636905

v150 wFe / 2007-05-18 10:37:19 /


Vaax a ta kobita od gaznikow to nie Grabien tylko Garbien znam osobiscie od 30 lat

v150 wFe / 2007-05-18 10:41:01 /


He he he, fajno :)

Ciut trza dopracować i byndzie mniutmalina. Opisy co prawda siakieś takie w stylu naszych opisów na stronie PCK (Uwaga! Reklama: www.pck.capri.pl), ale nie ma to jak rasowy benchmarking. Zdjęcie Zakrzaka ktoś wykorzystał bez mojej zgody ;) (od ręki więc błogosławię)

Gratuluję pomysłu i realizacji.

BTW: Pogadajcie z MK, to może znajdzie się ciut spejsu na serwerze capri.pl. Zapewne nie odmówi, a adres www.zew.capri.pl wygląda szacownie :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-18 14:50:09 /


Nie takie ciut.. ale wszystko z czasem;)
Zdjecie Zakrzaka wykorzystalismy bez Twojej ani Zakrzaka zgody..:)

A MK wyrazil wstepna chec wrzucenia stronki na capri.pl, dosc dawny juz czas temu. Ale musimy ostatecznie dojsc do porozumienia co do nazwy a z tym jest najwiekszy problem. No i jak tu byc zwolennikiem demokracji? W rzadzie siedza Kaczynscy.. a my nazwy jeszcze nie mamy;)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 15:05:05 /


Jak dla mnie stronka fajna, co do jej zaawansowania to napewno wszystko przyjdzie z czasem.
MILO w przebraniu sprawił że mało niespadłem z fotela :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 17:01:27 /


BirdDog.. to Ty jeszcze niczego nie widziałeś.. :) Ja się cieszę, że nikt na tych urodzinach nie miał kamery.. ;D

Hrabia, no co do stronki PCK to nie wzorowałem się na niej. Można nawet powiedzieć, że o niej zapomniałem (antyreklama :D ). Ale teraz jak tam pobuszowałem, to stwierdzam, że musicie zrobić aktualizację :)

Dzięki za słowa krytyki! Będziemy stronkę rzeźbić.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 18:49:33 /


od siebie dodam że w dziale ze spotkaniami jak sie wejdzie w relacje z nich to tekst wychodzi na marginesy i trza go sobie zaznaczyć żeby wszystko przeczytać. Stronkę oglądam w rozdzielczości 1280/1024 ale i w 1024/768 jest ten sam problem :) to tyle z błędów jakie zauważyłem :)
pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 18:57:26 /


daje foto jak wygląda :) jak widać sprawdzane pod firefoxem , IE boje sie włączyć hehe :P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 19:00:18 /


O kurcze! Rzeczywiście! No... to chyba dlatego, ze nie mogliśmy sie z Vaax'em dogadać jak to ma wyglądać, bo ja mu powiedziałem, żeby tekst rozciągnął do marginesów. Ale wtedy miałem IE a on Firefox'a właśnie i u Niego było ok. Więc ja zainstalowałem Mozillę i u mnie też było ok. Ale ponieważ skupilismy się na układzie stronki z ludźmi - jako najważniejszą rzeczą - tę Vaax zostawił na później. W poniedziałek będzie poprawione. Dzięki Kohaś!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 19:11:00 /


swego czasu bawiłem sie w robienie stronek , jeżeli chcecie sobie ułatwic prace mozecie spróbować oprzeć całą strone o jeden styl, czyli tworzycie sobie jedną czystą stronę z wyglądem jaki wam pasuje, nastepnie z kodu strony wycinacie część <style> i wklejacie go do pliku np. style.css a w tresc strony wrzucacie kod
<head>
(...)
<link rel="Stylesheet" type="text/css" href="style.css" />
(...)
</head>

który sie bedzie odwoływać do tego pliku.Tak przygotowaną stronke sobie powielacie metodą kopiuj/wklej i jak potrzebna wam będzie kolejna podstrona to poprostu kopiujecie istniejący wzór, wklejacie do niego treść, nazywacie go jak tam chcecie i strona zawsze bedzię wyglądać tak samo jak reszta, poza tym odciążycie ją o pare bajtów <style> które jak pisałem bedą w osobnym pliku który bedzie narzucał wygląda dla wszystkich stron.
pozdro :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 19:22:46 /


aaa co do marginesów to chyba lepiej będzie ustawić je procentowo :) zamiast w pixelach i cm itp bo wtedy strona powinna w każdej rozdzielczości zachować takie same proporcje .

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-18 19:31:42 /


MILO, przeca www PCK jest zaktualizowana. Nie wiem o so chodzi.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-18 20:59:20 /


hmmm ja używam Firefoxa i mi tak tekstu nieporozpieprzało:)
MILO taki humor to ja rozumiem :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-19 00:14:30 /


wrzuć cie stronke na http://validator.w3.org/ i sprawdźcie błedy... kilka ich jest moze po poprawieniu bedzie lepiej.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-19 00:29:07 /


Kohas, stronka z poczatku byla robiona HTML'em sprzed 4 lat czyli wiekszosc znacznikow byla juz nieaktualna. Teraz sie douczam a razem ze mna stronka sie poprawia. Style juz sa w osobnym pliku, jeszcze pare ich jest uzytych w kodzie strony ale i to zniknie niebawem. Dzial "Spotkania" zostanie tez calkowicie zmieniony, tak przypuszczalem, ze u niektorych moze sie zle wyswietlac. Poza tym Milo jako kronikarz od nowa napisze cala relacje, juz sie zdeklarowal, teraz tylko musimy poczekac. Dzieki za wskazowki, wezme je napewno pod uwage:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 20:30:18 /


jak byscie potrzebowali pomocy dajcie znać a pomogę :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-21 00:49:27 /


eeeeeeeeeeeeeee.....cos przegapilem? :P

jestem na stronce i nic o tym nie wiedzialem

ostatnio malo czasu mam
ujezdzam skandynawskie rumaki :) ale spoko czarny madafaker juz bulgocze cos wkrotce wrzuce w profilu dajcie znac kiedy jakis spocik to wpadne :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 01:52:24 /


??? No .. a mówicie, że to ja mam problemy z zasypianiem? Zakrzak, Ty to chyba w sen zimowy zapadasz! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 02:40:13 /


ee zasypalo troche :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 19:03:36 /


Miłośników opowiadań płaszcza i szpady, amatorów Ludluma, Clancy'ego i Forsythe a także pożeraczy Harlequinów i czytelników rubryki Towarzyskie w Fakcie zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkania wFe, które odbyło się na dawno temu w Galaktyce czyli w kwietniu na Niskich Łąkach we Wrocławiu. Autorem jest niejaki Milo.
http://wfe.capri.pl/grill08.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-01 19:08:46 /


kolejna relacja, tym razem Gryźliny
http://www.wfe.capri.pl/gryzliny.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-19 21:48:51 /


Oj Młody - marnujesz się (cokolwiek w życiu robisz!;) Powinieneś felietony pisać! Takie jak ta relacja. Z przyjemnością przeczytałem i uśmiałem się z takąż. :)
Dobra rzecz!
Pozdrafiam fszystkih Frocławiakoof! :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-19 23:05:21 /


relacja ze spotkania przygotowana przez Milo
http://wfe.capri.pl/wfe290809.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-30 21:25:16 /