logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Kącik wFe

Kącik wFe

Zmiany, zmiany :). Michał znalazł chwilę i stworzył nasz kącik. Na stronie głownej pojawia się też nasze logo.

Vaax mam pytanie odnośnie strony i naszego ftpa. Czy możesz mnie przeszkolić na szybko z obsługi tego ustrojstwa i pokazałbyś jak wprowadzać aktualizacje? Czy chcesz się tym zajmować wyłącznie we własnym zakresie?
PZDR

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-07 07:43:08 /


Heh, baner na głównej widziałem wczorja. Gratulacje.
FTP w podstawowym wymiarze jest banalny, aktualizacje strony też (nawet ja się nauczyłem podstaw), ale jak za dużo ludzi w tym grzebie to się bałagan robi.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-07 08:02:39 /


Ja tu dodam że dział "WFE" na forum jest z założenia kącikiem regionalnym, tak więc przypomnę pokrótce parę reguł:
- jeśli kogoś ten dział nie interesuje (jest np. spoza Wrocławia i okolic), to może sobie w ustawieniach swojego konta po prostu wyłączyć informowanie o nowościach w tym dziale
- jeśli macie temat niby wrocławski, ale jednak dotyczący ogółu (jak np. ogólnopolskie zaproszenie na imrezę we Wrocławiu), to zapodajecie to jednak w części publicznej forum, z prostego powodu że część mogła sobie wyłączyć tą część forum i wątku nie zobaczy

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-07 10:08:35 /


ciesze sie ze znow ktos zają sie zaniedbaną stronką, mlody trzymam kciuki:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-07 23:38:58 /


rzeczywiście działa :) ale logo ujrzałem dopiero po trzecim odświeżeniu strony (po 3M, Belzebubach i PCK)
Młody, co chcesz wrzucić na ftp?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-08 02:10:54 /


Ja mam pełno filmików z grilli jak Młody je. - pewnie to.
Mam też przejazd przez miasto z NW (numero due) i filmiki z wyciągania filmików (lepsze byłby do wątku "dowcipy").

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-08 16:22:39 /


Mlody masz u mnie DUUUUUUZE Piwo fajnie ze sie w koncu udalo to zalatwic...

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-08 23:05:32 /


Pewnie ze przeszkole ale na gg bedzie latwiej (albo lepiej na zywo) :) To nie jest trudna sprawa, tak jak Hrabia pisze wiec mysle ze nie bedzie problemow. A z tym balaganem, to zobaczymy co z tego wyjdzie:) Lepszy balagan aktualizowany niz martwy porzadek;) A Mlodemu moze chetniej zostana wyslane wszystkie zalegle relacje.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 22:43:07 /


Pijesz do mnie? :)) Wyślę, wyślę. Może nawet jutro. Musze się wyspać troszkę. Ale faktem jest, że Młody to szybciej będzie uaktualniał...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 00:02:18 /


Zwracam się do braci wrocławskiej z prośbą-Zoggon zaproponował mi darmowe (!:) sprężyny, które trzeba w Oleśnicy z jakiegoś Merca wyciągnąć. Czy mógłby ktoś dla mnie to zrobić? Zwracam koszty dojazdu z Wrocka do Oleśnicy (chyba, że ktoś tam po prostu bywa codzień-wtedy np. jaszczyk piwka:)
Sprawa pilna! Proszę o szeroki i nieskrępowany kontakt! ;)
Pozdro!
Bartek

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 16:57:05 /


No niby ja tam jestem cały czas, ale mnie samemu nie chce się wywalać auta na bok i drzeć tych sprężyn... :-). Jakby ktoś miał ochotę na pomoc to zapraszam. Na miejscu jest możliwość golnięcia gorącej herbatki.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 17:27:44 /


Jakby ktoś pałał nieodpartą chęcią wypicia herbatki z Zoggonem (a przy okazji pomógł mu wyciągnąć sprężyny :), to oczywiście ja się do herbatki ;) dołożę!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 18:42:14 /


wątpię, żeby ktoś pałał ;-) a herbatka jest free

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 19:03:00 /


Ja pałam :) Zobaczę jak z czasem jutro będę stał. Dam znać jutro po południu.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 20:18:26 /


Ale moja niewielka pomoc finansowa (w ramach wdzięczności za sprężyny) może spowodować, że herbatka będzie mocniejsza... w %
;)
Pozdrawiam

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 20:30:27 /


a na kiedy przewidujecie tą rozbiórkę merca? jakby co to jestem dostępny w każdy dzień po 16:30

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 21:28:57 /


dzień nie gra roli, ale trzeba działać bez tzw. zbędnej zwłoki, tzn. że auto w niedalekiej przyszłości może trafić do huty. Gadałem z właścicielem o chęci wyciągnięcia sprężyn tak więc jest kilka dni na akcje.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-11 22:18:53 /


Remon! Go for it! ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-12 15:12:46 /


eeee... bartoromero, jestem językowym tępakiem, co oznacza ten zwrot? sądzę że to jakiś idiom bo z poszczególnych słówek nic nie skumałem :(
jakbyście jechali robić tego mesia to puśćcie sygnał na kom, bo na necie rzadko jestem

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-12 20:12:22 /


To znaczy w skrócie "Dawaaajj" :)
Damy znać, damy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-12 21:02:21 /


możeby założyć kącik samopomocy Wrocławiaków? np. jeśliby ktoś potrzebował garażu na kilka dni (jak np ja), albo jakiegoś transportu. czy moderator zezwala na taki temat? :P

żbik / 2007-11-13 00:26:18 /


taki wątek już w zasadzie istnieje :) nazywa się "wFe - potrzebna pomoc" : http://www.capri.pl/forum/244225

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 08:11:24 /


żbiku, kupiłeś tą granadę? nic się nie chwalisz...

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 08:14:56 /


kupiłem, kupiłem :) tylko parę rzeczy muszę na prostą wyprowadzić, jak to zrobie to cyknę jakie fotki.

żbik / 2007-11-13 18:25:19 /


no to wyprowadzaj tak żeby na sobotę była gotowa :) i zapraszamy: ==> http://www.capri.pl/forum/251202

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 19:10:15 /


Zbiku jak bys potrzebowal garazu czy transportu daj znac moge pomoc!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 01:19:44 /


Czy zna ktoś lokalizację jakiegoś dużego równego placu we Wrocławiu na którym można sobie spokojnie i bezpiecznie poszaleć samochodem?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 10:35:38 /


Sam się zastanawiam nad tym.. Mam oponki do wykończenia. Kiedyś można było jeszcze sobie poszaleć na Olimpijskim, ale teraz gonią, poza tym jest strażnik i kręci się tam mnóstwo ludzi, wiec jest mało bezpiecznie. Może jest coś na Niskich Łąkach? Jeśli popada deszcz, to można sobie poszaleć właśnie na Niskich, ale to trawa i zapomnij o równym. Asfaltu chyba nie uświadczysz we Wrocku.. :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-08 11:51:44 /


a może parking mongolii:) tam jest sporo miejsca, tyle że jakiemuś cieciowi może to przeszkadzać.

tofik_wFe / 2007-12-08 11:58:37 /


Jeśli tamten parking, to raczej późno w nocy, ale na początku miał budkę strażnicza, więc może dalej są tam ciecie. Jest jeszcze Korona - tam na pewno nie ma cieci. No i w miarę równo. Będziecie dziś? To pogadamy na żywo.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-08 12:02:55 /


Parkin Factory Outlet, ale też raczej póóóóóźno.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 12:21:21 /


ja jak miałem potrzebę wypróbowania samochodu to korzystałem okolicznych miejsc: parkingu przed Hydralem (ale mało miejsca) lub na około trzystumetrowym odcinku nieużywanej szerokiej drogi koło osiedla sobieskiego - teraz czasami stoją tam tiry i spacerują ludzie ale generalnie nie jest źle.
Oprócz tego zawsze można wyjechać wieczorem za miasto na odcinek mało uczęszczanej drogi. Z placami jest problem - kiedyś były przed każdym dużym zakładem, teraz są najczęsciej zastawione lub ogrodzone

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 12:43:48 /


z tego co pamiętam to przed Volvo na ul. Mydlanej jest duży plac bez rogatek, ale ciecie są pewnie w budynku i mogą się burzyć

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 12:53:53 /


interesowałby mnie raczej asfaltowy plac lub z kostki (puzzli) tak żeby można było
poćwiczyć ślizgi przed zimą przynajmniej na 2 biegu

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 15:21:59 /


Jako ze RemonT mojego mieszkanka dobiega konca zapraszam wszystkich czlonkow WFE na impreze sylwestrowa mieszkanie jak wiecie jest na krzykach blisko cenrum wiec mozna skonczyc na rynek. Bardzo prosze dajcie znac kto wpadnie bo ilosc miejsc ograniczona i nie wiem ile mam ludziow zapraszac:) wiecie o co chodzi metraz ograniczony dosc znacznie. Pozdrawiam

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 21:56:49 /


Ja muszę podziękować.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-29 22:42:36 /


Neon, propozycja bardzo fajna, ale miałem akurat takiego przedłużonego sylwka i 29.12 byłem już w okolicach Zakopconego (niestety)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-02 00:06:01 /


Żałłłłłłłuuuuuuujjjjjjjjj :) Chociaż i tak wszystko się rozkręciło około 3 nad ranem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-02 00:29:37 /


Logo po retuszu.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-11 10:56:03 /


eno eno logo pierwsza klasa:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-12 01:26:48 /


Brakuje mojego nick'u przecież !

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-12 01:39:51 /


Wiatjcie, potrzebuje fachowego oka do oględzin i oceny mojego nowego nabytku. Caprik przyjechał właśnie z niemcowni i jeśli ktoś kto się zna na blaharce miał chwile wolnego czasu podjechać na oporów i rzucić okiem to byłbym wdzięczny. Oczywiście rozmowe umila Piast:). Jutro jestem dosępny cały dzień, jak coś to piszcie SMSa, a ja oddzwonie.

tofik_wFe / 2008-10-25 20:22:16 /