logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » SPOT WROCŁAW

SPOT WROCŁAW

Proponuje mały zlot taunusów, granad, capri, itp. we Wroclawiu. Kto jest za?

lowrider / 2003-11-18 14:17:30 /


Ja będę cały ten weekend u mojej dziewczyny we Wrocławiu....jakby co to dajcie znać tu na capri.pl to na pewno wpadnę....pozdro...żółte 2,3V6 z napisem z tyłu KANKKUNEN

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-18 17:33:52 /


Ja się piszę! Ale cholera, nie wiem czy uda mi się naprawić auto do weekendu. Poza tym jeśli o mnie chodzi,to w grę wchodzi tylko niedziela i tylko do 18,bo pracuję:(( Poza tym trochę się spóźniłeś, bo Zoggon wyjeżdża na ten akurat week, a Młody (Roman-na capri.pl) oddał swoją maszynę na generalkę. No a z moją,to sobie poczytaj w innym wątku. Jak się wyrobię,dam znać.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-18 23:38:44 /


lowrider....moze bys napisal kiedy i co jak????? bo kazdy musi miec czas aby sie przygotowac znalesc czas

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-11-20 12:04:03 /


Może w następnym tygodniu w niedziele? Odpowiada wam??

lowrider / 2003-11-22 14:33:17 /


Halo Wrocław... Sprawa jest taka, że ludzie to przeważnie mają samochody w reomncie, w częściach, niesprawne itd. Każdy ma jakieś fotki, swoich fur itd. Może się umówmy w jakiejś knajpie (jest taka "motoryzacyjna" z garbusem podwieszonym pod sufitem, na ul. Ruskiej). Łykniemy browarka, pogadamy i będzie git. No chyba, że zjazd laweciarzy... to ja pakuję swojego rupiecia na przyczpkę i spoko...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-22 16:22:29 /


ps. sprawa pilna: poszukuję we Wrocławiu speca od szlifowania/honowania/tulejowania. W celu oceny silnika (drobne rysy, nie wiem co z tym robić), którego nie bardzo mi się chce wieźć do jakiejś szlifierni na oględziny... Może ktoś byłby tak uprzejmy, mnie odwiedził i wyraził swoją opinię na temat zaistniałej usterki... z góry dzięki...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-11-22 16:28:30 /


Pasuje. Ja nie wiem czy bede fura (lakierowanie tyłu). Jak sie uda to wpadne. To godzine sie ustali w tygodniu. Kto sie pisze??

lowrider / 2003-11-23 17:19:54 /